مصاحبه با جاش گارزا از GAW Miners: سود دهی هاشلت ، Coinfire ، Paycoin و Paybase

معدنچیان GAW شرکتی است که اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. از زمان راه اندازی هاشلت های خود ، بسیاری از افراد جامعه از آنها به دلیل عدم شفافیت انتقاد کرده اند. حتی اتهامات بسیار جدی علیه این شرکت وارد شده است.

در Coin Brief ، ما از همان زمان رشد GAW Miners را پوشش داده ایم اولین فروش ASIC های Scrypt.  ما با مدیر عامل آنها ، جاش گارزا مصاحبه کرد یک بار قبلاً ، از طریق ایمیل ، و من شخصاً در اوایل سال دو Scricpt ASIC از شرکت خریداری کردم. هنوز هم ، در طی چند ماه گذشته ، ما سوالات خود را در مورد این شرکت داشته ایم. من حتی مقاله ای در مورد آنچه فکر کردم آنها با آن کار می کنند نوشتم هاش کوین ، هاش بیس و هاشپول, هرچند که کمی از پیش بینی هایم بی خبر بودم.

به دنبال آن مقاله ، انتقاد از طرف بیت کوین جامعه همچنان در حال افزایش است و بسیاری از اتهامات علیه GAW جمع شده است. ما تمایلی به اظهار نظر نداریم ، زیرا هیچ مدرک واقعی علیه GAW وجود ندارد ، اما در عین حال ، برخی از اقدامات آنها بسیار گیج کننده بود. من شخصاً سعی کرده ام ادعاهای مختلف علیه این شرکت و همچنین مقالاتی را که توسط خود GAW منتشر شده مرتب کنم تا بتوانم نوعی بینش را بدست آورم ، اما برای بیرون کشیدن هر چیز عینی تلاش کردم. همانطور که گفته شد ، من چند نظر منفی در مورد GAW گذاشتم ، که نشانگر سو my ظن من است ، که منجر به جاش می شود که مستقیماً به من برسد.

او موافقت كرد كه به برخي س questionsالات من پاسخ دهد و چند روز پيش ، نزديك به يك ساعت و نيم با ​​او صحبت كردم. مدت زمان زیادی طول کشید تا مکالمه ما را رونویسی کنید ، که در نهایت به بیش از 10 هزار کلمه رسید ، حتی با ویرایش برای حذف تکرارها ، و کمی تمیز کردن آن. با این حال ، این اکنون کامل است و مکالمه کامل را می توانید در زیر مشاهده کنید. به جای اینکه به شما بگویم که من در مورد GAW چه فکر می کنم ، تهیه این روش به صورت نسبتاً خام مناسب تر به نظر می رسد و اجازه دهید دیگران تصمیم خود را بگیرند.

باز هم ، این مدت طولانی است. یک جدول مطالب در نوار کناری سمت چپ وجود دارد که با کلیک کردن روی فلش در بالا سمت چپ صفحه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. این ممکن است برای کسانی مفید باشد که وقت ندارند همه این مطالب را بخوانند ، یا می خواهند از یک موضوع خاص عبور کنند. من قصد دارم خلاصه ای از این مکالمه را بنویسم ، که باید ظرف چند روز در دسترس باشد ، و شامل هرگونه اطلاعات اضافی است که تا آن زمان به من ارائه خواهد شد.

[تقسیم کننده]

GAW’s Josh Garza در Hashlets to Paycoin

D: مخصوص داستین (من) و J: مخصوص جاش گارزا است. همچنین ، من نوشتن خود را به صورت پررنگ قرار داده ام ، و هر آنچه در پرانتز است در واقع در مکالمه گفته نشده است ، اما برای توضیح ارائه شده است.

سود دهی تضمین شده هاشلت

د: یک سوال که من و بسیاری دیگر مدت زیادی است که مطرح کرده ایم این است: چگونه می توانید تضمین کنید که هاشلتس سودآور خواهد بود?

ج: این سوال خوبی است. مسلماً ، مانند هر کار دیگری ، هنگام طراحی و ساخت مشاغلی ، به مرور کارها را یاد می گیرید. یکی از مواردی که ما آموختیم این است که بدیهی است اثبات کار بر اساس طراحی برای کاهش سودآوری ادامه دارد.

این کل طراحی است ، زیرا در قانون مور ساخته شده است. هرچه فناوری جدید ساخته می شود ، پس از آن چیزهای قدیمی منسوخ می شوند ، بنابراین به تکامل خود ادامه می دهند. بنابراین ، مدل کسب و کار پشت این که چگونه توانسته ایم این روند را ادامه دهیم ، بر اساس چند مورد است.

ما این را به این صورت در نظر می گیریم: ما می خواهیم مشتریانمان بیش از یک راه در کسب درآمد تلاش کنند. یکی از آنها استخراج منظم است که بدیهی است افرادی که آنها را خریداری می کنند (استخراج کنندگان) آن را انجام می دهند. اما با گذشت زمان ، ما برنامه هایی را برای ادامه کاهش قیمت هزینه های نگهداری خود ایجاد کرده ایم. من فکر می کنم در مورد آن سردرگمی وجود دارد ، و از نظر عقاید من فکر می کنم ما باید واضح تر می بودیم ، زیرا در آنچه که مردم در این صنعت فکر می کنند زمان زیادی است و آنچه که افراد خارج از این صنعت فکر می کنند وجود دارد تفاوت در درک است زمان زیاد. بنابراین ، می شنویم که مردم می گویند این برای همیشه وجود داشته است و ما باید صنعت را تاکنون تغییر می دادیم. هاشلت فقط حدود 3 ماه است که وجود دارد و در هر مشاغلی که من بوده ام اصلاً این مدت زمان طولانی نیست. این زمان نسبتاً کمی است. من عادت دارم هر سه ماه یکبار بیشتر کارها را انجام دهم.

من فکر می کنم ما از این موارد به جلو یاد گرفته ایم. در مورد مدیریت انتظارات باید شفافیت بیشتری داشته باشیم. حدس می زنم نکته این است که منظور ما هرگز این نبوده است که بدان معنی است که هر 3 هفته به نوعی سخت افزار جدید و کارآمدتری خواهیم داشت که باعث کاهش هزینه ها می شود. شما باید یک قدم به عقب برگردید و واقعاً در مورد روند ساخت این مکان های مشترک و کارهایی که این افراد برای انجام آن انجام می دهند و همچنین تأمین معدن کاران فکر کنید. این تقریباً مدت زمانی است که برای رسیدن به مکان فعلی ما صرف شده است. بنابراین ، اگر شروع به تلاش برای یافتن مواردی با کارآیی بیشتر کرده بودیم ، اکنون شاهد افزایش این کارایی به دلیل نحوه عملکرد چرخه عمر این سخت افزار خواهیم بود. نکته اصلی این است که وقتی این نوع مقیاس را دارید ، همه چیز به سرعت آنچه همه دوست دارند اتفاق نمی افتد. مهمتر از همه ، تولید سخت افزار به همان سرعتی که همه می خواهند تغییر نمی کند. بنابراین ، هرچه زمان می گذرد ، برنامه ریزی زمانی که می توانیم هزینه های نگهداری خود را کنترل کنیم آسان تر می شود.

بدیهی است در مواردی که از استخرهایی استفاده می کنیم که کنترل نمی کنیم ، زیرا آنها خارجی هستند ، ما پرداخت کمتری داریم. سپس ما هزینه نگهداری برای آن مشتری را تأمین می كنیم ، در حالی كه اگر آنها یك كارگر معدن در خانه داشتند و این مبلغی برای مدیریت برای آنها هزینه داشت ، زیرا شما باید اینترنت ، املاك و مستغلات و هر چیز دیگری را در هزینه خود داشته باشید. معدن چیزی ، و آنها در استخر استخراج می کردند که روز بدی را پشت سر می گذارد ، آنها پول خرج می کنند و حتی متوجه آن نمی شوند. ما با سیستم عامل خود این هزینه را برای آن مشتری تأمین می كنیم و تاكنون با سیستم نقطه داخلی خود به این مشتری اعطا می كردیم كه قبلاً می توانستند از آن برای بازیابی ظرفیت استخراج استفاده كنند و هم اكنون قادر به بازیابی سكه های جدید هستند. بنابراین ، مقداری با آن مرتبط است. مهم نیست چه ، آنها در حال ساخت چیزی هستند.

به سوال اصلی شما برگردیم ، ما از طریق موارد مختلفی مانند کاهش تعمیر و نگهداری ، پوشش تعمیر و نگهداری ، پاداش دادن به آنها در سیستم و همچنین استفاده از بازار برای مبادله آنها ، ما می دانیم که شما قادر به ایجاد سود و کسب درآمد باشید. اکنون ، دوباره ، این همان جایی است که مفهوم شفافیت وجود دارد … خارج از این صنعت ، کسب درآمد به معنای 2 ماه نیست. اگر سرمایه گذاری عادی داشته باشید ، 5-10 سال شما را با یک سرمایه گذاری خوب می برد. وقتی با یک معدنچی صحبت می کنید که برای آنها عددی ظالمانه است.

راه اندازی اولیه ما ، و همسو سازی آن انتظارات با مشتریانمان ، و سپس یادگیری در طول مسیر که مقدار X چیزهایی که فکر می کردیم اتفاق افتاده اند ، و X مقدار اتفاقاتی که فکر می کنیم رخ داده نیست. بدیهی است که کاهش و پرداختها به همان سرعتی که اتفاق افتاده و انواع مختلفی از آنها ، به سختی قابل پیش بینی و پیش بینی هستند. در هر صورت ، ما همیشه متعهد به تأمین هزینه های نگهداری برای مشتری و همچنین دادن ارزش با ارزش به آنها هستیم. این همیشه در اختیار ما است و ما همیشه قصد داشته ایم که این کار را ادامه دهیم ، همچنین چیزهایی مانند آمپرهایی که مردم می توانند بر روی آنها هش لت بگذارند ایجاد کنیم. به طور کلی اگر از این موارد به خوبی و صحیح استفاده شود ، می توانند به درآمدزایی خود نیز ادامه دهند.

