Bit-thereum – پتانسیل بیت کوین ، Ethereum و Orisi ، قسمت اول

Ethereum – گام بعدی در سیستم های غیرمتمرکز?

برای انجام معاملات از طریق شخص ثالث ، باید تصور کرد که وسیله متمرکزی که معامله از طریق آن انجام می شود ، ایمن است. وقتی کسی می خواهد از طریق Google Drive تصویری ارسال کند ، فرض این است که وسیله متمرکز ، Drive معتبر است. با این حال ، بارها ثابت شده است که این فرضیه نادرست است ، یا ناسازگار است ، و شرایط آن مانند آن را مثال می زند کوه Gox حادثه .

سیستم جایگزین ، بدون هیچگونه اعتماد لازم ، قبلاً چه از نظر مفهومی و چه از نظر کاربرد دشوار بوده است. Ethereum ، یک سیستم “Crypto 2.0” است (یا ممکن است برخی استدلال کنند 3.0) ، تلاقی بین یک زبان برنامه نویسی و یک سیستم عامل است. با داشتن پروتکل کاملاً باز ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به زبانهایی که احتمالاً با آنها آشنایی دارند ، توسعه دهند. هدف این است که به هر توسعه دهنده اجازه ایجاد برنامه هایی با استفاده از Ether را بدهید که به عنوان رمز ارز در یک شبکه غیرمتمرکز استفاده می شود. Ethereum بدین ترتیب برای غیر متمرکز کردن و مبادله کالا از هر موردی از نام دامنه ها ، اجازه دادن به بودجه جمعیت ، تجارت اطلاعاتی مشابه بازار باز, به عنوان یک سکوی رای گیری دموکراتیک مورد استفاده قرار گیرد. حتی می توان ارزهای دیجیتالی کاملاً جدیدی را در شبکه Ethereum ایجاد کرد.

برنامه های مبتنی بر Ethereum نیازی ندارند که کاربران با ارائه اطلاعات شخصی یا بودجه به توسعه دهندگان وابسته شوند. قرارداد یک برنامه است که در داخل شبکه Ethereum وجود دارد ، با مقدار اتر ، حافظه و کد خاص خود. هنگامی که یک معامله از طریق قرارداد ارسال می شود ، کد خود را به حافظه خود وابسته اجرا می کند و می تواند سایر معاملات را همراه با کار با سایر قراردادها تسهیل کند. این وابستگی کاربر به توسعه دهنده را به یک قلمرو غیرمتمرکز جدید تبدیل می کند. این تماس ها توسط شبکه Ethereum حفظ می شود ، بدون اینکه شخصی مالکیت کامل را داشته باشد. با این حال ، مهندسی مجدد ، از طریق ایجاد اثبات جدید کار یا ارز ، ممکن است بی معنی باشد. پیچیدگی سیستم Ethereum بسیاری از زمینه های احتمالی را برای هکرهای مخرب فراهم می کند تا امنیت آن را مختل کنند. این منجر به یک مرحله آزمایش امنیتی تکراری می شود که می تواند سالها کل سیستم را فلج کند.

پتانسیل کاربرد نامحدود Ethereum

اتریوم در حال حاضر سه نوع عمده کاربرد دارد: حاکمیت مالی ، نیمه مالی و غیرمتمرکز.

این برنامه های مالی به کاربران امکان می دهد تا قراردادهای کاملاً خودسرانه ای را منعقد کنند و با سرمایه خود به آنها آزادی دهند. قراردادهای مصون سازی ، حساب های پس انداز ، وصیت نامه ها و قراردادهای کار در این حوزه قرار دارند. یک قرارداد شامل یک حساب پس انداز برای امنیت ممکن است شامل دو شریک باشد ، شریک الف فقط می تواند با گرفتن 1٪ از وجوه در روز ، شریک می تواند فقط 1 per در روز برداشت کند ، با این حال ، با هم ، آنها می توانند هر مقدار را برداشت کنند. این امکان امنیت را فراهم می کند حتی اگر یک هکر یکی از کلیدهای خصوصی آنها را بدزدد. اگر یکی هک شود ، شریک دیگر می تواند وجوه را به قرارداد دیگری منتقل کند. اگر یکی کلید خود را گم کند ، دیگری در نهایت می تواند همه وجوه را برداشت کند. اگر یک هکر اقدام به سرقت کند ، هردو شریک باید صد روز قبل از آن مطلع شوند. اگر سوicious نیت برای شخص ثالث اثبات شود ، یک شریک می تواند توانایی دیگران را برای پس گرفتن آن خاموش کند. کالاهای نیمه مالی شامل سرمایه و کالاهای غیر سرمایه ای مانند خرید یا خدمات است. قمار همتا به همتا ، مانند “BetMoose”, و بازارهای غیرمتمرکز مانند بازار باز, سایر برنامه های احتمالی در Ethereum هستند.

