سومین Crypto Station CryptRadio از اول اکتبر راه اندازی می شود

ما اخیراً BIT-FM را پروفایل کرده و پوشش داده ایم رادیو زنجیره ای از آنجایی که قبل از راه اندازی و در حال حاضر بازیکن دیگری به فضا 1 اکتبر را راه اندازی می کند.

CryptRadio قرار است پس از یک سری آزمایشات موفقیت آمیز موفقیت آمیز و آزمایشی پخش شود و ما با لی بنیانگذار ایستگاه به گفتگو نشستیم تا در مورد آینده CryptRadio صحبت کنیم.

مایک: با Chain Radio و BIT-FM چه چیزی باعث می شود CryptRadio از آنچه دیگران در این فضای رادیویی انجام می دهند منحصر به فرد باشد?

لی: برای درک چگونگی مشاهده خدمات ما ، باید در مورد خودم لی (بنیانگذار و شخصیت هوا) پیش زمینه ای ارائه دهم. من از سابقه فروش گسترده ای برخوردار هستم که 14 سال در سطح فروش / بازاریابی سطح بالایی کار کردم و با فروشندگان مجدد کار کردم تا راههای رشد تجارت خود را پیدا کنم. صنعتی که من از آن می آیم بسیار فاقد تفکر رو به جلو و ریسک است ، این وظیفه من بود که به مشتریانم کمک کنم بر این مسئله غلبه کنند تا بتوانند اهداف خود را محقق کنند ، قسمت دوم در زمینه من این است که من دی جی هستم و عشق به هر موسیقی.

بنابراین در اینجا جایی است که این دو زمینه برای ایجاد تمایز در کارهایی که قصد انجام آن را داریم ، جمع شده اند. CryptRadio.ca می خواهد جهان بیرون را به طرز فعالانه ای وارد کند.

نمایش ها و محتوای ما در حالی که همیشه رنگ و بوی رمزنگاری را حفظ می کنیم ، برای رادیوهایی که روزانه گوش می دهند نیز احساس آشنایی خواهد داشت.

بخشهای گفتگوی ما فقط به جنبه های فنی رمزنگاری متمرکز نخواهند شد ، ما سعی خواهیم کرد در مورد استفاده از رمزنگاری در دنیای واقعی بحث کنیم و بزرگترین تفاوت در این است که ما از شنوندگان خود دعوت می کنیم که به صورت زنده تماس بگیرند و نظرات خود را در مورد موضوعاتی که مطرح می کنیم و حتی به تماس گیرندگان اجازه دهید بحث را به سمتی که احساس می کنند مرتبط است ، پیش ببرند.

مایک: در مورد برنامه نویسی که در ایستگاه خود اجرا می کنید کمی بیشتر به ما بگویید. در مورد آینده چطور؟ برخی از برنامه های شما در زمینه تهیه محتوا برای شنوندگان شما چیست?

لی: بنابراین در حال حاضر ما 3 راه اندازی نرم انجام داده ایم که عمدتا برای آزمایش سیستم ها ، تولید و ضبط برنامه زنده است. کسانی که در این برنامه تنظیم می کردند ، به نوعی ترکیبی از برنامه گفتگو / موسیقی را شنیده اند. ما حتی یکی از توسعه دهندگان تیم سکه I / O را پذیرفتیم که به صورت زنده به ما بپیوندید و در مورد کیف پول HTML5 جدید خود که روز بعد منتشر شد صحبت کنید.

ما می خواهیم بتوانیم چیزی برای همه داشته باشیم. موسیقی ما از کانتری گرفته تا هیپ هاپ تا راک متغیر خواهد بود. ما حتی یک روز برای خوانندگان آماتور ، گروهها ، دی جی ها فرصت داریم کارهای خود را برای پخش در نمایش های Open Mic ارائه دهیم.

آینده به میزان استقبال ما بستگی دارد.

مانند بسیاری دیگر ، این پروژه چیزی است که من و دو عضو دیگر تیم من شروع کرده ایم تا ابتدا به گسترش کریپتو کمک کنیم و البته امیدواریم که روزی بتوانیم این کار را به صورت شغل تمام وقت خود بسازیم ، بنابراین تکامل ما به چگونگی آن بستگی دارد تقاضای زیادی را از شنوندگان دریافت می کنیم و چقدر حمایت را از تبلیغ کنندگان و اسپانسرهای بالقوه می کنیم.

