به هر حال آزمایشگاه های Capital One چیست؟ آنها با بیت کوین چه می خواهند؟

حدود یک ماه پیش Coin Fire قطعه ای را با عنوان Is Is One One Investigating Bitcoin (بیت کوین بررسی می کند) اجرا کرد?

در آن زمان مایک پیوندی را برای ارسال شغل در Capital One برای یک دانشمند داده که احتمالاً در آزمایشگاه های جدید Capital One کار می کند ، ارسال کرده بود. این پست در ابتدا اینترنت را با احتساب گمانه زنی ها در مورد Capital One و Bitcoin آتش زده بود.

اکنون به نظر می رسد که جزئیات بیشتر به دست آمده است همانطور که در ابتدا صبح امروز فهمیدیم که Capital One اکنون یک بار دیگر برای موقعیت دیگری استخدام شده است که حاوی یک تلقین درباره Bitcoin است. برایان کوهن (از مشارکت کنندگان مجله Bitcoin ، Let’s Talk Bitcoin و موارد دیگر) پست شغلی دیگری را با عنوان عنوان یک در Capital One پیدا کرده است مدیر عملیات دیجیتال.

آگهی استخدام حاوی ناگت های آبدار از جمله,

اشتیاق برای آخرین مورد fintech از جمله بیت کوین ، کیف پول های تلفن همراه ، پرداخت های تلفن همراه ، چراغ های تجزیه و تحلیل ، تجزیه و تحلیل پیش بینی ، وام P2P

تیم Capital One’s D3 (Data + Design + Disrupt) در سانفرانسیسکو در حال استخدام انتخابی مدیر دیجیتال برای کمک به ما در ارائه محصولات دیجیتالی جدید و ارائه آزمایشی مدل های جدید است. شما با دستیابی و منابع یک شرکت Fortune 100 در جستجوی تیم ما در داده های بزرگ ، adtech و هوش تجاری نقش مهمی خواهید داشت.

پس این کجا ما را ترک می کند؟ مانند ارسال شغل قبلی بیت کوین یک تلنگر است اما این دومین بار است که در مورد Capital One ذکر می شود و بار دوم است که با آزمایشگاه های Capital One ذکر می شود.

این ما را به این س leadال سوق می دهد که به هر حال این کل آزمایشگاه Capital One چیست؟?

آزمایشگاه های سرمایه یک بخشی از بانک سرمایه یک است که شامل دفاتر در نیویورک ، واشنگتن دی سی و اخیراً سانفرانسیسکو است.

آزمایشگاه های سرمایه وان یک مکان در شرکت بانکی بزرگ است که در آن کارمندان لباس راحتی می پوشند ، در یک فضای نسبتاً جالب کار می کنند و در واقع تشویق می شوند که با دیگران به اشتراک بگذارند و مهمان داشته باشند. این طرف شرکتی است که به همه کارمندان یک Macbook Pro یا Air تعلق می گیرد ، یک مانیتور 27 “Thunderbolt ، می تواند در دسترس بودن میان وعده های رایگان در تمام ساعت ها باشد و کارکنان تشویق می شوند که ساعت های مورد نظر خود را کار کنند.

اساساً این یک شرکت نوپا در یک شرکت بزرگ است. تیم Capital One Labs پشت سر Spark Pay ، رقیب Square ، تیم پشت سر API Capital One قرار داشت و اکنون تیمی وظیفه کاوش بیت کوین را دارد..

در داخل آزمایشگاه های Capital One شما انبوهی از مهندسان iOS ، مدیران محصولات ، توسعه دهندگان اندروید ، طراحان ، دانشمندان داده و حتی برخی از استادان SCRUM را پیدا خواهید کرد که وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که Capital One نه تنها با سرعت نوآوری همراه نیست. اما در برخی از مناطق در مقابل نوآوری است.

یکی از مواردی که آزمایشگاه های Capital One به شدت در حال ردیابی آن هستند ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه جایگزین است.

Coin Fire شروع به حفاری کرد و چندین کارمند آزمایشگاه Capital One را در LinkedIn و Twitter پیدا کرد و با آنها تماس گرفت تا ببیند آیا ممکن است ارتباطی روی Capital One و Bitcoin ایجاد شود و حداقل دو نفر که مایل بودند ناشناس بمانند به آنها گفتند آزمایشگاه های سرمایه یک شامل چندین کارمند است که مشتاق کاربران بیت کوین هستند و آنها و دیگران در داخل شرکت برای ورود سرمایه یک به فضا تلاش می کنند.

البته شایعات زیادی در دره سیلیکون وجود دارد و چندین راز به برنامه ارسال شده است Secret صحبت در مورد اتصال بالقوه به آزمایشگاه های Etherium و Capital One که هر دو دارای پایگاه های نزدیک به یکدیگر هستند که ما منابع تازه پیدا شده خود را در پایتخت یک تحت فشار قرار دادیم.

اتصال اتریوم کششی است. بعضی از بچه هایی که در آن پروژه کار می کنند در فضای ما آمده اند ، ما می توانیم افرادی جدید را که در زمینه چیزهای جالب و ارزهای رمزپایه کار می کنند ملاقات کنیم و بنابراین آنها دیده می شود که در اطراف دانشگاه ما کمی آویزان شده اند و بسیاری از بچه ها اینجا نشسته اند با آنها در اطراف فضا صحبت کنید تا در مورد ارز رمزنگاری شده صحبت کنیم اما رک و پوست کنده بگویم که ما در مورد هیچ کاری با آنها کار نمی کنیم. حداقل هنوز – منبع آزمایشگاه های Capital One

به نظر می رسد اگر این ارتباط واقعاً اتفاق بیفتد ، هیچ کس هنوز حاضر نیست در مورد آن صحبت کند … گفته شده Coin Fire تحت هیچ شرایطی حدس و گمان را گزارش نمی کند. همانطور که ممکن است بسیاری از شما بخاطر داشته باشید ما اخیراً از جامعه برای گزارش در مورد ارتباط 1-800-Flowers بیش از دو هفته قبل از اعلام رسمی ، کوتاهی کرده ایم (اگرچه بعداً نشان داده شد که درست بودیم زیرا فقط در مورد موارد تأیید شده گزارش می دهیم) اما ما ضروری دانست که همچنان مسئله Capital One را در مورد آزمایشگاه های Capital One و ارز رمزنگاری شده ادامه دهیم.

در حال حاضر ما هنوز یک بیانیه رسمی در مورد سابقه نه سرمایه یک بانک و نه آزمایشگاه های سرمایه یک در مورد اتصال بالقوه اتریوم دریافت نکرده ایم اما می توانیم بگوییم که بیت کوین به طور قطع در آزمایشگاه های سرمایه یک بر اساس منابع داخل پایتخت رادار است. یک آزمایشگاه و از طریق تعداد زیادی از مواد استخدام شده توسط این شرکت منتشر می شود.

بنابراین ، کجا ما را در مورد بیت کوین و پایتخت یک رها می کند?

در حال حاضر حدس و گمان (که ما این کار را نمی کنیم) اما می دانیم که این شرکت مطمئناً در حال بررسی بیشتر آن است ، دارای یک آزمایشگاه کامل از کارمندان در سه مکان است که شامل چندین نفر است که به آن نگاه می کنند ، و ما درک بهتری از آزمایشگاه های سرمایه یک داریم واحدی از شرکت که تقریباً به طور مستقل در یک استارت آپ مانند محیط کار می کند و به طور فعال در حال تحقیق در مورد بیت کوین و ارزهای رمزپایه است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me