چگونه ترول ها Coin Fire را با DMCA از بین بردند

ماه گذشته ، Coin Fire گزارشی در مورد اقدامات فعلی SEC منتشر کرد که می تواند تأثیر زیادی بر تعداد زیادی از بازیکنان در فضای ارزهای رمزپایه داشته باشد.

گزارش ترافیک CloudFlare

تصویر مورد نظر

چند ساعت کوتاه پس از ارسال آن گزارش ، طبق گزارش Cloud Flare ، Coin Fire رکورددار بیش از 900000 بازدید صفحه منحصر به فرد در یک دوره 24 ساعته است. کارمندان ما بلافاصله از طرف برخی از اعضای انجمن تماس تلفنی ، ایمیل و برخی پیامهای عصبانی دریافت کردند.

تقریباً در ساعت 9:00 صبح EDT آن روز ، ایمیل اصلی حساب Coin Fire ایمیلی دریافت کرد مبنی بر اینکه اخطار DMCA علیه تصویری در سایت Coin Fire دریافت شده است. این تصویر یکی از جلدهای نامه SEC بود که روز قبل بارگذاری کردیم و در گزارش خود قرار دادیم.

در ابتدا ، کارکنان ما گیج بودند. این تصویر از مجموعه ای از اسنادی که دریافت کرده بودیم و قبل از بارگذاری مجدداً برای محافظت از طرفین و منابع درگیر گزارش خود ، تغییر شکل داده شده است. کارمندان ما احتیاط بیشتری کرده بودند تا از صفحات نامه های مختلف استفاده کنند و آنها را کنار هم قرار دهند تا مخفی کنند کدام نامه ها و منابع آنها را که ما شخصاً مستقیماً از آنها دریافت کرده ایم.

اخطار DMCA علیه این تصویر خاص برای کارکنان ما گیج کننده بود. این اعلان از سندی تهیه شده است که دلارهای مالیات دهنده بودجه آن را تأمین کرده و از چندین سند ایجاد شده است.

ما با ارسال نامه الکترونیکی درخواست اطلاعات بیشتر و نسخه ای از اعلان اقدام DMCA را به دلیل ثبت آن ارسال کردیم و بلافاصله با وکیل ما تماس گرفتیم.

سی دقیقه بعد ، سایت Coin Fire خطای ممنوع را به همه بازدید کنندگان نشان داد و ایمیل ما دیگر پاسخگو نبود. براندون بلافاصله با نمایندگی حقوقی ما تماس گرفت كه هفته قبل به ما اطمینان داده بود كه احتمالاً می توانیم منتظر نوعی انتقام جویی باشیم ، گرچه با انتشار و اصلاح مجدد اسناد مرتكب جرمی نشده بودیم..

من بلافاصله به وب سایت ارائه دهنده خدمات میزبانی خود مراجعه کردیم ، بلیطی را پر کردم و جلسه چت زنده را شروع کردم. (وكلاي ما به ما توصيه كرده اند كه تا زمان ارزيابي كل وضعيت در آينده نزديك ، نام شركت ميزبان موردنظر را نگذاريم. ما هنوز در حال اختلاف نظر در مورد سوhand استفاده از آگهي DMCA هستيم.)

براندون به وکالت قانونی ما رسید و من با وکیلمان صحبت کردم. وكیل ما گفت قبل از اینكه سایت ما ظاهراً از بین برود ، ما حق داشتیم محتوای توهین آمیز را حذف كنیم. در این مدت ، من منتظر ماندم تا از طریق چت زنده با کسی صحبت کنم. من همچنین شرکت میزبانی خود را شماره گیری کردم که پیام آن می گوید سی دقیقه انتظار است.

پرونده های پشتیبان سکه آتش

در همین حال ، من سعی کردم از طریق SSH به دستگاه VPS خود متصل شوم و به سایت خود دسترسی پیدا کنم. ما روزانه نسخه پشتیبان از فایلهای سایت ، پایگاه داده ، تصاویر و سایر مطالب خارج از سایت را بارگیری می کنیم. من می دانستم که بهترین کار این است که سایت خود را آنلاین در این مکان آنلاین قرار دهیم ، اما ما قبل از انتشار نسخه SEC نسخه پشتیبان خود را اجرا کرده بودیم و باید آن را دوباره ارسال کنیم.

