بهترین خدمات Bitcoin Escrow – راهنمای مبتدیان

بهترین خدمات Bitcoin Escrow – راهنمای مبتدیان

هنگام معامله با یک طرف غیرقابل اعتماد ، استفاده از خدمات سپرده شخص ثالث برای رسیدگی به پرداخت بیت کوین ایده خوبی است. این پست خدمات مختلف موجود و مواردی را که باید مراقب باشید را پوشش می دهد.

خلاصه Bitcoin Escrow

سرویس محافظت از بیت کوین یک سرویس واسطه ای است که تا زمان تحویل بیت کوین (یا کالا) پول معاملات بین افراد غریبه را در نگهداری نگه می دارد..

امروزه بسیاری از خدمات معتبر سپرده برای انتخاب وجود ندارد. یک گزینه جایگزین برای سرویس Bitcoin escrow Bitrated است که یک کیف پول چند منظوره است و برای تسهیل معاملات بین افراد غریبه طراحی شده است.

خلاصه این بیت کوین است. اگر می خواهید یک بررسی دقیق تر ادامه دهید ، در اینجا آنچه را من پوشش خواهم داد:

1. سرویس محافظت بیت کوین چیست?

سرویس اسکرو یک سرویس واسطه ای است که تا زمان تحویل بیت کوین ، پول یک معامله را در حفظ و نگهداری نگه می دارد.

Escrow با الزام به واریز بیت کوین از قبل ، قبل از تغییر پول ، خریداران را از فروشندگان متقلب محافظت می کند. در صورت بروز اختلاف ، سرویس سپرده به عنوان داور عمل می کند و تعیین می کند که در نهایت چه کسی باید بیت کوین را دریافت کند.

بسیاری از بازارهای بیت کوین دارای یک سرویس جاسازی داخلی هستند (به عنوان مثال LocalBitcoins و Paxful). با این حال ، اگر از یکی از این سرویس ها استفاده نمی کنید ، می توانید از خدمات نگهدارنده زیر دیدن کنید.


2. مشکل خدمات محافظتی

در گذشته من چندین خرید بزرگ مربوط به بیت کوین با افرادی انجام داده ام که قبلاً هرگز آنها را ملاقات نکرده ام. این ، البته ، من را ملزم می کرد که از نوعی سرویس سپرده برای انجام معامله استفاده کنم.

هنگام تحقیق درباره خدمات مختلف موجود ، با دو مشکل عمده روبرو شده ام:

شما در حال ارسال پول خود برای یک غریبه هستید

هنگامی که از سرویس های سپردن بیت کوین استفاده می کنید ، در واقع مشکل اصلی که با آن روبرو هستید را حل نمی کنید ، یعنی ارسال پول برای غریبه ها نیست.

شما نمی دانید چه کسی پشت این سایت محافظ است ، پس چرا باید بیش از اعتماد به شخصی که از او خرید می کنید ، پول خود را به آنها اعتماد کنید.?

فقدان خدمات معتبر محافظت از بیت کوین

متاسفانه ، شما نمی توانید بسیاری از وب سایت های شناخته شده Bitcoin Bitcoin را پیدا کنید همه سایت های سپرده گذاری بیت کوین که می توانم پیدا کنم هیچ شهرتی (خوب یا بد) ندارند و مدتهاست که در دسترس نیستند تا بتوان آنها را قابل اعتماد دانست. در انتها ، هیچ راهی برای شناخت صحیح بودن آنها وجود ندارد ، به غیر از آزمایش خدمات.

3. بررسی خدمات Bitcoin Escrow

دو سرویس زیر تنها خدماتی است که من می توانم پیدا کنم و به نظر می رسد دارای شهرت تا حدودی رضایت بخشی هستند که به عنوان یک سرویس قابل اعتماد در نظر گرفته می شوند.

BTC آسیا

کولبرت لاو از سال 2013 در جامعه بیت کوین حضور داشته و یک سرویس سپرده بیت کوین به نام BTC آسیا. اعتبار Colbert را می توان از طریق LocalBitcoins تأیید کرد (بیش از 100 معاملات تایید شده).

گروه IBC

گروه IBC یک سرویس جمع آوری کمک مالی بلاکچین است که a سرویس سپردن بیت کوین. از وب سایت آنها به نظر می رسد که آنها با معاملات بزرگتری سر و کار دارند. در حالی که مشخص نیست شرکت چقدر معتبر است ، اعضای آن به وضوح در صفحه “درباره” بیان می شوند ، که شروع خوبی است.


