به روزرسانی Bitlicense – Lawsky برابرهای جدیدی را به چارچوب نظارتی بیت کوین اضافه می کند

تنظیم طلوع ارزهای رمزنگاری شده

از زمان شنیده شدن صدای تعدیل مقررات از دولت ایالات متحده در اوایل سال 2013 ، ابر عدم اطمینان فضای چشم انداز ارز رمزنگاری شده را در برگرفته است. احساسات جامعه ارزهای رمزنگاری شده درباره تنظیمات از تحقیر کامل تا پذیرش پذیرفته است. با توجه به اجتناب ناپذیر بودن مقررات ، بسیاری از آنها نگرش اخیر را اتخاذ کرده اند.

این امر با بیانیه مدیر اجرایی تازه انتخاب شده وزارت امور خارجه روشن شد بنیاد بیت کوین, پاتریک مورک ، در اخیر خود Reddit AMA:

“برای بسیاری از مقررات شرکتهای مالی سنتی ، اعتبار سنجی تلقی می شود. چه با این موافق باشید یا نه ، برخی از مقررات مناسب / به نظر اجتناب ناپذیر است “

پیشگام مقررات ارزهای رمزپایه وزارت خدمات مالی نیویورک است. پس از یک گردباد 90 روزه ، دوره اظهار نظر در مورد NYDFS اولیه است بیت المال پیشنهاد بسته شده است سرپرست بن لاوسکی اخیراً بحث کرده است که چگونه ورودی جامعه ارزهای رمزپایه در این دوره زمانی ، بخش وی را مجبور کرده است تا تلاش های خود را برای تنظیم مقررات در Money 20/20 در لاس وگاس ارزیابی کند.

بیشتر حوزه های اعتراض عمومی علیه Bitlicense پیشنهادی توسط حوزه قضایی پتوانی NYDFS که بیش از هر کشور دیگری داشته است ، ایجاد شده است. بیت کوین معامله در ایالت نیویورک. لاوسکی با پاك كردن این تصور غلط اظهار داشت كه فقط واسطه های مالی ملزم به داشتن Bitlicense هستند ، نه توسعه دهندگان نرم افزار ، ماینرها یا كاربران فردی كه می خواهند با آدرس های IP نیویورك معاملات Bitcoin انجام دهند..

علاوه بر این ، مشاغل نیازی به آنچه كه لاوسكی “فرآیند دست و پاگیر و تكراری” توصیف كرد ، درخواست چندین مجوز مختلف كه دارای همان هدف هستند (قبلاً مجوز انتقال پول و مجوز ارز مجازی) توصیف نمی كنند. روند درخواست در عوض ساده و متقابل راضی خواهد شد.

چنین نمونه ای از تلاش لاوسکی برای انتقال تمایل بخشش به انعطاف پذیری بود. سرپرست همچنین مراقب بود که بانک ها را مورد علاقه خود قرار ندهد ، خاطرنشان کرد: موسسات مالی سنتی که تصمیم می گیرند به عنوان واسطه مالی ارز رمزنگاری شده عمل کنند ، همان مقررات مشاغل ارزی مجازی را دارند..

ورود به Bitlicense انتقالی بیت کوین

در حالی که بانک ها ممکن است بتوانند هزینه های انطباق Bitlicense را بپردازند ، شرکت های نوپای ارز مجازی تحمل بار مالی را دشوار می دانند. لاوسکی با معرفی مهمترین پیشرفت در این نگرانی رفع شد مقررات بیت کوین از اواخر ، “Bitlicense انتقالی”.

“(Bitlicense انتقالی) به مشاغل کوچک و شرکتهای نوپا اجازه می دهد تا در یک چارچوب انعطاف پذیرتر برای مدت زمان مشخصی فعالیت کنند ، که در طی آن معاینات آزمایشی انجام می شود. در بررسی اعطای یا عدم اعطای (حراج متقابل انتقالی) عوامل زیر در نظر گرفته خواهد شد

  • ماهیت و دامنه تجارت متقاضی و ریسک مصرف کننده مرتبط با آن.
  • حجم معاملات پیش بینی شده
  • ثبت نام با FinCen به عنوان یک تجارت خدمات پولی
  • ریسک کاهش دهنده به عنوان مثال ، یک اوراق قرضه یا بیمه دیگر را کنترل می کند. “

اساساً ، bitlicances انتقالی به مشاغل جوان ارزهای رمزنگاری شده راهی می دهد تا “بدون راه اندازی هزینه های بزرگ انطباق ، قوانین را شروع کرده و بازی کنند”. هر اقدام اجباری انتقالی متناسب با “مشخصات ریسک” خاص یک شرکت تنظیم می شود که بخشی از آن توسط 4 فاکتور قبلی ذکر شده در بالا و توانایی پرداخت مالی شرکت تعیین می شود.

بخش عمده ای از هزینه های انطباق از طریق پروسه صدور مجوز تأمین می شود که معمولاً با استفاده از افسران انطباق داخلی 300 تا 500 هزار دلار هزینه می شود. این رقم با توجه به جودیت رینارسون, یک شریک در Bryan Cave LLP ، و یک مقام معتبر در سیستم های پرداخت و پرداخت های الکترونیکی. 300000 تا 500000 دلار حتی شامل هزینه های پرداخت حقوق سالانه بین 100،00 تا 200،000 دلار به یک افسر باتجربه در خانه نیست.

بن لاوسکی همچنین تأکید کرد که در چه مواردی می توان از نظر انتقادی انتقالی برای راه اندازی ارزهای رمزپایه سودمند بود:

“ما همچنین در حال تعیین گروه کوچکی از بازرسان متخصص در DFS هستیم تا با استارت آپ ها و برنامه های مجوز آنها برخورد کنند. این به آنها کمک می کند تا تخصص و درک بیشتری از چالش های منحصر به فرد شرکت های کوچکتر و استارتاپ ها داشته باشند و ما را قادر می سازیم تا شرایط نظارتی خود را بهتر متناسب با شرایط خاص شرکت ها تنظیم کنیم. “

کمک چنین گروه تخصصی می تواند هزینه های انطباق را به طرز چشمگیری کاهش دهد و به شرکت ها اجازه دهد تمرکز خود را بیشتر بر توسعه فناوری خود متمرکز کنند..

مقررات بیت کوین: حمایت از مصرف کنندگان در مقابل نوآوری تشویق کننده

لاوسکی ادعا می کند یافتن تعادل بین عدم مانع نوآوری و انجام آنچه برای محافظت از مصرف کننده و جلوگیری از پولشویی لازم است ، اصل راهنمای تنظیم مقررات است. این که آیا مقررات این تعادل را ایجاد خواهند کرد یا خیر ، تا زمان لازم الاجرا شدن معلوم نخواهد بود. ناظران و فعالان بازار به طور یکسان مراقب نمونه ای هستند که توسط NYDFS تنظیم شده است.

به گفته سرپرست لاوسکی ، پیش نویس جدیدی از مقررات حاوی تغییراتی در پیشنهاد اولیه در ابتدای ماه دسامبر منتشر می شود و یک دوره 30 روزه دیگر از نظرات را ایجاد می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me