جمع بندی هفتگی: Nasdaq بلاکچین را تصویب می کند ، روسیه مسدود کردن سایت های بیت کوین و موارد دیگر را متوقف می کند

به مهمترین اخبار هفته 99Bitcoins خوش آمدید.

Contents

Nasdaq از فناوری بلاکچین Bitcoin برای بهبود تجارت سهام استفاده می کند

نزدکبورس سهام آمریکا Nasdaq اعلام کرده است که فناوری اصلی بیت کوین را برای ایجاد یک سیستم تجارت سهام کارآمد و ایمن اتخاذ می کند.

به دنبال نمونه هایی از غول دیجیتال IBM و بانک سوئیس UBS ، Nasdaq – صرافی مورد علاقه در فضای fintech – همچنین قصد دارد بلاکچین Bitcoin را در قالب یک پروژه آزمایشی که این دوشنبه (یازدهم) اعلام شد ، کشف کند..

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

درون 21 برنامه برای آوردن بیت کوین به توده مردم است

Secretive startup 21 Inc آزمایشاتی را انجام داده است که نشان می دهد چگونه فناوری آن می تواند معاملات بیت کوین ماشین به ماشین را به عنوان بخشی از نمای کلی شرکت ایجاد شده در هنگام جمع آوری سرمایه از $ 75 میلیون سری C خود ، فراهم کند..

در زمین خود ، 21 Inc که همچنان تحت moniker 21e6 اصلی کار می کرد ، اسلایدها و ویدیوهایی را به نمایش گذاشت که نشان می دهد چگونه می توان از بیت کوین برای تسهیل بازارهای زمان واقعی پهنای باند اینترنت استفاده کرد. با استفاده از سه کاربر پروکسی ، یک تظاهرات Vimeo (اکنون حذف شده است) بیان می کند که چگونه یک سرویس می تواند ظرفیت بارگیری خود را از طریق استفاده از پرداخت های بیت کوین تقسیم کند.

منبع: Coindesk.com

MIT “اشکالات اساسی” را در BitLicense نیویورک فریاد می زند

برایان فورد ، مدیر ابتکار ارز دیجیتال MIT یک پست وبلاگ جدید صادر کرده است که هدف آن جلب توجه به چهار “نقص حیاتی” در رویکردی است که تاکنون ایالت نیویورک برای تنظیم صنعت ارز دیجیتال در پیش گرفته است..

این بخش که یک ماه پس از انتصاب خود به این سمت آمده است ، پیدا می کند که Forde به دنبال ابراز علاقه دانشگاه برجسته ایالات متحده در مورد بیت کوین و بلاکچین به عنوان فناوری هایی است که می توانند به نفع جهانی باشند. DCI در ماه آوریل پس از یک سال تلاش مردمی اضافی در دانشگاه اعلام شد.

منبع: Coindesk.com

بانک انگلیس و دانشکده اقتصاد لندن به انجمن بیت کوین پیوستند

انجمن بیت کویننمایندگان م institutionsسسات مالی بزرگ مانند بانک انگلستان و دانشکده اقتصاد لندن در یک جلسه میزگرد بیت کوین که روز پنجشنبه (14 ام) توسط مجمع رهبری رسانه های اجتماعی برگزار می شود ، شرکت می کنند..

‘بیت کوین & تالار گفتگوی رهبری Blockchain – کاوش در اینترنت نسل بعدی در آلن و اوری ، لندن اتفاق می افتد. این پانل بر روی بیت کوین ، فناوری اصلی آن موسوم به بلاکچین و چگونگی تغییر پول دیجیتال و نوآوری های مالی در الگوی اقتصادی فعلی متمرکز خواهد شد..

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

اشکال Venom VM برای NSA یا سرقت بیت کوین و رمزهای عبور “عالی” است

آسیب پذیری حیاتی تازه وصله شده در نرم افزار مجازی سازی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، یک هدف ایده آل برای جاسوس های مورد حمایت دولت و مجرمان است که به دنبال رمزهای عبور ، کلید رمزنگاری یا بیت کوین هستند ، محققی که یکی از این راهکارها را برش داده است.

