FinCEN از بانک ها می خواهد حساب بانکی MSB را کورکورانه خاتمه ندهند

شبکه اجرای جرایم مالی صبح امروز بیانیه ای در مورد مشاغل خدمات پولی صادر کرد.

مشاغل خدمات پولی از جمله فرستنده های پول مهم برای جریان جهانی حواله ها ، دسترسی به خدمات بانکی را از دست می دهند ، که ممکن است تا حدی ناشی از نگرانی در مورد نظارت نظارتی ، خطرات ادراکی ارائه شده توسط حساب های تجارت خدمات پول و هزینه ها و بارهای مرتبط باشد با حفظ چنین حساب هایی.

بسیاری از موسسات بانکی بلافاصله حساب های مالی مشاغل خدمات پول را بسته اند. FinCEN معتقد است که تکرار این نکته مهم است که سازمان های بانکی می توانند در حالی که به تعهدات خود در زمینه قانون اسرار بانکی عمل می کنند ، به صنعت خدمات پولی خدمت کنند.

در حال حاضر ، این نگرانی در FinCen وجود دارد که بانک ها حساب های همه MSB ها را به طور بی رویه خاتمه می دهند ، یا از افتتاح حساب برای همه MSB ها خودداری می کنند ، در نتیجه آنها را به عنوان یک کلاس از مشتریان حذف می کنند. چنین رویکرد عمده فروشی خلاف انتظار است که موسسات مالی می توانند و باید خطرات مشتریان را به صورت موردی ارزیابی کنند.

بیانیه FinCen تکرار می کند که از موسسات بانکی درخواست نمی شود که حسابهای MSB را ببندند ، زیرا آنها مشاغل خدمات پولی هستند,

FinCEN بدون در نظر گرفتن ریسک های ارائه شده یا توانایی بانک در مدیریت ریسک ، از ختم عمده حساب های MSB پشتیبانی نمی کند. همانطور که گفته شد ، MSB درجات مختلفی از خطر را نشان می دهد و همه مشاغل خدمات پولی ریسک بالایی ندارند. بنابراین ، هنگام تصمیم گیری در مورد ارائه خدمات به مشتری MSB ، موسسات مالی باید خطرات مرتبط با آن مشتری خاص MSB را ارزیابی کنند. ارزیابی ریسک یک م institutionسسه مالی باید در نظر داشته باشد که آیا ریسک مشتری می تواند به درستی مدیریت شود و م theسسه مالی باید سطوح کنترل متناسب با ریسک مشتری ارائه شده را حفظ کند. بانکهایی که می توانند به درستی روابط مشتری را مدیریت کنند و به طور موثر خطرات را کاهش دهند ، از ارائه خدمات به مشتریان MSB منع نشده و دلسرد نمی شوند ، صرف نظر از مدل تجاری خاص MSB.

FinCEN همچنین با بیانیه ای که چندین مورد اصلی را به م institutionsسسات مالی یادآوری می کند ، می خواهد چندین عامل اصلی قانون رازداری بانک و نحوه ارتباط آن با تجارت خدمات پولی را تکرار کند.,

یک بانک باید مشتری MSB خود را بشناسد و درک کند. برای انجام این کار ، باید مدل کسب و کار MSB و ماهیت کلی پایگاه مشتری MSB را درک کند ، اما برای رعایت قانون رازداری بانک نیازی به دانستن مشتریان فردی MSB نیست. این تفاوتی با الزامات قابل اعمال برای هر مشتری تجاری دیگر ندارد.

انتظار می رود سازمان های بانکی ریسک مرتبط با همه حساب ها از جمله حساب های MSB را مدیریت کنند. با این حال ، قانون رازداری بانكی به م institutionsسسات بانكی نیازی ندارد و همچنین انتظار ندارد كه م institutionsسسات بانكی بیش از هر صنعت دیگری به عنوان تنظیم كننده عملا صنعت تجارت خدمات پول فعالیت كنند. FinCEN اذعان می کند که به عنوان یک امر عملی برای بانک امکان ندارد همه معاملات غیرقانونی غیرقانونی را که از طریق یک م flowسسه جریان دارد شناسایی و گزارش کند. اما هرگاه م anسسه ای از رهنمودهای موجود پیروی کرده و برنامه ای مبتنی بر ریسک مناسب ایجاد و نگهداری می کند ، م institutionسسه از موقعیت مناسبی برخوردار خواهد بود تا به طور مناسب این حساب ها را مدیریت کند ، در حالی که معاملات غیرقانونی را به طور کلی شناسایی و بازدارنده می کند.

FinCEN سعی دارد تا با بیانیه ای که صبح امروز اعلام کرده است که مایل به نابودی کل صنعت خدمات مالی نیست و به بانک ها یادآوری می کند که از داشتن حساب برای مشاغل خدمات پول منع نمی شوند. در واقع آنها یک MSB هستند.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

FinCEN مستلزم آن است که مبادلات بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده برای انجام مشاغل قانونی به MSB های ثبت شده تبدیل شوند ، اما بسیاری از MSB های دارای قانون هنوز قادر به افتتاح حساب بانکی در بسیاری از بانک ها نیستند و اظهار داشتند که به دلیل نگرانی با FinCEN و قانون رازداری بانک ، حساب خود را می بندند اما با این حال این بیانیه اکنون به نظر می رسد بانک هایی که قصد بستن بیت کوین MSB را دارند باید از دلیل دیگری استفاده کنند (مانند “سایر خطرات”).

نکته کلیدی به دیوید آر. آلن در مورد بیانیه FinCEN. تصویر با مجوز از تیم اوانسون.

به یاد داشته باشید ، Coin Fire مشاوره حقوقی ارائه نمی دهد. این اطلاعات باید فقط به عنوان اطلاعاتی در مورد رویداد خبری جدید ارزهای رمزنگاری شده مشاهده شود. ما نه وكیل هستیم و نه شب گذشته در Holiday Inn Express اقامت داشتیم. شما همیشه باید به دنبال راهنمایی یک وکیل مجرب باشید و بر اساس گزارش این سایت فرضیات قانونی ندهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me