بررسی Antminer S9 – 6 نکته ای که باید قبل از خرید بدانید

با افزایش دشواری استخراج بیت کوین ، کسب سود به عنوان ماینر بیت کوین دشوارتر می شود. با این وجود چندی پیش قدرتمندترین و کارآمدترین استخراج کننده تاکنون معرفی شده است – Antminer s9.

به نظر می رسد Antminer s9 تنها استخراج کننده بیت کوین است که هنوز قادر به ایجاد ROI تا حدودی مثبت در محیط امروز است. بسیاری از بررسی ها محصول را ستایش می کنند در حالی که دیگران شک دارند. بنابراین من تصمیم گرفتم همه جوانب مثبت و منفی را در یک بررسی ساده خلاصه کنم – اینجا قبل از شما است …

6 نکته ای که باید قبل از خرید Antminer s9 بدانید

1. Antminer s9 قدرتمندترین ماینر موجود در بازار است

Antminer s9 دارای نرخ هش 12.93TH / s است – + 7٪ (و نه 14 TH / s که گاهی اوقات تبلیغ می شود) ، به این معنی که می تواند هر ماه حدود 0.5 بیت کوین تولید کند. این البته فقط درآمد است و بدون در نظر گرفتن برق ، هزینه استخر استخراج ، یا هزینه های سخت افزار. من اعداد را در برابر 3 ماشین حساب مختلف استخراج بیت کوین اجرا کردم و همه آنها نتیجه یکسانی را نشان می دهند. حدود 330 دلار در ماه درآمد خالص (با نرخ ارز امروز برابر با 0.5 BTC).

Antminer S9 همچنین کارآمدترین استخراج کننده در بازار است. این بدان معناست که کمترین میزان انرژی را نسبت به سایر معدنچیان موجود در آنجا هدر می دهد. اگر هزینه برق را نیز در نظر بگیرید کمی کمتر از آن تولید خواهید کرد – حدود 0.33BTC.

2. Antminer s9 گرانترین ماینر موجود در بازار است

قیمت Antmier s9 بسیار متفاوت است. در سایت Bitmain’s می توانید آن را با قیمت 2400 دلار یا با قیمت مشابه در Coinminer خریداری کنید. در آمازون می توانید آن را با هزینه ای معادل 2700 دلار و در eBay با هزینه ای کمتر از 2000 دلار پیدا کنید (بنابراین شاید بهترین مکان برای جستجو باشد).

این گرانترین معدن موجود در بازار است زیرا توانایی های معدنی برتر آن وجود دارد. برای اینکه بتوانید حتی با سرمایه گذاری خود کنار بیایید ، باید با در نظر گرفتن متوسط ​​هزینه برق 0.1 دلار / کیلووات ، برای مدت 10 ماه استخراج کنید. 10 ماه در جهان بیت کوین مدت زمان طولانی است و بسیاری از چیزها می توانند تغییر کنند – مشکل استخراج ممکن است افزایش یابد ، نرخ ارز نوسان خواهد کرد و همه اینها پیش بینی اینکه چه مدت واقعی برای شکستن این سرمایه گذاری طول می کشد ، دشوار است.

3. برای اجرای Antminer s9 به PSU اضافی نیاز دارید

Antminer s9 را نمی توان فقط به دیوار متصل کرد ، به یک PSU (واحد منبع تغذیه) نیاز دارد. بنابراین هر وقت Antminer خریداری کردید به خاطر داشته باشید که باید 150 دلار اضافی برای PSU هزینه کنید. Bitmain (تولید کننده Antminer) استفاده از APW3-12-1600-B2 را توصیه می کند که در وب سایت آنها ، آمازون یا eBay با قیمت های مختلف نیز یافت می شود.

در اینجا نحوه تنظیم ماینر با منبع تغذیه وجود دارد (توجه کنید که ماینر با استفاده از آن چقدر بلند می شود):

اگر صاحب PSU یک استخراج کننده قدیمی بیت کوین هستید ، ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال PSU EVGA SuperNOVA 1300 Watt GPU نیز باید با این استخراج کننده کار کند. اما اگر از قبل PSU سازگار ندارید ، بهتر است فقط APW3-12-1600-B2 را بخرید و آن را به هزینه اولیه سرمایه گذاری خود اضافه کنید. هزینه آن احتمالاً بیش از هر PSU قدیمی ای که می توانید پیدا کنید نخواهد بود.

