پذیرش بیت کوین: پیشرفت در بین 100 وب سایت برتر

جدید جالب چارت سازمانی به ما نشان می دهد که کدام یک از 100 وب سایت برتر (رتبه الکسا) را می پذیرند بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت / اهدا اما این نمودار برای تصویب بیت کوین به چه معناست؟ بگذارید بفهمیم.

پذیرش گسترده بیت کوین و اعداد

با توجه به آمار ارائه شده, 7 مورد از 100 وب سایت برتر بیت کوین را قبول می کنند و احتمالاً 2 نفر از آنها در آینده قصد انجام چنین کاری را دارند. بیایید نگاهی به آنچه این وب سایت ها هستند ، نحوه برخورد آنها با بیت کوین و همچنین چگونگی تصمیم به پذیرش آن برای پرداخت ها و کمک های مالی ، بررسی کنیم. (لیست شده با ترتیب زمانی از اولین موردی که شروع به پذیرش بیت کوین کرد تا جدیدترین).

وردپرس ، یکی از وب سایت های قبلی تصویب بیت کوین

وردپرس بیت کوین را می پذیردهر دو wordpress.com و wordpress.org وب سایت ها در 100 مورد برتر قرار دارند رتبه بندی الکسا. با این حال ، این سرویس ایجاد وبلاگ wordpress.com است که پرداخت Bitcoin برای نسخه های برتر و برنامه های برتر را می پذیرد. حتی اگر wordpress.com همچنین می تواند یک راه حل رایگان برای هر کسی باشد که به دنبال ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت است ، کاربران همچنین می توانند برای دسترسی به ویژگی هایی مانند وب سایت های بدون تبلیغات ، تم های سفارشی و موارد دیگر ، نسخه های برتر را بخرند و یا مشترک برنامه های برتر شوند..  

همانطور که در آنها ذکر شده است پست وبلاگ در تاریخ 15 نوامبر 2012:

PayPal به تنهایی دسترسی بیش از 60 کشور را مسدود می کند و بسیاری از شرکت های ارائه دهنده کارت اعتباری محدودیت های مشابهی دارند. برخی به دلایل سیاسی ، برخی به دلیل بالاتر بودن میزان تقلب و برخی دیگر به دلایل مالی مسدود شده اند. 

و بدین ترتیب بیت کوین به همراه پی پال و کارت های اعتباری به یکی از سه گزینه پرداختی که Worldpress می پذیرد تبدیل شد. در حقیقت ، می توان آنها را یکی از نخستین پذیرندگان دانست قیمت بیت کوین حدود 12 دلار بود و مطمئناً پایگاه کاربری آن زمان کمتر بود.

Reddit “طلا” را برای بیت کوین ارائه می دهد

Reddit بیت کوین را می پذیردReddit.com, صفحه اول اینترنت ، پذیرش بیت کوین را در فوریه 2014 آغاز کرد. بیت کوین پس از درخواست های بسیاری برای گزینه پرداخت جدید با توجه به وبلاگ.

قبل از آن کاربران فقط می توانستند “طلا” reddit را با Paypal و کیف پول Google خریداری کنند و فقط ساکنان ایالات متحده آمریکا و کانادا قادر به پرداخت با کارت اعتباری بودند. از آن زمان ، بسیاری از کاربران در واقع ربات هایی را ایجاد کرده اند تا اجازه دهند از سایر ارزهای رمزپایه هنگام خرید طلای قرمز استفاده شود. با این حال ، این افراد تمایل دارند یا از مبادله ای برای انتقال وجوه به بیت کوین استفاده کنند ، یا شخصی را درگیر می کنند که در ازای خرید طلای قرمز برای آنها ارزها را از کاربران خریداری می کند.

تورنت های Pirate Bay و Kickass با آرامش شروع به پذیرش بیت کوین و Litecoin می کنند

Pirate Bay Bitcoin را می پذیردهر دو وب سایت فقط Bitcoin (یا Litecoin) را برای کمک مالی قبول می کنند ، زیرا آنها به عنوان وب سایت های اشتراک فایل تورنت ، هیچ محصول یا خدماتی را مستقیماً به کاربران خود نمی فروشند. با این حال ، آنها پایگاه کاربری بسیار حمایتی دارند و کمک های مالی قابل توجهی دریافت می کنند.

Pirate Bay هیچ اطلاعیه ای در این مورد ارسال نکرد اما آدرس اهدای عمومی آنها اولین معامله را در آوریل 2013 دریافت کرد. اندکی پس از آن ، Pirate Bay نیز شروع به پذیرش کرد Litecoin کمک های مالی.

