5 عامل مانع رشد بیت کوین

شش سال است که بیت کوین از نظر رشد عملکرد خوبی داشته است. با این حال ، با توجه به پتانسیل آن, اگر بعضی از عوامل نباشد ، می تواند خیلی بهتر عمل کند مانع پیشرفت آن می شود.

بلاک بیت کوین چیست؟با توجه به الف گزارش اخیر, بیت کوین در مراحل اولیه 25 درصد سریعتر از اینترنت رشد می کند, که به خودی خود یک شاهکار چشمگیر است. اما هر چیزی که در مدت زمان کوتاهی چنین هیاهویی ایجاد کرده باشد مطمئناً قابل بهبود است.

راه حل پنج مشکل زیر می تواند منجر به پیروزی و پذیرش جریان اصلی بیت کوین شود.

[tweet_box design = ”default”] شش سال است که بیت کوین از نظر رشد عملکرد خوبی داشته است. با این حال ، با توجه به پتانسیل آن ، اگر برخی از عوامل مانع پیشرفت آن نباشد ، می تواند بسیار بهتر عمل کند. [/ tweet_box]

1. شهرت بد

بسیاری از سیاستمداران و طرفداران ارز فیات از این استدلال برای رد بیت کوین استفاده می کنند: ارز دیجیتال بیشتر برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود. این تا حدی درست است. با این حال ، س majorال اصلی که مطرح می شود این است که “این چگونه بیت کوین – ارز را بد می کند؟”.

پول نقد برای انجام همه کارها استفاده می شود. فروشندگان مواد مخدر از آن برای خرید و فروش مواد مخدر استفاده می کنند ، سارقین آن را می دزدند و حتی مردم به خاطر آن می کشند. این پول را ذاتاً بد نمی کند زیرا از این طریق استفاده می شود.

این مخالفان باید بیت کوین را همانطور که پول نقد می بینند ببینند: به عنوان یک ابزار و منبع. ما باید همان دیدگاه را به بیت کوین بدهیم و به آن نوعی آزادی را بدهیم که به ارزهای فیات می دهیم. بیت کوین فقط یک منبع است و نحوه استفاده مردم از آن هیچ ارتباطی با خود ارز ندارد. هنگامی که مردم این را بفهمند ، رشد Bitcoin از نظر پذیرش قطعاً افزایش خواهد یافت و باید تلاش پیشگویی ما برای انتقال این ایده به مردم باشد..

2. عدم درک

من می فهمم که بیت کوین دقیقاً یک مفهوم آسان برای پیچیدن سر نیست. این سهم نسبتاً پیچیده ای دارد که در صورت ترکیب با اصطلاحات دشوار فناوری به معما تبدیل می شود. به خاطر همین, هر غیر روحانی احتمالاً آن را یک مفهوم کاملاً فنی می داند که فقط در دسترس فن و فن است, واقعیتی که به معنی کاهش سرعت ارز رمزنگاری شده است.

با این حال ، این روش کاملاً درست نیست زیرا دهها وب سایت برای کمک به تازه واردین بیت کوین وجود دارد. در واقع ، این یکی از اهداف 99Bitcoins است: اگر کسی برای درک بیت کوین و نحوه کار آن تلاش می کنید ، در صورت تمایل به مشاهده راهنمای ما در مورد چگونگی دریافت اولین بیت کوین خود بپردازید.

ما همچنین یک کانال یوتیوب که در آن می توانید پاسخ س questionsالات مختلف مربوط به بیت کوین را پیدا کنید. به نظر من ، باید محتوای تعاملی آنلاین تری وجود داشته باشد که به آموزش تازه واردان در دنیای رمزنگاری اختصاص داده شود.

3. نوسان قیمت

بسیاری از مردم از Bitcoin مطلع شدند که ارز رمزنگاری شده در نوامبر 2013 سد 1200 دلار را شکست. افراد می خواستند وارد ارز شوند تا بتوانند آن را معامله کنند و مقداری پول بدست آورند. اما وقتی مردم در آن زمان متوجه بی ثباتی بیت کوین شدند ، این ایده به سرعت از بین رفت. این باعث ترس سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در بیت کوین شد و آن را برای اهداف سرمایه گذاری غیر ایمن ارزیابی کرد.

