آموزش: نحوه استفاده از کیف پول دارک و Darksend

این یک آموزش کوچک برای معرفی جدید است دارک کوین کیف پول با DarkSend. این ویژگی جدید بسیار زیادی دارد ، به طوری که احساس کردم مقدمه کمی در مورد آن می تواند منحنی یادگیری را برای هرکسی که احساس ضعف می کند هموار کند. امیدوارم این امر مردم را ترغیب به ادامه کار و امتحان DarkSend برای خود کند. من فکر نمی کنم پس از اینکه متوجه شدیم استفاده از DarkSend آسان است و دستیابی به حریم خصوصی نیز به راحتی امکان پذیر است ، کسی نمی خواهد به هر کیف پولی که حریم خصوصی را ایجاد نمی کند برگردد..

شروع کار با کیف پول Darkcoin

ابتدا ، هنگامی که کیف پول خود را شروع می کنید ، صفحه پاشش جدید ما را مشاهده خواهید کرد. این پیش نمایش کمی از طراحی جدید برای رابط کاربری گرافیکی آینده (رابط کاربری گرافیکی) ما است. من فکر میکنم عالی به نظر میرسد!

موتورهای شروعصفحه نمایش جدید DarkCoin RC4 Splash پیش نمایش طراحی رابط کاربری گرافیکی آینده را به ما ارائه می دهد

برای استفاده از DarkSend ، باید چند مورد را تنظیم کنید. اولین کاری که ما انجام خواهیم داد این است که “ویژگی های کنترل سکه” DarkSend را فعال کنیم ابتدا به آن بروید تنظیمات > گزینه ها…. همانطور که در زیر نشان داده شده است:

تنظیمات-گزینه ها

و انتخاب کنید نمایش دادن.

ویژگی های_1 را کنترل کنید

تحت نمایش دادن برگه ، روی کادر کلیک کنید “”نمایش ویژگی های کنترل سکه (فقط متخصصان)”و ضربه بزنید درخواست دادن.  اکنون نمی دانم چرا “فقط متخصصان” است زیرا در واقع اگر برای معاملات خود از DarkSend استفاده می کنید ، می خواهید از این مورد استفاده کنید. به شما اینقدر کنترل و اطلاعات می دهد. با این کار می توانید سکه های خود را ببینید که در آن ایستاده اند و جایی است که همه اقدامات انجام می شود! اما قبل از رفتن به ارسال در برگه ای که این اطلاعات اضافی را مشاهده خواهید کرد ، باید DarkSend را فعال کنیم. بنابراین ما باید به برگه اصلی.

گزینه ها

 

چگونه Darksend را در کیف پول Darkcoin فعال کنیم

DarkSend به طور پیش فرض در کیف پول خاموش است زیرا در استفاده از عملکرد DarkSend هزینه های کمی وجود دارد. با این حال ، تیم احساس می کرد که مهم است که بدون رضایت از افراد هزینه ای دریافت نمی شود. بنابراین برای استفاده از DarkSend ، باید آن را روشن کنید. این کار با لغو کلیک روی علامت تیک “Disable DarkSend” انجام می شود. در مرحله بعدی ، انتخاب کنید که می خواهید کیف پول از چند دور مخلوط کردن استفاده کند. تنظیم این بر روی 1 برابر با 1 دور است ، که برای بیشتر شما حفظ حریم خصوصی کافی است. یا می توانید حداکثر تا 8 دور تیره تاریک را برای امن ترین ، غیرممکن ترین ، کاملا خشنانه ترین تعداد دور برای ارسال سکه های خود انتخاب کنید.

من 3 را انتخاب کردم زیرا فکر می کنم امنیت فوق العاده ای به من می دهد و می خواستم ببینم که سیستم کمی سخت تر از 2 کار می کند. عدد نهایی این است که کیف پول باید چند سکه نگه دارد. اگر 50 عدد بگذارید ، کیف پول 50 سکه را در همه زمان ها نگه می دارد که ناشناس هستند حتی اگر 1000 سکه داشته باشید ، فقط 50 قطعه آماده و آماده مخلوط می شوند. پیش فرض 1000 است ، اما این محدودیتی نیست ، شما می توانید آن را روی 5000 یا 10000 تنظیم کنید ، و غیره. شما می توانید این مقدار را به هر میزان دلخواه تنظیم کنید. بنابراین ، در این مرحله ، کلیک کنید درخواست دادن و خوب!

