OP-ED: گلن بک برای بیت کوین خوب است

سلب مسئولیت: نظرات این نویسنده نظرات coinbrief.net را منعکس نمی کند.

چند روز پیش ، در تاریخ 13 مه 2014 ، یک مکالمه دو بخشی در وب سایت شبکه خبری گلن بک ، The Blaze ، در مورد بیت کوین. در این مجموعه ویدئویی دو بخشی ، گلن بک با جفری تاکر ، الیزابت پلوشای و کریستف اطلس به گفتگو نشست و در مورد مبانی بیت کوین و برخی امکانات جالب برای آینده سیستم پولی ما گفتگو کرد. این نوع پوشش اصلی دقیقاً همان چیزی است که بیت کوین برای پذیرفتن گسترده آن و سرانجام امیدوارم جایگزین سیستم فعلی پولهای ناخواسته تحت کنترل متمرکز و دولتی شود ، نیاز دارد..

ذهن آزاد Glenn Beck به سمت بیت کوین

گلن بک در هر دو طرف الگوی سیاسی چپ و راست آمریکا شهرت بدنامی دارد. لیبرال ها او را یک رادیکال راست افراطی می دانند ، در حالی که “رادیکال های” راست تر ، یعنی آزادیخواهان ، وی را فقط یک دولت بزرگ نئو محافظه کار می دانند. با این حال ، به نظر می رسد از زمان شروع شبکه خبری خود ، The Blaze ، وی در مورد فلسفه سیاسی آزادیخواهانه ، به ویژه در حوزه اقتصاد ، تغییر عقیده داده است. اکنون بک بسیاری از سیاست های بزرگ دولت و به ویژه کنترل بانک های مرکزی بر میزان عرضه جهانی پول را محکوم می کند. البته ، ما می توانیم گمانه زنی کنیم که آیا این تغییر قلب واقعی است یا خیر یا اینکه بک صرفاً می خواهد از جنبش رو به رشد آزادی در ایالات متحده استفاده کند. با این حال ، همه این گمانه ها بی ربط هستند. صرف نظر از اهداف گلن بک ، وی توجه عمده ای را به بیت کوین نشان داده است و این یک چیز خوب است.

گلن بکگلن بک یک ذهن باز نسبت به بیت کوین نشان داده است

جو این بحث در دفتر بک همان مسابقه معمول جیغ زدن با انرژی زیاد نبود که ما عادت کرده ایم در شبکه های خبری بزرگ ببینیم. بک ، تاکر ، پلوشای و اطلس همه دور میز در دفتر شخصی گلن بک نشستند و در مورد بیت کوین بحث دوستانه داشتند. هر بخش از بحث آرام و روشنفکرانه بود. بک هرگز سعی نکرد با هر یک از سه میهمان خود بحث کند یا سعی در اثبات اشتباه بیت کوین داشت. به نظر می رسید او واقعاً به این نوآوری جدید در فناوری پولی علاقه مند بود. وی حتی اظهار داشت که معتقد است ایده خوبی است که شخص مقدار قابل توجهی از سهام خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند و حتی گفت که فرزندان دانشجویی خود را به سرمایه گذاری در بیت کوین تشویق می کند! وی از روند فاجعه باری که فدرال رزرو در کنار سایر بانکهای مرکزی طی کرده است و اینکه چگونه ما را برای سقوط پولی بسیار محتمل آماده کرده ذکر کرده است ، مگر اینکه برای بازگشت به اصول پول سالم کاری انجام شود و ، به طرز شگفت انگیزی ، به نظر می رسید که بک ، اگر کاملاً مجاب نشود ، با ایده ها و مفاهیم ارائه شده توسط علاقه مندان به بیت کوین که دور میز با بک نشسته اند ، بسیار شیفته است..

واکنش بیت کوین

واکنش به این بخش ویژه در بیت کوین بسیار زیاد بود. یکی از Redditor متذکر شد که ، پس از پخش بخش بیت کوین Glenn Beck ، تماس با استارت آپ بیت کوین وی به طور چشمگیری افزایش یافته است. بسیاری از تماس گیرندگان حتی گفتند که دلیل تماس آنها این است که در مورد بیت کوین از گلن بک شنیده اند و آنها می خواهند در مورد آن و چگونگی خرید برخی اطلاعات بیشتری کسب کنند. علاوه بر این نمونه خاص ، بخش بحث گسترده ای را در چندین انجمن در Reddit و سایر وب سایت ها ایجاد کرد.