برنامه های غیر پولی شامل مواردی مانند رای گیری و سایر روشهای مبادله یا تبادل اطلاعات است. تغذیه غیرمتمرکز داده ها نیز از طریق استفاده از علامت دادن به تعداد مشخصی از افراد و درخواست آنها برای استفاده در یک قرارداد مشترک امکان پذیر است. به هر شخصی که یک رمز داده می شود ، انگیزه داده می شود تا حقیقت را به عنوان بخشی از مجموعه رمز بزرگتر بیان کند ، درمورد افرادی که داده ها را به بهترین شکل ممکن گفته و رمزهای خود را به آنجا می فرستند ، مصالحه می کند. از سیستم های توکن می توان از طریق ارزهای فرعی استفاده کرد که نمایانگر دارایی هایی مانند طلا ، ین ، سهام شرکت یا برگه های رای است. این سیستم ها به راحتی به اتریوم بکار می روند چون به سمت آنها سوق داده می شود. منطق باید به سادگی در قرارداد کاشته شود.

البته ، از آنجا که قراردادهای Ethereum قادر به دستکاری در روشهایی هستند که فقط با تخیل یک برنامه نویس محدود می شوند ، این مناطق به هیچ وجه تنها راههای استفاده از آن نیستند. قابلیت های واقعی این سیستم تا زمانی که تثبیت نشود کاملاً محقق نخواهند شد و شبکه آزمایشی با یک سیستم عامل کاملاً زنده جایگزین می شود. در آن زمان ، انگیزه پولی ذاتی ارزهای دیجیتال می تواند انبوهی از توسعه دهندگان را که به دنبال راه هایی برای طراحی قراردادها هستند تا ایده خود را به زندگی بکشند ، به ارمغان بیاورد. یعنی مگر اینکه بیت کوین می تواند آنها را به آن ضرب و شتم …

فضای اتریوم

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Bit-therum – ترکیب قیمت و قدرت بیت کوین با امکانات نوآورانه Ethereum

مفهوم Ethereum از قراردادی که دارای وجوه ، کد متغیر و چندین حالت است و توسط شبکه با فعال سازی ناشناس از طریق معاملات تأیید می شود ، می تواند در بیت کوین جای گیرد. “ذره ذره می تواند در بالای بیت کوین ساخته شود. اگر تأیید شبکه توسط سخنرانی های معتبر رد و بدل شود ، این یک احتمال می شود.

مخاطبین پیچیده تر به داده های شخص ثالث جدا از زنجیره بلوک نیاز دارند ، مانند a نرخ ارز بیت کوین به دلار آمریکا. Ethereum معمولی به سادگی این داده های شخص ثالث را می پذیرد. این یک سیستم انتقال داده ها از یک منبع معتبر به تعداد مشخصی از منابع نیمه معتبر را در شبکه Ethereum توزیع می کند. داشتن سخنان نیمه معتبر و دارای سیستم اعتبار برای تأیید قراردادها ، که چندین مورد آن قبل از اتمام قرارداد و انجام معامله مورد نیاز است ، با از بین بردن ترس از سرقت وجوه یک اوراکل ، نیاز به اعتماد را از بین می برد. با این حال ، برای این خطابه ها باید یک زبان قرارداد جهانی ایجاد شود.

از آنجا که بیت کوین در حال حاضر جهانی است و دارای یک است دفتر عمومی, ادغام اطلاعات دنیای واقعی با بیت کوین کار چندان دشواری نخواهد بود. با این وجود امکانات باورنکردنی مانند سکه رنگی یا اوریسی, که در سال گسترش خواهد یافت قسمت دوم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me