OP-ED: ما در بازار تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین به حرفه ای سازی بیشتری نیاز داریم

سلب مسئولیت: نظرات این نویسنده نظرات CoinBrief را منعکس نمی کند.

تحلیل تحلیل گرانی که در حال تحلیل قیمت بیت کوین هستند

قیمت بیت کوین در حال کاهش است. به طور طبیعی ، مردم می خواهند بدانند که چرا و بنابراین آنها به دنبال این هستند بیت کوین وب سایت های خبری و اعتبارهای فرعی برای کسب اطلاعات. در این وب سایت ها افرادی هستند که ادعا می کنند تحلیل گر روند بیت کوین هستند. این افراد نمودارهای قیمت بیت کوین را مشاهده می کنند ، خطوط روند را ایجاد می کنند ، و سپس از این خطوط روند در تلاش برای پیش بینی آینده و تجویز اقدام برای علاقه مندان به بیت کوین استفاده می کنند. اما این “تحلیل ها” بندرت منطقی هستند و تقریباً هرگز در پیش بینی هایشان دقیق نیستند. این آخرین دور کاهش قیمت هیچ تغییری در این جامعه ایجاد نکرده است.

هنگامی که قیمت برای اولین بار از دیوار 630-650 دلاری که هفته گذشته ایجاد شد شروع به کاهش کرد ، من یک “تحلیل” خاص دیدم که واقعاً من را تحریک کرد. قیمت بیت کوین در طی مدت زمان دو روز از 640 دلار تا اواسط به 630 دلار بالا سقوط کرده بود – اگر درست به خاطر بیاورم. این فرد به نمودارهای قیمت یک هفته ای نگاه کرد ، اظهار داشت که ما در یک روند نزولی در قیمت ها قرار داریم – با این ادعا که می خواهیم به محدوده قیمت 400 دلار بازگردیم – و همه خوانندگان خود را به فروش ، فروش ، فروش تشویق کرد! وی گفت که آنها باید همه چیز را بفروشند و هنگامی که قیمت کف پیدا کرد دوباره آن را خریداری کنند تا پس از افزایش قیمت ، آنها حتی بیشتر سود ببرند. در انتهای مقاله تکذیب نامه وجود داشت. این اظهار داشت که او به شدت در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. بنابراین ، دیگر نیازی به حدس و گمان نیست که چرا او می خواست همه بفروشند که این امر باعث کاهش بیشتر قیمت می شود! اگر ما به قیمت تقریبی 400 دلار برگردیم ، بسیاری از مردم خرید می کردند و قیمت یک بار دیگر سر به فلک می کشید و این مرد سود زیادی را از سرمایه خود بدست می آورد. اگر از موقعیت خود به عنوان “تحلیلگر” برای تلاش برای دستکاری بازار به نفع خود استفاده کند ، باید با سرمایه گذاری در بیت کوین خود در یک حفره بسیار عمیق قرار بگیرد. با کنارگذاشتن روش کاملاً غیرقابل تحمل که این شخص در تحلیل خود به کار برد ، من مأیوسم که شخصی اینقدر بی وقفه از موقعیت خود به عنوان نویسنده در یک وب سایت با اندازه مناسب بیت کوین سو abuseاستفاده می کند تا تلاشی را در جهت مورد نظر خود انجام دهد. من شخصاً به همین دلایل به هیچ یک از به اصطلاح “تحلیل گران” توجه نمی کنم. روش بسیار ناقص و انگیزه های مشکوک قطعاً توصیه های مالی قابل اعتمادی را ایجاد نمی کند.

اگر قرار باشد تحلیل بازار بیت کوین به منبع قانونی اطلاعات برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به بیت کوین تبدیل شود ، اقتصاد بد و عدم صداقت فکری باید متوقف شود. بیشتر افرادی که این تحلیل های گرایشی را انجام می دهند ، اصول اصلی نظریه اقتصادی عمومی را نادیده می گیرند. آنها هنگام ترسیم این خطوط روند و گسترش آنها به آینده ، عمل انسان ، علیت و نتیجه گیری منطقی خود را در نظر نمی گیرند. آنها عمدتاً به فلسفه پوزیتیویستی اقتصاد پایبند هستند و فقط به مدلها و معادلات آماری متکی هستند که فقط در حوزه اقتصاد چرخش یکنواخت ، یک دولت اقتصادی نظری ، دارای اهمیت هستند و شرایط آن در دنیای واقعی هیچ اهمیتی ندارد. من در مورد قبلی درباره اهمیت علیت بحث کردم مقاله و نشان داد که چگونه یک رابطه علت و معلولی ساده بین میل انسان به اوقات فراغت و وقوع یک تعطیلات بزرگ ملی تولید چند روز تجارت راکد در بازارهای بیت کوین را ایجاد کرده است.