ما از همان روز نسخه پشتیبان تهیه کردیم و هنگامی که متوجه شدیم یکی از پرونده ها خراب شده است ، بارگیری خود را بررسی کردیم. آن پرونده پشتیبان پایگاه داده ما بود. ما بلافاصله با ارائه دهنده خود تماس گرفتیم تا با احترام از آنها بخواهند كه به ما SSH دسترسی دهند تا حداقل بتوانیم فایلهای خود را قبل از انتقال به ارائه دهنده دیگری بارگیری كنیم..

صادقانه نمی خواستم دلار دیگری یا پول سخت بدست آمده را به ارائه دهنده خود بدهم و به دنبال ارائه دهنده جدیدی بودم. دانستن اینکه یک درخواست DMCA وارد شده است و به ما فرصت کافی برای پاسخگویی داده نشده است ، نه تنها برای خودم بلکه بقیه اعضای تیم و نمایندگی قانونی ما بسیار نگران کننده بود.

در حالی که من هنوز در بند بودم ، سی دقیقه دیگر گذشت. پیام شرکت میزبان ما هنوز نشان می داد که زمان انتظار من 30 دقیقه است و من از وضعیت بسیار ناامید شدم. سایت ما کاملا آفلاین بود ، ایمیل ما خاموش بود و سرور ما دیگر از طریق SSH پاسخگو نبود. حتی هنوز هم ، سعی کردم آرام باشم و می دانم که یک اشتباه ساده مرتکب شده است و ما می توانیم خیلی سریع آن را حل کنیم.

تا ساعت 11:00 صبح EDT ، ما شروع به باز کردن سایر پرونده های پشتیبان کردیم و متوجه شدیم که پایگاه داده در آنها نیز خراب شده است. ما بدون بررسی کامل نسخه های پشتیبان ، نقص مهلکی در مورد تهیه نسخه پشتیبان ایجاد کرده بودیم تا از سالم بودن پرونده ها اطمینان حاصل کنیم (از آن زمان تغییرات لازم را برای تضمین تکرار مجدد اشتباه ایجاد کرده ایم). ما نمی دانستیم چه کسی درخواست DMCA را ارسال کرده است ، نحوه پردازش سریع آن و اینکه چه زمانی سایت خود را آنلاین می کنیم.

ساعت 11:30 صبح ، سرانجام به آن طرف دیگر رسیده بودم و اطلاعات مربوطه را به او دادم. به من گفتند که یک درخواست DMCA دریافت شده است ، ما به اندازه کافی به درخواست پاسخ نداده ایم و اگر فقط توافق کنیم که تصویر مورد نظر را حذف کنیم حساب ما بازیابی می شود. من در این مرحله بسیار ناراحت شدم ، اما با کمال خونسردی توضیح دادم که به ما فرصت کافی برای پاسخگویی داده نشده و از اینکه چه کسی پشت این درخواست قرار دارد ، بی اطلاع بودیم. من توضیح دادم که در نتیجه نمی توانیم اقدام به حذف کنیم و می خواهیم قبل از پاسخ دادن ، درخواست کامل را ببینیم. من در حالت انتظار قرار گرفتم.

پانزده دقیقه بعد ، به من گفتند که اولین درخواست از طریق ایمیل ارسال شده است و شرکت میزبان به دلایل امنیتی قادر به ارسال مجدد آن نیست. من حساب ایمیل خود را مرور کردم ، اما هیچ اطلاعاتی در درخواست و هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه از چه کسی آمده است دریافت نکردیم. من دوباره اخطاریه یا جزئیاتی راجع به اینکه چه کسی پشت این اعلان است درخواست کردم – زیرا ما به طور قانونی مجاز به انجام این درخواست ها هستیم. به من گفتند “این فقط امکان پذیر نیست” و دوباره در حالت تعلیق قرار گرفتم. ظاهراً ایمیلی که دریافت کرده بودیم اخطار دوم بود.

