کارگزاران OTC بیت کوین – خرید مقادیر زیادی بیت کوین

کارگزاران OTC بیت کوین – خرید مقادیر زیادی بیت کوین

روش های استانداردی که بیشتر مردم برای خرید بیت کوین استفاده می کنند ، به دلیل هزینه های بالای معامله و محدودیت عرضه در صرافی های بیت کوین ، همیشه برای خریدهای با حجم زیاد مناسب نیستند..

علاوه بر این ، برخی از سرمایه گذاران مایلند زیر رادار بمانند و با ثبت سفارشات بزرگ “خرید” ، قیمت Bitcoin را تحت تأثیر قرار ندهند. این راهنما برترین کارگزاران فرابورس Bitcoin را بررسی می کند و مقرون به صرفه ترین روش های خرید بیت کوین به مقدار زیاد (بیش از 100000 دلار) را پوشش می دهد..

خرید مقادیر زیادی از خلاصه بیت کوین

خرید مقادیر زیاد بیت کوین نیاز به رویکردی متفاوت از مبادله روزانه “عادی” دارد. کارگزاران ویژه Bitcoin OTC (Over The Counter) وجود دارد که با مشتریانی که به دنبال انجام سفارشات بزرگ هستند معامله می کنند تا بتوانید بهترین قیمت را دریافت کنید.

در اینجا برترین کارگزاران فرابورس قرار دارند:

به این ترتیب شما می توانید مقادیر زیادی بیت کوین را به طور خلاصه خریداری کنید. اگر می خواهید در مورد کارگزاران مختلف Bitcoin OTC بررسی دقیق تری داشته باشید ، در اینجا آنچه را که من پوشش خواهم داد:

1. کارگزاران Bitcoin OTC در مقابل سیستم عامل های معاملاتی

دو گزینه اصلی برای خرید مقادیر زیاد بیت کوین ، کارگزاران فرابورس (OTC = بدون نسخه) یا سیستم عامل های سنتی تجارت بیت کوین هستند. کارگزاران فرابورس به شرکت ها یا اشخاصی که مایل به فروش مستقیم شما Bitcoins هستند بر خلاف یک سیستم عامل خودکار مراجعه می کنند.

مزایای کارگزار بیت کوین OTC

نقدینگی بالا – کارگزاران فرابورس در تهیه حجم بالایی از بیت کوین برای خریداران بزرگ مانند سرمایه گذاران موسسه تخصص دارند. این بدان معناست که در بیشتر مواقع قادر خواهید بود سفارش خود را سریعتر از مبادله سنتی انجام دهید.

قیمت ثابت – هنگامی که مقادیر زیادی بیت کوین را در صرافی خودکار عمومی خریداری می کنید ، با اجرای سفارش شما احتمالاً شاهد افزایش قیمت خواهید بود.

این امر به این دلیل است که پس از اتمام خرید از فروشندگان “ارزان” ، به تدریج به سمت فروشندگان “گران” می روید. این بدان معناست که شما برای خرید خود قیمت مشخصی ندارید. وقتی از صرافی فرابورس استفاده می کنید می توانید با یک قیمت ثابت مذاکره کنید (به عنوان مثال “نرخ Bitstamp + 1٪”).

معاملات معاملات دلال بیت کوین OTC

شفافیت کمتر – در حالی که در یک پلت فرم معاملاتی سنتی ، کتاب سفارشات برای دیدن همه شفاف است ، هنگام خرید Bitcoins OTC دقیقاً نمی دانید با چه کسی سر و کار دارید یا حجم معامله آنها چیست. شما اطلاعات خود را صرفاً براساس آنچه از فروشنده دریافت می کنید ، قرار می دهید.

تنظیم کمتر – خرید فرابورس به این معنی است که مقررات کمتری درگیر است زیرا بسیاری از فروشندگان فرابورس به عنوان فرستنده پول ذکر نشده اند ، بنابراین خطر با این معاملات افزایش می یابد.


2. کارگزاران شناخته شده Bitcoin OTC

با ذکر مزایا و معایب مختلف استفاده از کارگزاران فرابورس ، اجازه دهید برخی از کارگزاران شناخته شده در اقتصاد بیت کوین را مرور کنیم. بیشتر این سرویس ها نیاز به اعمال و گذراندن یک فرآیند غربالگری و تأیید خاص دارند.

ItBit

ItBit یک صرافی شناخته شده بیت کوین است که در سال 2013 تاسیس شده است. این صرافی نظارتی در ایالات متحده است که خدمات تجارت بیت کوین را برای سرمایه گذاران کوچک و نهادی تأمین می کند..

