Gyft توسط FirstData خریداری شده است

اولین داده ها, رهبر جهانی در فن آوری پرداخت و راه حل های خدمات ، گام اساسی را برای تأمین انعطاف پذیری مصرف کنندگان و کمک به رشد مشاغل از طریق کسب Gyft Inc., شرکتی مستقر در سیلیکون ولی که در سال 2012 وارد بازار کارت های هدیه 100 میلیارد دلاری شد و پیشگام مفهوم کیف پول سیار برای کارت های هدیه شد. Gyft پیشروترین پلتفرم دیجیتالی است که مصرف کنندگان را قادر به خرید ، ارسال ، مدیریت و استفاده از کارت های هدیه با استفاده از دستگاه های تلفن همراه می کند. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است. انتظار می رود معامله ماه آینده در انتظار تایید سهامداران Gyft باشد.

قدرت Gyft در سود متقابل است که هم برای مصرف کنندگان و هم برای بازرگانان فراهم می کند. از آنجایی که مصرف کنندگان بیشتری کارت های هدیه را برای بررسی موجودی یا دریافت پیشنهادات در کیف پول های تلفن همراه در تلفن های هوشمند بارگذاری می کنند ، و بازرگانان به دنبال راه های جدید برای پرورش تعامل مشتری هستند ، کارت هدیه از طریق Gyft دوباره به صورت دیجیتالی به دنیا آمده است.

Gyft با بیش از 200 شناخته شده ترین خرده فروشان در بستر کارت دیجیتال کارت هدیه خود ، کیف پول موبایلی است که توسط وب سایت و به عنوان یک برنامه رایگان در دستگاه های iPhone و Android قابل دسترسی است. این شرکت یک پایگاه فعال و وفادار از گروه های جمعیتی مانند هزاره ها را به ارمغان می آورد ، که به طور فزاینده ای انتظار تجربه مشتری بسیار شخصی را دارند. اکنون ، مشتریان First Data ، از جمله بیش از 300 مشتری پیش پرداخت خرده فروشی ملی ، به این کانال توزیع جدید و در حال رشد دسترسی خواهند داشت تا سطح بعدی هدیه را اتخاذ کنند ، رد پای کارت هدیه و برنامه های خود را گسترش دهند و گزینه ای برای مصرف کنندگان ایجاد کنند. علاوه بر این ، برای آوردن این ابزارهای جدید به صاحبان مشاغل كوچكی كه First Data’s Clover ™ Station را برگزیده اند ، یك راه حل جذاب برای فروش صفحه لمسی ، Gyft برای SMB ها به Clover App Marketplace اضافه خواهد شد.

کارت های مجازی و موبایل به سرعت در بازار کارت های هدیه 100 میلیارد دلاری ایالات متحده به سرعت سهم می گیرند. بر اساس نظرسنجی سالانه گروه مشاوره مرکاتور از خرده فروشان ، خرده فروشان گزارش کردند که به طور متوسط ​​بارهای کارت های دیجیتال از 2012 تا 2013 سه برابر شده است. تحقیقات First Data نشان می دهد که فروش کارت های هدیه الکترونیکی از 2012 تا 2013 رشد 71 درصدی داشته است. “بن جکسون” ، مدیر بخش گفت: “خرده فروشان باید از کانال های توزیع دیجیتال استفاده کنند تا بتوانند پاسخگوی مشتریان اولیه باشند و برای مدت طولانی رقابت کنند.” خدمات مشاوره پیش پرداخت مرکاتور.

گای چیارلو گفت: “Gyft ، با سیستم عامل هدیه دادن تلفن همراه و First Data ، با مقیاس جهانی و شبکه توزیع ، رشد تعرفه اعتباری مجازی را با استفاده از ابزارهای جدید قدرتمند برای تجار در هر اندازه برای سرعت بخشیدن به روابط خود با مشتریان تسریع می کنند.” ، رئیس جمهور ، اولین داده ها. “این بدان معنی است که به زودی همان مجموعه ابزار قوی که توسط خرده فروشان بزرگ جعبه به کار گرفته می شود به مشاغل کوچک تا متوسط ​​نیز می رسد ، کاملاً هماهنگ با مأموریت ما برای ارائه راه حل های نوآورانه برای کمک به رشد مشتریان ما.”

وینی لینگهام ، بنیانگذار و مدیر اجرایی ، گیف ، گفت: “ما برای سرعت بخشیدن به رشد و بهبود قابل توجه تجربه کارت هدیه برای مشتریان و خرده فروشان ، به اولین داده ها می پیوندیم.” “به عنوان بخشی از مجموعه محصولات اول مبتنی بر نوآوری First Data ، Gyft به مجموعه ای از راه حل های هدایای مبتنی بر فناوری که فناوری پیشرفته جذب مشتری و راه حل های تجاری در محل فروش را پیوند می دهد ، اضافه خواهد شد.”

توانایی های استثنایی Gyft که توسط 200 خرده فروش برتر در کمتر از دو سال گذشته تأیید شده است ، همراه با رهبری دیرینه First Data در راه حل های پیش پرداخت و موقعیت بی بدیل در خدمت میلیون ها تاجر ، ترکیبی متمایز را در بازار با سرعت رشد کارت های هدیه مجازی ایجاد می کند. تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهای مدیریتی ، بازرگانان کارت های هدیه را قادر می سازند تا کمپین های هدفمند و مقرون به صرفه و انعطاف پذیر را مستقیماً به گروه های جمعیتی جدید ارسال کنند – باز کردن بازارهای جدیدی که قبلاً به راحتی قابل دسترسی نبودند. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی Gyft تعامل معنی دار مشتری و تبلیغات در زمان واقعی را به خرده فروشان ارائه می دهند که باعث ایجاد درآمد ، تشویق به اشتراک گذاری اجتماعی و ایجاد آگاهی از برند می شود. علاوه بر این ، Gyft به عنوان یک موتور جامع برای فروش عمده کارت های هدیه فعالیت می کند که می تواند برای بازاریابی مشوق و تبلیغات توسط کارفرمایان و مشاغل مورد استفاده قرار گیرد.

توافق نامه اعلام شده امروز آخرین سری از راه حل های ابتکاری ارائه شده توسط First Data در 12 ماه گذشته برای کمک به رشد بازرگانان و موسسات مالی است..

Gyft به دلیل ارائه کارت های هدیه برای بیت کوین و ارائه تخفیف و جوایز برای آن دسته از کاربران که با بیت کوین پول پرداخت می کنند ، در بین جامعه بیت کوین مشهور شده است. در حال حاضر مشخص نیست که Gyft در آینده با FirstData چگونه به فروش بیت کوین ادامه خواهد داد.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me