این مقدار کمی گیر 22 است ، زیرا چه کسی می دانست که هر چند multipool هر ماه و نیم بعد 0.05 دلار برای هر مگاهرتز پرداخت کند. اصل این س isال این است که چرا ما شروع به حرکت در جهت چرخش عقب کردیم و گفتیم که واقعاً باید به دنبال ارزهای متفاوت باشیم. جایی که معدنچیان همیشه دم آن را نمی گیرند ، که برای آنها مفید نیست. یکی از آنها که با افزایش کلاهبرداری بازار ، به ماینرها پاداش می دهد ، در مقابل اکنون که آنها فقط درصورتی که سخت افزار به اندازه کافی قدرت داشته باشد ، درآمد کسب می کنند و به اندازه کافی سکه جایگزین وجود دارد که به درستی معامله می کنند و همه مواردی که باید درست انجام شوند تا معدنچی برای بدست آوردن پول هدف ما این است. آنها را حفظ کنید ، حتی با هزینه خودمان.

چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد که برعکس کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم. مثل وقتی که ما اجازه می دادیم مردم معدن کار کنند هاش پوینت, این در مورد … ما پول نقد دریافت کرده ایم. هرگز ، هرگز در مورد آن نبود. ما می دانستیم که اگر سکه جدیدی روانه بازار کنیم و مشتریانمان نوعی مزیت نداشته باشند ، چنین چیزی را دوست ندارند. چیزهای زیادی وجود دارد که ما انجام می دهیم زیرا می دانیم ، پیش از موعد ، بر اساس آنچه تاکنون دیده ایم ، مردم می خواهند ببینند.

بنابراین ، دوباره ، این یک مشکل صنعت است ، زیرا مردم فقط به افراد این صنعت اعتماد ندارند. من شروع به فهمیدن کرده ام ، حتی همین چند هفته پیش ، این شخصی نیست … فقط بسیاری از شرکت ها قبل از ما آمده اند ، و شرکت های دیگر که دقیقاً همان کار را انجام داده اند. مردم میزان ناسازگاری و اعتمادی را که مردم نسبت به شرکتها دارند با احتمال پیچاندن آنها مرتبط می دانند. من فکر می کنم همه اینها به همین دلیل است.

ما افراد زیادی داریم که در صنعت به اندازه کافی با تجربه نیستند. هنگامی که چنین چیزی دارید ، اگر نوع اشتباهی از شرکت باشد ، گمراه کردن برای آنها بسیار آسان خواهد بود. نکته اصلی این است که برداشت من هرگز تغییر نکرده است. من این شرکت را برای کسب درآمد بیشتر تأسیس نکردم ، زیرا قبل از شروع کار پول داشتم. صادقانه بگویم ، من حتی یک سنت هم از این شرکت ساخته نشده و میلیون ها دلار از خودم در آن سرمایه گذاری کرده ام تا زیرساخت های بیشتری ایجاد کنم ، زیرا من واقعاً می خواهم ماینرها موفق باشند.

بسیاری از اوقات من فکر کردم ، می دانید ، آن را پیچ کنید. آیا واقعا ارزشش را دارد؟ این است. اگر ما اینجا نبودیم ، کاری را که انجام می دادیم انجام می دادیم ، شخص دیگری این کار را می کرد و ممکن است نیت همان اهداف ما را نداشته باشد. بنابراین ، به همین دلیل است که ما کارها را به روشی که انجام می دهیم انجام می دهیم … به همین دلیل است که گاهی اوقات منطقی نیست … زیرا ما در واقع تمرکز اصلی خود را برای پوشاندن جیب های خود نداریم. ما واقعاً سعی می کنیم کاری کنیم که در گذشته مردم به اشتباه پیش آمده باشند. من فکر می کنم گاهی اوقات گیج کننده است که چرا ما کارها را خیلی متفاوت انجام می دهیم … این جواب طولانی بود ، اما من می خواستم به طور همزمان به چند مورد بپردازم.

د: خوب ، وقتی من به تضمین سود دهی هاشلت اشاره کردم ، در واقع منظور من کوتاه مدت نبود ، بلکه بلند مدت بود. با تضمین سودآوری ، و افرادی که برای همیشه هشلت نگه می دارند ، 10 سال دیگر چگونه GAW همچنان می تواند سودآوری را تضمین کند؟ تا زمانی که ارزش ارز دیجیتال همچنان در حال افزایش است ، من می بینم که چگونه می توانید یک کسب و کار در اطراف آن ایجاد کنید … اما به نظر من کمی خطر وجود دارد.

ج: اوه ، این است ، اما شما باید به یاد داشته باشید که هنگام معامله با ما و معامله با من ، ما از یک صنعت متفاوت هستیم. من به روشی که اکثر مردم انجام می دهند نگاه نمی کنم. من برای ارزش گذاری به مشترکین ، مانند تجارت باند پهن ، آموزش دیده ام. در تجارت باند پهن ، همه چیز در مورد مشترکان است. شما فقط درصورتی درآمد کسب می کنید که با مشتریان دراز مدت برقرار باشید. هیچ سناریویی وجود ندارد که بتوانید 100000 مشتری را برای یک ماه به شما پرداخت کنند و سپس آنها را پیچ کنید. اینطور کار نمی کند شما در مدت زمان طولانی درآمد کسب می کنید. این دلیل مستقیمی است که ما به بازار عرضه کردیم و به همان روشی که پیش گرفتیم رفتیم. برای مشتری یک ارزش مادام العمر وجود دارد که اکثر مردم در این صنعت نمی بینند ، چیزی که من می بینم. با ارزش ترین دارایی های ما مشتری های ما هستند و مشتری زیادی داریم. این برای بازرگانان ارزشمند است. این برای شرکا ارزشمند است. این برای مردم ارزشمند است.

به اسنپ چت یا یکی از نمونه های زیاد شرکت هایی که حتی هیچ وقت از آنها درآمد کسب نکرده اند ، نگاه کنید. کل خدمات رایگان است. اگر تهیه کالایی با هزینه زیاد برای مشتری خطرناک باشد ، داشتن اسنپ چت در تجارت بی فایده نخواهد بود. به معنای واقعی کلمه هر مشتری برای آنها هزینه دارد. ممکن است یک پنی باشد ، یا ممکن است کسری از یک پنی باشد ، اما برای آنها هزینه زیادی دارد و آنها از این طریق درآمد کسب نمی کنند. اما ، آنها این کار را کردند زیرا ارزش آنها بر اساس مشتری آنها بود. آنها تن مشتری دارند. این مبلغ برای یک شرکت دیگر بسیار ارزشمند بود که صدها میلیون دلار برای آن بپردازد ، بنابراین آنها می توانند استراتژی هایی برای کسب درآمد ایجاد کنند. آن دنیایی است که من از آن می آیم. این همان چیزی است که من به آن عادت کرده ام. من به مقیاس ، و حجم و مواردی از این قبیل عادت کرده ام. معاملات کمی در اینجا و آنجا انجام نمی شود. من به دنیایی عادت کرده ام که شما مبلغی را پرداخت می کنید ، حتی اگر بلافاصله بازپرداخت آن مشتری را انجام ندهید ، به دلیل ارزش زندگی او. به این دلیل که احتمال خرید آنها بیشتر است یا مراجعه بیشتر افراد به آنها بیشتر است. انواع مختلفی از مزایا برای مشتری وجود دارد که بسیاری از مردم متوجه آن نیستند. ارزش آنها عدد منفی نیست ، حتی اگر مجبور شوید وارد عمل شوید و جبران کنید ، ارزش آنها بسیار زیاد است. اگر درست از عهده آنها برآیید ، مدت طولانی آنها را خواهید داشت. این ارزشمند است.

در دنیای قبلی من ، کارهایی مانند معرفی خدماتی که هزینه انجام آنها برای ما هزینه دارد ، انجام می دهیم ، نه به این دلیل که فکر می کردیم بازدهی دریافت می کنیم ، بلکه برای افزایش ماندگاری است. این همان چیزی است که من به آن عادت کرده ام. این یک مفهوم خارجی نیست که بگوییم ما همچنان برای حفظ مشتری خود هزینه خواهیم کرد ، زیرا می دانیم که در بلند مدت ارزش وجود دارد.

سکه آتش در مقابل GAW Miners

د: با رفتن به یک موضوع دیگر ، مقاله Coin Fire را خوانده ام که اخیراً بحث و جدال زیادی ایجاد کرده است. اکنون ، آنها مطمئناً سعی کردند GAW ما را دروغگو بنامند ، اما در عین حال ، تنها ادعاهای واقعی در این مقاله این بود که آنها (Coin Fire) با این شخص (شخصی در یکی از شرکتهای مورد بحث) صحبت کرده اند ، و سپس اظهارات را ارائه داد. چگونه این امر منجر به توقف و توقف Coin Fire شد?

ج: مطمئنا به سادگی ، من با شرکتی که آنها (Coin Fire) ادعا کرده اند با آنها صحبت کرده اند رابطه دارم و من در تحقیقات خود در این مورد بسیار دقیق عمل کردم و بیش از یک نفر به من اطمینان داده است که باید هرگز به این نتیجه رسیده اند که این امر باید به صورت علنی یا از منظر حقوقی گفته شود ، آنچه که آنها (سکه آتش) ادعا کرده اند واقعاً اتفاق نیفتاده است. بنابراین ، این به این وضعیت سود می رسد.

یک جمله وجود دارد: به حساب خود ادامه دهید تا مردم یک قدم به عقب برگردند ، چیزی را برای آنچه در آن است جستجو کنند و به مدت 30 ثانیه در مورد آن فکر کنند ، فقط برای اینکه ببینند که گفته شده حتی منطقی است. اگر در یک مرحله مجبور باشیم با آنها کار کنیم ، چگونه ممکن است در جهان ادعا کنیم که با این شرکتها کار خواهیم کرد. چگونه حتی می تواند نتیجه بگیرد؟ چرا شرکتی … که حتی منطقی هم نیست. بالاخره باید اتفاق بیفتد. بنابراین ، اگر این اتفاق نیفتد ، شما دقیقاً در همان مکان دقیق خواهید بود.

تقریباً می توانید سوال را معکوس کنید. این چیزی است که سکه آتش در واقع فکر می کردم ، وقتی رویکرد دیگری می تواند این باشد که فقط یک ماه صبر کنید ، و ببینید در زندگی واقعی چه اتفاقی می افتد ، و ببینید که اوضاع چگونه پیش می رود ، زیرا در این صورت شما واقعیت های واقعی را خواهید داشت. به نظر می رسد در صنعتی هستیم که تقریباً هر چیزی که ناگهان کسی بگوید به واقعیت تبدیل می شود و این منطق اساسی را از بین می برد. پاسخ من از آن جا بود. مانند آن ، “یک لحظه صبر کنید ، چطور این منطقی است”. اکنون آنچه ممکن است کسی بگوید را بدست آورده ام ، یعنی: “خوب او این حرف را می زد تا درک ارزش بیشتری ایجاد کند” ، و این خوب است ، اما هنوز هم باید جمع شود ، بنابراین چگونه حتی می تواند منطقی باشد?

