Bitlanders: Bitcoin با رسانه های اجتماعی ملاقات می کند

همه از آن اطلاع ندارند بیت کوین هنوز. اگر در مورد بیت کوین اطلاعاتی ندارید ، بگذارید توضیح دهم. بیت کوین یک ارز دیجیتال نظیر به نظیر است که مردم از آن برای خرید کالا و خدمات استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های بزرگ اکنون بیت کوین را به عنوان پرداخت قبول می کنند و برخی از شرکت ها قصد دارند در آینده پول خود را در بیت کوین پرداخت کنند. شرکت هایی مانند مایکروسافت بیت کوین را برای محتوای دیجیتال می پذیرند و حتی گوگل نیز تصور می کند که به ناشران آگهی در BTC پرداخت کند.

در حالی که استخراج بیت کوین راهی است که بیت کوین جدید تولید می شود ، این تنها راه برای گرفتن بیت کوین نیست. یک راه آسان و سرگرم کننده برای دریافت بیت کوین عضویت در Bitlanders و دریافت بیت کوین برای استفاده از یک شبکه اجتماعی است. این همان چیزی است که من امروز اینجا هستم تا برای شما بیاورم: خلاصه ای سریع از آن Bitlanders.com.

درآمد Bitcoin از طریق Bitlanders آسان شده است

روش کسب بیت کوین از طریق Bitlanders “Buzz Score” بالا است. برای دریافت این “Buzz Score” باید شرکت کنید. هرچه افراد بیشتری به محتوایی که شما در این بستر رسانه های اجتماعی ارائه می دهید مراجعه کنند ، روزانه درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. امتیاز Buzz روزانه محاسبه می شود و هر روز بر اساس Buzz Score مقدار بیت کوین دریافت می کنید. به طور موثر ، هرچه امتیاز Buzz شما بالاتر باشد ، بیت کوین بیشتری کسب خواهید کرد. اگر شما یک “گورو شبکه های اجتماعی” هستید ، می توانید مقدار زیادی بیت کوین برای ارتقا profile پروفایل رسانه های اجتماعی خود در Bitlanders بدست آورید ، که کسب بیت کوین را آسان می کند ، در عین حال راهی برای بازاریابی اجتماعی نیز فراهم می کند.

چگونه می توان با Bitlanders امتیاز Buzz بیشتری کسب کرد

در پاراگراف بالا نحوه کسب بیت کوین توضیح داده شده است. باید بدانید که این شبکه اجتماعی ، اگر نگوییم تنها ، یکی از معدود شبکه های اجتماعی است که در واقع به افرادی که از آن استفاده می کنند ، هزینه پرداخت می کند. شما نمی گیرید نکته توسط کاربران دیگر؛ شما برای سهم خود در وب سایت پرداخت می شوید. حداکثر امتیاز Buzz که می توانید داشته باشید 100 است ، کمترین آن 0 است و به همین ترتیب به شما پرداخت می شود. بسیاری از وب مسترها هستند که می توانند بر این امر تسلط داشته باشند اگر تصمیم بگیرند Bitlanders را امتحان کنند ، زیرا آنها به احتمال زیاد می دانند چگونه می توانند ترافیک را به نمایه اجتماعی خود برسانند.

شخصیت کارتونی BitlandersBitlanders از شخصیت های کارتونی استفاده می کند ، مانند این ، در حالی که شما را از طریق ویژگی های مختلف راه می اندازد

Bitcoin / Bitlanders و وب مسترها

درست است که شکل پولی که با Bitlanders بدست می آورید در بیت کوین پرداخت می شود ، اما این فقط سهولت استفاده از بیت کوین و همچنین تقویت این واقعیت است که مردم خواهان بیت کوین هستند. اگر این شرکت فکر نمی کرد این یک کمپین موفق باشد ، Bitlanders این کار را نمی کرد. بسیاری از وب مسترها ، سازندگان وب سایت و متخصصان بهینه سازی موتور جستجو وجود دارند که می دانند چگونه می توانند ترافیک اجتماعی کسب کنند. این که آیا با ارتقا links پیوندها ، به اشتراک گذاری جدیدترین و بهترین اشتراک گذاری مطالب در شبکه اجتماعی Bitlanders یا استفاده از رسانه های اجتماعی دیگر مانند Twitter یا Youtube برای ارتقا it آن ، این امر محقق می شود.

کارشناسان شبکه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی باید بتوانند بر Bitlanders تسلط داشته باشند

افرادی که می دانند چگونه برای پروفایل شبکه های اجتماعی خود ترافیک کسب کنند ، در به حداکثر رساندن امتیاز Buzz خود در Bitlanders بسیار سرآمد هستند. این افراد باید بتوانند مقدار خوبی از BTC با ارائه ترافیک به Bitlanders. البته ، شرکت پشت Bitlanders این کار را از خودگذشتگی انجام نمی دهد. این نوع مواجهه به Bitlanders.com کمک می کند تا در دریای آنلاین وب سایت ها حرکت کند. این ، در واقع ، تبلیغاتی است که از طریق جمعیت تهیه می شود.

افراد مشهوری که Bitlanders را تبلیغ می کنند همچنین باید بتوانند از دنباله رو توده ای استفاده کنند که به نوبه خود باعث ایجاد ترافیک در پروفایل شبکه های اجتماعی آنها می شود و هر روز بیت کوین کسب می کنند. نه یک بار در هفته ، و نه یک بار در ماه ، بلکه هر روز. به این ترتیب Bitlanders می تواند به پلتفرم اصلی بعدی رسانه های اجتماعی تبدیل شود … اگر کارت های خود را درست بازی کنند. با همه پیشرفت های شبکه های اجتماعی و محبوبیت سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی ، خوشحال خواهید شد که بدانید Bitlanders با داشتن برندی که به شما در ازای بازدیدی که ارائه می دهید ، به خوبی می تواند رقابت را شکست دهد..

این زمینه را برای ایجاد یک بازار رقابتی فراهم می کند که در آن شبکه های اجتماعی ، وب مسترها ، چهره های شناخته شده ، افراد مشهور ، شرکت ها و هر کس دیگری که می خواهد به آن بپیوندد ، برای به دست آوردن بیشترین نظر و مشترک تلاش می کند. اگر این به حجم بالای بازدید از وب سایت تبدیل شود ، این یک موقعیت برنده برای Bitlanders و همچنین بیت کوین است. فراتر از آن ، بقیه نیز برنده می شوند ، زیرا به آنها برای استفاده از یک شبکه اجتماعی پول پرداخت می شود.

Bitlanders ایده جالبی است و می تواند به چیزی عالی تبدیل شود. بیایید ببینیم آیا بیت کوین واقعاً می تواند برای ایجاد یک شبکه اجتماعی استفاده شود ، نه اینکه فقط بعد از واقعیت یکپارچه شود.

توجه ویراستاران: هنگام بازبینی این مقاله ، تصمیم گرفتم مختصر سکه را در Bitlanders امضا کنم و آن را امتحان کنم به اشتراک گذاری این مقاله در سایت.  جالب است که بدانید سایت به عنوان ابزاری برای شبکه های اجتماعی چقدر کارآمد است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me