بررسی: نگرانی های فراوان با سرویس هاشل GAW Miners

افشای اطلاعات: هاشلت GAW Miners که در این بررسی استفاده شده توسط Coin Fire با قیمت کامل خرده فروشی خریداری شده است. ما برای این بازبینی یک ماینر رایگان دریافت نکردیم و هیچ تخفیف یا پرداختی برای نوشتن در مورد این سرویس دریافت نکردیم. مثل همیشه ، سکه آتش همچنان متعهد به ارائه ویژگی های صادقانه و منصفانه در سایت ما است. این تأیید این سرویس استخراج یا سایر خدمات ارائه شده در این سایت نیست. سرمایه گذاران بر حذر باشید و هرگز بیش از آنچه توان مالی خود را ندارید سرمایه گذاری نکنید.

معدنچیان GAW اخیراً با راه اندازی Hashlet جدید GAW Miners دور خود را با یک باریک از بازاریابی و هیجان جلب کرد. یک سیستم استخراج ابری کاملاً میزبان و آنلاین که این شرکت از طریق مشارکت با ZenMiner بصورت آنلاین آورده و بازاریابی شدیدی را آغاز کرده است.

سیستمی که در ابتدا با برچسب قیمت 15.99 دلار آمریکا برای 1MH / s قدرت مبتنی بر Scrypt راه اندازی شده است ، چندین تغییر در قیمت ایجاد کرده است تا به شرکت فرصت بدهد تا با هجوم مشتریان جدیدی که دریافت کرده اند به جای توقف کامل سفارشات مقابله کند..

من برای سفارش این بررسی به سفارش 1MH / s Hashlet اقدام کردم و متوجه شدم که روند پرداخت سریع است و تنظیم حساب اولیه برای Hashlet بسیار بدون درد است.

روند پرداخت سریع بود و بیش از یک ماه پیش هنگامی که من معدنچی را سفارش دادم ، در مورد اینکه آیا ROI به روشی کارآمد بازگردد ، شک زیادی داشتم ، اما از این واقعیت که ما بیش از یک ماه از زمان سفارش من خوشحال شده ام ، بسیار خوشحالم. miner و ROI دیده ام.

ZenCloud Portal یک سیستم شسته و رفته برای مدیریت استخراج کنندگان شما است و من در پایان خریدم چند مورد دیگر برای بازی کردن و آزمایش استخرهای مختلف.

به نظر من عجیب است که این شرکت به این معنی است که شما قدرت استخراج خود را به سمت استخر دیگری هدایت می کنید ، اما هنگامی که مکان استخراج خود را تغییر می دهید اما معلوم می شود که در حقیقت اینطور نیست. در ابتدا چندین اپراتور استخر که به عنوان گزینه در سایت هستند ، وقتی دیدند که قدرت استخراج در استخرهایی که کار می کنند صفر است ، شروع به گریه کردن کردند و از شرکت خواستند تا اثبات کند که ماینرها برای استخر انتخاب شده آنلاین هستند.

بعداً مدیر عامل شرکت GAW Miners وضعیت را روشن کرد و اظهار داشت که این شرکت 100٪ استخراج را در استخر خصوصی انجام می دهد و تغییر محل کار شما به سادگی تغییر نرم افزاری است که در صورت شروع استخراج در استخرهای دیگر ، نرم افزاری دریافت می کردید. . اظهارات وی در مورد وضعیت:

پس از بررسی دقیق ، ما تصمیم گرفته ایم که نشان دادن قدرت هشدار دادن ما به این استخرها برای هدف ما برای ارتقا stability ثبات در این صنعت ضد تولید است. در عوض ، ما قدرت هش کردن خود را به استخرهای خصوصی خود ارسال می کنیم ، اما پرداخت های شما را 100٪ بر اساس استخر انتخابی خود نگه می داریم. این به شما امکان می دهد به استخرهای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید ، اما اکنون تقریباً با زمان مناسب است.