من فکر می کنم که من هم انتظار دارم ، شاید نادرست باشد ، که مردم یک قدم به عقب بروند و بگویند: “خوب یک دقیقه صبر کنید ، چرا این بچه ها … چه چیزی از این به دست می آورند؟” اگر شروع به بررسی سود افراد کنید ، شرکتی مانند Coin Fire با ایجاد این نوع اخبار از نوع تحقیقاتی تبلیغاتی بیش از هر کس دیگری به طور چشمگیری سود می برد. بنابراین ، چه کسی بیشتر مجبور می شود که سرراست نباشد ، ما یا آنها?

بنابراین اگر به آنچه اتفاق افتاده است نگاهی بیندازید ، خصوصاً “هک” ادعایی پس از آن ، ما یک جواب منفی هستیم. هیچ منطق اساسی وجود ندارد. ما یک شرکت عظیم هستیم ، دائماً به طور عمومی مورد بررسی قرار می گیریم ، پس چرا در جهان … حتی برای یک شرکت منطقی است که چنین چیزی را منتشر کند ، سپس وب سایت آنها را هک کنیم؟ من حدس می زنم فقط انتظار دارم مردم بگویند: “این چطور منطقی بود؟ چرا یک شرکت حتی این کار را می کند و فکر می کند که نتیجه خواهد گرفت؟ ” بدیهی است که قرار نیست. باز هم ، این فقط مسئله صنعت است که مردم به آنقدر بی اعتمادی دارند ، که من فکر می کنم بعضی اوقات مردم واقعاً فکر نمی کنند.

بنابراین ، این منجر به توقف و انصراف می شود ، زیرا من فکر می کنم که آن شخص را به ایمیل مایک فرستادم ، و فکر می کنم آن را به صورت عمومی خارج کرده است ، اما اساساً آنچه گفتم این بود که 2 نکته برای من مهم است:

ما از خود در موقعیت هایی دفاع خواهیم کرد که فکر می کنیم افترا آمیز ، زائد و هیچ کس در موقعیت هایی از این دست برنده نیست. من فکر می کنم این برداشت وجود دارد که “اگر حق با ما باشد ، پس تو کسی هستی …” هیچ کس برنده نمی شود. همه ضرر می کنند. خواه وقت شما باشد ، خواه پول باشد ، یا هرچه هست. من اینگونه نگاه می کنم. باز هم ، بسیاری از مردم گفتند ، “خوب ، می دانید ، او فقط گفت كه او را به یك دادخواست تهدید كرده اند.” نه. من صاحب مشاغل هستم. وقتی کسی به من می گوید ، “من می خواهم ازت شکایت کنم” ، من معمولاً پشت سرم می نشینم و می گویم ، “هوم … حتی اگر پرونده ای داشته باشم ، و حتی اگر فکر کنم که برنده خواهم شد ، باز هم یک مشکل است. هنوز وقتم را می برد. بنابراین باید این مسئله را در تصمیم گیری خود مدنظر داشته باشم. ” به نظر می رسد بسیاری از این شرکت ها چنین کاری نمی کنند.

نکته دوم این است که من حاضرم در این مورد صحبت کنم. این در مقاله گفته شده است ، ما توضیحی ندادیم ، یا ما ندادیم … این در مورد یک شرکت چه می گوید اگر ادعای پایه آنها این است که آنها سعی کردند با ما تماس بگیرند ، که بخش عمده ای از آنچه آنها گفتند بود ، آنها نتوانستند هیچ واکنشی از ما دریافت کنند ، سپس من یک ایمیل ارسال می کنم که: “من با کمال میل با شما صحبت خواهم کرد و به هر سوالی که دارید پاسخ خواهم داد.” آنها به جای بازگشت آن ، و بگویند “عالی ، این همان چیزی است که برای شروع بدنبال آن بودیم” ، آنها آن را بصورت آنلاین ارسال می کنند و حتی پاسخ نمی دهند.

باز هم ، من از جهانی آمده ام که مردم به آن نگاه می کنند و می گویند: “کمی صبر کنید ، این منطقی نیست. آنها پاسخ دادند ، آنها می خواهند صحبت کنند … چرا اگر می دانید اطلاعات مورد نظر خود را می گیرید ، نمی خواهید با آنها صحبت کنید. ” پس وقتی این کار را انجام نمی دهند و آن را به صورت آنلاین قرار می دهند چه می گوید؟ وقتی دیدم این اتفاق افتاده است ، مشخص شد که این بچه ها مانند شما به واقعیت علاقه مند نیستند. شما در حال حرف زدن هستید. شما علاقه مند به یادگیری ، و سپس خود داستان را کنار هم قرار دهید. آنها علاقه ای به این کار ندارند. بنابراین اگر آنها علاقه ای به این موضوع ندارند ، نتیجه گیری منطقی بعدی این است که آنها علاقه مند به ایجاد یک نمایش هستند و برای ما مشکلی ایجاد می کنند تا آنها سود ببرند … و این خلاف قانون است. شما نمی توانید این کار را انجام دهید شما مجاز به انجام این کار نیستید. به همین دلیل است که واکنش من را نشان دادم. این منطق اساسی است.

D: بله ، من کاملا آن را دریافت کردم. من عمدتاً این را می پرسیدم ، زیرا مطمئن نبودم که کل داستان وجود دارد. هیچ کس نتوانسته است واقعیت واقعیت آنچه در آنجا اتفاق افتاده را بیان کند. اما ، اگر آنها در واقع با این شرکت ها صحبت نکرده باشند ، و شما … شما گفتید که این شرکت ها مایل هستند علنا ​​آنچه را که اتفاق افتاده است بگویند?

ج: بچه های حقوقی من در حال پاسخ دادن هستند ، اما کوین فایر کارهای زیادی انجام داده است. آنها همچنین سخنان من را پیچ و تاب کرده اند ، بنابراین دو چیز گفته شده است که من هرگز نگفته ام. من این کار را نکردم و شاید باید فقط این حرف را می زدم و اکنون وکلای من کمی ناراحت شده اند که ما چنین کاری نکرده ایم … اما می دانید ، من فقط احساس نمی کردم مثل این بود واقعاً همان جایی که می خواستیم برویم … خیلی خرده گیر شویم. من حدس می زنم ما باید داشته باشد. آنها این کار را نیز انجام داده اند. نکته اصلی این است که ، همان چیزی که من گفتم دقیقاً همان چیزی است که در جریان است و اتفاق خواهد افتاد. این دقیقاً.

بی اعتمادی و درخواست شفافیت از انجمن بیت کوین

D: خوب ، از آن حرکت می کنید … و حق با شماست. ما در صنعتی هستیم که اعتماد به نفس نداریم و قرار نیست کسی را به قول خودش بپذیریم ، زیرا در گذشته تجربه های بسیار وحشتناکی وجود داشته است. مردم واقعاً اتفاقات بدی افتاده اند. همه چیز از Gox ، به آزمایشگاه های Butterfly ، تا 100 نمونه دیگر از شرکت هایی که بیرون آمده اند ، عالی به نظر می رسند و وعده های زیادی داده اند ، وجود داشته است. سپس ، مردم به آنها ایمان آوردند ، و پول خود را با آنها گذاشتند ، و به آنها ایمان آوردند ، و معلوم شد که اساساً دود و آینه است. این شرکت در تمام مدت با مشکلاتی روبرو بود ، و هیچ کس هیچ وقت نمی دانست ، زیرا آنها نشان نمی دادند … آنها با بودجه خود شفاف نبودند ، یا آنچه در داخل اتفاق می افتاد ، و ناگهان پول همه افراد بدون چیزهایی که به آنها وعده داده شده بود از بین می رود.

در همان زمان ، من به آنجا می آیم که شما می آیید ، جایی که در صنایع عادی همیشه همه چیز را فاش نمی کنید. این همیشه مورد انتظار نیست ، اگرچه به نوعی برای سرمایه گذاران است. سرمایه گذاران انتظار دارند این انتظار را داشته باشند ، و این همان چیزی است که بسیاری از افراد در بیت کوین خود را هنگام قرار دادن پول در یک شرکت می دانند. حتی در سطح کوچک ، آنها در حال سرمایه گذاری هستند … اما می توان به هر روشی استدلال کرد. اما ، این امر ما را به سمت نکته بعدی سوق می دهد ، چیزی که قبلاً در مورد آن خواندم و از دیدن آن خوشحال شدم. من قصد داشتم ببینم آیا شما هر نوع اثبات ملموس از توان استخراج معدن را ارائه داده اید یا نه به نوعی.

من دیدم که CTO شما قصد داشت مرکز تماس را هنگام تماس با اسپری رنگ کند و روی زمین بنویسد ، اما در واقع چیزی در مورد قدرت هش کردن ثابت نمی کند. چه کسی می داند چه چیزی ممکن است در آنجا اجرا شود. اما ، من در والستریت ژورنال دیدم که شما دارید امضا و نشان داد که شما کنترل کیف پولی را دارید که دارای 20،000 بیت کوین است در آن ، و درآمد زیادی از استخراج معادن خود داشته است ، و اینکه شما اثبات اجاره برای مرکز داده 150،000 فوت مربع ، و همچنین تصاویر تجهیزات و زیرساخت های در حال نصب را ارائه داده اید. این عالی است ، و من مطمئن هستم که در این جامعه بسیار طولانی خواهد بود. بنابراین ، به جای یک سوال ، اگر مدرک مشابهی را برای ما بفرستید ، ما می خواهیم تأیید کنیم که بله ، ما این را نیز دیده ایم ، بدون اینکه آدرس بیت کوین یا هر چیز دیگری را که نمی خواهید ما اعلام کنیم ،.

ج: بله ، بدیهی است که این کاری است که می توانیم انجام دهیم ، اما والستریت ژورنال یک نشریه کاملا جدی است. این تقریباً به همان اندازه قانونی است که واقعاً بدست می آید. بنابراین ، اگر مردم به والستریت ژورنال اعتماد نکنند … باز هم ، یک چیز باید مردم واقعاً در نظر بگیرند ، و دوباره ، این سطح هوشی است که من روی آن حساب می کنم ، که شاید همیشه بهترین راه برای نزدیک شدن به آن نباشد.

