زبان عامیانه Cryptocurrency – واژه نامه ای مصور

زبان عامیانه Cryptocurrency – واژه نامه ای مصور

ارزهای رمزپایه در حال حاضر اخبار زیادی هستند – و هرچه پوشش آنها بیشتر شود ، افراد بیشتری وسوسه می شوند تا از توانایی های سرمایه گذاری خود بازدید کنند. اما مانند هر جامعه ای که از اینترنت به وجود آمده است ، دنیای ارزهای رمزپایه پر از عامیانه و الگوی رفتاری است که می تواند گیج کننده باشد و از نظر خارجی بی فایده باشد.

بنابراین ، اگر تازه وارد دنیای ارزهای رمزپایه هستید ، در اینجا یک واژه نامه مصور در مورد برخی از اصطلاحات رایج آورده شده است که اگر می خواهید به جای نگهدارنده کیف ، نهنگ باشید ، باید آنها را بفهمید.

1. نهنگ

کسانی که بیش از 5 درصد از هر سکه ارز رمزنگاری شده را دارند ، نهنگ محسوب می شوند – و البته خطرناک تر. دنیای رمزنگاری پر از رمز و راز و دسیسه است ، و نهنگ ها معمولاً وقتی قیمت ارز به سمت جنوب می رود سرزنش می کنند. آنها ممکن است سرمایه گذاران مستقر یا بسیار باورنکردنی ثروتمند باشند. اما یک چیز قطعی است: نهنگ ها نفوذ زیادی در بازار ارزهای رمزپایه دارند.

2. HODL

برخی از معروف ترین الگوهای رفتاری اینترنتی عبارت های اختصاری یا عباراتی است که اشتباه یا اشتباه چاپی شخص را تأیید می کند. HODL موفق می شود هر دو همزمان باشد. داستان از این قرار است که در سال 2013 در یک انجمن بیت کوین ، کسی سعی کرد شخص دیگری را به HOLD توصیه کند – یعنی وحشت نکنید و سکه های خود را نفروشید – اما در عوض HODL را نوشت. به طور هم زمان ، معلوم شد که این مخفف کلمه “نگه داشتن زندگی عزیز” است و افسانه ای متولد شد. وقتی کار سخت می شود ، HODL سخت است.

3. دارنده کیف

اما HODL-ing در هنگام سرمایه گذاری همیشه حرکت درستی نیست و این شامل ارزهای رمزپایه است. وقتی روند کار آنقدر سخت می شود که ارزش سرمایه گذاری شما در حال سقوط است ، باید بدانید چه موقع این کار را انجام دهید. کسانی که بیش از حد انتظار می کشند ، برای همیشه توسط کارشناسان ارزهای رمزپایه به عنوان دارندگان کیف مورد تحقیر قرار می گیرند – آنهایی که کیف (خالی) را در دست دارند. “نگه داشتن” حتی در این مورد نیز به درستی هجی شده است ، از جمله شرایط موجود نیز همین است.

4. FUD

هیچ چیز کاملاً خسته کننده ای وجود ندارد که از طریق رسانه ها به عنوان عوامل FUD تأسیس شده در بورس ارزهای رمزنگاری شده – که در غیر این صورت ترس ، عدم اطمینان و تردید در واقعیت وجود ندارد – باشد. اگرچه ممکن است “نوبس” (تازه واردان) از فروش موقعیت خود ترسیده باشند ، اما سرمایه گذاران باتجربه اغلب مشتاق استفاده از افت قیمت ناشی از FUD به عنوان یک فرصت خرید هستند.

5. REKT

دنیای رمزنگاری و بازی به طور جدایی ناپذیری به هم پیوند خورده اند ، دلیل این امر هر دو جامعه آنلاین بودن با قوانین خاص اجتماعی و زبان هستند. بنابراین جای تعجب نیست که مقدار عامیانه ارزهای رمزنگاری شده از دنیای بازی ها – از جمله #rekt ، هشتگی که توصیف می کند وقتی سرمایه گذاران در اثر سقوط فاجعه سکه از آب خارج می شوند. اگر بیش از حد طولانی کیف را در دست داشته باشید ، # عکس می گیرید.