ItBit برای موسسات یک شرکت خدمات مالی کامل برای موسساتی است که با بیت کوین تجارت می کنند. گروه مشتری نهادی (ICG) خدمات و پشتیبانی شخصی را به موسسات و بازرگانان فعال ارائه می دهد.

ItBit’s OTC trading یک سرویس شخصی برای سفارشات بیش از 100K دلار است که دارای هزینه های کم و تسویه حساب سریع است. Itbit اظهار می دارد که بازار فرابورس آن دارای قیمت بسیار رقابتی است که با توجه به اینکه دارای ارز مبادلاتی نیز می باشد ، آن را بسیار جذاب می کند.

روایت آفرینش در انجیل

Genesis یک شرکت بازرگانی سازمانی است که نقدینگی دو طرفه برای ارز دیجیتال ، از جمله بیت کوین و اتر را ارائه می دهد. از سپتامبر 2013 ، جنسیس بیش از 1،500،000 بیت کوین (BTC) معامله کرده است که ارزش آن بیش از 600 میلیون دلار است و هزاران معامله را به پایان رسانده است..

اندازه معاملات این شرکت حداقل 75KK است. برخلاف برخی دیگر از مبادلات OTC ، Genesis توسط FINRA و SEC تنظیم می شود. آنها همچنین درخواست خود را برای Bitlicense در ایالت نیویورک ارائه داده اند.

استخراج کامبرلند

Cumberland Mining یک شرکت تخصصی تجارت دارایی رمزنگاری در DRW است و از سال 2014 با ارزهای رمزنگاری شده سر و کار دارد. رئیس تجارت جهانی آن بابی چو است که قبلا مدیر ItBit و معاون رئیس بازار دوم بود.

Cumberland Mining قیمت معاملات رقابتی را برای معاملات بیت کوین با اندازه موسسه ارائه می دهد. آنها همچنین نقدینگی برخی از مبادلات عمده سنتی بیت کوین را نیز تأمین می کنند.

این شرکت BTC ، ETH و تعدادی رمز رمز دیگر را معامله می کند. آنها معاملات رمزنگاری به رمزنگاری و رمزنگاری به فیات را تسهیل می کنند.

در حالی که اطلاعات زیادی در وب سایت شرکت وجود ندارد, Coindesk در مورد آن تحقیق کرده است در گذشته و آنها نیز داشته اند با Tradeblock همکاری کرد. حداقل سفارش تجارت با کامبرلند 100 هزار دلار است.

FalconX

FalconX میز معاملاتی OTC مستقر در سانفرانسیسکو است که با استفاده از علم داده به مشتریان خود بهترین اجرا را می دهد. این پلت فرم برای سرمایه گذاران سازمانی مانند صندوق های تامینی ، استخراج کنندگان رمزنگاری ، ارائه دهندگان پرداخت و بازرگانان اختصاصی ساخته شده است اما در حال حاضر حداقل شرط سفارش برای اجرای تجارت وجود ندارد.

شرکت ایمن شده بودجه 17 میلیون دلاری در سال 2019 از طرف گروهی از سرمایه گذاران از جمله Accel ، Accomplice ، Coinbase Ventures و Fidelity. میز تجارت بیش از 7 میلیارد دلار حجم تجارت جهانی به دست آورد.

Satstreet

Satstreet یکی از سریعترین رشد صرافی های رمزنگاری کانادا است. این تیم از API های پیشرو در صنعت با مسیریابی سفارش هوشمند و بانک های داخلی برای تسویه سریع بهره می برد.

میز OTC این شرکت معاملات عمده ای را با ارزهای رمزنگاری شده مختلف از جمله بیت کوین و اتریوم از 25 دلار تا بیش از 50 میلیون دلار برای مشتریان در ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد..

Satstreet توسط Round13 Capital و چندین سرمایه گذار با ارزش خالص پشتیبانی می شود.

CoinJar

CoinJar یک سرویس صرافی و کیف پول ارز رمزنگاری شده در استرالیا است که دارای میز OTC نیز هست. به افراد و م institutionsسساتی که به دنبال انجام معاملات بزرگتر هستند ، با راه حل های متناسب خود ، حریم خصوصی و انعطاف پذیری داده می شود.

معاملات فرابورس در CoinJar از 50،000 دلار استرالیا به بالا در دسترس هستند. این مبادله توسط صندوق های برجسته سرمایه گذاری خطرپذیر ، مانند گروه ارز دیجیتال و Blackbird Ventures پشتیبانی می شود.