میزگرد بیت کوین گلن بکاین تصویر از فیلم نشان می دهد که گلن بک با طرفداران بیت کوین صحبت می کند. چپ به راست: جفری تاکر ، الیزابت پلوشای ، بک و کریستف اطلس

صرف نظر از اینکه چه احساسی نسبت به گلن بک دارید ، غیرقابل انکار است که او کار بزرگی برای بیت کوین انجام داده است. آوردن آن به کانون توجهات اصلی علاقه به رمز ارز را ایجاد کرده است که اگر بک این بحث را در برنامه خود نداشت ، دیگر وجود نداشت. اکنون یک جمعیت کاملاً جدید در معرض بیت کوین قرار گرفته است و امیدوارم که این امر منجر به موج جدیدی از روند اصلی پذیرش بیت کوین شود. این دقیقاً همان چیزی است که بیت کوین به آن نیاز دارد. البته یک بحث فکری گسترده و مداوم در مورد اینکه بیت کوین حتی می تواند به سطح پذیرش مورد نیاز برای تبدیل شدن به پول برسد یا نه وجود دارد. با این حال ، اگر بیت کوین واقعاً به طور گسترده مورد پذیرش واقع شود ، تمام بحث های فکری بی ربط خواهد بود و اشتباه افراد به اثبات می رسد. واقعیت ساده این است که تنها چیزی که از انتقال به پول از طریق یک مبادله بین هر شی ایستاده است ، عمومی است پذیرش – پذیرفته شدن توسط جمعیت یک جامعه بیت کوین در حال حاضر یک وسیله مبادله است. بنابراین هرکسی که سعی در استفاده از نظریه اقتصادی دارد تا ثابت کند که به دلیل کمبود ارزش استفاده نمی تواند به پول تبدیل شود ، استدلال کاملا اشتباهی دارد. استفاده از قضیه رگرسیون در بیت کوین 3 نتیجه ممکن در مورد بیت کوین به دست می دهد:

ما در مقاله بعدی در مورد این سه احتمال بیشتر بحث خواهیم کرد.

دستیابی به جریان اصلی پذیرش بیت کوین

واقعیت امر این است: ما باید مردم راجع به بیت کوین بدانند تا جایگزین سیستم پولی موجود شود. تنها راه دستیابی به سطح بالایی از مقبولیت ، تلاش مستمر برای افزایش آگاهی است. بهترین راه برای این کار ، این است نه از طریق یک سازمان متمرکز سپردن نهادی مانند بنیاد Bictoin به گسترش پذیرش بیت کوین ، اعتبار بیش از حد شهرت بیت کوین را به اعتبار سازمان مرتبط می کند. این واقعیت به یک مشکل تبدیل می شود زیرا برخی اقدامات بحث برانگیز انجام شده توسط این سازمان می تواند به تصویر عمومی ارز رمزنگاری آسیب برساند. آنچه ما نیاز داریم این است که افراد بیشتری مانند گلن بک بتوانند بیت کوین و سایر سکه های رمزنگاری شده را در کانون توجه مردم قرار دهند. ما برای گسترش آگاهی از بیت کوین به افرادی نیاز داریم که مستقل از سازمان های بین المللی یکپارچه ، اما دارای افراد قابل توجهی باشند. این نوع فعالیت غیرمتمرکز روش بسیار م effectiveثرتری نسبت به هر کاری است که بنیاد بیت کوین می تواند انجام دهد. آگاهی از ارزهای رمزنگاری شده باید در سطح پایه گسترش یابد ، دقیقاً مانند نحوه ایجاد ارزهای رمزنگاری شده.

اگر می خواهید این مجموعه دو بخشی را تماشا کنید ، می توانید هر دو فیلم را در اینجا پیدا کنید: قسمت 1 و قسمت 2.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me