محققان امنیتی روز چهارشنبه هشدار دادند که این اشکال که بر سیستم عامل ها و لوازم خانگی ماشین های مجازی Xen ، KVM و QEMU بومی تأثیر می گذارد ، این امکان را برای مهاجمان فراهم می کند تا از محیط محافظت شده مهمان خارج شوند و سیستم عامل میزبان آنها را کنترل کامل کنند. در ساعات پس از افشای آسیب پذیری صبح روز چهارشنبه ، بسیاری از متخصصان امنیتی علناً گفته اند که شدت آن اغراق شده است.

منبع: ArsTechnica.com

سکوی Bitcoin Coinify خدمات را به 34 کشور گسترش می دهد

پلتفرم Bitcoin Coinify مستقر در دانمارک از گسترش خود در شبکه Single Euro Payments Area (SEPA) خبر داده و مشتریان 34 کشور را قادر به خرید و فروش ارز دیجیتال کرده است..

SEPA یک طرح ادغام پرداخت اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است که هدف آن کاهش نقل و انتقالات بانکی با ارزش یورو بین 28 کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند ، نروژ ، لیختن اشتاین ، سوئیس ، موناکو و سان مارینو است..

منبع: Coindesk

به لطف ChangeTip اکنون می توانید نوازندگان موسیقی را با بیت کوین در SoundCloud راهنمایی کنید

SoundCloudChangeTip ویژگی جدیدی را در SoundCloud راه اندازی کرد که به کاربران سیستم عامل پخش صوتی آنلاین امکان می دهد نوازندگان را با استفاده از بیت کوین راهنمایی کنند.

پلتفرم دیجیتال ، که برای ارسال و دریافت پرداخت یا راهنمایی فوری استفاده می شود ، پس از دریافت درخواست های متعدد از کاربران ، از SoundCloud’s API باز (رابط برنامه کاربردی) برای ایجاد گزینه نوک دهی جدید استفاده کرد.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

‘CSI: Cyber’ با یک شکارچی فضل Bitcoin و هک وحشتناک انتقام به پایان می رسد

CSI: فینال دو سربر سایبر در مورد این ساندویچ بالونوی یکپارچه و ناسازگار یک نمایش کاملاً وحشتناک است: ملودرام بیش از حد ساخته شده ، اصطلاحات فنی غرق شده ، گرافیک خنده دار ، مجموعه گسترده ای از جلیقه های شیک و برنده جایزه اسکار ، پاتریشیا آرکت ، از طریق یک سنگین وزن اشتباه شغلی با aplomb.

من باید اخبار بسیار بدی درباره یکی از عناصر اصلی CSI منتشر کنم: تغذیه سایبری. این آخرین موردی است که از تهاجمی ترین بی ادب تلویزیون عالیرتبه فدرال تلویزیون شاهد خواهیم بود. پیتر مک نیکول دیگر برای بازی در نقش شخصیتی که به معنای واقعی کلمه هیچ کاری برای لیاقت این شخصیت نکرده است ، حقوقی دریافت نمی کند و / یا نویسندگان سرانجام فهمیدند که سیفتر هدفی غیر از تحقق سهمیه نمای نزدیک نمایش ندارد..

منبع: Gizmodo.com

بیت کوین سرمایه در هفته اول بیش از 300 سرمایه گذار و 500000 دلار جذب می کند

صندوق جدیدی با مدیریت Max Keizer و Simon Dixon در سکوی سهام CrowdFunding BnkToTheFuture.com راه اندازی شده است که به سرمایه گذاران امکان می دهد از رشد بخش ارز Crypto بهره مند شوند..