6. به ماه!

زبان عامیانه رمزنگاری بسیار مدرن است تا بتواند مرجع The Honeymooners باشد ، بنابراین «به ماه!» چه معنی دارد؟ اساساً ، این بدان معناست که ارز رمزنگاری شده تماماً صعود می کند – به ماه ، به استعاره. در مورد بیت کوین شجاعت زیادی لازم است و این فریاد تجمع سرمایه گذاران است.

7. BearWhale

در سال 2014 ، صرافی Bitstamp اسلوونی تنها (تا به امروز) ظهور BehaWhale مخوف در طبیعت را مشاهده کرد. BearWhale تاجری است که مانند خرس رفتار می کند – یعنی اعتقاد دارد قیمت ها کاهش می یابد – و همچنین یک نهنگ است (نگاه کنید به بالا). وقتی این یکی سعی کرد 30000 بیت کوین را تخلیه کند ، بازار به حالت بحرانی درآمد. تلاش های مشترک نهنگ های موی سر و نهنگ ها به طول انجامید تا کارها به مسیر درست برگردد و BearWhale را “قتل” دهد. چنین جمله ای قبل از این واژه نامه معنایی نداشت?

8. بخارپز

Vaporware نام فانتزی سکه هایی است که واقعاً در کیف پول خود نمی خواهید. این سکه ها توسط اعتیاد به مواد مخدره احاطه شده و از نظر ارزش به طور مصنوعی باد می شوند. هرچند ، در واقعیت ، ممکن است هیچ چیزی ارزش آن را نداشته باشند – همچنین به نوعی سکه ای معروف است که با «بیت کوین» قافیه می شود. این کیف را در دست نخواهید گرفت ، مگر اینکه بخواهید # عکس بگیرید..

9. شیل

در دنیای “واقعی” ، شیل کسی است که با یک هنرمند متخصص همکاری می کند تا با تظاهر به مشتری راضی ، به مردم در خرید روغن مار کمک کند. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، یک شیل سکه ای را برای منافع خود تبلیغ می کند – نه از روی مهربانی قلب آنها. مراقب توصیه های یک شیل مشکوک باشید ، در غیر این صورت ممکن است با یک مشت ظروف بخار مواجه شوید.

غرق شدن در دنیای ارز رمزنگاری شده می تواند برای تازه واردان ترسناک باشد. اما مجهز به این واژه نامه ، شما آماده خواهید بود عباراتی را که بدون تردید در انجمن ها و رسانه های اجتماعی با آنها روبرو خواهید شد ، درک کنید. بنابراین وقتی کسی به شما می گوید به HODL ، در نهایت صدایی کاملاً بی صدا نخواهید داشت.

اینفوگرافیک زیر را بررسی کنید

منابع

Montag، A. (2018) “HODL” ، “نهنگ” و 5 اصطلاح عامیانه دیگر ارز رمزنگاری شده توضیح داده شده است. cnbc.com

سرمایه گذاری (2017) نگهدارنده کیف. investopedia.com

Hankin، A. (2018) با FUD: HODL در این لیست اصطلاحات بیت کوین که در واژگان شما نیاز دارید ، مبارزه نکنید. marketwatch.com

Wong، J. I. (2017) خرید و hodl ، فقط #rekt نگیرید: عامیانه ای که باعث می شود شما به عنوان یک معامله گر بیت کوین جدی بگیرید. qz.com

استیمیت (2017) Crypto Lingo را بیاموزید و درک کنید: HODL ، REKT ، FOMO & بیشتر توضیح داده شده. steemit.com

آیا می خواهید این تصویر را در سایت خود به اشتراک بگذارید؟ فقط کد تعبیه شده را در زیر کپی و جایگذاری کنید:

یک واژه نامه مصور از زبان عامیانه ارز رمزنگاری شده, با مجوز از 99Bitcoins

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me