محتوای ما از چند منبع اخذ خواهد شد ، البته موسیقی محبوب و موسیقی ، اخبار جامعه و توانایی تبدیل این خبر به بحث شنوندگان ما که می خواهند در آن شرکت کنند ، اگر فرصتی پیش بیاید ما دوست داریم با مردم کار کنیم در سراسر جهان برای شرکت در گردهمایی های رمزنگاری به نوعی گزارشگران زمینی برای رویدادهای زنده می شوند.

مایک: در مورد صدور مجوز موسیقی چطور؟ ما می دانیم که Bit-FM در تلاش است تا مجوزهای اجرای یک ایستگاه رادیویی اینترنتی را تأمین کند و Chain Radio با هزینه قابل توجهی مجوز کسب کرده است. وضعیت CryptRadio چگونه است?

لی: سوال عالی!

این یک منطقه چالش برانگیز است زیرا بسیار مرغ یا تخم مرغ است. اخذ مجوز می تواند هزینه قابل توجهی باشد ، با این حال ما با برخی از خدمات مجوزهای جمعی کار کرده ایم و نرخ های عضویت در این مجموعه بر اساس چند ساعت زمان تولید هوای شما و همچنین درآمد شما است. این مجوز شامل آمریکای شمالی و کانادا است که احساس می کنیم نیازهای ما را پوشش می دهد.

دریافت این نوع مجوز نسبتاً آسان است اما ممکن است نیاز به تغییراتی در ارائه دهنده جریان ما باشد که برای ایجاد یک سوئیچ نسبتاً ساده انجام شود.

بنابراین در حال حاضر ما در حال کار بر روی آن هستیم و انتظار داریم که قبل از اول اکتبر مرتب سازی شده باشیم.

مایک: چه برنامه هایی برای پایدار ماندن ایستگاه در دست اجرا است؟ ما دیده ایم که Chain Radio با این مشکل دست و پنجه نرم می کند زیرا هزینه پخش جریانی ، مجوزها و حملات مداوم DDOS آنها را بطور منظم ضعیف کرده است.

لی: من فکر می کنم همانطور که در مورد هر پروژه ای پیش بینی می شود راه آنها عمدتا ناشناخته است ، اما ما برنامه ای داریم که امیدواریم بودجه مورد نیاز برای مجوزها ، تولید وب سایت و همه موارد سنتی مانند برق ، سخت افزار ، اجاره و غیره را تولید کند..

بنابراین در ابتدا اگر صفحه وب ما را می دیدید ، اساسی بود و بخشی از آن شبیه رادیو زنجیره ای بود که ما درخواست کمک می کردیم ، در حالی که چند مورد وجود داشت که به کمک مالی کمک می کرد / بودجه تبلیغات جامعه مشخص بود منبع اصلی ما برای تأمین بودجه نیست.

بنابراین من قصد دارم از مهارت های اصلی خود به عنوان یک متخصص فروش استفاده کنم و به طور فعال از کوچک تا متوسط ​​برای تبلیغ با ما درخواست می کنم ، اما آنها باید مایل به قبول Crypto باشند. آنچه که این کار انجام خواهد داد این است که کاربران Crypto مکان های بیشتری برای خرج سکه خود ، آموزش کسب و کار جدید در مورد جامعه به همراه داشته باشند ، اما همچنین تولید کنند آنچه که ما احساس می کنیم 60٪ خواهد بود – 80٪ از صندوق مورد نیاز ما ، تعادل از طرف حامیان مالی است و ما سرانجام دوباره کمک های مالی را کشف خواهیم کرد ، اما جامعه در حال حاضر همانطور که می بینیم واقعاً یک “بخشش” نیست حداقل تا زمانی که بتوانید ارزش بیاورید ، بنابراین احساس می کنیم جای ما نیست که پول رایگان بخواهیم از هاپ.

بنابراین خبر خوب این است که ما برخی از مشاغل تجاری داریم که موافقت کرده اند اجازه دهند به ما نشان دهیم پذیرش بیت کوین آسان است و می تواند کالاها و خدمات خود را تبلیغ کند.