به این ترتیب نگاه کنید: اگر وال استریت ژورنال احساس می کرد که باید از اولین مقاله خود پیگیری کنند ، به یک دلیل این کار را کردند. بنابراین ، آنها فکر کردند که نیاز به پیگیری دارند و کل پیگیری در مورد این بود که نشان دهند که آنها دقت لازم را قبل از انتشار نسخه اصلی ، درست انجام داده اند. بنابراین ، اساساً آن مقاله مربوط به آنها است كه خودشان را پوشش می دهند ، تا نشان دهد كه آنها اخلاقی را می نویسند و گزارش می دهند. فکر نمی کنید قبل از گرفتن عکس دوم برای قرار دادن چیزی که ممکن است درست نباشد ، آنها تحت سطح بالایی از دقت قرار می گیرند. اگر آن شخص به هر مشكلی مشكل داشت ، چرا باید مقاله دیگری می نوشت و در نهایت نه یك بار ، بلکه دو بار بخشی از چیزی بود. بنابراین ، سطح بزرگنمایی آنها در دوم صدها برابر خواهد بود ، بنابراین حداقل اگر آنها چیزی پیدا می کردند که بتوانند پس بگیرند و خود را در معرض خطر قرار ندهند و مواردی از این دست ، به همین دلیل آنها این کار را از ابتدا انجام دادند. اگر اتفاقی بیفتد و شما توانایی بررسی مجدد را دارید تا مطمئن شوید ، زیرا فکر می کنید ممکن است مشکلی پیش آمده باشد ، چقدر می خواهید برای بار دوم به آن نگاه کنید؟ بنابراین ، این واقعیت که آنها چیزی نوشتند و گفتند: “بله ، ما می توانیم همه این موارد را تأیید کنیم”.

به طور طبیعی ، ما می توانیم همه کارهای مشابه را انجام دهیم ، اما اساساً آن را در همان موقعیتی قرار می دهد که در حال حاضر هستیم. به هیچ وجه نمی توانیم به نوعی آنها را بامبوز کنیم … دوباره ، این فقط منطقی نیست. این فقط یک منطق اساسی است.

مایکل کیسی والستریت ژورنال در مورد GAW ، و اثبات بالقوه درآمد معدن

D: من فقط می خواستم آن را ارائه دهم. والستریت ژورنال مشکلی ندارد. این برای من اثبات کافی است (اینکه آنچه در مقاله WSJ بیان شد درست بود) ، بنابراین بسیاری از مواردی را که قبلا نگران آن بودم راحت کرد. من از ابتدا طرفدار GAW بوده ام و از همان ابتدا خشمگین ها را خریده ام و شما به همین دلیل مرا فروخته اید. شما اولین کسانی بودید که ASIC های رمزنگاری قانونی ارائه می دادید. دیگران موارد کوچک داشتند ، اما شما اولین کسی هستید که ASIC های رمزگذاری شده قوی را می فروشید. برای آن زمان ، آنها قدرتمند بودند و شما خدمات عالی به مشتری داشتید. وال استریت ژورنال قطعاً من را گرفت.

یکی از مشکلاتی که مردم با وب سایتهای خارج از صنعت ارزهای رمزپایه دارند ، مهم نیست که چه کسی باشند ، این واقعیت است که بسیاری از نویسندگان آنها واقعاً از فناوری پشت آن (بیت کوین / ارز دیجیتال) سر در نمی آورند. آنها اغلب رمزنگاری را نمی فهمند و در بسیاری از موارد (این انتشارات بزرگ) مقالاتی را منتشر کرده اند که بسیار نادرست است. به عنوان مثال ، مواردی وجود داشته است که برخی از نویسندگان توضیح می دادند بیت کوین چیست ، چگونه کار می کند ، یا چگونه می توان با آن کاری (استخراج ، خرید و غیره) را انجام داد ، اما مقاله آنها پر از خطا یا مسائلی بود که هرکسی واقعاً داشته است بیش از یک یا دو ماه در جامعه بوده اید و می گفتید ، “اوه ، این اشتباه است.”

این به خود شما بستگی دارد. اگر می خواهید آن را ارائه دهید ، می توانم آن را به مقاله خود اضافه کنم.

ج: بله ، من از بچه هایم می پرسم که آیا آنها می توانند همه این موارد را دوباره تنظیم کنند… و من می شنوم که شما چه می گویید ، اعتبار دیگری وجود دارد که همراه با انتشاراتی است که می داند آنها به دنبال چه چیزی هستند برای. من همچنین می فهمم که در حالی که بعضی از افراد ، مانند خودم ، می گویند: “این برای من به اندازه کافی خوب است ، نه فقط به دلیل اینکه وال استریت ژورنال است ، بلکه به دلیل اینکه دو بار اتفاق افتاده است.” بدیهی است که افراد دیگر این واقعیت را نادیده می گیرند و ممکن است متفاوت بدانند. در نهایت نتیجه می گیرم که مردم قرار است آنچه را می خواهند ببینند ببینند. باز هم ، این تفاوت بین جستجوی واقعیت ها در مقابل به دنبال ایجاد مطلبی برای برنامه شماست ، اما من در این زمینه اصلاً مشکلی ندارم.

D: بله ، صادقانه بگویم ، حتی اگر این را برای من ارسال کنید ، من در واقع نمی توانم امضای رمزنگاری را تأیید کنم. من واقعاً هرگز چنین کاری نکرده ام (تصحیح: بلافاصله بعد از کامل شدن این مصاحبه ، نحوه تأیید پیام ها و امضاها را آموختم). خوشبختانه ، شریک زندگی من ، توسعه دهنده اصلی Coin Brief ، می تواند. او می تواند از آن مراقبت کند و بگوید بله ، این کاملا اثبات است (اگر معتبر باشد).

GAW’s Hashbase ، Hashcoin ، Hashpoints ، Paybase و Paycoin

D: از آن حرکت می کنم و به Hashbase ، Hashcoin ، Hashpoints ، Hashpool ، Paybase ، Paycoin و همه اینها می روم … من همه این موارد را پشت سر گذاشته ام و سعی کردم بفهمم چه اتفاقی برای آنها می افتد. من اخیراً در جریان بوده و از آن خارج شده ام ، و فکر می کنم بیشتر درگیر این موضوع شده ام ، اما چند س questionsال دارم که اساساً بله یا خیر خواهد بود. اگر آنها مثبت هستند ، پس ما می توانیم به سرعت پیش برویم.

بنابراین ، هنگام راه اندازی Paycoin با Hashpoints موجود به Paycoin ، که نام رسمی Hashcoin است ، Hashpoints متوقف می شود ، درست است؟ درسته?

ج: درست است این صحیح است.

D: خوب ، عالی است. همچنین ، آیا من فکر می کنم Hashpoints فقط با استخراج از طریق هاشپول بدست می آید ، که وقتی همه Hashpoints به Paycoin تبدیل شوند بسته خواهد شد?

ج: درست است.

GAW’s Pay-based Platform Payment: Paybase

D: خوب ، بنابراین Hashpoints و Hashpool هر دو رفته اند ، یا می روند. این امر به طور عمده Paybase و Hashbase را ترک می کند ، و Paybase چیزی است که به نظر من واقعا هیجان انگیز است ، اما من در مورد نحوه کار آن س questionsالات زیادی دارم. به نظر می رسد Paybase مانند یک سیستم پردازش پرداخت است که با Paycoin ، Bitcoin و فیات کار می کند؟ هر سه با هم?

ج: درست است.

D: پس بیایید در مورد آن س aboutال کنیم. آیا نحوه استفاده از بیت کوین و چگونگی استفاده از فیات با آن محدودیت هایی دارد؟ نقاط توقف کدامند؟ کجا می توانید استفاده کنید و کجا نمی توانید از آن استفاده کنید؟ چگونه می توانید از آن استفاده کنید و چگونه نمی توانید از آن استفاده کنید?

ج: خوب ، زمینه چیست. منظورتان از چه جاهایی می توانید از آن استفاده کنید؟ شاید بتوانید کمی بیشتر توضیح دهید.

د: بله ، این حرف بعدی من است. در مقاله ای که خواندم ، معتقدم که شما نوشتید ، در آن ذکر شده است که برای بازرگانانی که بیت کوین را قبول می کنند ، به علاوه کل شبکه Shopify و هر کس که PayPal را قبول می کند ، کار خواهد کرد. همچنین می گوید که Paybase در هر مکانی که کارت های بدهی پذیرفته می شود قابل استفاده است. سپس ، همچنین به چک های پستی به شرکت هایی اشاره می کند که از Paycoin استفاده نمی کنند … و این سه مورد با هم کمی گیج کننده هستند ، زیرا اگر کسی PayPal را قبول کند ، در هر صورت بدهی را قبلاً قبول می کند.

اگر کسی بدهی را قبول کند ، هرگز مجبور نیستید چک را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید ، حتی اگر از Paycoin استفاده نکند. بنابراین ، می توان از چند روش مختلف استفاده کرد ، و من مطمئن نیستم که صحیح است. آیا این بدان معناست که هنگام استفاده از کارت نقدی یا خرید PayPal یا Shopify ، می توان Paybase را با بیت کوین بارگذاری کرد و به طور خودکار به فیات تبدیل کرد؟ یا اگر هیچ کدام را قبول نکند ، از چک استفاده می کند?

ج: بله ، پس فکر کنید مثل اینکه اولویت هایی وجود دارد. اولویت اصلی آنها پذیرش مستقیم Paycoins است. مورد بعدی تبدیل آنها خواهد بود سکه های نقدی به فیات تبدیل می شوند ، و بدیهی است که آنها فیات را بپذیرند. مورد سوم این است که آنها چک می کنند.

بنابراین ، اگر شروع به بررسی روش های مختلفی کنید که می توانید با افرادی که به آنها پول می دهید تعامل داشته باشید ، ما می خواهیم از بالای آن به پایین آن منتقل شویم. در مورد یک تاجر ، ما می خواهیم اولویت بندی کنیم و با بازرگانانی که مستقیماً Paycoin را می گیرند کار کنیم. اگر این امکان وجود نداشته باشد ، راه دیگری که شخص می تواند با آنها تجارت کند کارت بانکی است. سپس ، در صورت پرداخت قبض ، یا مواردی از این قبیل ، بدیهی است برخی افراد ترجیح می دهند این کار را به صورت ماهانه انجام دهند ، و آنها می خواهند هنگام ارسال آن کنترل داشته باشند.