4. ماموران محافظت

اگر گزینه های ارائه شده در بالا را دوست ندارید ، همه از بین نمی روند. هنوز گزینه های مناسبی وجود دارد که به شما امکان می دهد از طریق سپردن معامله با بیت کوین انجام دهید.

ابتدا می توانید از نخ محافظ در BitcoinTalk که دارای چندین کاربر است که خدمات محافظتی را ارائه می دهند. همه این کاربران دارای رتبه اعتماد بسیار بالایی هستند و احتمالاً شما را کلاهبرداری نمی کنند (با مسئولیت شخصی خود استفاده کنید ، این فقط توصیه خودم است).

Bitcointalk Escrows

5. بیت ریت

گزینه دیگری که من شخصاً ترجیح می دهم ، استفاده از سرویس چندرسانه ای مانند Bitrated است. Bitrated یک سرویس سپرده گذاری نیست ، بلکه یک کیف پول چند منظوره است که به این معنی است که برای انتقال وجوه از آن به مقدار مشخصی امضا نیاز دارد.

به عنوان مثال ، کیف پول می تواند توسط 3 نفر به اشتراک گذاشته شود و هنگامی که هر 2 از 3 تصمیم به ارسال پول دارند ، سفارش اجرا می شود.

Bitrated اساساً بستری است که خریداران و فروشندگان را با داوران معرفی می کند. سپس یک کیف پول چند منظوره ایجاد می کند که هر سه طرف به اشتراک گذاشته اند و برای آزاد کردن وجه فقط به دو امضا نیاز دارد.

اگر فروشنده و خریدار توافق کنند که معامله کامل است ، به داور نیازی نیست. اگر فروشنده یا خریدار معتقد است که باید یک اختلاف حل شود ، کار داور این است که تصمیم بگیرد که کجا پول را ارسال کند.

داوران معمولاً هزینه خدمات خود را پرداخت می کنند ، اما این معمولاً هزینه بسیار مناسبی است. هزینه ها تغییر می کند ، بسته به اینکه در نهایت داوری مورد نیاز است یا خیر. خود پلت فرم هیچ هزینه ای نمی گیرد.

سیستم همچنین یک مکانیسم بازخورد بسیار اساسی که به شما اجازه می دهد ببینید کاربران و داوران دارای رتبه برتر در سایت هستند.

آخرین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که سیستم به گونه ای تنظیم شده است که فروشنده همیشه کسی است که هزینه داوری را پرداخت می کند..

مهمترین نکته مهم Bitrated این است که شما پول خود را برای افراد غریبه ارسال نمی کنید. شما فقط آن را در داخل کیف پول چند سیگاری سپرده اید که کنترل خاصی بر آن دارید. Bitrated خود کلید خصوصی کیف پول را ندارد و نمی تواند وجوه را سرقت کند.

درس شخصی من از Bitrated

چندی پیش من یک معامله بزرگ بیت کوین را از طریق Bitrated انجام دادم. باید بگویم که حتی اگر سیستم فاقد برخی از توابع اساسی است (به عنوان مثال ویرایش یک تجارت ، کاربران پیام ، و غیره) بسیار خوب است. تنها مسئله ای که داشتم این بود که من در واقع رمزعبور 2fA خود را برای حساب از دست دادم (اما این فقط احمق بودن من است).

از آنجا که Bitrated راهی برای دسترسی به کیف پول چند منظوره ندارد ، برای آزاد کردن پول به فروشنده مجبور شدم از خدمات داور استفاده کنم. خوشبختانه همه چیز کاملاً روان پیش رفت. در کل ، می توانم بگویم که من از خدمات Bitrated بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.


6. نتیجه گیری

گزینه های زیادی برای خدمات سپرده Bitcoin وجود ندارد ، با این وجود هنوز تعداد انگشت شماری از خدمات وجود دارد که می توانید استفاده کنید. Bitrated اگرچه فی نفسه سرویس محافظتی نیست ، اما قطعاً انتخاب شخصی من است ، زیرا شما در واقع کنترل سکه های خود را به شخص ثالث منتقل نمی کنید و باید داور را انتخاب کنید.

آیا تجربه ای در زمینه خدمات سپرده گذاری بیت کوین داشته اید؟ آیا شما از خدمات معتبری که نام برده ام سراغ دارید؟ من دوست دارم که در مورد این مورد در بخش نظرات زیر بشنوم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me