EnterPass1

با بسته شدن پنجره گزینه ها ، کیف پول شما باید از شما رمز عبور خود را بخواهد تا قفل آن را باز کنید. اگر اینگونه نشد ، ممکن است لازم باشد آن را ببندید و کیف پول خود را دوباره باز کنید. اگر هنوز مشکلی دارید ، ممکن است “اعمال” را در برگه اصلی پنجره گزینه ها وارد نکرده باشید. بنابراین اگر آماده شروع هستید ، ادامه دهید و عبارت عبور خود را وارد کنید. اما اگر در این زمان آماده نیستید (نمی توانید رایانه خود را برای چند ساعت آینده یا چیزی روشن نگه دارید ، فقط لغو را لمس کنید. بار دیگر که کیف پول خود را باز می کنید از شما یک بار دیگر سال می شود.

اکنون بسته به تعداد سکه هایی که در آن مخلوط می کنید و تعداد دورها ، کیف پول شما برای چند ساعت یا بیشتر قفل شما باز می شود. می توانید وضعیت قفل شده کیف پول خود را در پایین سمت راست اصلی بررسی کنید بررسی اجمالی زبانه.

قفل شده 4

وقتی موشواره خود را روی این نمادها قرار دهید ، می گوید Wallet است رمزگذاری شده و در حال حاضر قفل شده است.  وقتی اختلاط سکه های شما تمام شد ، نماد قفل بسته شده نشان داده می شود و پیام نشان می دهد که هست قفل شده.  اگر این اتفاق نیفتد ، می توانید کیف پول خود را ببندید و دوباره آن را باز کنید. وقتی از شما رمز عبور خود را می خواهد ، لغو را بزنید و کیف پول شما قفل می شود. اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما واقعاً تمام شده است در غیر این صورت یک جریمه ناچیز از قطع اتصال دریافت خواهید کرد.

ویژگی های کنترل سکه Darkcoin

بنابراین اجازه دهید ما در مورد ویژگی های کنترل سکه!

ممکن است به یاد داشته باشید که برگه ارسال شما مانند هر شکل دیگری به نظر می رسید بیت کوین کیف پول مبتنی بر:

ارسال قبل

اما به دلیل تنظیماتی که ما فقط تغییر داده ایم ، اکنون یک سوپ خورده اید ارسال زبانه!

صفحه کنترل

با شروع از پایین ، می توانید چند دکمه آشنا را ببینید. افزودن گیرنده دکمه به سادگی مبلغ دیگری را به پسوند اضافه می کند تا بتوانید همزمان چندین پرداخت را انجام دهید و همه را پاک کن تمام ورودی هایی را که ایجاد کرده اید پاک می کند تا بتوانید دوباره از ابتدا شروع کنید. حالا به چیز جدیدی رسیده ایم. این منوی کشویی به شما امکان می دهد تا به کیف پول خود بگویید چه نوع وجهی را می خواهید استفاده کنید. هیچ ترجیحی از وجوهی که همیشه کار می کنند استفاده نمی کند ، وجوه ناشناس (اسمی) یا غیر ناشناس خود توضیح دارند وضعیت DarkSend => وضعیت ورودی های کیف پول شما را نشان می دهد. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، من ورودی دارم و منتظر پیوستن شخص دیگری به استخر هستم. در آخر ، می توانید موجودی کل خود و دکمه ارسال را مشاهده کنید.

بخش بعدی تا جایی است که شماره حساب شخصی را که می خواهید پرداخت کنید وارد کنید. روی آن به طور مناسب “حساب مادر” و البته مبلغی را که می خواهید ارسال کنید برچسب گذاری کنید. این عملکرد دقیقاً به همان روشی است که کلیه کیف پول های دیگر در عملکرد خانواده بیت کوین وجود دارد.

حالا ما به چیزهای خوب رسیده ایم! بخش بالای صفحه کنترل سکه بخش. این همه مطالب مربوط به مطالب کیف پول شما را نشان می دهد.

CoinControlCloseup

در بالا ، من انتخاب کرده ام که از یک شماره حساب ناشناس به ارزش 10 سکه استفاده کنم ، آن را از طریق دکمه ورودی انتخاب کردم که در یک لحظه به شما نشان خواهم داد. هنگامی که ورودی های خود را انتخاب می کنید ، تمام اطلاعات موردنیاز شما در اینجا در نوک انگشتان شماست. می توانید ببینید که از 1 حساب استفاده می کنید (تعداد) می توانید مقدار آن حساب را ببینید (میزان) با استفاده از این حساب ، هزینه های محاسبه شده وجود دارد (هزینه) و اگر تراکنش شما به اندازه کافی بایت باشد ، هزینه ای پرداخت نمی شود. اگر هزینه ای وجود داشته باشد ، این هزینه از موجودی شما در آن حساب خاص کسر می شود و در زیر نمایش داده می شود بعد از هزینه.  این بزرگترین مبلغی است که در این زمان می توانید ارسال کنید ، با انتخابی که انجام داده اید. این بخش همچنین به شما می گوید که این معامله چند بایت خواهد بود و این اطلاعات است که هزینه را تعیین می کند ، شما می توانید تنظیم اولویت خود را در آنجا مشاهده کنید ، و من معتقدم هنوز راهی برای تغییر آن وجود ندارد. من به آینده اعتقاد دارم ، شما قادر خواهید بود برای پردازش سریعتر دستپاچه شوید. بنابراین اگر من گروهی از حساب ها را انتخاب کردم و می خواستم 44 سکه را به صورت ناشناس ارسال کنم ، به این شکل است:

CoinControl بیشتر

و من هنوز هیچ اتهامی دریافت نمی کنم! سرانجام ، در این برگه ، می توانید تمام تغییرات خود را به همان آدرس ارسال کنید ، فقط اگر دوست دارید آن را در آدرس تغییر سفارشی وارد کنید. در نهایت ، وقتی این آدرس بیش از 1 سکه باشد ، به طور خودکار مخلوط می شود. همچنین اگر در بسیاری از حساب ها یک دسته بودجه اندک داشته باشید که برابر با 1 سکه باشد ، مخلوط خواهد بود ، بنابراین لازم نیست که حداقل تعداد حساب های کیف پول خود را به حداقل برسانید.

آیا می توانم انتخاب کنم که کدام Darkcoins از طریق Darksend ارسال می شود?

بله، تو میتونی. حالا بگذارید ببینیم من چه کار کردم. آنچه پشت این نهفته است ورودی دکمه?

CoinControl

در اینجا می توانید تجزیه تمام سکه های خود را مشاهده کنید. هر گروه از سکه ها شماره حساب ناشناس خود را دارند که فقط شما و کیف پول خود می توانید آنها را ببینید. این شماره حساب ها را برای ارسال وجه به کسی ندهید! بنابراین ، اگر روی جعبه ای کلیک کنید ، علامت تأیید دریافت می کنید و آن حساب را برای پرداخت خود انتخاب کرده اید. می توانید بر روی هر حساب که می خواهید کلیک کنید. بگو من می خواستم 24 سکه بفرستم. ممکن است 2 تا 10 حساب سکه و 4 تا 1 حساب سکه انتخاب کنم و OK را بزنم. یا می توانید به کیف پول اجازه دهید تصمیم بگیرد که چه بودجه ای را استفاده کند.

من معتقدم این پنجره به گونه دیگری سازماندهی خواهد شد. قبلاً عناوینی مانند 100 ، 10 ، 1 داشت و آن عناوین که گسترش یابد ، حسابهای منفرد را با مقادیری که در زیر آن ذکر شده نشان می دهد. به نوعی این سازمان در این نسخه اول خاموش است. من مطمئن هستم که به زودی برطرف خواهد شد ، اما ایده و عملکرد آن یکسان خواهد بود.

چگونه می توانم پیشرفت معامله Darkcoin خود را بررسی کنم?

پس از چند ساعت ، کیف پول خود را بررسی کردم و دیدم که تمام فرقه های من را کامل کرده است. من می توانم در زیر هر حساب ، که DarkSend Round ستون 3 نشان داد ، به این معنی که بودجه 3 بار مخلوط شد. اگر یک -1 ، -2 یا -3 مشاهده می کنید ، این نشان دهنده تعداد دور باقی مانده با توجه به تنظیمات شما است. من تنظیمات خود را برای انجام 3 دور تنظیم کردم ، بنابراین اگر یک -2 می دیدم ، می دانستم که این بودجه 1 دور کامل شده و 2 بار دیگر باید انجام شود.

وجوه نقدی

با یک یادداشت کوچک و درخشان ، کیف پول حتی مقادیر هزینه را مانند تصویر بالا از قبل مخلوط می کند تا در صورت لزوم آماده شود.

بعد از بررسی تمام وجوهم و اینکه آنها مراحل کار را به اتمام رسانده اند ، کیف پولم را که هنوز قفل آن نشان داده بود بستم و دوباره راه اندازی کردم. سپس من لغو کردم وقتی که از من کلمه عبور را درخواست کرد. این لازم نیست و شاید مدت ها صبر نکردم تا بتواند قفل خود به خود باز شود. با این حال ، اگر فکر می کنید کیف پول شما تمام شده است اما قفل نمی شود ، یک کار ساده است.

امیدوارم این مسئله برای شما روشن شود و اگر از این کیف پول جدید خسته شده اید ، اکنون از استفاده از کیف پول DarkSend خود اطمینان دارید. از حریم خصوصی خود لذت ببرید و هرگز چیزی کمتر از آنچه حق شماست ، حریم خصوصی مالی نپذیرید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me