Kickass Torrents Bitcoin را می پذیردبه همین ترتیب ، Kickass Torrents در مورد پذیرش کمک های بیت کوین اعلامیه ای نداد. درعوض ، آنها فقط به سوالی در سQالات متداول خود با آدرس بیت کوین پاسخ دادند. در حالی که هیچ تاریخی برای ذکر پاسخ این س listedال ذکر نشده است ، اولین معامله به این آدرس در نوامبر 2013 ارسال شد.

نکته دیگری که می توانیم به مشترکات آن دو بگوییم این است که آنها شروع به پذیرش کمک های مالی از زمانی کردند که قیمت بیت کوین در بالاترین قیمت بود. تاکنون این اوج بیت کوین نبوده است ، اما ما می دانیم که حدود 10 آوریل 2013 قیمت قبل از سقوط و شروع صعود با ثبات تر ، به نزدیک 230 دلار رسید ، که یک رکورد بالا برای آن زمان است..

البته “بالاترین” واقعی بیت کوین در نوامبر 2013 ، زمانی که قیمت به 1150 دلار رسید.

Xhamster بدون سر و صدا Bitcoin را می پذیرد

Xhamster ، یک وب سایت فیلم بزرگسالان ، بیت کوین را می پذیرداین مورد دیگری است که وب سایت شروع به پذیرفتن بیت کوین می کند. باز هم هیچ اعلام رسمی نشده است ، اما ما اعلام کرده ایم این reddit post از 11 ژوئیه 2014 به ما می گوید که Xhamster شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت کرده است.

Xhamster در واقع یکی از شناخته شده ترین وب سایت های ویدیویی بزرگسالان در جهان است و کاربران می توانند دسترسی حق بیمه به وب سایت را خریداری کنند یا نشانه هایی را که می توان در بخش جریان مستقیم وب سایت با BTC خرج کرد ، خریداری کنند..

ویکی پدیا سرانجام کمک های مالی در بیت کوین را مجاز می کند

ویکی پدیا سرانجام بیت کوین را می پذیردآخرین اما مهمترین آنها بزرگترین آنها است. ششمین وب سایت محبوب وب و همچنین بزرگترین دائرlopالمعارف موجود. بعد از آن بود به طور گسترده درخواست شده است, بنیاد ویکی پدیا ، ویکی مدیا ، سرانجام پذیرش کمک های بیت کوین را در تاریخ 30 ژوئیه 2014 آغاز کرد. در حالی که مشخص نیست چه چیزی باعث شد ویکیمدیا این کار را برای مدت طولانی به تأخیر بیاندازد ، با انتشار پستی که در صفحه رسمی فیس بوک خود منتشر کردند ، کمی روشن شد.

با در نظر گرفتن راهنمایی های اخیر سازمان امور مالیاتی ، بنیاد ویکی مدیا تصمیم گرفته است که ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از تلاش خود برای اهدای هرچه بیشتر ساده و فراگیر پذیرفت..

بنیادهای بزرگ غیرانتفاعی مانند ویکی مدیا ، قبل از معرفی گزینه های جدید اهدای کمک به مردم ، باید بسیار محتاط باشند. ظاهراً کمک مالی به ویکی پدیا به سادگی ارسال یک معامله به آدرس عمومی آسان نیست ، زیرا از همه اهدا کنندگان بیت کوین خواسته می شود تا فرم مربوط به اطلاعات شخصی خود را پر کرده و کمک مالی خود را از طریق Coinbase ارسال کنند. با این حال ، حتی با وجود آن ، ما از یک مقام رسمی می دانیم گزارش Coinbase که کمک های مالی به ویکی مدیا فقط در یک هفته به 237 بیت کوین رسید!

چه چیزی در Horizon است؟ کدام وب سایت ها بیت کوین بعدی را می پذیرند?

Imgur ممکن است بیت کوین را بپذیردشایعات از برخی منابع که هنوز نامشخص مانده اند ، ادعا می کنند که این غول میزبان تصویر است ایمگور در آینده Bitcoin را به عنوان گزینه پرداخت اضافه خواهد کرد.

در حالی که پاسخهای پشتیبانی آنها شامل پاسخهایی بوده است که بیت کوین را بعنوان گزینه پرداخت در نظر گرفته اند ، مشخص نیست که چه زمانی ، و حتی اگر ، آنها شروع به پذیرش بیت کوین می کنند.

راکوتن بیت کوین را می پذیردفراتر از شایعه ، همچنین شناخته شده است که راکوتن, یک شرکت تجارت الکترونیکی و اینترنتی ژاپنی مستقر در توکیو ، که همچنین خدمات خود را در سراسر جهان گسترش می دهد ، در آینده پذیرای پرداخت Bitcoin است.

در مورد راکوتن ، مدیر عامل شرکت در یک سخنرانی عمومی اظهار داشت که آنها دیر یا زود Bitcoin را می پذیرند. امیدوارم زودتر باشد تا دیرتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me