مدیر عامل شرکت GAW Miners در تیتان KNC: “استخراج اسکریپت خانه من است”

سکه مختصر به تازگی با جاش گارزا مصاحبه کرد, مدیر عامل شرکت معدنچیان GAW.  از آن زمان ، ما شرکت را رصد می کنیم ، و این رقابت برای پیشرفت های جدید یا اخبار است. دیروز ، جاش گارزا در پاسخ به اظهارات اخیر “دستکش را انداخت” معدنچیان KNC.  با این حال ، قبل از رسیدن به آن ، کمی تاریخ لازم است تا این موضوع را در متن قرار دهیم.

جنگ استخراج Bitcoin و انتقال به رمزنگاری

 بیت کوین جنگ های استخراج برای سالها در جریان بوده است ، از اولین FPGA شروع می شود ، و هنگامی که آوالون اولین بار را حمل می کند ، تشدید می شود استخراج بیت کوین SHA-256 ASIC به جف گارزیک در سال 2013. از آن زمان به بعد ، شرکت ها افزایش یافته و سقوط کرده و سعی در تبدیل شدن به شرکت استخراج بیت کوین دارند. در گذشته نه چندان دور ، KNC آن تاج را به دست گرفته است.

با این حال ، اکنون استخراج رمزنگاری شده ASIC ، که به کاربران اجازه می دهد بسیاری از ارزها را از جمله استخراج کنند LitecoinDogecoinReddcoin, و بسیاری ، بسیاری دیگر ، وارد شده اند. KNC و برخی دیگر از شرکتهای بزرگ استخراج بیت کوین ، در تلاش برای انتقال به Scrypt هستند ، اما تاکنون عقب مانده اند.

از این هرج و مرج ، GAW Miners رشد کرده و به یک نیروگاه استخراج Scrypt تبدیل شده است. در حالی که GAW استخراج Bitcoin SHA-256 ASIC را نیز فراهم می کند ، تمرکز آنها Scrypt است. آنها با رعایت برنامه های دقیق حمل و نقل ، که به دلیل تأخیر و دست کم گرفتن زمان توسعه ، آزار بسیاری از شرکتهای معدنی دیگر بوده است ، به طرز موثری تقاضای بازار را برآورده کرده اند..

KNC’s Scrypt Mining “Titan”

KNC Titan

در ماه مارس ، KNC “Titan” را که ماشین استخراج Scrypt است و آنها در حال توسعه هستند اعلام کرد. مشخصات اصلی آن را 100 MH / s ذکر کرده است ، که در آن زمان مقدار خارق العاده ای از هش بود ، اما اکنون در دستگاه های استخراج پیشرفته کنونی موجود است. با این حال ، از زمان اولین اعلامیه ، KNC یک نسخه را منتشر کرد به روز رسانی,”ما توانسته ایم Batch Two” Mini “Titan را به 200 MH / s و Titan” استاندارد “را به 400 MH / s ارتقا دهیم ، در حالی که همچنان مصرف برق و اختلال گرمایی را تا حد ممکن پایین نگه می داریم. ما همچنین در زمینه کاهش سر و صدا و بسته بندی ، با هدف تولید محصولی محکم ، گام های بلندی برداشته ایم. “

مینی تیتان به روز شده فقط با سرعت 200 مگاهرتز در ثانیه بسیار فراتر از هر چیزی است که در حال حاضر موجود است. 400 مگاهرتز در ثانیه که از تیتان انتظار می رود جهشی باورنکردنی از ماشین های فعلی Scrypt است. همچنین ، در پایان ماه ژوئن ، KNC اعلام کرد,”Titan Scrypt Miner همانطور که انتظار می رفت در حال پیشرفت است و ما قصد داریم در Q3 ارسال کنیم. ما در اوایل ماه ژوئن از 225 هسته ای تایتان استفاده کردیم و تاکنون تأخیری در روند تولید مشاهده نکردیم. ” انتظار فعلی این است که ماشین آلات احتمالاً جایی در اواسط ماه اوت تا اوایل سپتامبر آماده می شوند.

