BitXBay – یک بازار ناشناس و غیرمتمرکز مبتنی بر بیت کوین

در Bitcointalk ، یک وب سایت آنلاین برای بحث و گفتگو بیت کوین, کاربری معروف به “bitXbay” اعلام کرد آنچه را او اولین و تنها همکار برای همکار کردن پلت فرم آنلاین غیرمتمرکز برای تجارت می نامد. این اولین بازار غیرمتمرکز فرض شده نیست. با این حال ، سایر سیستم عامل های دیگر در حال توسعه ، مبتنی بر سرور هستند ، حداقل در میان آنها که به ظرفیت عملکردی رسیده اند. هنوز از سرپرست ها برای نظارت و دستکاری بالقوه معاملات استفاده می شود و امکان سرقت وجود دارد. ناظران در این بازارهای دیگر می توانند کالاها یا خدمات را حذف کنند. ناظران در این بازارهای دیگر می توانند کالاها یا خدمات را حذف کنند. این مشکل در بازار BitXBay از طریق کار از طریق شبکه Bitmessage اصلاح می شود.

Bitmessage و بیت کوین

Bitmessage یک سیستم ارتباط ایمیل غیر همگام و رمزگذاری شده است که می تواند برای ارسال پیام به یک یا چند نفر استفاده شود. این توسط Jonathan Warren ، توسعه دهنده نرم افزار ایجاد شده است که آن را براساس ارزهای رمزپایه مدل سازی کرده و تحت مجوز موسسه فناوری میشیگان در نوامبر 2012 منتشر کرد. پیام های ارسالی و دریافتی با صندوق ورودی سایر کاربران را برای حفظ هویت ، مشابه پروتکل موجود در آن مخلوط می کند کیف پول تاریک. این نرم افزار پس از ژوئن 2013 به دلیل افشای آژانس امنیت ملی آمریکا که فعالیت ایمیل را کنترل می کند ، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. این سیستم تمام پیام های ورودی و خروجی را از طریق رمزنگاری کلید عمومی رمزگذاری می کند. این از رمزگشایی پیام غیر از گیرنده مورد نظر پیام جلوگیری می کند. همه پیام های درون یک شبکه ناشناس ، نظیر به نظیر را دوباره ایجاد می کند و تمام پیام های رمزگذاری شده یک کاربر را با تمام کاربران دیگر در شبکه مخلوط می کند. آدرس های ایمیل Bitmessage مجموعه ای از حروف و اعداد تصادفی هستند ، به منظور رمزگذاری قوی ، همراه با اطمینان از عدم پیوند هویت به آدرس Bitmessage. کلیدهای آن با کلیدهای بیت کوین سازگار است. گره ها قبل از حذف پیام های رمزگذاری شده به مدت دو روز ذخیره می کنند ، به این معنی که هیچ پیامی در شبکه بایگانی نشده است. Bitmessage همچنین از “Chans” ، یک لیست پستی غیرمتمرکز و کاملاً ناشناس استفاده می کند. با خاموش کردن یک سرور نمی توان آنها را حذف کرد ، نمی توان آنها را سانسور کرد و پیام های chan حاوی آدرس فرستنده یا آدرس گیرنده نیستند. شبکه Bitmessage برای ارسال کلید ، شناسه معامله و ارتباطات استفاده می شود. فیلتر خاصی برای جلوگیری از هرزنامه ایجاد شده است ، زیرا هیچ ناظر متمرکز نمی تواند تراکنش ها را رد یا تأیید کند. این فیلتر تمام انتقال به دو آدرس Bitcoin متعلق به BitXBay را بررسی می کند و اولویت با کسانی است که سرمایه بیشتری دارند. فیلترها شامل گروه مورد و کشور قرار است به زودی اجرا شوند و دسته های ایجاد شده توسط کاربر قبلاً پیاده سازی شده اند.

