Bitcoin Margin Trading – راهنمای مبتدیان

Bitcoin Margin Trading – راهنمای مبتدیان

پتانسیل دو برابر یا سه برابر شدن دارایی داشتن ، فقط فقط در یک تجارت صرفاً وجود دارد ، به خصوص هنگام معامله با حاشیه. در این پست خلاصه می شود که معاملات بیت کوین به طور خلاصه چیست و معاملات حاشیه بیت کوین چیست.

خلاصه معاملات مارجین بیت کوین

معاملات حاشیه ای که به آن معاملات اهرمی نیز می گویند ، نوعی معامله است که از وجوه قرض گرفته شده به منظور تجارت بیشتر از یک دارایی خاص استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر 1 بیت کوین در Binance دارید ، می توانید تا 2 بیت کوین بیشتر قرض کنید و مثل اینکه 3 بیت کوین داشته باشید تجارت کنید..

در حالی که معاملات حاشیه ای سود شما را در صورت موفقیت افزایش می دهد ، در صورت عدم موفقیت ضرر شما را نیز تسریع می کند.

به طور خلاصه این معامله حاشیه بیت کوین است. برای ارسال یک پست دقیق تر ، به مطالعه موارد زیر بپردازید:

1. تجارت بیت کوین چیست?

معاملات بیت کوین عملی کم خرید و فروش زیاد است. برخلاف سرمایه گذاری ، که به معنای نگه داشتن بیت کوین برای طولانی مدت است ، معاملات با تلاش برای پیش بینی حرکت قیمت ها با مطالعه صنعت به طور کلی و نمودارهای قیمت به ویژه.

در اینجا یک دوره سقوط در شرایط اولیه تجارت وجود دارد:


2. معاملات تجاری مارجین چیست?

یکی از استراتژی های تجاری بسیار سودآور و در عین حال پر خطر ، معاملات حاشیه ای است که به آن معاملات اهرمی نیز می گویند. این به معنای ساده این است که معامله گران برای افزایش اهرم بهره خود با نرخ بهره نسبتاً بالا سرمایه می گیرند.

اگر همه چیز درست پیش برود ، می توان انتظار دستاوردهای بزرگی را داشت. از طرف دیگر ، این اقدام اشتباه ممکن است منجر به شکست تجار شود زیرا آنها با نرخ های بهره بالا ، تماس های حاشیه ای و انحلال سفارشات مبارزه می کنند (هر دو در زیر توضیح داده شده است).

برخی صرافی ها اهرم 1: 1 را ارائه می دهند ، به این معنی که معامله گران می توانند 100٪ سهام خود را وام بگیرند. به عنوان مثال ، یک معامله گر با تعادل 1 BTC به طور موثر قادر خواهد بود 2 BTC را معامله کند و پتانسیل سود را افزایش دهد.

سایر صرافی ها حاشیه 2.5: 1 ، 3.3: 1 ، 20: 1 و حتی 100: 1 را ارائه می دهند. با معاملات 100: 1 حاشیه ، می توانم خودم را در عرض چند دقیقه 500 درصد افزایش دهم یا در یک چشم به هم زدن انحلال پیدا کنم. این بیشتر شبیه بازی ماشین های حافظه در کازینو است ، بنابراین من لزوماً آن را توصیه نمی کنم.

وقتی همه چیز درست پیش می رود ، بدیهی است که معامله گران این امکان را دارند که با استفاده از سرمایه از طریق معاملات حاشیه ای ، مبلغ قابل توجهی به دست آورند.

معامله گرانی که مدیریت ریسک را درک می کنند باید بتوانند از دست دادن کل حساب های خود در چند معامله جلوگیری کنند. چنین معامله گرانی این امکان را دارند که با استفاده از سرمایه ، راه بیشتری به دست آورند تا اینکه فقط با استفاده از وجوه شخصی خود.

با این حال ، معاملات حاشیه ای ارزان نیست ، زیرا وجوه وام گرفته شده مشمول نرخ بهره بالایی هستند. این اتهامات در لحظه بسته شدن موقعیت به طور خودکار پس گرفته می شوند. بعلاوه ، معاملاتي كه طبق برنامه انجام نمي شوند ، غالباً منحل مي شوند و در مجموع ضرر مي كنند.