بنابراین ، اگر ما از سطح بالاتری پشتیبان بگیریم و به آن نزدیک شویم ، آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم ، فکر می کنم این تصور غلط بزرگ در فضای رمزنگاری وجود دارد که هرگاه رمزنگاری به “X” تبدیل شود ، هرچه فکر کنند “X” باشد ، پس همه آن را می پذیرند ، و کاملاً درست نیست. برای اینکه یک چیز به طور گسترده به فرزندخواندگی برسد ، پس اکثر مردم باید از آن استفاده کنند. اکثر مردم دارای سطح خاصی از فن آوری سطح ، سطح کلی از آنچه که مایل به انجام آن هستند ، و چقدر صبر خواهند داشت ، و همه این موارد مختلف هستند ، و به نوعی کاملاً درست هستند. این به معنای این است که هر سکه به طور گسترده ای تصویب می شود ، باید به راحتی چیزهایی باشد که امروز درباره آنها می دانند ، اما حتی بهتر ، تا حدی که آنها مایل به گذراندن مدتی و رفتن به آن هستند..

بنابراین مانع ورود ، چیزی که واقعاً مقیاس ایجاد می کند ، کاملاً متفاوت از تصور مردم در صنعت است. این فقط در مورد قابلیت استفاده نیست. از بسیاری جهات بهتر است که مردم آن را بیش از چیزی مانند ، مثلاً PayPal یا هر چیز دیگری در نظر بگیرند. این چالش واقعی بود وقتی شروع به بررسی چگونگی ساخت سکه ای کردم … این کار را با شرکت های بزرگ بازاریابی شروع کردم و آنها به من گفتند … من به دنیایی عادت کرده ام که مثل آن است ، “هی ، ما می توانیم پیوند دهیم آن را به یک کارت نقدی ، “و همه مانند” ، شگفت آور است! ” اکنون آنها به آن نگاه می کنند ، و می گویند ، “شما در مورد چه چیزی صحبت می کنید؟ من قبلاً کارت نقدی دارم. من قبلاً پی پال دارم. این برای من معنایی ندارد. چرا من واقعاً از آن استفاده می کنم؟ ” و بنابراین این چیزها مثل حداقل ها هستند. حداقل این است که شما باید بتوانید قبض های خود را پرداخت کنید ، بروید از هر جایی که می خواهید استفاده کنید ، از آن در یک تاجر استفاده کنید … همه چیزهایی که مردم از آن هیجان زده اند حداقل است. این حداقل مانع ورود وسایل برای حتی به دست آوردن نگاه دوم است.

همه این موارد وجود دارد (D: کارت های بدهی, پی پال, و غیره) ، و چیزهایی است که مردم به آنها عادت کرده اند. آنها عادت کرده اند که به حساب بانکی خود بروند ، وقتی می خواهند چک وارد کنند … من فکر می کنم ما این کار را کمی متفاوت یا شاید کمی ابتکاری تر انجام می دهیم. ما در داخل آن رمزنگاری می کنیم. بیایید بگوییم شما برای شخصی که چمن شما را می تراشد چک می کنید. بدیهی است هر بار که آن شخص چک دریافت می کند … احتمالاً هر نوع رمزنگاری را قبول نمی کند … اما در آن چک چیزی وجود دارد که می گوید: “هی ، شما می توانستید این پول را فوراً در حساب خود دریافت کنید ، بلافاصله اگر Paycoin را قبول کنید ، در دسترس شما است. ” ما در واقع به دنبال استفاده از این روش های پرداخت تقریباً به عنوان درخواست برای جذب بازرگانان بیشتر هستیم. شما می توانید نحوه کار این اثر گلوله برفی را ببینید. همانطور که افراد بیشتری در مورد آن می دانند ، فروش بیشتر و بیشتری ایجاد می کند و به نوعی خود شبکه سازی می کند.

بنابراین یک کارت نقدی یا چک ، من می توانم از هر کجا که می خواهم استفاده کنم ، و مشخصاً همانطور که می خواهم. بنابراین Paycoins را از حساب خود بیرون بیاورید ، این برنامه به طور خودکار تبدیل را برای شما انجام می دهد و به روشی که تصور می کنید کار می کند عمل خواهد کرد. اکنون می خواهم پرداختی را ارسال کنم و این فروشنده Paycoin را قبول نمی کند. مشکلی نیست ، ما برای آنها چک می کنیم و سعی می کنیم Paycoin را قبول کنند. یا این تاجر مستقیماً Paycoin را می پذیرد و بازرگان برای انجام این کار یک نکته منفی دارد ، زیرا آنها هزینه کمتری پرداخت خواهند کرد و این کار به همین راحتی است ، زیرا آنها قبلاً حساب کاربری را دارند. دقیقاً مانند PayPal ، آنها فقط می توانند کلیک کنند ، کلیک کنند ، از طریق آن کلیک کنند ، به طور خودکار کسر شود و مورد حمل شود. بنابراین نوعی ترکیب از همه کارهایی است که با هم کار می کنند.

نکته جالب این است که اگرچه برای صنعت بسیار چشمگیر است ، اما این دقیقاً مانند حداقل کاری است که برای جلب توجه مردم به آن لازم است. لزوما حتی آنها را وادار به تغییر کار نمی کند. بنابراین ، ما باید واقعاً بسیار سخت کار کنیم ، و ما باید کار خود را قطع کنیم تا مزیت هایی را نسبت به آنچه آنها می دانند ایجاد کنیم. همان جایی است که فکر می کنم قرار است کارهای جالب انجام دهیم. ما می فهمیم که قدرت رمزگذاری وجود دارد ، و این در بلاکچین است و در کارهایی است که فناوری می تواند انجام دهد … نه لزوما فقط با ارز. ما قصد داریم از جامعه استفاده کنیم و از قبیل برگزاری جوایز ، اجرای مسابقات ، ایجاد وسیله نقلیه / سرمایه گذاری برای گروه های توسعه دهنده که فناوری عالی را در زنجیره بلوک ایجاد می کنند که اغلب اوقات هرگز نور روز را نمی بینند زیرا بودجه ندارند ، آنها مشتری ندارند ، مقیاس ندارند.

بنابراین ، ما کارهایی تقریباً مانند “جوایز دایسون” را انجام خواهیم داد ، جایی که ما دائماً این تیم های خلاقانه باورنکردنی را می کشیم و می گوییم ، “هی ، در اینجا پولی است که شما برای اتمام این کار نیاز دارید. این کار را انجام دهید ، و ما آن را در بستری قرار خواهیم داد که میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. ” حالا تصور کن اگر می توانید این کار را انجام دهید و آن را جمع کنید ، اکنون چیزی به دست آورده اید که بسیار قدرتمندتر از هر چیزی است که امروز وجود دارد.

D: آه ، من کاملا موافقم. اما ، س coreال اصلی که من در اینجا می پرسیدم این است که آیا Paybase راه اندازی می شود ، آیا بلافاصله کارت ادغام کارت بدهی / PayPal خواهد داشت؟ آیا می توانم فوراً از آن برای خرید چیزی استفاده کنم که به طور معمول کارت نقدی دریافت کند؟ آیا بلافاصله می توانم از آن در جایی که PayPal پذیرفته شده استفاده کنم?

J: ما یک رویکرد راه اندازی خواهیم داشت. افراد خاصی ، بدیهی است که مشتریان ما ابتدا به آنها دسترسی خواهند داشت. سپس برمی گردیم و آن را به شکلی مرحله بندی می کنیم که مانند هر پرتاب دیگری که انجام می شود ، پخش شود. بنابراین ، ما قصد داریم که در ماه ژانویه ، فعالیت کامل در جایی پایان یابد ، بنابراین پاسخ به این سوال این است که بستگی به محل نشستن شما دارد. این که آیا شما مشتری قبلی هستید ، بدیهی است که ما احساس وظیفه می کنیم اول از همه مراقبت کنیم و بیشترین ویژگی را به اولی بدهیم.

بنابراین اگر این س isال وجود داشته باشد ، “در تاریخ 15 دسامبر ، ما می خواهیم آن را باز کنیم ، و هر کسی که بخواهد …” هیچ. هیچ سیستمی از این طریق راه اندازی نمی شود. ما در حال حاضر همه چیز را در نسخه بتا داریم ، و در حال حاضر افرادی را داریم که آن را آزمایش می کنند. سپس ما آن را در یک وضعیت دعوت برای مشتریان فعلی خود طی یک یا دو هفته آینده باز خواهیم کرد و آنها به همه این موارد دسترسی خواهند داشت. ما فقط به گسترش ، گسترش ، گسترش ادامه خواهیم داد. ما به آنها اجازه خواهیم داد که به دوستانشان دعوت کنند و سپس ، سرانجام ، هر کسی که بخواهد این کار را انجام دهد ، می تواند آن را انجام دهد. این باید اوایل یا اواسط ژانویه باشد.

D: خوب ، این دقیقاً همان چیزی نیست که من می پرسیدم ، هرچند که بخشی از آن را پاسخ می دهد. این را اینگونه بیان می کنم ، در گذشته در شرکتی که درگیر پردازش پرداخت است کار کرده ام. سوال من مربوط به حلقه های قانونی است که شما باید از آنها عبور کنید.

J: مجوزهای انتقال پول.

D: درست است بنابراین ، هنگامی که برای اولین بار راه اندازی می کنید ، توانایی استفاده از آن در هر جایی که کارت نقدی پذیرفته شود یا PayPal پذیرفته شود ، در دسترس آنها خواهد بود?

ج: پاسخ این سوال مثبت است. ما این را زودتر از موعد می دانستیم. خوشبختانه با منابع خود توانسته ایم از مقیاس خود استفاده کنیم تا در مقابل افراد مناسب قرار بگیریم. ما یک تیم کامل از مردم داریم که تمام کاری که آنها می کنند همین است. درنتیجه بله. روشی برای پرسیدن این س questionال ، که می تواند این باشد: “آیا در نتیجه حلقه هایی نظارتی که باید از آن عبور کنید ، آیا عقب نشینی هایی صورت می گیرد یا چیزهایی مهار می شوند یا جلوی آنها گرفته می شود؟” و پاسخ منفی است.

D: خوب ، من می فهمم که شما در مورد منابع چه می گویید. میزان بودجه شما مفید خواهد بود.

من چند سوال دیگر بله / خیر دارم که می خواهم آنها را پاک کنم و اطمینان حاصل کنم که همه این حق را دارم. همانطور که قبلاً گفتم ، همه “هش” ها و “پرداختها” بسیاری از افراد راجع به اینکه چیست چیست گیج می شوند.

