آیا ماینرهای GAW در مورد مشارکت دروغ می گویند؟

GAW Miners و Josh Garza اخیراً سر و صدای زیادی ایجاد کرده اند در مورد یک پروژه جدید به نام PayCoin. این سکه در طیف وسیعی از سایت های خبری و اعضای جامعه GAW هیاهوی زیادی دارد.

اخیراً مدیر عامل GAW Miners علنا ادعا كرد که این شرکت و او شخصاً همکاری و همکاری با Target ، Amazon و Walmart در مورد سکه و شرکت بسته اند.

جاش همچنین در مصاحبه ای با CCN در مورد Authy ادعا کرد که آنها به تنهایی در حال تست استرس سرویس Authy هستند زیرا درخواستها بسیار زیاد است و از سایر کاربران Authy بهتر عمل می کند,

ZenCloud اکنون درخواست های بیشتری نسبت به Coinbase و CEX به Authy (سرویس احراز هویت 2 عاملی) ارسال می کند!

و این همه به خاطر شما بچه ها است.

در اوایل این هفته ، اوتی با ما تماس گرفت و گفت که کاربران ما شبکه خود را تحت فشار قرار می دهند. Authy یک شرکت شگفت انگیز است. به نظر می رسد که کاربران ZenCloud بیش از هر شرکت دیگری در فضا ، Authy را برای درخواست های 2FA تنظیم می کنند. حتی بیشتر از CoinBase و CEX.io از Authy ارتباط برقرار کردند.

کوین فایر فهمیده است که این ادعاهای اخیر باعث افشای حقیقت یا دروغهای آشکار است.

در کنفرانس Hashers United در وگاس ، جاش ادعاهای جسورانه ای راجع به والمارت ، تارگت و آمازون مطرح کرد و تیم خبری ما بلافاصله کار خود را برای تأیید ادعاها آغاز کرد. پس از چندین هفته رفت و برگشت بین تیم های حقوقی و تیم های روابط عمومی در یکی از شرکت ها ، سرانجام چهار بیانیه ثبت شده و یک بیانیه جسورانه از یکی از چهار تیم حقوقی شرکت دریافت کردیم.

Walmart از طریق سخنگوی Tara Greco تأیید کرد که Walmart هیچ ارتباطی با GAW Miners ، PayCoin یا پروژه ای که Josh Garza یا GAW Miners درگیر آن است با صدور بیانیه زیر به Coin Fire ندارد,

Walmart قصد ندارد گزینه های پرداخت فعلی ما را برای پذیرش PayCoin از GAW Miners یا هر شرکت وابسته به شرکت گسترش دهد. هر گزاره ای که دلالت بر این داشته باشد ، نادرست است. Walmart انواع روش های پرداخت را در فروشگاه های ما و در وب سایت ما برای مشتریان ما ارائه می دهد که می توانند بصورت آنلاین یا فروشگاهی پیدا شوند. ما هیچ مشارکتی با این شرکت نداریم.

هدف همچنین به تیم ما تأیید کرد که مانند Walmart هیچ ارتباطی با paycoin ندارد ، یا GAW Miners با سخنگوی تیم تحریریه ما گفت,

Target هیچ سابقه همکاری با GAW Miners یا کسی به نام Josh Garza را ندارد. هر گزاره ای بر خلاف این نادرست است. ما هیچ تصمیمی برای پذیرش “paycoin” نداریم.

آمازون با گفتن منبع ناشناس در بخش حقوقی این شرکت ، یک گام فراتر رفت,

اگر این شرکت معتقد باشد که می تواند به معنای همکاری با آمازون باشد ، اگر آنها فوراً دست از این کار برندارند ، در دادگاه شاهد آنها خواهیم بود.

بیانیه رسمی سخنگوی آمازون اگر خواندن کمتر جسورانه باشد به همان اندازه گویا بود,

آمازون با GAW Miners یا paycoin وابسته یا شریک نیست. اگر این شرکت بخواهد محصولات را به عنوان فروشنده شخص ثالث در وب سایت ما لیست کند ، ممکن است این کار را انجام دهند. هیچ مشارکتی نباید از آن لیست ها ضمنی باشد. آمازون یک سیستم قوی و بین المللی ایجاد کرده است که به فروشندگان اجازه می دهد محصولات را به وب سایت Amazon.com بیاورند – اما به هیچ وجه به معنی همکاری با شرکت ما نیست.

ما همچنین هیچ قصدی برای فروش کالاهای خود از طریق paycoin نداریم و مشتریان خود را به روش های پرداخت قبولی قبلاً در سایت آمازون ارجاع می دهیم..

در حالی که جاش در حال اعلام عمومی و دلالت بر مشارکت با هر سه شرکت است ، به نظر می رسد که هر سه از هر نوع مشارکت منصرف هستند. ما برای اظهارنظر در مورد این اظهارات با GAW Miners تماس گرفته ایم اما این شرکت بارها و بارها اظهارات کارکنان ما را رد کرده است.

دو عضو تیم Authy در مورد اظهارات جاش به CCN نظرات زیر را به Coin Fire ارائه دادند.

ما در مورد حجم حساب مشتری در مقایسه با سایر حساب ها توضیحی نمی دهیم.

– دانیل پالاسیو ، بنیانگذار Authy ، شرکت.

این بیانیه با بیانیه ای از طرف رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک بورودیتسکی دنبال شد:

اولاً ، ما در مورد جزئیات استفاده مشتریانمان از خدمات خود توضیحی نمی دهیم.

دوم ، خدمات ما با استفاده از تولید شده توسط هر مشتری تنها تحت فشار نبوده و نمی تواند باشد.

سوم ، استفاده از ZenMiner در دو ماه گذشته به طور واقعی افزایش یافته است.

بنابراین در حالی که این شرکت اظهار داشت که این استفاده به طور واقعی افزایش یافته است ، اظهار نظرهایی را ارائه داد مبنی بر اینکه آنها درمورد عملکرد درمقابل سایر مشتریان به یک مشتری جزئیات نمی دهند. انجام این کار احتمالاً وضعیت چسبنده ای برای شرکت ایجاد می کند زیرا احتمالاً Coinbase و GHash با اظهارات مهربانانه برخورد نمی کنند.

پس از نگرانی قبلی سایت ما درباره GAW Miners و عدم شرکت در ارائه بیانیه ، ما بلافاصله کلیه تبلیغات GAW Miners را از سایت خود حذف کردیم.

همانطور که این ویژگی به ویرایش رسید لیست برای هاشلت در آمازون به طور مستقیم پخش شده است. لازم به ذکر است که مستقیماً توسط آمازون به فروش نمی رسد بلکه یک فروشنده شخص ثالث دارد. با اظهارات اخیرا جاش گارزا ، به نظر می رسد که او دلالت بر یک مشارکت مستقیم دارد و این لیست برای چشم آموزش ندیده به این ترتیب به نظر می رسد – اما هیچ نوع مشارکت با آمازون نیست همانطور که سخنگوی سخنگوی Coin Fire گفته است.

Coin Fire قبل از انتشار این مقاله چندین بار برای نظر در مورد این داستان و پاسخ GAW Miners تماس گرفته است. اگر Josh Garza و GAW Miners بتوانند شواهد کاملی از ورود هر یک از شرکتهایی که وی قبل از آنها ذکر شده است ارائه دهند باحسن نیت مشارکت و گفت که شرکت مایل به ثبت است ما این داستان را به روز می کنیم. با این حال ، در این زمان ، هر شرکت دارای است حق انکار شد هر یک از گفته های Garza.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me