Coinbase VS. دایره – هر دو را با 500 دلار امتحان کردم اینجا چیزی است که من پیدا کردم

مهم: از تاریخ 7 دسامبر 2016 ، Circle دیگر امکان خرید یا فروش بیت کوین را از طریق خدمات خود فراهم نمی کند. آنها اکنون همه مشتریان خود را به Coinbase ارجاع می دهند.

احتمالاً بزرگترین رقابت در بازار بیت کوین امروز در صرافی های بیت کوین نهفته است ، که بیشترین رقابت را Coinbase و Circle دارد..

امروز تصمیم دارم این 2 مبادله رو به رو آزمایش کنم و ببینم با استفاده از 500 دلار چه مقدار پول می توانم بدست آورم. اما من فقط کارمزد و نرخ ارز را تست نکردم ، همچنین سعی کردم بفهمم کدام وب سایت روند کار را آسان می کند.

Coinbase هزینه می گیرد ، Circle Don’t – آیا اینطور است so.

محسوس ترین تفاوت بین Coinbase و Circle هزینه های معامله است. حلقه ها:

 “شما برای استفاده از پول خود مجبور به پرداخت هزینه نیستید. هنگام تبدیل وجوه شما به بیت کوین با حساب بانکی مرتبط ، هنگام ذخیره بیت کوین یا معاملات بیت کوین ، هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم “

در واقع هنگام خرید بیت کوین با Circle هزینه ای پرداخت نخواهید کرد اما به نظر می رسد 500 دلار دایره به 500 دلار بیت کوین نمی رسد. این به چندین دلیل وجود دارد:

  • در هنگام خرید بیت کوین شما با کارت اعتباری از طریق Circle هزینه پردازش کارت اعتباری وجود دارد. از آنچه من دیده ام ، این مقدار به 2.9٪ می رسد که دقیقاً قابل اغماض نیست.
  •  به نظر می رسد که Circle نرخ ارز را در زمان ثبت سفارش تضمین نمی کند (برخلاف Coinbase). این می تواند باعث تفاوت در میزان پرداخت شما شود (در ابتدا این مسئله را پیدا کردیم Reddit).

از طرف دیگر ، Coinbase بدون توجه به اینکه از چه روش پرداختی استفاده می کنید ، 1٪ کارمزد معامله ثابت و هزینه 0.15 دلار برای سپرده های ACH دریافت می کند. این هزینه ها در مقایسه با گزینه های دیگر موجود برای خرید بیت کوین بسیار کم است.

Circle ساده ترین فرآیند خرید را که تاکنون دیده ام انجام می دهد

تا امروز من بیت کوین را از طریق تقریباً 10 صرافی مختلف خریداری کرده ام. فکر نمی کنم من هرگز با وب سایتی کاملاً شهودی مانند Circle روبرو شده باشم. طراحی ساده و انیمیشن زیبا آن را برای کاربران حتی باهوش غیر فناوری جذاب و آسان کرده است.

اما “لحظه جادویی” واقعی ناشی از توانایی خرید بیت کوین با کارت اعتباری در عرض 2 دقیقه از راه اندازی حساب است. اکثر وب سایت ها به نوعی تأیید اولیه نیاز دارند و تا امروز روند خرید بیت کوین با کارت اعتباری بسیار پیچیده بود. تکمیل مراحل کار با Circle حدود 2 دقیقه طول می کشد و من مایل به پرداخت هزینه اضافی برای آن هستم.

Coinbase نیز در وب سایت خود کار بزرگی انجام داده است اما روند آن کمی طولانی است و می تواند شما را فرسوده کند. مسئله اصلی این واقعیت است که شما باید حساب برگشتی خود را تأیید کنید و گاهی اوقات این ممکن است یک یا دو روز طول بکشد.

Coinbase یک اتفاق ماهی دارد..

از آنجا که 99Bitcoins با بسیاری از افرادی که اولین بیت کوین خود را خریداری می کنند معامله می کند ، اخیراً متوجه اتفاق عجیبی شده ام. در موارد متعددی از افرادی که ادعا می کنند در Coinbase سفارش داده اند ایمیل دریافت کرده و با ادعای اینکه “حساب آنها” در معرض “خطر” است ، لغو می شود. به اندازه کافی عجیب و غریب همه این لغوها زمانی اتفاق افتاد که قیمت بیت کوین به شدت افزایش یافت.

اینجاست نمونه ای از چنین موردی که باعث تاخیر خرید برای کاربر شد. یک کاربر آنقدر عصبانی بود که بیرون رفت و وب سایتی را به نام آن ایجاد کرد Coinbase Fraud, این وب سایت ها نمونه های واقعی لغو سفارشات Coinbase را درصورت تغییر در قیمت بیت کوین برای آنها نشان می دهد.

نمی توانم بگویم که خودم چنین مواردی را با Coinbase تجربه کرده ام اما به نظر می رسد که من بارها در مورد این نوع داستان ها شنیده ام که احتمالاً واقعیتی در آن وجود دارد.

هر دو برنامه تلفن همراه عالی کار می کنند ، پشتیبانی نیز مناسب است

برنامه تلفن همراه Circle و Coinbase کاملاً بصری بوده و استفاده از آنها آسان است. با گفتن اینکه Circle در ایجاد یک تجربه لذت بخش (دقیقاً مانند وب سایت آنها) کار بسیار بهتری انجام می دهد. در مواقعی که به پشتیبانی Coinbase و Circle احتیاج داشتم ، به نظر می رسید که هر دو به موقع پاسخ داده اند و به س questionsالاتم پاسخ داده اند.

اگر 500 دلار بیت کوین بخرید ، در اینجا آنچه بدست می آورید خواهید داشت

اگر 500 دلار با Coinbase با نرخ ارز امروز هزینه کنید 1.3103BTC (شامل همه هزینه ها) می شوید. اگر با Circle بروید ، 1.2782 BTC دریافت خواهید کرد. این ممکن است به نظر برسد که Circle بسیار گرانتر از Coinbase است ، اما لازم به ذکر است که من روش پرداخت Coinbase ACH را با روش کارت اعتباری Circle اندازه گیری کرده ام (از آنجا که من کارت اعتباری آمریکایی ندارم که Coinbase قبول کند).

این بدان معنی است که با Coinbase 2-4 روز پس از خرید ، سکه دریافت خواهید کرد و با Circle بلافاصله آن را دریافت خواهید کرد – بنابراین من حدس می زنم شما باید بفهمید که 0.0321BTC ارزش 2 روز انتظار را دارد (~ تقریبا 11 دلار با نرخ ارز امروز).

دایره برنده یک بینی در کتاب من است

بعد از همه صحبت ها و صحبت ها ، من حلقه را به Coinbase ترجیح می دهم. طراحی زیبا ، سهولت استفاده و رعد و برق سریع تحویل معامله “لحظه جادویی” واقعی را برای من ایجاد می کند. همچنین من بد نیستم که برای این تجربه برجسته هزینه بیشتری بپردازم. اگر همه چیز در مورد پس انداز هرچه بیشتر از Coinbase احتمالاً راهی است که باید دنبال کنید ، اما اگر می خواهید از این زحمت جلوگیری کنید ، حلقه را انتخاب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me