در این مرحله ، ما آماده شدیم که وکیل خود را به تماس بکشیم. وقتی نماینده ای از شرکت میزبان ما ساعت 12:25 بعد از ظهر EDT به خط برگشت ، من وکیل خود را در حالت آماده باش قرار دادم و پنجره چت را بسته بودم که هنوز بی پاسخ بود.

ما هنوز چند ساعت بعد نتوانستیم درخواست اولیه DMCA را ببینیم ، اما در نهایت این امکان را داشتیم که همه پرونده های خود را از سرور بارگیری کرده و به جای دیگری ببریم. جاش با BitVPS با ما تماس گرفته بود و گفت آنها مایل به میزبانی ما هستند. آنها به ما تخفیف در دستگاه VPS را پیشنهاد دادند که نه تنها برای مدیریت حملات DDOS و میزان زیادی از ترافیک مناسب تر است ، بلکه به دفاع در برابر حملات DMCA مانند حمله ای که در حال حاضر تجربه می کنیم نیز کمک می کند..

ما شروع به بارگیری همه چیز ، انتقال آن به دستگاه جدید و تغییر اطلاعات DNS خود کردیم. ما همچنین هنوز منتظر بودیم تا درخواست DMCA را ببینیم که میزبان قبلی ما ادعا کرد قادر به ارائه ما نیستند. من از این مرحله فوق العاده عصبانی بودم ، اما چندین بحث تلفنی با چند نفر از اعضای انجمن داشتم که به من کمک کرد تا من را تحت کنترل خود در آورم. وقت آن بود که به سادگی دریچه ها را ببندیم و به جلو حرکت کنیم.

من به سختی کار کردم تا به لطف دوستانمان در BitVPS و Josh سایت خود را آنلاین بازگردانم. Josh و BitVPS برای حل برخی اشکالات با خودم و Brendon بسیار مفید بودند.

ما توانستیم Coin Fire را به صورت آنلاین برگردانیم و نفس راحتی بکشیم که حداقل یک آتش خاموش شده است. اکنون ما فقط نیاز به رسیدگی به این درخواست “مزاحم” DMCA داشتیم. شرکت میزبان ما به ما گفت که آنها درخواست DMCA را برای ما ارسال می کنند ، اما این برای تیم ما قابل قبول نیست. بعد از چند ساعت و تماس تلفنی با نمایندگان بخش حقوقی شرکت میزبان قدیمی ما ، نام شرکتی به ما داده شد که ما را آفلاین کرده است.

COIN NEWS INC شرکتی است که در نهایت DMCA علیه ما تشکیل داد. وکلای ما شروع به جستجو برای اعتبار سنجی در این شرکت ، محل استقرار آنها و نحوه ارتباط با بخش حقوقی شرکت کردند. آنها بلافاصله موانع بیشتری پیدا کردند.

جستجوی سریع در DuckDuckGo هیچ نتیجه ای برای “COIN NEWS INC” نشان نمی دهد و ما بلافاصله مشکوک شدیم. وکلای ما خواستار دیدن کامل درخواست DMCA هستند و هنوز هم تا امروز برای دیدن کل درخواست درگیر هستند.

وكلاي ما در Coin Fire براي ما توضيح داده اند كه براي تاييد ادعا بايد اخطار DMCA با اطلاعات خاصي مانند آدرس و ساير اطلاعات مربوطه ثبت شود. ما حق این اطلاعات را داریم و تا به امروز از این اطلاعات محروم بوده ایم.

COIN NEWS INC یک شرکت ساختگی است که وجود ندارد. ظاهراً ما با توانایی جستجوی DMCA فقط با جستجوی اینترنتی توانایی بیشتری در انتخاب افراد داریم که آیا درخواست DMCA معتبر است یا خیر.

ما هنوز مطمئن نیستیم که COIN NEWS INC چه کسی است ، حتی اگر وجود داشته باشد و چه کسی پشت “شرکت” یا نامه جعلی جعل نامه است. تیم ما هنوز هم به طور فعال در حال حل این مشکلات است ، و ما امیدواریم که در آینده نزدیک به روزرسانی را برای خوانندگان خود ارائه دهیم.

لطفاً مطمئن باشید که ما اقدامات بی شماری را برای کار با میزبان جدید BitVPS و وکلای خود برداشته ایم تا از تکرار این نوع موارد در آینده جلوگیری کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me