مایک: ایستگاه از اول اکتبر راه اندازی می شود؟ چه نوع کارهایی برای آن روز در جریان هستید?

بنابراین اول اکتبر تاریخی است که ما قصد راه اندازی آن را داریم ، باز هم در انتظار صدور مجوز فنی یا فنی است که می تواند عقب رانده شود اما می توانم بگویم همه چیز برای اول اکتبر در جریان است.

هدف ما برای اول اکتبر این است که هرچه بیشتر فرصت های تعامل را فراهم کنیم ، ما 3 سکه ورودی / خروجی داریم که عمدتا براساس تعامل رسانه های اجتماعی زنده است. SO مثال اول توییت در مورد یک سوال از مخاطبان برنده خواهد شد ، البته ما موسیقی فوق العاده ای خواهیم داشت ، به عنوان یک پرتاب ، ما به احتمال زیاد کمی از همه چیز را به صورت بخش پخش خواهیم کرد تا به مردم احساس آنچه را انتظار داریم ، حتی برخی از آنها را داریم موسیقی اصلی Mic را با استعدادهای بزرگ محلی باز کنید.

ما تبلیغات و تبلیغات تبلیغاتی خواهیم داشت و لورا تازه وارد مقیم ما بخش خود را “منطقه جدید” معرفی خواهد کرد که در آن افراد جدید یا کنجکاو به Crypto متمرکز خواهند شد ، البته ما برنامه ریزی بیشتری داریم که روزانه در حال پیشرفت است.

مایک: چه چیزی شما را به انجام یک ایستگاه رادیویی آنلاین برای ارز رمزپایه علاقه مند کرد?

خوب من همیشه عشق به موسیقی داشته ام و اخیراً نیز یک عشق اصلی به رمزنگاری. من همچنین معتقدم آینده بزرگی برای رمزنگاری یا حداقل ایده تجارت با استفاده از آن وجود دارد. من می خواستم راهی برای تسریع روند پذیرش توسط جامعه اصلی تجارت رمزنگاری پیدا کنم.

با دیدن کار خدماتی مانند Bitpay و سایر شرکت های مشابه که پذیرش بیت کوین را آسان تر و عملی می کنند ، من الهام گرفتم و تقریباً یک اقدام عملی را احساس کردم. رادیو چیزی بود که عشق من به موسیقی و رمزنگاری را برای دعوت به عمل ترکیب می کند. رادیو یک رسانه عالی است که به میلیون ها نفر می رسد ، بنابراین چه راهی بهتر برای هدایت Crypto به روشی پذیرفته شده برای تجارت.

مایک: چیزی که بیشتر باعث هیجان شما و تیم شما در مورد ارز رمزپایه می شود?

بنابراین هیجان واقعی ناشی از امکاناتی است که انجام هر کاری با استفاده از این روش پرداخت آسان تر است. به عنوان یک فرد فروش ، چیزی که همیشه با آن دست و پنجه نرم می کنم مشتریانی هستند که در یافتن راه های کم هزینه برای پذیرش پرداخت چالش هایی داشته اند.

به عنوان مثال برای اینکه یک تجارت به عنوان دریافت کننده با بانک های بزرگ کانادایی برای انجام بانکی آنلاین اسناد و مدارک قانونی قانونی ایجاد شود ، ذهن شما را خسته می کند..

بنابراین Crypto to the نجات … یک کیف پول تنظیم کنید تا رمزگذاری انتخابی را بپذیرد و اصطلاحاً راه اندازی خود را با “بانکداری آنلاین” بپذیرید. بدون کارنامه قانونی ، به هزینه های بانکی. بنابراین به طور خلاصه آنچه بیشتر ما را هیجان زده می کند این است که Crypto چگونه می تواند ، و ما معتقدیم که نحوه کسب و کار را تغییر خواهد داد ، و اینکه چگونه این نوع ارز غیرمتمرکز اجازه می دهد تجارت کوچک و متوسط ​​رشد کند. هیجان ما واقعاً در برنامه دنیای واقعی است که امکان دیدن آن را داریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me