“VaultBreaker” خرد کردن تایتان GAW Miners

GAW Miners Vaultbreaker

از زمان اعلام Titan ، GAW Miners به ​​رشد خود ادامه داده و اهداف خود را بر روی KNC گذاشته است. مدیر عامل شرکت GAW Miners ، جاش گارزا ، در گذشته با بیان این که “ما می خواهیم کل صنعت اسکریپتمینینگ را به پایان برسانیم ، این موضوع را کاملاً واضح اعلام کرده است.” ما قبلاً در آمریکای شمالی همه را شکست داده ایم. Knc تنها رقیب دیگر است و آنها بعدی هستند. ” فراتر از آن ، قبل از اینکه VaultBreaker به طور رسمی نامگذاری شود ، او آن را “سنگ شکن تیتان“و اشاره کرد که ،” ما Vaultbreaker را ساختیم تا از هر نظر از تایتان پیشی بگیریم. قیمت ، عملکرد ، سبک و تاریخ انتشار. مشتریان ما این را تشخیص می دهند. “

VaultBreaker در اصل بود اعلام کرد با مشخصات مشخص شده 500 مگاهرتز در ثانیه در کنار نسخه مینی 250 مگاهرتز در ثانیه ارائه می دهد. با این حال ، از آن زمان ، آنها داشته اند به روز شده که به ترتیب 750 مگاهرتز در ثانیه و 375 مگاهرتز در ثانیه است. این مینی Vaultbreaker را تقریباً در معرض هشدار اندازه کامل تایتان قرار می دهد و VaultBreaker عادی تقریباً هش ریت Titan را دو برابر می کند ، در صورت برآورده شدن مشخصات به روز ، این وعده را می دهد که Titan را از نظر قیمت و عملکرد بالاتر از کلاس خود قرار دهید..

تاریخ حمل و نقل پیش بینی شده فعلی Vaultbreaker رسماً پایان Q3 یا اوایل Q4 است. با این حال ، به نظر می رسد که آقای گارزا ممکن است اخبار خوبی دریافت کرده باشد ، زیرا اظهارات اخیر وی حاکی از آن است که توسعه آنها فراتر از آنچه که آنها تصور کرده اند ، خواهد بود. دیروز ، Hashtrader ، مدیر عامل GAW Miner ، در یک پست در انجمن های اجتماعی GAW Miner اظهار داشت:

من می خواهم در مورد VaultBreakers ما چیزی روشن کنم.

هیچ سناریویی وجود ندارد که من به KNC اجازه دهم تا ما را در بازار شکست دهد. اگر بنا بر معجزه ای ، آنها پیش از ما آماده حمل باشند. من از مرکز داده خود برای چرخاندن تمام VaultBreakers شما استفاده می کنم تا زمانی که آماده حمل شوند (با فرض اینکه واحد حمل شده باشد)

باز هم ، هیچ راهی وجود ندارد که من به آنها اجازه دهم قدرت هش کردن را قبل از اینکه ما به مشتریان خود تحویل دهیم ، تحویل دهند. این تعهد من به همه مشتریان VB است. لطفا این خبر را پخش کنید.

Scrypt Mining خانه من است و در خانه خودم کتک نخواهم خورد

جاش- مدیر عامل

چه کسی در جنگ استخراج رمزنگاری پیروز خواهد شد?

حتی اگر KNC این مزیت آشکار را داشته باشد ، با تجربه و موفقیت خود در دنیای استخراج بیت کوین ، GAW Miners به ​​سرعت رقابت در استخراج Scrypt را متوقف کرده است. صرف نظر از اینکه GAW Miners KNC را برای عرضه در بازار شکست می دهد یا خیر ، اگر حتی VaultBreaker را همزمان با عرضه Titan توسط KNC منتشر کند و مشخصات هر دو دستگاه حتی تا حدی دقیق باشد ، GAW در بالا ظاهر می شود. تنها دو روش قابل تصور برای KNC برای پیروزی در این امر وجود دارد:

من نمی توانم به طور قطعی بگویم که چگونه این اتفاق می افتد ، اما تماشای آن مطمئناً سرگرم کننده خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me