این بدان معناست که وقتی مکان استخراج شما در حال استخراج است ، شما به سادگی میزان پرداختی را که دریافت می کنید تغییر می دهید و قدرت واقعی استخراج شما از یک استخر به استخر دیگر تغییر نمی کند. من فهمیدم که این موضوع از روشی است که همه چیز روی داشبورد خوانده و خودم را پاره کرده ام. جاش یک نکته معتبر در مورد قابلیت اطمینان استخرها ارائه می دهد اما من احساس کردم که این هنوز کمی فریبنده است و یافتن اطلاعات در مورد وضعیت کار آسانی نیست.

همچنین به نظر من عجیب است که این شرکت معدنچیانی را به بازار عرضه می کند که نام آنها از پیشنهادات مختلف استخر گرفته شده است ، زمانی که این ماینرها هرگز به آن استخرها دست نخواهند زد. در حالی که توجیه وی می تواند در سطح معینی منطقی باشد ، واقعیت ساده این است که این بدان معناست که ماینرها در واقع برای بسیاری از کاربران در آن استخرها کار می کنند.

به نظر من این روند در بهترین حالت کاملاً نادرست است و شرکت باید اقدامات بیشتری در این زمینه انجام دهد تا روشن کند که شما در حال استخراج در این استخرها نیستید. همانطور که گفته های جاش در بالا در حال حاضر در مورد یک پست انجمن از زمان حذف وجود دارد و بهترین راه برای یافتن این اطلاعات در شرایط خدمات پنهان است که ما مستقیماً در اینجا نقل می کنیم:

انتخاب استخر به معنای استخراج فیزیکی یا الکترونیکی استخر انتخابی نیست. در عوض ، با انتخاب یک استخر ، پرداختی متناظر با محاسبه ای که براساس میزان پرداخت استخر انتخاب شده تعیین می شود (برای مثال براساس محاسبات Megahash / ثانیه / روز در زمان واقعی). هاشلت یک نرم افزار مجازی است. با توجه به اطلاعاتی که Hashlet مرتبط است ، پرداخت ها را دریافت خواهید کرد. شما صریحاً متوجه می شوید که تنها وظیفه شرکت در قبال شما ارائه یک پرداخت بر اساس استخر انتخابی شماست.

ذکر این نکته نیز مهم است که اینها “ماینرهای مجازی” هستند. گرافیک مورد استفاده در مواد تبلیغاتی رندر است و این نرم افزار احتمالاً در یک محیط مجازی قرار دارد ، بنابراین هنگام خرید ماینر در واقع چیزی شبیه آنچه در مواد بازاریابی ضمنی است ، به نظر نمی رسد. من این را به عنوان فریبنده نمی نویسم ، زیرا این یک تاکتیک بازاریابی کاملاً متداول است ، اما همانطور که من نمی بینم بسیاری دیگر در بررسی ها به آن اشاره می کنند ، ذکر آن را ضروری می دانم.

مسئله دیگری که من با این سرویس دارم این است که آنها تاکنون اثبات اثبات یک بلوک استخراج نشده را ارائه نداده اند.

من با ارائه دهنده ای مشکلی دارم که شفافیتی در مورد استخراج کنندگان ، جایی که آنها استخراج می کنند ، میزان هش فعلی چیست ، جایی که این قدرت نشان داده می شود و اثبات اینکه آنها استخراج می کنند ، نمی دهد. مدتی است که نگرانی های آنها در انجمن های مختلف در سراسر اینترنت مطرح شده است و این شرکت تاکنون در مورد بسیاری از آنها بحث نکرده است.

بسیاری از سایت ها عملاً خود را تحت فشار قرار داده اند تا قطعاتی را با آواز “ستایش های نامحدود” از خدمات Gash Hashlet GAW استخراج کنند که تعداد کمی از آنها این مسائل آشکار را پوشش داده اند. من شخصاً ROI را از ماینر خود مشاهده کرده ام و در حال حاضر بررسی خود را بسته می دانم و می خواهم ماینرهای خود را در بازار بفروشم زیرا ترجیح می دهم تجهیزات استخراج خود را در دست بگیرم و به راحتی از دیگران اجاره نکنم.

Coin Fire قبل از اجرای این قطعه چندین بار برای اظهار نظر با GAW Miners تماس گرفت و هر بار پاسخ صفر دریافت کردیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me