حاشیه تماس می گیرد

اگر یک معامله حاشیه در مسیر اشتباهی پیش رود ، افراد برای جلوگیری از تصفیه سفارشات ملزم به اضافه کردن وجوه به حساب خود می شوند. این به عنوان یک تماس حاشیه شناخته می شود. اگر یک معامله گر نتواند بودجه بیشتری برای تأمین سفارش تهیه کند ، به طور خودکار بسته می شود.

انحلال

اگر یک معاملات حاشیه ای سود بیشتری نسبت به معامله گران از دست بدهد ، تجارت منحل می شود. این بدان معناست که موقعیت به طور خودکار بسته می شود و تاجر تمام پول خود را از دست می دهد. هنگام معامله با حاشیه ، احتمال تصفیه به طرز چشمگیری افزایش می یابد. بیایید با یک مثال توضیح دهیم:

بیایید فرض کنیم شما فقط 100 دلار دارید و 10 هزار دلار بیت کوین (با اهرم 100 برابر) خریداری می کنید. اگر قیمت بیت کوین 1 دلار کاهش یابد ، در واقع 100 دلار ضرر کردید زیرا مبلغی را استفاده کرده اید. در این صورت ، شما دیگر مبلغی در حساب خود ندارید و تجارت شما منحل می شود.

همانطور که می بینید ، معاملات اهرمی به دو طریق پیش می رود – افزایش سود بلکه انحلال در تغییرات بسیار کوچکتر قیمت اتفاق می افتد.

3. از کجا می توانم بیت کوین را معامله کنم?

معاملات حاشیه ای در Bitfinex

Bitfinex معاملات حاشیه 3.3: 1 را ارائه می دهد. به بیان ساده تر ، معامله گران می توانند به ازای هر 3 دلاری که در حساب های خود دارند ، 7 دلار وام بگیرند. از آنجا که Bitfinex بزرگترین صرافی بیت کوین در جهان است ، معامله گران باید از آنجا شروع کنند.

شما می توانید بررسی کامل Bitfinex من را در اینجا بخوانید.

معاملات حاشیه ای در CEX.IO

CEX.IO از طریق معاملات حاشیه 10: 1 را ارائه می دهد کارگزار CEX. این سایت به شما امکان می دهد تجارت CFD بیت کوین و Ethereum را انجام دهید. CEX Broker همچنین حساب های آزمایشی را برای کسانی که می خواهند قبل از قرار دادن پول نقد واقعی ، تجربه تئوری کسب کنند ، تهیه می کند.

می توانید بررسی کامل CEX من را اینجا بخوانید.

معاملات حاشیه ای در BitMEX

سرمایه گذارانی که می خواهند همه احتیاط را به باد دهند و سعی کنند سود خود را به حداکثر برسانند ممکن است بخواهند با اهرم 100: 1 در Bitmex حاشیه تجارت را بزنند.

وقتی همه چیز درست پیش می رود ، این مانند یک موشک است که به ماه پرتاب می شود – اما یک حرکت کوچک در جهت مخالف ، یک سفارش را کاملاً منحل می کند. یک نکته احتیاط: با تجارت مقادیر کم شروع کنید.

می توانید بررسی کامل BitMEX من را در اینجا بخوانید.

تجارت حاشیه در Binance

Binance امکان معامله 1: 3 برای بیت کوین ، Ethereum ، XRP ، Binance Coin ، Tron و Tether را فراهم می کند. همچنین کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده Binance را برای بهره وام دهند تا بتوانند فعالیت های حاشیه ای توسط سایر بازرگانان را تأمین کنند.

می توانید بررسی کامل Binance من را اینجا بخوانید.


4. نتیجه گیری

معاملات مارجین یک تجارت خطرناک است. مبتدیان باید معاملات کمی را با حداکثر حاشیه 2: 1 شروع کنند. در حالت ایده آل ، هرگز از 100٪ وجوه در هر معامله استفاده نکنید.

به عنوان مثال ، قرار دادن 1000 دلار در یک حساب و استفاده از تنها 100 دلار سرمایه شخصی با 2 برابر اهرم در هر معامله ، در صورت عدم موفقیت در تجارت حاشیه آن ، بازرگان با 900 دلار همچنان باقی می ماند..

به طور کلی معاملات حاشیه ای برای معامله گران باتجربه مناسب است. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، بهتر است قبل از آنکه از سطح بالایی استفاده کنید ، از حساب های آزمایشی استفاده کنید و یا بدون هیچ اهرمی تجارت کنید.

آیا معاملات مارجین برای شما انجام می شود؟ آیا تا به حال تجربه آن را داشته اید؟ در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me