تحلیل مناسب قیمت بیت کوین قسمت 3: حرفه ای بودن

این سومین و آخرین قسمت از قسمت ما است سه قسمت در مورد چگونگی رفتار مناسب بیت کوین تجزیه و تحلیل قیمت.

در قسمت اول راهنمای خود ، ما در مورد دو مکتب فکری اقتصادی غالب ، مکتب اتریش و مکتب کینزی بحث کردیم. ما به ناکارآمدی اثبات گرایی در اقتصاد و چگونگی دستیابی به رویکرد عملی برای تحلیل اقتصادی داده های بسیار مفیدتری پرداختیم. سپس ما اصل اقتصاد اتریش را در تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین به کار گرفتیم و به طور خلاصه راه هایی را که می توان با استفاده از روش تجربی ، تجزیه و تحلیل قیمت انجام داد.

توسط دیوید پرهیز [CC BY 2.0] ، از طریق فلیکرتوسط دیوید پرهیز [CC BY 2.0], از طریق فلیکر

در بخش دو راهنمای ما ، چگونگی انجام واقعی تجزیه و تحلیل را بررسی کردیم. ما در مورد اهمیت اخبار در فرآیند تحلیل قیمت توسط اتریش و اینکه چه نوع اخباری بیشترین تأثیر را در قیمت بیت کوین. به این نتیجه رسیدیم که تنها بزرگترین اخبار منتشر شده از طرف فعالان بازارهای اصلی ، دولت ها ، یا افراد با نفوذ یا شرکت های موجود در جامعه بیت کوین تأثیر بسزایی در قیمت ها دارند. ما به خوانندگان در مورد این تصور نادرست که هر خبر مثبت باید فشار رو به بالا بر قیمت بیت کوین وارد کند ، هشدار دادیم. سپس ، ما به جزئیات نحوه تفکیک مناسب بین روندهای بلند مدت و کوتاه مدت و اهمیت کف قیمت ها در تجزیه و تحلیل پرداختیم. در آخر ، ما در مورد زمان بندی مناسب که باید در انجام تجزیه و تحلیل قیمت استفاده شود ، بحث کردیم. تلاش برای نوشتن تجزیه و تحلیل بیش از حد ، مسئله ساز خواهد بود ، زیرا تغییرات قیمت را فقط می توان با بررسی اقدامات افراد توضیح داد. اگر کسی بخواهد هر روز بازار را تجزیه و تحلیل کند ، چیزی جز فعالیت عادی و روزمره گزارش نمی کند. بنابراین ، حداکثر ، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین باید یک بار در هفته انجام شود.

این نصب نهایی بر اهمیت انجام تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین با سطح بالایی تأکید می کند حرفه ای و صداقت. این دو صفت در این زمینه از تحلیل اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردارند. برای خوانندگان مقاله شما به طور بالقوه می توانند اطلاعاتی را که ارائه می دهید استفاده کرده و از آنها به عنوان منبع مشاوره در نظر بگیرند که دوره اقدام سرمایه گذاری آنها چیست.

حفظ حرفه ای و صداقت هنگام انجام تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

توسط thinkpanama [CC BY-NC 2.0] ، از طریق فلیکرتوسط thinkpanama [CC BY-NC 2.0], از طریق فلیکر

هنگام انجام تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، ضروری است که فرد در گزارش خود حرفه ای و صادق باشد. همانطور که در بالا ذکر شد ، هر کسی که مقاله شما را بخواند می تواند از اطلاعاتی که پیش می برید به عنوان مشاوره در مورد نحوه سرمایه گذاری پول خود استفاده کند ، حتی اگر ادعا کنید که نباید این کار را انجام دهد. مقاله شما به طور بالقوه می تواند کسی را راضی کند که بیت کوین خود را نقد کند یا با فیات خود تمام کار را انجام دهد. این یک تحلیلگر را با پیروان قابل توجه در موقعیت نفوذ در جامعه بیت کوین قرار می دهد. اگر نویسنده از تعداد خوانندگان کافی برخوردار باشد و آن دسته از خوانندگان همیشه از توصیه های نویسنده پیروی کنند ، نویسنده می تواند تأثیر مستقیمی بر قیمت بیت کوین داشته باشد. این موقعیت قدرت انگیزه ای برای تشویق مردم به عمل به شیوه ای است که به نفع نویسنده باشد. این نباید اتفاق بیفتد.

هر تحلیلگر قانونی بیت کوین قیمت هرگز نباید مستقیماً در مورد چگونگی سرمایه گذاری خوانندگان خود بر روی پول خود به این دلیل که تحلیل گر انگیزه زیادی برای دادن توصیه هایی دارد که به نفع او باشد ، توصیه کند ، به جای کل جامعه بیت کوین. . یک تجزیه و تحلیل مناسب قیمت بیت کوین باید حاوی اطلاعاتی توصیفی و احتکاری باشد ، اما هرگز تجویزی نیست.

یک تحلیلگر قیمت نیز باید در گزارشات خود بسیار صادق باشد. اکنون ، البته بیان عقاید و استفاده از اعتقادات شخصی در تحلیل شما قابل قبول است ، زیرا به هر حال این عمل کل بیشتر بر اساس حدس و گمان و نظر شخصی است. اما هرگز نباید دروغ گفت یا عمداً اطلاعاتی ساخت که باعث می شود تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین آنها محکم تر از آنچه در واقع است ، باشد. برای جلوگیری از نادرست بودن ، هرگز نباید دروغ بگوییم. ما واقعاً باید این احتمال را بپذیریم که در نهایت پیش بینی اشتباهی داشته باشیم. نادرست بودن شرم آور نیست؛ عدم اطمینان جوهره بازار است ، بنابراین باید پیش بینی های نادرستی را انتظار داشت! وقتی داده ها را به درستی تفسیر می کنیم و از آنها برای پیش بینی صادقانه استفاده می کنیم ، باید افتخار کنیم. با این حال ، وقتی بازار بهترین کار را انجام می دهد و چیزی تولید می کند که هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند ، نباید احساس بد و عصبانی کنیم. حتی در معرض خطر نادرست بودن و خجالت کشیدن ، تحلیل گران همیشه باید صادقانه نظر دهند و گزارش های صادقانه ای بنویسند.

به طور خلاصه ، یک تحلیل قانونی قیمت بیت کوین باید به نفوذی که بالقوه می توانند داشته باشند احترام بگذارد و داده ها را به روشی صادقانه گزارش کند. نوشتن مقاله های مغرضانه که از اعتقادات شخصی شما استفاده می کنند قابل قبول است ، به شرطی که عمداً در مورد دروغ گفتن یا ساختن اطلاعات برای تقویت صحت درک شده از تحلیل خود ، اقدام نکنید..

بدین ترتیب سومین و آخرین قسمت از مجموعه ما در زمینه انجام تحلیل مناسب قیمت بیت کوین به پایان می رسد. با استفاده از روش صحیح اقتصادی ، جستجوی اخبار مناسب ، شناسایی صحیح روندها و کف قیمت و حرفه ای و صادق بودن ، می توان داده های بازار را به طور دقیق تفسیر کرد و تجزیه و تحلیل صحیح با پیش بینی های قوی برای آینده قیمت بیت کوین ارائه داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me