گزارش ویلی: تحولی جدید در کوه. Gox Bitcoin Debacle

گزارشی با عنوان ، گزارش ویلیکه در تاریخ 25 مه 2014 به صورت آنلاین منتشر شد ، سو raising ظن شدید در مورد کلاهبرداری در مورد سقوط کوهستان را که هم اکنون بسیار تبلیغ شده است ، افزایش می دهد. Gox بیت کوین در اواخر سال 2013. این گزارش داده های Mt. سوابق Gox که پس از سقوط و در آغاز نبرد قانونی چشمگیر آن به اطلاع عموم رسید. نویسنده The Willy Report متوجه فعالیت عجیب خرید از یک کوه خاص شده است. کاربر Gox با جزئیات حساب غیر معمول و تصمیم گرفت بیشتر سوابق Gox را بررسی کند. آنچه نویسنده دریافت تکان دهنده بود.

یافته های The Willy Report نشان می دهد که دو ربات خرید به نام های Willy و Markus به طور منظم مقادیر زیادی بیت کوین را از اوایل سال 2013 تا ژانویه 2014 خریداری می کردند. به طور کلی ، ربات ها تقریبا 112 میلیون دلار هزینه کرده اند که بیشتر این خریدها در ماه نوامبر انجام شده است. از 2013.

بنابراین اگر از خود می پرسیدید که چگونه بیت کوین به طور ناگهانی و در یک بازه یک ماهه ارزش خود را افزایش داد ، خوب ، به همین دلیل است. نه سرمایه گذاران چینی ، نه مجسمه نیم تنه Silkroad (sic) – این رویدادها ممکن است سهیم باشند ، اما مطمئنا دلیل اصلی آنها نبودند. “

این فعالیت به خودی خود موجب تردید و نگرانی جامعه بیت کوین می شود. کسی توانسته بود در بزرگترین صرافی بیت کوین در جهان – در آن زمان – دو ربات خرید راه اندازی کند ، قیمت بیت کوین را بالا ببرد و با سودهای کلان فرار کند در حالی که بقیه متحمل ضررهای زیادی در کوه شدند. سقوط Gox. با این حال ، نویسنده گزارش ویلی یک اتهام خیره کننده ای را ایجاد کرد که نیش این کلاهبرداری را حتی بدتر می کند: نویسنده ادعا می کند که این کلاهبرداری بیت کوین کار دست یک هکر ناشناخته نبوده است ، بلکه فعالیت ربات های مارکوس و ویلی ناشی از آن است درون. این پمپ عظیم و متقلبانه قیمت بیت کوین از Mt. Gox ، شاید حتی خود مارک کارپلس.

ملعون ترین شواهدی که به مشاغل داخلی اشاره می کند حقایقی است که وجود دارد

(1) ربات ویلی قادر به ادامه تجارت عادی خود حتی در زمان خاموش شدن شبکه بود که در آن هیچ کس دیگری نمی توانست در بورس خرید و فروش کند. و (2) ویلی فروش همه دارایی های بیت کوین خود را در یک زمان بسیار مناسب آغاز کرد: زمانی که کوه. Gox برای بازپرداخت همه کاربران Gox که سهام خود را در تصادف از دست داده اند ، به ارز فیات نیاز داشت.

در حالی که این ادعاها با شواهدی همراه است ، که نویسنده در گزارش ویلی ارائه داده است ، آنها صرفاً گمانه زنی هایی هستند که نیاز به تحقیق گسترده تری دارند. نویسنده گزارش این واقعیت را پذیرفته است. با این حال ، در صورت اثبات صحت این ادعاها پس از تحقیقات بیشتر ، پیامد ویرانگر برای مارک کارپلز شدت خواهد گرفت. اما سوال مهم این نیست که چه اتفاقی برای کارپلس خواهد افتاد؛ مهمترین سوال این است: یافته های گزارش ویلی برای آینده مبادلات بیت کوین و بیت کوین به چه معناست؟?

مداخله احتمالی دولت?