Hashbase بستری برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده مختلف از جمله X11 و مواردی از این دست با Hashlet Primes است که در این مرحله فقط از طریق بازار Zencloud از سایر کاربران قابل دریافت است ، درست است?

ج: درست است.

D: Hashlet Primes که معادن من در Hashbase کمتر از هزینه های نگهداری نرمال پرداخت می کنند ، می توانند Hashlet Primes خود را به عنوان وثیقه وام استفاده کنند و با گذشت زمان قدرت یا هش ریت آنها افزایش می یابد. درسته?

ج: بله ما مواردی داریم که اکنون برای افزایش ارزش آنها در حال اجرا هستیم. ما قطعاً درسی راجع به تلاش برای ایجاد ارزش بیشتر برای مردم در آینده با استفاده از اثبات کار آموخته ایم. این یک روش بد برای ایجاد ارزش جدید برای مشتری از طریق اثبات کار است ، زیرا اثبات کار دقیقاً برعکس طراحی شده است. با گذشت زمان ، شما را کمتر می کند.

بنابراین هنگامی که ما این کار را شروع کردیم ، درک خاصی از اینکه چه مدت چیزهایی طول می کشد ، داشتیم و اکنون می گوییم که اگر بخواهیم “X” را ارائه دهیم تا کسی ارزش بیشتری داشته باشد ، پس باید متفاوت به آن بپردازیم. در نهایت ، تا زمانی که پسر به چیز خیلی بهتری برسد … هر شخصی که یک Prime داشته باشد حداقل 2 برابر آنچه را که سرمایه گذاری کرده است دریافت خواهد کرد که بسیار جالب است. ما می توانیم این کار را انجام دهیم اما قرار نیست صرفاً بیرون رفتن و خرید بیشتر باشد سخت افزار استخراج, و پرتاب آن به سمت آن. شما باید بسیار ابتکاری و باهوش تر از آن باشید. ما می خواهیم بعداً عصر امروز این موضوع را اعلام کنیم و فکر می کنم منطقی تر باشد. من فقط می خواهم در مورد پاسخ آن صریح بگویم.

Paycoin

D: خوب ، اجازه دهید از آن به موارد دیگر در مورد Paycoin برویم ، زیرا آن چیزی است که در حال حاضر مهم است. این همان چیزی است که همه به آن توجه می کنند.

شما امروز مقاله ای را ارسال کردید و نکاتی را در مورد Paycoin روشن کردید و طبق این مقاله ، همراه با مقاله سفید ، Paycoin در ابتدا یک سکه PoW خواهد بود ، تا 12.5 میلیون ایجاد شود. از 12.5 میلیون ، 5.5 میلیون به سرمایه گذاران فعلی در ازای Hashpoints و برنامه اولیه Paycoin Aquisition تعلق می گیرد. پس از استخراج 12.5 میلیون ، Paycoin با 50 گره ویژه به نام “Prime Controllers” فقط به PoS تغییر می یابد. درسته?

ج: درست است.

D: سپس ، می بینم که زمان بلوک در مرحله PoW برای 1 دقیقه تنظیم شده است ، اما پاداش بلوک چیست. آیا تنظیم شده است؟ آیا الگوریتمی دارید؟ یا آزاد شده است?

ج: اوه ، بله ، ما کل یک شرکت ساختمانی داریم که برای ما ساخته شده است. نمی توانم با آن جزئیات صحبت کنم. این حوزه تخصص من نیست. ما یک شرکت بسیار بسیار معتبر داریم که این موضوع را برای ما ساخته است. آنها عمل خود را با هم انجام می دهند ، و می دانند چه می كنند.

D: بنابراین ، آنها هنوز در حال توسعه آن هستند و می فهمند که الگوریتم پاداش بلوک چه خواهد بود?

ج: فکر می کنم قبلاً تنظیم شده باشد. فقط نمی توانم به شما بگویم چیست. من فقط آن قسمت از تجارت را انجام نمی دهم.

D: خوب ، Gotcha. آیا می دانید مرحله اثبات کار قرار است چه مدت طول بکشد?

J: فکر می کنم این واقعا به میزان قدرت هش کردن به آن بستگی دارد. از آنچه من فهمیدم ، روشی که قرار است کار کند ، توزیع سکه هایی برای توزیع در آن مرحله وجود دارد و پس از توزیع آن سکه ها ، سپس به PoS منتقل شد. بنابراین ، این واقعا عاملی برای میزان کارایی قدرت هش کردن در آن است. بله ، این چیز دیگری است که من می دانم آنها می دانند ، اما من دقیقاً نمی دانم. این به دو چیز بستگی دارد.

D: خوب ، خوب ، اگر من جواب هر یک از آنها را داشتم ، می توانستم دیگری را رقم بزنم ، بنابراین امیدوارم که شما ایده ای در مورد آن داشته باشید.

بنابراین ، هنگامی که مرحله PoS شروع می شود ، Prime Controllers با نرخ بالاتر از حد معمول در معرض خطر قرار می گیرند ، اما تنها راه برای داشتن گره Prime Controller پیشنهاد قیمت آن است. گفته می شود که این پیشنهادات بر اساس سهم متناسب آنها بین کنترل کننده های Orion تقسیم می شود. سپس ، Orion Control ها هر “گره واجد شرایط” هستند. تعریف گره واجد شرایط چیست?

ج: این یک س technicalال فنی دیگر است … من می دانم که در لیست سفید است. این مقداری قدرت محاسباتی است ، مقدار مشخصی سکه است که آنها در اختیار شما قرار می دهند … از نظر فنی دو روش سکه وجود دارد ، اما پول سوم یا درآمد حاصل می شود. بنابراین ، یکی از سهام ماهانه 5٪ APR است که هر کیف پول روی هر رایانه ای می تواند در آن شرکت کند ، درست مثل یک سکه PoS معمولی. سپس سطح بعدی بالاتر است ، که شبیه Dark Coin است ، جایی که شما گره های Orion را دارید و تعداد X سکه در آن قرار می دهید ، و آنها یک درصد از هزینه های معامله را دریافت می کنند. سومین مورد همان چیزی است که ما Prime Controller می نامیم ، که تقریباً مانند گره های اصلی شبکه است و بیشترین کار را با توجه به برخی از ویژگی های سکه انجام می دهد و این موارد از طریق فرایند پیشنهاد به دست می آیند.

دلیل اصلی کارکرد آن به این دلیل است که وقتی من برای اولین بار سفید نامه را صادر کردم ، ما از نظر فناوری به آن نگاه کردیم و از یک تجارت به آن نگاه کردیم … به نوعی این دو را با هم مخلوط کردیم ، و آنچه را که در آنجا قرار دادیم بیرون می کشد. این به نظر می رسد شبیه برخی از موارد قبلی است ، و بنابراین همه می دانند در مورد آن. سپس نگاهی به آن انداختم و فکر کردم: “ای مرد ، ما از نظر فرزندخواندگی کار تقریباً خوبی انجام ندادیم.” ما مشکل فرزندخواندگی را از نظر روشی برای بدست آوردن بودجه برای فرزندخواندگی حل کردیم ، اما من معتقدم و همچنان معتقد هستم که شماره یک چیزی که باعث ایجاد فرزندخواندگی می شود ثبات است.

بنابراین ، مشکل طراحی اصلی ما این بود که مانند بیت کوین ، به همین دلیل معتقدم آن چیزی که مردم می خواهند نخواهد بود ، این است که به ایجاد سکه ادامه می دهد ، خواه این سکه ها مورد نیاز باشد یا نه. ساخت آنها همچنان ادامه دارد ، خواه محدودیت بازار افزایش یافته است تا بتواند از پس آن سکه های اضافی برآید یا خیر. بنابراین ، دلیل اینکه من آن را به روشی که تنظیم کردم تنظیم کردم این است که گفتم ، “بیایید به این کار از یک دیدگاه صرفاً تجاری نزدیک شویم. یک تجارت چگونه به این موضوع نگاه می کند؟ چه چیزی باعث می شود که یک تجارت در تجارت با ارز احساس راحتی کند. خوب ، مسئله شماره یک ثبات است. چگونه به ثبات می رسیم؟ خوب ، این ساده است. در صورت عدم نیاز به سکه ، ساخت سکه متوقف می شود و در صورت نیاز به سکه ، مهم نیست که چه تعداد مورد نیاز باشد ، آنها در آنجا هستند ، زیرا مورد نیاز است.

بنابراین ، چگونگی عملکرد Prime Controller ایجاد می شود. Prime Controllers از خار شماره 1 سکه جلوگیری می کند ، این یک شرکت هزینه نسبتاً کمی برای ساخت و نوار تراشه سازی و کسب مزیت فنی نسبت به بقیه ، استخراج سکه و سپس برداشتن آن است. آن سکه را ریخته و به بازار بریزید و با مقداری پول فرار کنید. می دانید ، این خیلی خنده دار است که مردم دنبال ما هستند. این همیشه اتفاق می افتد. این شبیه ترین طرح ریزی است که احتمالاً اتفاق می افتد و همیشه در روز اتفاق می افتد. آنها هیچ پوستی در بازی ندارند ، برایشان مهم نیست … این یک راه کسب درآمد است.

بنابراین ما Prime Prime ها را ساخته ایم بنابراین شما نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا ، A ، حداقل نیاز پول بسیار بیشتر است و با گذشت زمان پول بسیار بیشتری خواهد داشت ، زیرا مقیاس آن به اندازه٪ ادامه می یابد ، ساخت سخت افزار بنابراین ، شما باید واقعاً در مورد سرمایه گذاری جدی باشید و بخواهید در ابتدای کار درگیر شوید ، اگر این کاری است که می خواهید انجام دهید. نکته دیگر نرخ سهام است: 10٪ در سال ، 5٪ هر 6 ماه. این ذهنیت طبیعی استخراج نیست ، درست است؟ این یک ذهنیت سرمایه گذار سازمانی است و این دقیقاً همان چیزی است که برای جذب آن ساخته شده است. گروه های عادی پول که می خواهند سرمایه گذاری کنند ، یک بازار ایجاد کنند و ایجاد کنند. این از نظر آنها طبیعی است. بنابراین ، شما قادر نخواهید بود همان مزایایی را داشته باشید که فقط با استخراج معادن داشته باشید.