نوسانات بیت کوین

خبر خوب این است که در سال گذشته نوسان قیمت کاهش یافته است. با این وجود ، بیت کوین برای رسیدن به نوعی ثبات که سرمایه گذاران می توانند به آن اعتماد کنند ، باید مسیری طولانی را طی کند.

“شما به آن [بیت کوین] نیاز دارید تا قابل دسترسی باشد ، شما به آن نیاز دارید تا قابل استفاده باشد و به شما نسبتاً پایدار است.”

جاناتان چستر ، مدیر عامل Bitwage

ثبات بیت کوین منجر به تصویب سریعتر ارز خواهد شد و اجازه می دهد تا از آن به عنوان وسیله پرداخت منظم استفاده شود.

4. اندازه بلاکچین

در حال حاضر ، بلاکچین تقریباً 100000 تراکنش در روز را پردازش می کند. تعداد معاملات از سال گذشته دو برابر شده و منحنی رشد زیادی را ترسیم کرده است. اما این دفتر مرکزی غیرمتمرکز احتمالاً رشد بیشتری خواهد کرد و مشکل این است که در حال حاضر ، بلاکچین فقط می تواند حداکثر سه معامله در ثانیه را کنترل کند.. این محدودیت س questionsالات زیادی در مورد مقیاس پذیری و رشد بیت کوین ایجاد کرده است.

مسئله اندازه بلاکچین باید قبل از اینکه به تصویب مقیاس بزرگ توجه شود ، حل شود. بسیاری از افراد راه حل هایی برای حل مشکل پیشنهاد داده اند ، اما اجرای راه حل ها هنوز انجام نشده است.

5. نگرانی های امنیتی

امن بیت کوین

برخی از رویدادهای گذشته باعث تخریب تصویر بیت کوین و سطح امنیتی آن شده اند. کوه Gox 70 درصد کل معاملات را در سال 2013 اداره می کرد و سپس ، در اوایل سال 2014 ، اعلام ورشکستگی کرد و اعلام کرد 850،000 BTC به دلیل حمله خارجی ناپدید شده است.

با این حال ، همیشه شایعات آنلاین وجود دارد که ادعا می کند BTC در واقع توسط مدیر عامل سابق ، مارک کارپلس ، دستکاری و دزدیده شده است. این رسوایی تبلیغات گسترده ای را به دست آورد و بسیاری از افراد را که به فکر استفاده از ارز رمزپایه جدید بودند ، از این کار دور کرد.

در حالت ایده آل ، معتقدم مردم نباید BTC خود را در کیف پول آنلاین نگه دارند. بیت کوین به صورت غیرمتمرکز طراحی شده است. جایی برای واسطه ها یا شرکت ها ندارد. افراد باید خود را آموزش دهند و سکه های دیجیتال را در کیف پول های آفلاین یا سردخانه ایمن نگه دارند تا بتوانند به راحتی از هک و تقلب جلوگیری کنند.

با این حال, نگرانی های امنیتی مربوط به استفاده از بیت کوین اکنون توسط کارشناسان امنیتی برطرف شده است. راه حل های شفاف و ایمن تری ارائه می شود ، اما امکان عملی بودن این راه حل ها فقط در آینده اثبات خواهد شد.

برای یک ارز رمزپایه شش ساله, بیت کوین کاملاً بالغ شده و برخی از مشکلات فوق تقریباً به طور خودکار از بین می روند با زمان.

با این حال ، نمی توان برای همه آنها گفت. نگرانی های امنیتی و مسئله اندازه بلاکچین باید توسط متخصصان به درستی رفع شود. تنها با رفع چنین مشکلاتی می توان بیت کوین را به پتانسیل خود رساند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً نمایانگر نظرات 99Bitcoins نیست و نباید به آنها نسبت داد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me