MyEtherWallet Review: آیا این کیف پول وب برای اتر شما کافی است؟

به روز رسانی: بخشی از تیم MyEtherWallet در حال ساخت یک کیف پول متفاوت Ethereum به نام MyCrypto.com خواهد بود. داستان کامل در اینجا یافت می شود.

MyEtherWallet (MEW) یک رابط سمت مشتری-رایگان و منبع باز برای Ethereum است. این بدان معناست که می توانید از آن برای تعامل مستقیم با بلاکچین Ethereum از طریق مرورگر وب استفاده کنید.

در سال 2015 توسط Taylor Monahan و Kosala Hemachandra راه اندازی شد ، به کاربر اجازه می دهد تا کیف پول Ethereum تولید کند که در آن می تواند Ethereum ، Ethereum Classic (ETC) و هر نشانه ERC20 را ذخیره ، ارسال و دریافت کند..

MyEtherWallet ایجاد کیف پول

چگونه کار می کند

اگرچه کیف پول موجود در MyEtherWallet بصورت آنلاین ایجاد می شود ، اما به معنای سنتی آن کیف پول آنلاین نیست. به این دلیل که اطلاعات کیف پول (مانند کلید خصوصی شما) در سرورهای MyEtherWallet ذخیره نمی شود. درعوض ، به صورت محلی در رایانه یا هرجایی که تصمیم بگیرید ذخیره می شود. کاربران کنترل کامل کلیدهای شخصی و در نتیجه بودجه خود را در دست دارند ، که همیشه در کیف پول های وب صدق نمی کند.

ایجاد یک حساب MyEtherWallet یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی ایجاد می کند. MyEtherWallet جزئیات کاربر را ذخیره نمی کند. به این ترتیب ، یک کاربر کاملاً در قبال کلید خصوصی و رمز ورود خود مسئول است. هنگام انجام معامله ، هیچ هزینه ای توسط MyEtherWallet دریافت نمی شود – فقط هزینه کارگران معدن Ethereum (به عنوان مثال ، گاز).

رابط کاربر

رابط کاربری MyEtherWallet از نظر طراحی نسبتاً ساده است و برای مبتدیان به راحتی کافی است که از این وضعیت آویزان شوند. ایجاد یک حساب کاربری سریع و آسان انجام می شود و به کاربر یادآوری می شود قبل از باز کردن کیف پول ، پرونده ذخیره کلید خود را ذخیره کند.

در Send Ether & صفحه نشانه ها ، سه جعبه وجود دارد: آدرس دریافت ، مقدار ارسال و محدودیت بنزین. باز هم ، رعایت آن ساده است و اکثر مردم نباید مشکلات زیادی داشته باشند.

صفحه معامله MyEtherWallet

اگر مشکلی پیش آمد ، یک مسئله گسترده وجود دارد دانش محور با راهنمایی در مورد نحوه ایجاد کیف پول و از همه مهمتر نحوه محافظت از خود و دارایی های خود. اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد و شما سخت می خواهید پاسخی برای یک مسئله یا سوال خاص پیدا نکنید. همچنین می توانید آموزش های ویدئویی در مورد برخی موضوعات را بیابید ، که حس خوبی است.

ویژگی های امنیتی

یک نگرانی در مورد کیف پول های وب ، عدم امنیت ارائه شده است. اما MyEtherWallet کیف پول آنلاین معمولی شما نیست. در واقع ، یکی از مزایای اصلی MyEtherWallet طیف گسترده ای از گزینه های امنیتی است که ارائه می دهد. کاربران در مورد چگونگی دسترسی به کیف پول های خود انعطاف پذیری زیادی دارند.

حساب کاربر با گذرواژه و کلید خصوصی ایمن است که با افتتاح حساب ایجاد می شود. توصیه می شود از کلید خصوصی خود پشتیبان تهیه کنید. هر کاری که می کنید ، این اطلاعات حساس را در رایانه خود ذخیره نکنید. درعوض ، کاغذ یا یک وسیله خارجی ایمن را در نظر بگیرید.

MyEtherWallet با کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و Trezor سازگار است. این یک مزیت بزرگ است زیرا این دستگاه های آفلاین از بدافزار ، فیشر و keylogger عاری هستند. با این وجود ، هنوز باید از کلید خصوصی کیف پول سخت افزاری نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در مکان دوم ذخیره کنید.

یکی دیگر از گزینه های امنیتی که با MyEtherWallet در دسترس شما قرار دارد ، است MetaMask, که یک پسوند مرورگر Ethereum است. قابل بارگیری از طریق فروشگاه Chrome, استفاده از آن رایگان است و باز کردن قفل MyEtherWallet شما را سریعتر و آسان تر می کند. با این حال ، یکی از مزایای اصلی این است که برنامه افزودنی هنگام بازدید از یک سایت فیشینگ در لیست سیاه به شما هشدار می دهد (که تعداد زیادی از آنها وجود دارد!).

فروشگاه Chrome MetaMask

سرانجام ، کاربران همچنین می توانند MyEtherWallet را به صورت آفلاین و محلی به جای سرورهای GitHub اجرا کنند. این یکی دیگر از ویژگی های عالی است ، خصوصاً وقتی فکر می کنید که می توانید با آن معاملات آفلاین انجام دهید. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از ویژگی های امنیتی وجود دارد – و این قبل از آن است که ما سازگاری آن را با Mist ، Geth و Jaxx Wallet ذکر کنیم!

افکار عمومی و بررسیهای آنلاین

MyEtherWallet بیشتر بازخورد مثبت کاربران را دریافت کرده است. در حالی که برخی در مورد مسائل امنیتی و از بین رفتن یا سرقت منابع مالی خود شکایت کرده اند ، اما بسیاری از آنها اقدامات احتیاطی لازم را که MyEtherWallet توصیه کرده است انجام نداده اند. در واقع ، به نظر می رسد که تجربیات مربوط به امنیت واقعاً به کاربر و میزان احتیاط اعمال شده مربوط می شود.

به طور کلی ، کاربران در مورد MyEtherWallet بسیار مثبت هستند زیرا این برنامه رایگان و متن باز است. اینکه هیچ یک از اطلاعات توسط وب سایت ذخیره نمی شود ، از نظر امنیت یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. در واقع ، انعطاف پذیری ارائه شده توسط گزینه های امنیتی مختلف یکی از مزیت های اصلی کاربران آنلاین است. سرانجام ، MyEtherWallet به دلیل کاربر پسند بودن با روندی سریع و آسان هنگام ایجاد کیف پول و انجام معاملات مورد ستایش قرار گرفته است..

نتیجه

از بسیاری جهات ، MyEtherWallet کیف پول آنلاین را بدون آسیب پذیری های امنیتی فراوان ارائه می دهد. تجربه کاربر به نحوه استفاده وی از گزینه های موجود بستگی دارد. این کیف پول کاربر پسند است که انعطاف پذیری و امنیت زیادی را برای آرامش خاطر فراهم می کند.

آیا از MyEtherWallet استفاده می کنید؟ نظر شما به عنوان کیف پول ذخیره سازی و انجام معاملات با Ethereum چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me