ایده این است که از نظر ساختاری وجود داشته باشد تا مشاغل بتوانند مدل های تجاری خود را براساس شیوه کار Prime Controller ایجاد کنند. برای سودآوری ، اما در عین حال ، به اکوسیستم اضافه کنید. آنها برای بدست آوردن این موقعیت باید سرمایه زیادی بگذارند ، بنابراین به همین دلیل من آن را “سازندگان بازار” می نامم ، زیرا آنها بر بازار تأثیر می گذارند. من می توانم بیرون بیایم و همه این کنترل کننده ها را بخرم ، و این “هر کس” باشم ، و اهمیتی ندهم ، اما اگر بیرون بیایم و شروع به ریختن این سکه ها کنم ، و تقاضایی برای آن وجود نداشته باشد ، پس من هیچ درآمد کسب نمی کنم ، و من فقط یک تن پول گره زدم که از آن پول نداشتم. چه هستم من رفتن به انجام؟ دفعه بعدی که دیگر قصد انجام چنین کاری را ندارم. من می خواهم پولم را بیرون بیاورم ، زیرا منطقی نیست که پول زیادی را بهم ببندم. چه اتفاقی می افتد؟ خوب ، این برنامه کنترل کننده ها را برای خرید افراد بیشتری آزاد می کند. یا ممکن است مدیریت نشوند ، که باعث کندی تولید سکه می شود ، بنابراین تقاضای بازار می تواند مقدار سکه های موجود را جبران کند. بنابراین ، بسته به مواردی که برای حرکت در بازار باید وجود داشته باشد ، انعطاف پذیر ساخته شده است.

بنابراین من می دانم که یکی از سوالات شما این بود که چطور این مسئله بر می گردد GAW? خوب ، ما در حال گردآوری و جمع آوری سرمایه گذاری بوده ایم ، بنابراین می توانیم گروه بزرگی از سرمایه گذاران را با مبلغ هنگفتی جمع کنیم تا بتوانیم سهم سکه ای را بدست آوریم که فقط متعلق به خود ما نباشد. این امر بین تعدادی از گروه های سرمایه گذار تقسیم شده است. گروه کل به گونه ای است که می تواند درصد بسیار بیشتری را بدست آورد ، که از آنجاست که hashstakes از آنجا ناشی می شود ، زیرا hashstakes در اصل کیف پول هایی است که در بالای کنترلرهای ما قرار دارد و از نرخ بهره ای که ما از مقیاس ایجاد کرده ایم استفاده می کند … اساساً جمع کردن همه از این پول با هم کار کنند.

در واقع ، یک دور اتفاق می افتد ، و ما پول خود را جمع خواهیم کرد ، و سپس هنگامی که یک دور دوباره اتفاق می افتد ، یکی از دو مورد اتفاق می افتد. یا ما برای سرمایه گذاران خود خوب عمل کردیم و آنها می خواهند این کار را دوباره انجام دهند ، و یک بازار وجود دارد و تقاضا وجود دارد … یا ما این کار را نکردیم. ما با هم رقابت خواهیم کرد. کاملاً ممکن است که بتوانیم موقعیت خود را از دست بدهیم ، زیرا اگر شرکت دیگری کار بهتری در مدیریت پول خود ، مدیریت سرمایه گذاری های خود انجام دهد ، آنها آنها را از ما می گیرند.

به همین دلیل خنده دار است وقتی می شنوم متمرکز است. خوب ، واقعاً نه ممکن است برای مدتی به این شکل درآید ، اما مانند هر چیز دیگری در زندگی ، اگر مهمان خوب آن سرمایه گذاری نباشید ، آن را از طریق رقابت از دست خواهید داد. اگر حریص شدیم و سکه های زیادی به بازار عرضه کردیم ، حدس بزنید چه؟ گروه ها وارد می شوند ، این سکه ها را می خرند ، از ما بیشتر می کنند ، و بعد از آنکه ما در آنچه مدیریت می کنیم کاهش می دهیم ، سهام ما نیز سود می کند..

بنابراین برای توزیع ساخته شده است. هرکسی می تواند درگیر شود. هرکسی می تواند از آن تجارت کند. و ، آنها فقط در صورت پیروزی یا از دست دادن همه برنده می شوند. زیرا ، کارگران معدن از رشد بازار استفاده می کنند. کارگران معدن از مزایای شرکت های بزرگ که می جنگند و پول خود را علیه یکدیگر خرج می کنند تا بازار را افزایش دهند ، سود می برند. معدنچیان وارونه آن هستند ، برخلاف الان ، جایی که در پشت آن قرار دارند ، جایی که شرکت ها با هم درگیر می شوند ، تمام پول را نگه می دارند و سپس آن را به بازار می ریزند ، و این باعث از بین رفتن بازار می شود. هیچ راهی برای شرکتهای سخت افزاری استخراج وجود ندارد که آنچه را که انجام می دهند انجام دهند. آنها قادر به انجام کارهایی از این قبیل نخواهند بود. به خصوص در شیوه ای که اکنون این کار را انجام می دهند ، با نحوه کار سکه ما.

د: خوب ، این در واقع به برخی از س questionsالات دیگر من پاسخ می دهد. اکنون ، من مقاله سفید را مرور کرده ام ، و گره واجد شرایطی که به آن اشاره کردم واقعاً جواب قطعی ندارد. این مقاله می گوید که گره باید آزمایش های خاصی را پشت سر بگذارد ، اما معنای واقعی این آزمایشات نیست. اساساً آیا یک رایانه شخصی که از اواسط به بالا ساخته شده است می تواند از پس آن برآید?

ج: بله ، من می دانم که اینگونه طراحی شده است. ما در چه موفقیتی نگاه کردیم دارک کوین در مدیریت این نوع گره ها ساخته شده است ، و این چیزی بیش از کسی است که فقط کیف پول را باز می کند و آن را باز می گذارد ، اما بدیهی است که این کار را می توان توسط یک فرد عادی در خانه انجام داد که به سکه اعتقاد دارد و می خواهد از این طریق پول بدست آورد . این دقیقاً برای کسی طراحی شده است. من می دانم که این یک موضوع کاملاً معقول و منطقی است ، زیرا شرکتهای بزرگ لزوماً به آن علاقه نخواهند داشت. بلکه کنترل کننده های اصلی برای شرکت های بزرگ طراحی شده اند تا بتوانند در آن به رقابت بپردازند.

د: س Anotherال دیگری که من داشتم این بود که آیا Prime Prime ها ارزش دو برابر شدن سهم و سایر مزایا را خواهند داشت ، اما شما اساساً جواب می دادید قبل از اینکه به سراغ آن بروم.

J: من می دانم که سوالی مانند این را دیدم ، “به چند مورد نیاز داریم؟”

مواردی وجود دارد که آنها در آن ایجاد می کنند ، این یک چیز فنی است که فراتر از آن است که من به راحتی به شما می گویم. این طوری انعطاف می یابد. اگر شبکه به بیشتر احتیاج داشته باشد و تقاضای بیشتری برای قدرت پردازش وجود داشته باشد ، این 50 نفر توانایی بیشتر شدن ، تغییر ، یا حتی کاهش و کوچکتر شدن را دارند.

بنابراین ، ما تعداد کارهایی را که انجام دادیم تنظیم کردیم ، زیرا اساساً من یک محاسبه کردم و کشف کردم که ، به معنای کلی ، شرکت ما می تواند روزانه بین 400000 تا 600،000 دلار برای رمزنگاری هزینه کند. رمزنگاری معمولاً ارزش نظری بازار را 1.4 – 1.8 میلیون دلار در روز افزایش می دهد. همان جایی است که من متوجه شدم که ما در حدود 1/3 یا بیشتر از کل بازار کمک می کنیم ، بنابراین می دانیم که می توانیم یک سکه را حفظ کنیم. اگر چیزی وجود داشته باشد ، اعتقاد داریم که ممکن است کمی این تعداد را کم کنیم. ممکن است تقاضای آن بیشتر از این باشد که ما سکه ایجاد کرده ایم تا بتوانیم آن را برآورده کنیم ، بنابراین من فکر می کنم که به طور بالقوه می تواند یک مسئله باشد ، زیرا بدیهی است که قیمت سکه افزایش یابد ، زیرا سکه ما باید تقریبا در حدود رشد کند 1،000،000 دلار در روز با تمام قدرت. مانند همه مواردی که در حداکثر توانایی باهم روبرو هستند. من می دانم ، شرکت ما بلافاصله نیمی از آن را می خورد.

سپس شما مانند Paybase شده اید ، که می تواند یک مقیاس باشد ، یا چیزی مانند مصاحبه ، و ناگهان ما 2 میلیون مشتری داریم … بنابراین ما فکر می کنیم که ممکن است تأمین مورد نیاز ما نباشد. اما ، اگر شما مشکلی دارید ، پس این مشکل وجود دارد. شما نمی خواهید اینگونه باشد که تعداد شما زیاد است و نمی توانید چیزی بفروشید.

D: بله ، حق با شماست. و من فکر می کنم این ، همانطور که خوب فکر شده است ، می تواند بسیار خوب کار کند. اگر تیمی که روی این موضوع کار کرده اید واقعاً بتواند این کار را به روشی که در مقاله سفید مشخص شده است ، انجام دهد ، این کار بسیار خارق العاده خواهد بود. این باعث می شود همه کارها در واقع کار کنند …

J: خوشحالم که شما این را می بینید ، زیرا دیدم افرادی که ارسال می کنند “هیچ چیز بزرگی نیست” و ما توسعه دهندگان بسیار زیادی را خریداری کردیم ، و ما افرادی را در صنعت داشتیم که احترام زیادی قائل بودند که چنین نیست حتی ممکن است برای ساختن. مانند ، حتی ممکن نیست … به هیچ وجه نمی توانید آن را بسازید. بنابراین ، خوشحالم که این را می بینید.

Paycoin’s Prime Controllers

D: من واقعاً فقط برای یک س otherال دیگر وقت دارم که شما تا حدی زودتر به آن پاسخ داده اید ، و من می دانم که سوالی است که باعث نگرانی افراد با ارز رمزنگاری می شود ، صرفاً به خاطر افرادی که در ارزهای رمزپایه هستند. تعداد نسبتاً کمی Prime Controller وجود دارد. شما با 50 شروع می کنید ، و می تواند بالا و پایین شود. من نمی دانم که این نوسانات تا کجا می توانند پیش بروند ، اما اگر کلاً پایین بیاید ، بسیاری از مردم را نگران می کند.

