Cryptsy درباره پیروی از همه قوانین ایالت دروغ می گوید

مبادله ارز رمزنگاری Cryptsy مدتهاست اظهار داشته است که با کلیه قوانین و مقررات مربوط به عملیات صرافی مطابقت دارد. در پایین هر صفحه از مبادله شماره ثبت MSB نمایش داده می شود و شرایط خدمات در مورد دارنده مجوز MSB در مورد آنها صحبت می کند. این شرکت علاوه بر دستورالعمل ها ، مقررات و قوانین مربوط به ایالت هایی که در آن فعالیت می کند ، تحت رهنمودهای FinCen برای مشاغل خدمات پولی قرار دارد..

پاورقی وب سایت Cryptsy

مدتهاست كه Cryptsy از طريق چند راه به طور عمومي اعلام كرده است كه اين شركت كاملاً با تمام قوانين مربوط به مبادله پول سازگار است. تحقیقات Coin Fire نشان داده است که در حالی که Cryptsy برای فعالیت در یک سرویس خدمات پولی در FinCen کاملاً ثبت شده است ، در اکثر ایالت های آمریکا ثبت نام و توانایی فعالیت قانونی ندارند. شماره ثبت MSB 31000061019575 به Project Investor Inc برمی گردد ، که به عنوان Cryptsy تجارت می کند.

ثبت نام Cryptsy FinCen

شرکت DelRay Beach Florida به درخواستهای مکرر Coin Fire برای شماره های مجوز ایالتی قابل اجرا پاسخ نداد و همچنین آنها به چندین تلاش برای اظهار نظر پاسخ ندادند. به عنوان بخشی از تحقیقات ، تیم تحقیقاتی Coin Fire شروع به بررسی وضعیت Project Investor Inc در چندین ایالت برای تعیین محل مجاز بودن فعالیت به عنوان یک تجارت خدمات پولی کرد. ما همچنین با آدام اطلس ، وكیل متخصص در خدمات حقوقی برای مشاغل خدمات پولی و شركت های ارز مجازی برای اطلاعات بیشتر در مورد مجوزهای دولتی و ثبت نام در ایالات متحده صحبت کردیم..

آقای آدم اطلس ، Esquire

آقای اطلس شرکت را هدایت می کند آدام اطلس وکیل دادگستری. آقای اطلس دارای لیسانس حقوق مدنی ، لیسانس حقوق عمومی و لیسانس علوم سیاسی با درجه ممتاز ، همگی از دانشگاه مک گیل است که شامل یک سال مبادله در دانشگاه ملی سنگاپور می شود. اطلس از سال 1998 عضو کانون وکلای ایالت نیویورک و بار استان کبک بوده است. شرکت وی برخی از راهنمایی های منتشر شده در مورد ارز مجازی را برای FinCen ایجاد کرده است. صرافی هایی مانند Cryptsy لازم است تا ثبت نام MSB را در FinCen بدست آورند ، و سپس قبل از انجام تجارت برای هر ایالت و سرزمین مجوز ثبت نام کرده و به آنها مجوز ارائه می شود. در حالی که ثبت نام FinCen برای تأمین امنیت یک شرکت نسبتاً ساده است ، بسیاری از ایالت ها برای این نوع تجارت مجوز لازم دارند. نداشتن آن مجوزها هنگام ارائه خدمات به مشتریان در این ایالت می تواند عواقب جدی داشته باشد. آقای اطلس به کوین فایر گفت که,

“هنگامی که شما یک MSB بالقوه هستید باید بپرسید که آیا طبق قانون فدرال MSB هستید یا خیر و همچنین سوال را تحت هر قانون بانکداری ایالتی بپرسید. تعداد انگشت شماری از ایالت ها مانند مونتانا وجود دارد که شرایط مجوز MSB را ندارند. ” فقط ثبت نام در FinCen باعث نمی شود که یک شرکت به طور ناگهانی قانونی فعالیت کند در همه ایالت ها و مناطق با آقای اطلس که به ما می گوید ، “پاسخ کوتاه هیچی نیست ، اما جواب طولانی این است که در تعداد معدود ایالاتی که MSB یا VCB را تنظیم نمی کنند می توانید شروع به کار کنید. “

گشودن مغازه در اینترنت بدون مجوزهای مناسب در بسیاری از ایالت ها ممکن است عواقب گسترده ای در پی داشته باشد.

آقای اطلس گفت ، “اگر شما مصمم باشید که بدون مجوز لازم که طبق قانون ایالتی اعمال می شود ، یک تجارت خدمات پول را اداره کرده اید ، تحت قانون ایالتی و همچنین توسط ریکوشه تحت قانون فدرال در معرض مجازات های کیفری مدنی و بالقوه قرار می گیرید زیرا کد ایالات متحده می گوید که نقض قانون ایالت جرم فدرال است “.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

لیست MSB ویرجینیا

کشورهایی که برای کار به عنوان MSB یا VCB نیازی به مجوز ندارند ، مانند مونتانا ، در جستجوی مجوز Coin Fire وارد نشدند. در هر موردی که ایالت یا سرزمین به س ourال ما پاسخ دهد ، به ما گفته شد که Project Investors و Crypsty مجاز به فعالیت در این قلمرو یا ایالت تحت هر دو نام نیستند. فقدان مجوز در هر ایالت یا سرزمین مستقیماً در مواجهه با اظهارات Cryptsy مبنی بر انطباق کامل شرکت با کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا برای فعالیت به عنوان صرافی در ایالات متحده ، بسیار مهم است. [شناسه جدول = 9 /]

توجه: اطلس درباره Cryptsy تحقیق نکرده است تا ببیند کدام مجوزها را دارد و ندارد و در مورد انطباق خاص آن با قانون فدرال یا ایالت نظری ارائه نداده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me