اگر گزارش ویلی کانالهای جریان اصلی را ایجاد کند ، بدیهی است که دولتهای جهان علاقه زیادی به یافته های آن خواهند داشت. این احتمال وجود دارد که دولت ها از این شواهد جدید تقلب برای تنظیم مبادلات بیت کوین استفاده کنند ، بنابراین رقابت برای مبادلات بسیار دشوارتر می شود. مثل محدودیت در رقابت ، ما را ایمن تر نمی کند ، محدود کردن رقابت صرفاً احتمال ایجاد انحصار را بیشتر می کند و در نتیجه فاجعه دیگری مانند Gox رخ می دهد.

علاوه بر این ، بسیار دشوار است و احتمالاً ضد شهودی است که دولت برای حل مشکلات موجود در بازار آزاد فرو برود. مدتها قبل از گزارش ویلی ، هنگامی که اولین اتهامات مربوط به سرقت و کلاهبرداری علیه کوه متهم شد. Gox ، مبادلات عمده شروع به تعمیرات اساسی عملیات خود کردند تا شفافیت را از اهمیت بالاتری برخوردار کنند. بسیاری از مبادلات اکنون خود را مورد بازرسی قرار می دهند و گزارشات را به صورت عمومی منتشر می کنند تا به کاربران خود اطمینان دهند که هیچ گونه تقلبی رخ نمی دهد. هرگونه مداخله دولت با هدف جلوگیری از تقلب احتمالاً به شکل الزامات صدور مجوز و اقدامات دیگری که به مقدار زیادی زمان و هزینه نیاز دارند صورت می گیرد. این نوع مقررات لزوماً باعث گران شدن رقابت با سایر مبادلات بزرگتر می شود. بنابراین تصور انحصار مبادله ناشی از دولت امری طولانی نیست. اگر مقررات در سراسر کره زمین یکنواخت شود ، احتمالاً می توانیم یک الف را ببینیم جهانی انحصار؛ یکی تنها کوه Gox می تواند مسئول کل فعالیت های مبادله بیت کوین در سراسر جهان باشد.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

با این حال ، در چشم انداز بلند مدت بیت کوین ، بعید به نظر می رسد که مبادلات همان قدرتی را که در حال حاضر بر اقتصاد بیت کوین دارند ، حفظ کنند. مبادلات بیت کوین در حال حاضر بسیار رایج است زیرا بیت کوین هنوز به عنوان وسیله مبادله به طور گسترده ای پذیرفته نشده است. به دلیل این عدم پذیرش ، مشاغلی که در بیت کوین پول می دهند بسیار کم است. بنابراین ، تنها راهی که اکثر مردم می توانند پا به در جهان دنیای بیت کوین بگذارند ، خرید و فروش فیات برای رمزنگاری در صرافی بیت کوین است. اما به عنوان بازرگانان بیشتر تایید کنید بیت کوین به عنوان پرداخت ، مشاغل بیشتری در دسترس قرار می گیرد که در آنجا چک حقوق شما می تواند به جای فیات در بیت کوین باشد. پس از رسیدن به آن نقطه ، دیگر چنین تقاضای گسترده ای برای مبادلات بیت کوین نخواهیم داشت. به جای اینکه ارز فیات خود را با بیت کوین معامله کنیم ، در مشاغل خود به ما بیت کوین پرداخت می شود!

گزارش ویلی برخی از حقایق بسیار نگران کننده ای را که باید در ذهن ما باقی بماند هنگام معامله با بیت کوین به همه کاربران بیت کوین یادآوری می کند: شما هرگز نمی توانید با بیت کوین خود بیش از حد ایمن باشید ، یا بسیار پارانویا باشید. این ادعاهای کلاهبرداری و طرح پمپ و تخلیه ما را یادآوری می کند که باید محتاط باشیم. این نویسنده یک توصیه را ارائه می دهد: اگر می خواهید بخش قابل توجهی از دارایی خود را در بیت کوین نگه دارید ، از کیف پول رومیزی استفاده کنید. همانطور که از گزارش ویلی و کوه می توان به وضوح مشاهده کرد. به طور کلی معاملات Gox ، صرافی های بیت کوین از نظر امنیت بیت کوین بسیار خطرناک هستند و نباید با آنها به عنوان بانک رفتار کنیم.

اگر می خواهید گزارش Willy را به طور کامل بخوانید ، می توانید آن را پیدا کنید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me