4- ممکن است بخواهید به جای یک دستگاه Antminer S9 ، یک دسته S7 تهیه کنید

با دیدن اینکه احتمالاً بیشتر مردم برای خرید Antminer s9 جدید عجله می کنند ، ممکن است بخواهید به دلیل تقاضای کمتری مدل قدیمی (Antminer s7) را با قیمت تخفیف دریافت کنید. Antminer S7 حدود 33٪ از قدرت هش کردن s9 را دارد (با سرعت 4.73 TH / s کار می کند) اما اگر 3 دستگاه دست دوم بخرید احتمالاً هزینه کمتری دارد. در اینجا آنچه یک ماینر باتجربه در مورد Antminer s9 گفته بود:

رتبه بندی کلی من 3.5 است ، زیرا اینها شایسته 4 نیستند. اینها ماینرهای عالی هستند که می توانند حدود 3 s7 را جایگزین کنند. با این حال ، ماینر بیش از s7s گرم می شود. من می توانم به راحتی 5 s7s خود را با 55٪ در گاراژ خود در فلوریدا اجرا کنم (که مجبورم این باشد که بالاتر می آیند و آنها صدایی بلند می کشند) در حالی که اینها در 100٪ نگه داشته می شوند و خیلی گرم می شوند. من به راحتی می توانم اینها را در 100٪ بدون مشکل سر و صدا نگه دارم و ساکت تر از s7 هستم. اگر می خواهید از s9 استفاده کنید پس اگر می خواهید این دوام را طولانی تر نگه دارید ، باید در یک محیط کنترل شده بسیار بهتر (که من مجبور به ارائه آن هستم) باشند..

اگر این مسیر را طی کنید ، محاسبه مجدد سودآوری از آنجا که Antminer s7 نسبت به s9 کم مصرف است بسیار مهم است. در اینجا یک مقایسه کامل از سخت افزار استخراج Bitcoin موجود است.

5. همه Antminer s9 برابر نیستند

Bitmain استخراج کنندگان بیت کوین خود را به صورت دسته ای تحویل می دهد. هر دسته متفاوت از گروه دیگر است و همچنین دارای نرخ هش متفاوتی است. بنابراین بسیار ممکن است که خود را در حال خرید یک پیدا کنید Antminer s9 که سرعت هش فقط 11.85 TH / s دارد و نه 12.93 TH / s. به همین دلیل مهم است که قبل از خرید مشخصات معدنچی دقیق را که در جستجوی آن هستید ، بدانید.

به عنوان مثال ، دسته فعلی Antminer s9s موجود در Bitmain تنها 11.85TH / s است ، مدل های قدرتمندتر به فروش می رسند. با این حال ، در eBay هنوز می توانید افرادی را ببینید که مدل قدیمی تر و قدرتمندتری را می فروشند. به خاطر داشته باشید که قیمت مدل های 11.85TH / s نیز از برادر بزرگتر آنها پایین تر است ، بنابراین به نظر نمی رسد که با خرید آن مدل پاره شوید..

خط پایین – اطمینان حاصل کنید که از مشخصات دقیق معدنچی که می خواهید خریداری کنید. به این ترتیب می دانید که میزان بازگشت سرمایه دقیق و اینکه چه موقع یکنواخت می شوید را محاسبه کنید.

6. شما برای ماینر خود 90 روز ضمانت می کنید (اگر از Bitmain خریداری شده باشد)

Bitmain با ضمانت 90 روزه مشتریان خود را تأمین می کند ، با این حال این ضمانت محدودیت هایی دارد. به عنوان مثال ، اگر ماینر را اورکلاک کنید ، ضمانت نامه معتبر نخواهد بود (اجرای آن با سرعتی بالاتر از آنچه برای اجرا طراحی شده است). همچنین ، اگر از منبع تغذیه نامناسب استفاده می کنید یا به معدنچی خود آسیب می رسانید ، نمی توانید ضمانت (به عنوان مثال صاعقه ، خوردگی ناشی از محیط مرطوب) را داشته باشید. برخی از فروشندگان eBay نیز ضمانت نامه ای را به شما ارائه می دهند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که جزئیات هر لیست را دقیق بخوانید.

خط پایین – آیا Antminer s9 ارزش آن را دارد?

اگر شما علاقه مند به استخراج Bitcoin هستید ، Antminer s9 احتمالاً تنها راه حل منطقی است. با این حال پاسخ به سوال “آیا Antminer s9 ارزش آن را دارد؟” کاملا شخصی است این به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:

  • چه مقدار پول در دسترس دارید تا برای استخراج بیت کوین هزینه کنید
  • محل زندگی شما (به عنوان مثال هزینه های برق ، هزینه های خنک کننده)
  • اعتقاد دارید که ارزش بیت کوین در آینده چقدر افزایش می یابد

همچنین همیشه این سوال وجود دارد که سختی روزافزون و اینکه چه مدت زمان می گذرد تا Antminer s9 منسوخ شود (معمولاً این اتفاق در عرض 8-12 ماه رخ می دهد). اگر در مورد Antminer س moreال بیشتری دارید ، همیشه می توانید از سایر بیت کوینرها در این زمینه کمک بگیرید موضوع رسمی در Bitcointalk. استخراج معدن مبارک!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me