زیرساخت BitXBay

معاملات به صورت سپرده گذاری با آدرس های چند علامتی انجام می شود که برای هر معامله سه آدرس وجود دارد. یکی برای معامله اولیه و دیگری برای پرداخت های بیمه استفاده می شود. مشتری که معامله ای را آغاز می کند پنج درصد از هزینه محصول یا خدمات را به یکی از آدرس های چند علامت انتقال می دهد. فروشنده پس از مشاهده انتقال پول ، پنج درصد هزینه محصول ثروت خود را به عنوان بیمه به یک آدرس منتقل می کند. به این ترتیب ، اگر فروشنده ای بخواهد خیالی از خریدار بخورد ، پول خودش فدا می شود و این برای خریدار بدخواه نیز صدق می کند. اگر معامله متناسب با خریدار باشد ، او معامله را امضا می کند و پنج درصد اعلام شده پس از اتمام معامله به کیف پول آنها بازگردانده می شود. یک کانال عمومی عمومی برای پیشنهادات با پیامهای خصوصی برای ارتباط مستقیم وجود دارد. بیت کوین برای پرداخت استفاده می شود.

پتانسیل آینده BitXBay ، بیت کوین و سیستم های غیرمتمرکز

داوری در BitXbay صرفاً بر اساس کیف پول های بیمه انجام می شود. با این حال ، یک سیستم از اوراکل می تواند برای حل اختلافات نیز اجرا شود. اوراکل شامل گروهی از افراد است که در صورت تکمیل یا حل و فصل معامله ، با انگیزه پرداخت اختلافات بین خریداران و فروشندگان را حل می کنند. هزینه های بیمه می تواند به داوران اوراکل تعلق گیرد ، و درصد مشخصی از هر دو طرف سرمایه ای را که بین آنها توزیع می شود وارد می کنند. این امکان را برای یک سیستم قطعنامه خنثی تر در مقابل مشاجره در پیام های خصوصی فراهم می کند تا زمانی که یک معامله مطلوب مجبور شود به دلیل دیپلماسی ضعیف در هر دو طرف یا هر دو طرف یا از دست دادن یک ورودی بیمه ، پایان یابد..

اگر چنین سیستمی اجرا می شد ، تبعات چنین بازاری بسیار چشمگیر بود. به دلیل عدم وجود سرورهای متمرکز ، تنظیم و سانسور چنین معاملات برای دولت ها غیرممکن است. با استفاده از پروکسی یا سیستم عامل رمزگذاری شده ، می توان یک بازار کاملاً غیر قانونی ایجاد کرد. این امر همچنین دروازه معاملات بین المللی را باز می کند ، زیرا فقط طبقه بندی افراد را از سراسر جهان جدا می کند. آیا سیستم قراردادهایی منعقد شده بود ، مانند بازار باز, پس همان پتانسیل برای سیستم های قانونی مبتنی بر داوری وجود دارد. اگر چنین سیستم آنلاین جلا داده شود و شروع به استفاده گسترده توسط جامعه بیت کوین کند ، قیمت بیت کوین به طور چشمگیری افزایش می یابد ، به آرامی نیاز به بازارهای آنلاین مبتنی بر فیات مانند eBay را برطرف می کند و باعث می شود ارزهای رمزپایه به طور کلی بیشتر استفاده شود. بیت کوین دوره جدیدی از تجارت آنلاین را آغاز کرده است که عاری از هرگونه تنظیم و تنظیم است.

سازنده امیدوار است که این امر به دیگران کمک کند تا سیستم عامل های تجاری ناشناس و غیرمتمرکز را ایجاد کنند ، کد منبع برای ویرایش و رفع اشکال در دسترس عموم است. این اولین نسخه فقط یک نسخه اولیه آلفا است و ممکن است امنیت از آن استفاده کند. تصویر VMWare در زیر پیوند داده شده است ، شامل WinXP ، مشتری BitXBay و بلاکچین برای تجارت فوری. برای اجرای نرم افزار به پخش کننده VMWare نیاز است.

سلب مسئولیت: Coin Brief نمی تواند ایمنی پرونده های پیوند داده شده در زیر را تضمین کند. اگر تصمیم دارید آن را بررسی کنید ، لطفاً احتیاط کنید.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

 تصویر vmware BitXBay v.1.1.4.

یا BitXBay را بررسی کنید گیتهوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me