دلیل منطقی تر برای کاهش قیمت بیت کوین

از آنجا که من در موضوع علیت و جایگاه آن در روش اقتصادی هستم ، به من اجازه دهید نظر خودم را درباره چرایی افت قیمت ارائه دهم. بلافاصله پس از اعلام اعلام شده توسط شبکه دیش ، شاهد افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین بودیم پذیرش بیت کوین به عنوان یک وسیله پرداخت مناسب برای خدمات خود. این جهش قیمت روند رو به رشد تثبیت شده بیت کوین را تسریع کرد ، که در نتیجه جریان پیوسته اخبار خوب در جامعه بیت کوین اتفاق افتاد. حال ، اجازه دهید ما این اطلاعات را بگیریم و آن را در مورد رویداد اخیر که ظاهراً با بیت کوین ارتباطی ندارد ، بکار ببریم ، با این کار فکر می کنم که ما بینش ارزشمندی در مورد علت کاهش فعلی بیت کوین بدست خواهیم آورد. طی دو یا سه روز گذشته ، اخبار در حال انعکاس اوضاع به سرعت رو به زوال در عراق بود. شاخه ای بسیار رادیکال از القاعده چندین شهر در عراق را تصرف کرده و گفته می شود که در بغداد بسته می شود. در پاسخ به این فعالیت ، پرزیدنت اوباما اعلام كرد كه بردن ارتش آمریكا به عراق برای مقابله با این شورشیان دور از ذهن نیست. بورس نسبت به این خبر واکنش بسیار منفی نشان داد؛ امروز (12 ژوئن 2014) ، صنعت داو جونز 109.7 واحد را تعطیل کرد. اکنون با در نظر گرفتن این اطلاعات می توان با کمی شفافیت بیشتر به کاهش چشمگیر قیمت بیت کوین پی برد. به نظر می رسد که بازارهای بیت کوین همزمان با بازار سهام در حال نوسان هستند ، که معمولاً این اتفاق نمی افتد. از این طریق می توان نتیجه گرفت که اعلامیه Dish برخی از فعالان اصلی بازار سهام را به همراه داشته است و اکنون آنها همانطور که سهام می فروشند بیت کوین می فروشند. این داده را با ترس اخیر از Ghash.io که نزدیک به دستیابی است ، ترکیب کنید 51٪ قدرت هش, و ما یک فرضیه کاملا معقول در مورد علت کاهش قیمت بیت کوین دریافت کرده ایم که طی چند روز گذشته اتفاق افتاده است.

من نمی گویم هیچ کس در آنجا وجود ندارد که هنگام انجام تجزیه و تحلیل روند از روش منطقی استفاده کند ، من فقط هنوز چیزی ندیده ام. من هرگز ندیده ام که کسی هنگام ترسیم خط روند خود ، به اندازه کافی از تفکر اقتصادی منطقی استفاده کند ، آنها فقط برخی از اعداد را اجرا می کنند ، روی نمودار خط می کشند و پیش بینی آینده بلند مدت را بر اساس این فرض انجام می دهند که همه عوامل تعیین کننده قیمت بیت کوین برابر خواهد ماند. جامعه بیت کوین قطعاً می تواند از دوز حرفه ای و نظریه منطقی اقتصادی منطقی استفاده کند. مطمئناً ، شخصی که در این مقاله در مورد او صحبت کردم تاکنون درست بوده است ، با نوشتن این کلمات آخر قیمت بیت کوین همچنان در حال کاهش است. اما این او را از روش غلط دردناکی که در تحلیل او به کار رفته ، برکنار نمی کند. ساعت خراب دو بار در روز درست است. هیچ وقت نمی توان گفت که این کاهش قیمت متوقف می شود. من معتقدم که به محض توقف فروش عمده معامله گران اصلی که به دلیل اعلامیه Dish وارد بازار شده و خبرها در مورد عراق آرام می شود ، این قیمت صاف خواهد شد. بعلاوه ، همانطور که یکی از نویسندگان ما گفت ، بعید به نظر می رسد که یک حمله 51٪ رخ دهد حتی اگر قاش به 51٪ قدرت هش برسد. از نظر واقعیت روابط علی ، یک فضای سیاسی و اقتصادی ناپایدار نوسانات ناپایداری در ارزش هر چیزی را که معامله می شود ، ایجاد می کند ، این یک درس بسیار ارزشمندی است که جامعه بیت کوین باید آن را جذب کند و هنگام انجام روند تجزیه و تحلیل روند در نظر بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me