قیمت بیت کوین پایین آمده است ، با این حال سرمایه گذاران حرفه ای به سمت مشاغل بیت کوین سرازیر می شوند. هفته گذشته گروهی از سرمایه گذاران به رهبری گلدمن ساکس 50 میلیون دلار در راه اندازی بیت کوین سرمایه گذاری کردند – Circle ، پس از اینکه گروه دیگری 75 میلیون دلار در صرافی بیت کوین سرمایه گذاری کردند – Coinbase ، از جمله سرمایه گذاری از بورس اوراق بهادار نیویورک ، کل سرمایه گذاری سرمایه گذاری گزارش شده را به این بخش به بیش از 700 میلیون دلار رسیده و پیش بینی می شود به زودی از یك میلیارد دلار فراتر رود.

منبع: Coindesk.com

شیادی iGot برای دسترسی به حساب های Google حمله فیشینگ را آغاز می کنند

حمله فیشینگ iGotاخیراً از Rick Day ، بنیانگذار Igot ، ایمیلی دریافت کردم یا حداقل فکر کردم او است.

آدرس ایمیل “از” از طریق آدرس ایمیل واقعی ریک دی بود و پیام فقط یک جمله در آن داشت – این یک پیوند به یک ویدیوی YouTube بود.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

نیویورک تایمز فکر می کند خالق مرموز بیت کوین Satoshi Nakamoto را شناسایی کرده است

افسانه پیرامون Satoshi Nakamoto خالق بیت کوین ممکن است بزرگتر از واقعیت باشد. جستجوی هویت ناکاموتو سال ها به طول انجامیده است ، با نظریه های بی شماری ، اما شواهد جدید نشان می دهد که مردی که مدتهاست به عنوان یک ناکاموتوی احتمالی در نظر گرفته می شود ، ممکن است واقعاً مخترع بیت کوین باشد.

نیویورک تایمز قطعه Longform جدیدی را منتشر کرده است (که شامل مطالبی از کتابی است که به زودی منتشر می شود) دقیقاً با هدف این سوال و این مرد.

منبع: BusinessInsider.com

گروه راک Queen اولین فروش بیت کوین را برای راه اندازی بلیط آرژانتین آغاز می کند

طبق گفته این شرکت ، یک طرفدار آرژانتینی از گروه راک کلاسیک Queen اولین مشتری خرید بلیط با بیت کوین از طریق EntradaFan شده است..

EntradaFan که در آوریل راه اندازی شد ، یک بازار فروش بلیط آنلاین نظیر به نظیر است و به دنبال رقابت با رهبر بازار Ticketek است. این اعلامیه پس از تصمیم EntradaFan برای پذیرش بیت کوین از طریق مشارکت با پردازنده BitPagos ، یک شرکت آرژانتینی بیت کوین که به بازرگانان اجازه می دهد Bitcoin را به عنوان پرداخت بپردازند و خریدهای فیات در Bitcoin را تسویه کنند ،.

منبع: Coindesk.com

محاصره سایت های بیت کوین در روسیه توسط دادگاه محلی غیرقانونی تلقی شد

روسیهسایت های بیت کوین که توسط مقام رسانه ای روسی Roskomnadzor در ژانویه مسدود شده است ، دوباره در این کشور آنلاین هستند. دادگاه منطقه ای استان اسوردلوفسک ، واقع در نویانسک ، محاصره سایت های حاوی اطلاعات مربوط به ارز رمزپایه را غیرقانونی دانسته است.

به دنبال تصمیم Roskomnadzor (خدمات فدرال نظارت بر حوزه مخابرات ، فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطات جمعی) برای مسدود کردن سیستم عامل ها ، تصمیم اولیه برای قطع دسترسی به وب سایت ها در ابتدای سال جاری توسط همان دادگاه اجرا شد..

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

Chip Chap به شما امکان می دهد از 5000 خرده فروش عمده بیت کوین بخرید

دسترسی بیشتر بیت کوین به مصرف کنندگان روزمره یکی از موانع بزرگی است که باید بر آن غلبه کنیم ، اگر بخواهیم انقلاب ارز دیجیتال را آغاز کنیم. منظور من از گفتن این حرف واقعی کلمه رفتن به داخل فروشگاه و خرید بیت کوین با ارز محلی فیات است. Chip Chap این رویا را برای ساکنان مکزیک تحقق بخشیده است ، زیرا آنها هم اکنون می توانند Bitcoin را در 5000 مکان آجر و ملات خریداری کنند..