حتی اگر این هنوز غیرمتمرکز باشد ، چیزی که من وقتی اولین سوالاتم را برای شما ارسال کردم متوجه نشدم ، زیرا اطلاعات نادرستی در این باره خوانده ام. اکنون که تمام اطلاعات فعلی را خوانده ام ، تأیید نمی کنم که بله ، این غیرمتمرکز است … اما باز هم کنترل شبکه را در اختیار تعداد کمی از گروه ها قرار می دهد ، مهم نیست. 50 نفر یا 50 گروه یا کمتر از آنها کوچک است. نه اینکه بیت کوین لزوماً بسیار بهتر است ، زیرا تعداد کمی استخر استخراج کننده وجود دارد که آن را کنترل می کنند ، اما به نظر می رسد برای به دست آوردن کنترل شبکه بیش از بیت کوین برای خرید کنترل شبکه می توان چیزی شبیه به این را خریداری کرد ، زیرا برای کنترل شبکه بیت کوین ، در واقع شما باید به اندازه کافی سخت افزار استخراج برای خرید یک حمله 51٪ یا نزدیک به آن خریداری کنید. سپس باید همه اینها را بچرخانید ، همه کارها را ادامه دهید و سپس کاری کنید که واقعاً هر چیزی را خراب کنید.

ج: اگر بتوانم نکته ای سریع بیان کنم ، تا آنجا پیش می روم که اگر در دور اول نباشد ، در مرحله دوم به راحتی ، برای به دست آوردن کنترل 51 درصدی این سکه به پول بیشتری نیاز خواهد داشت تا بیت کوین. من می دانم دقیقاً چه مقدار پول برای خرید برق لازم است بیت کوین. مسخره است که چقدر می توانید کنترل کنید شبکه بیت کوین برای چنین مقدار کمی پول در واقع ، می توانم به شما بگویم که می توانم حدود 10 را خریداری کنم پتاهاش, و 4 یا 5 میلیون دلار هزینه کرد. برای تهیه یک کنترلر که سالانه 10 درصد از آن استفاده می شود ، 4 یا 5 میلیون دلار هزینه خواهید داشت. بنابراین من قطعاً با این استدلال با میزان سرمایه گذاری انجام شده و همچنین این واقعیت که هرچه رشد بازار افزایش یابد ، کنترل کننده های بیشتری ایجاد می شوند ، مقابله می کنم. اما ، من می توانم عملکردم را در حدی انجام دهم که طول بکشد … به همین دلیل است که من آن را ترکیبی می نامم ، و من می دانم که مردم نمی خواهند این را بپذیرند … اما سازندگان بازار را می گیرد. شما باید افرادی را داشته باشید که علاقه مند به ساخت بازار هستند و یک مدل مالی دارند که می توانند از طریق آن درآمد کسب کنند. نه به روش صنعت سنتی.

این حرف آخر است. چه کسی می خواهید شبکه را کنترل کند؟ آیا شما افرادی را می خواهید که فرصت طلب باشند ، و از تراشه ها استفاده می کنند تا مزایای فنی را نسبت به سایر شرکت ها بدست آورند ، و می توانند خودخواهانه آنچه را که می خواهند بسازند یا شرکت های مدیریت مالی واقعی می خواهند که سرمایه گذاری را درک کنند ، خطرات موجود را درک کنند و درک کنند که برای اینکه بتوانند درآمد کسب کنند باید بازار وجود داشته باشد. اکنون ، بدیهی است که ممکن است شما مردم را وادار کنید که در مورد جنبه های مختلف این موضوع بحث کنند ، اما من می توانم همین حالا به شما بگویم ، من ترجیح می دهم به پول دوم خود اعتماد کنم تا پول اول. ما تاکنون دیدیم که چگونه اولین کار انجام شده است. ما شواهدی از آن داریم. حال ما خواهیم دید که وقتی شبکه توسط ترکیبی از کاربران روزمره و همچنین شرکتهایی که به ساخت بازار علاقه مند هستند ، مدیریت می شود.

D: آنچه در مورد هزینه های شما می گویید را دریافت می کنم ، زیرا اگر محدودیت بازار به اندازه کافی بالا رود ، با حداقل پیشنهاد Prime Controllers در حدود 1٪ از کل Paycoins ، تنظیم می شود که براساس تعداد Prime Prime در آن زمان مورد نیاز است ، پس این می تواند به تعداد زیادی رشد کند. مسئله ای که من با آن می بینم ، با پایه کد Paycoin’s گفته می شود ، و صاحبان Prime Controllers تصمیم می گیرند تغییراتی در آن ایجاد کنند. نه لزوماً تغییری برای عدم موفقیت آن ، یا واقعاً غلطاندن مردم ، بلکه به آنها یک مزیت جزئی بدهید ، یا اینکه کد را به گونه ای تغییر دهید که مردم واقعاً بخواهند تغییر نکند ، فقط به این دلیل که بخواهند ، بدون اینکه واقعاً خراب شود هر چیزی ، در حالی که بازار هنوز کوچک است.

ج: برای این اتفاق به اجماع نیاز دارید و بدیهی است که ما اولین بار موقعیت محکمی داریم ، زیرا مدتی است آماده می شویم. با شروع دور دوم ، مبلغی که برای یک کنترل کننده نیاز دارید از 3 یا 4 میلیون دلار یا هرچقدر که باشد به 20 میلیون دلار می رسد. بنابراین ، برای دستیابی به اتفاق نظر لازم برای دستکاری کد ، هزینه زیادی برای شما هزینه خواهد شد. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد امیدوارم در موقعیت عالی باقی بمانیم ، زیرا پول را به درستی مدیریت کردیم. اما ، خواهیم دید این بازی عادلانه است. بهترین چیز برای کاربران رقابت است و وقتی شرکت ها مجبور به رقابت با یکدیگر می شوند. ما این را تنظیم کردیم تا عمداً با آن رقابت کنیم. بنابراین ، خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

D: بله ، خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. من از دیدن آن هیجان زده ام شما قطعاً بسیاری از کارهای من را کاهش داده اید … خوب ، من نمی گویم نگرانی در مورد GAW

ج: سوund تفاهم.

د: من یک نظریه پرداز توطئه نیستم ، و وقتی مردم می گفتند “GAW یک پونزی است” یا “GAW هرچه هست” فکر من بود ، “نه ، آنها نیستند … آنها ماشین های استخراج معدن می فروختند ، آنها یک مدل تجاری کار می کردند ، بنابراین واقعاً منطقی نخواهد بود که به یک پونزی بپردازیم وقتی آنها فقط می توانند به طور قانونی درآمدزایی کنند. “

ج: و نگران رفتن به زندان نباشید?

د: دقیقاً این احمقانه است اما ، من نگران کار شما بودم مطمئن نبودم من نگران بودم ، “آیا این یک مدل کسب و کار خوب است؟” یا “آنها با این چه برنامه ریزی می کنند؟” من نمی دانم آیا مقاله من را مشاهده کردید که در آن من سعی کردم بفهمم با Hashcoin ، Hashpool و همه اینها چه می گذرد … و من کاملاً خاموش بودم ، اما سعی داشتم بفهمم … (من هنوز گیج شده ام در مورد اینکه چه مقدار از این کار در آخر کار خواهد کرد ، و آنچه در GAW داخلی می گذرد. ​​امیدوارم در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشم)

ج: نه ، در واقع ، من می گویم که تو نبودی. شما خیلی چیزها را درست گرفتید. من در واقع به طرز باورنکردنی تحت تأثیر اینکه چقدر بعضی چیزها را میخکوب کرده اید تحت تأثیر قرار گرفتم ، بنابراین بیش از این به خود اعتبار دهید.

D: خوب ، هنوز هم ، من خیلی از آن را از دست دادم. من تمام تلاشم را می کردم تا بفهمم شما با این چه چیزی می خواهید بسازید … من می دانستم که اینجا باید بازی پایانی برگزار شود.

ج: می دانید بازی آخر چیست؟ من در اینجا سعی می کنم صنعت را تغییر دهم. راستش را بخواهید ، امیدوارم کسی وارد این مسئله شود و بتواند در اداره کل این کار بهتر از من کار کند. این حقیقت صادقانه است. ما کاری را شروع کردیم که آنقدر خوب است که مردم می خواهند بخشی از آن باشند ، می خواهند آن را بپذیرند ، و آن را از نقطه ای که ما به آنجا بردیم می برند و آنها در انجام این کار بسیار بهتر از ما هستند ، و آنها فقط به مرحله ی بعد برو. سپس ، می توانستم عقب بنشینم و بگویم ، “این یک سواری سخت بود ، اما ما تفاوت ایجاد کردیم. ما کاری کردیم. ” من نیازی به پسر بزرگ ندارم ، من فرسوده شده ام ، و خسته شده ام. این یک صنعت سخت برای ادامه این حرکت است. من نمی توانم کاری را که انجام می دهم انجام دهم ، زیرا خیلی از افراد به ما اعتقاد دارند ، اما اگر من یک گزینه داشتم که مطمئن باشم از آن مشتری ها مراقبت می کنند ، و مطمئن بودم که منافع آنها … من خواهم بود خوشحالم که کار بزرگی انجام دادیم و تغییراتی ایجاد کردیم. اصلاً مربوط به من نیست.

به همین دلیل است که من آن را به نوعی ساخته ام. من امیدوارم که آنقدر شگفت آور عالی شود ، که خیلی بزرگتر از ما شود ، همان چیزی است که باید باشد ، که فقط بلند شود و تبدیل به این چیز شگفت انگیز شود. سپس یکی می گوید من می توانم بگویم ، “ما بخشی از آن بودیم. ما به تحقق آن کمک کردیم. “

D: این نکته شگفت انگیز در مورد سیستم های غیرمتمرکز است. به محض خلق شدن و رسیدن به نقطه خاصی ، دیگر نیازی به سازندگان خود ندارند.

[تقسیم کننده]

افکار نهایی در مصاحبه GAW

بسیاری از س myالات من در اینجا پاسخ داده شده است ، دیگران پاسخ داده نشده است ، و من بسیاری از س thatالات که من فقط وقت برای پرسیدن نیست. امیدوارم فرصتی برای دریافت پاسخ های عمیق تر در مورد برخی از این موضوعات داشته باشم و همچنین در آینده به س otherالات دیگری نیز پاسخ دهم.

اگر کسی اطلاعات اضافی یا س questionsالی در مورد GAW ، Paycoin ، مقاله Coin Fire یا هر چیز دیگری که در این مصاحبه ذکر شده است (یا از آن خارج شده است) ، لطفاً از طریق فرم تماس با من برای من ایمیل کنید. من تلاش خواهم کرد تا با آقای Garza و تیم او در تماس باشم و سعی کنم جواب تمام س questionsالاتی را که من یا هر شخص دیگری در جامعه دارم به شرط مشروعیت آنها بدست آورم..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me