برای اینکه موضوعات را کمی در چشم داشته باشید ، نمی توانید به راحتی وارد یک فروشگاه آجر و ملات شوید و از طریق بیت کوین خرید کنید. همانطور که گفته شد ، روند واقعی درگیر شده خیلی متفاوت نیست و هنوز هم بسیار کاربرپسند است. در مکزیک ، ارائه خدمات تبدیل E-Money در محل کارشان نسبتاً معمول است.

منبع: InsideBitcoins.com

فیلیپین موج جدید بیت کوین را سوار می شود

اکوسیستم استارت آپ عملاً غیرواقعی در فیلیپین ناگهان زنده شد. با تشکر از انقلاب بیت کوین ، تعداد شرکت های نوپا ، به ویژه آنهایی که با ارزهای رمزپایه مرتبط هستند از چند سال گذشته در حال افزایش است. موفقیت بیت کوین در فیلیپین را می توان به عوامل اجتماعی و اقتصادی نسبت داد.

دو عامل اصلی که منجر به رونق بیت کوین در فیلیپین شده است: فیلیپین بازار حواله بزرگی دارد. مانند چین و هند ، تعداد زیادی از کارگران مهاجر فیلیپینی در سراسر جهان مشغول به کار هستند.

منبع: NewsBTC.com

وب سایت های دو بانک هنگ کنگی قربانی باج افزار بیت کوین می شوند

هنگ کنگ - ویکی مدیااخیراً دو تا از بزرگترین بانک های هنگ کنگ توسط هکرها هدف قرار گرفتند. مجرمان دیجیتال تهدید کردند که حملات سایبری را علیه وب سایت های متعلق به بانک چین و بانک شرق آسیا آغاز خواهند کرد ، مگر اینکه قربانیان دیه بیت کوین را پرداخت کنند.

مقامات محلی تایید کردند که بانک ها گزارش هایی را به پلیس هنگ کنگ ارسال کرده و ادعا می کنند وب سایت های آنها هک شده است. حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) منجر به خدمات ناپایدار شد.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

Bitcoin Dark Wallet یک رقیب جدید دارد: سامورایی

از زمان اعلام اولین کیف پول تاریک ، در سپتامبر 2013 ، آن را به عنوان کیف پول زیرزمینی Bitcoin مورد توجه قرار داده است. کاربرپسند بودن یکی از ویژگیهای اصلی آن برای کاربران وب تاریک و افرادی است که در غیر اینصورت مایلند آنلاین بمانند.

اما تعداد کمی از مردم این کیف پول را از دست داده اند که هدف اصلی آن حفظ خصوصی بودن هویت شما در حین انجام معاملات بیت کوین است. طرفداران حریم خصوصی بلافاصله مورد تحسین قرار گرفتند و همزمان در مطبوعات شیطان پرست شدند ، کیف پول تاریک حداقل تاکنون پسر بد بلامنازع کیف پول های بیت کوین باقی مانده است.

منبع: BraveNewCoin.com

سلاح های Dark Net منجر به 17 دستگیری و ضبط 80،000 دلار بیت کوین می شود

سری اخیر جنجال ها دنیای تجارت تسلیحاتی خالص را تکان داده است. یک تحقیق مشترک شش ماهه بین نیروی انتظامی در استرالیا و ایالات متحده ، که شامل اجرای قانون مخفیانه به عنوان فروشنده سلاح بود ، منجر به 17 دستگیری در سطح بین المللی شد.

در سپتامبر 2014 ، طبق اعلامیه مطبوعاتی پلیس فدرال استرالیا (AFP) ، تحقیقات امنیت داخلی ایالات متحده (HSI) یک فروشنده خالص سلاح 33 ساله مستقر در ایالات متحده را به “پایگاه مشتری در سراسر جهان” شناسایی کرد..

منبع: CryptoCoinsNews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me