کراکن

کراکن که در سال 2011 تأسیس شد و در سانفرانسیسکو مستقر است ، از نظر حجم یورو و نقدینگی یکی از بزرگترین مبادلات بیت کوین است.

برای معاملات با حجم زیاد (بیش از 100 هزار دلار) Kraken خدمات Over The Counter را با سرویس 1 در 1 ارائه می دهد. علاوه بر این ، معامله گران مکرر با حجم بالا می توانند یک مدیر حساب اختصاصی برای رسیدگی به نیازهای تجاری خود دریافت کنند. معاملات فرابورس با دلار کانادا ، دلار آمریکا ، یورو و ین ژاپن در دسترس است.

Kraken در سال 2019 پلت فرم OTC “Circle Trade” Circle را خریداری کرد و آن را در سرویس موجود OTC خود مخلوط کرده است.

بررسی کامل کراکن من را می توانید در اینجا بخوانید.

بینانس

Binance ، یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، خدمات OTC خود را نیز ارائه می دهد. 

این کاملاً متفاوت از سایر سیستم عامل های فرابورس است ، به این معنا که ارز فیات را قبول نمی کند. در عوض ، Binance OTC نرخ های ثابت USDT ، USDC یا BUSD را در اختیار می گیرد. 

حداقل معامله Binance OTC به ارزش 10،000 دلار سکه است و هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. با این وجود ، بین قیمت های خرید و فروش اختلاف وجود دارد.

می توانید بررسی کامل Binance من را اینجا بخوانید.

Bitfinex

Bitfinex یک صرافی ارز رمزنگاری شده در هنگ کنگ است که از اواخر سال 2012 فعال شده است.

Bitfinex برای کسانی که می خواهند مبالغ عمده ارز (100000 دلار +) ارز رمزنگاری شده را بصورت خصوصی معامله کنند ، تسهیلات تجارت بدون نسخه (OTC) را فراهم می کند. برای استفاده از میز OTC دو روش وجود دارد:

می توانید بررسی کامل Bitfinex من را در اینجا بخوانید.

HitBTC

HitBTC ، که در سال 2013 در منطقه APAC تأسیس شد (اگرچه دقیقاً از کجا مشخص نیست) ، ارز مبادله ای رمزنگاری شده است که خدمات اختصاصی OTC را تأمین می کند. حداقل تجارت برای استفاده از خدمات فرابورس 100000 دلار و هزینه ها 0.1٪ برای هر تجارت است.

HitBTC خود سرویس OTC را مدیریت نمی کند ، آنها آن را به شریک خود Trustedvolumes.com “برون سپاری” می کنند.

جامعه ارزهای رمزپایه نسبت به HitBTC تا حدودی تردید دارند و مانند Changelly ، این شرکت در مورد تجارت خود چندان شفاف نیست.

می توانید بررسی کامل HitBTC من را اینجا بخوانید.

خدمات سرمایه گذار آتنا

Athena Investor Services (یا AIS) در اواخر سال 2017 راه اندازی شد. این یک کارگزار ارز رمزنگاری شده OTC است که به مردم این امکان را می دهد تا بین 10،000 تا 500،000 $ Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Litecoin و Ripple خرید و فروش کنند..

پرداخت از طریق انتقال سیم انجام می شود و ارز رمزنگاری شده معمولاً طی دو ساعت ارسال می شود ، اما بسته به مدت زمان انجام کار کاربر برای پردازش ، ممکن است 12 ساعت طول بکشد..

SFOX

SFOX (مرکز مبادلات آزاد سانفرانسیسکو) ، دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو ، یک بستر تجاری است که خدمات OTC بیت کوین را نیز تأمین می کند. بودجه ای از صندوق های سرمایه گذاری ردیف بالا دریافت کرده است.

SFOX به الگوریتم های مختلف تجاری خود افتخار می کند که اجازه می دهد استراتژی های تجارت همه کاره را فوراً اجرا کند. اگر با مبالغی بیش از 10 هزار دلار تجارت می کنید ، می توانید از هزینه الگوریتم نیز تخفیف بگیرید.

این شرکت بیش از 20 صرافی ، کارگزار فرابورس و ارائه دهندگان نقدینگی را در سطح جهان با بهترین قیمت در بیت کوین فراهم می کند..

3. مبادلات سنتی مناسب برای معاملات بزرگ

اگر می خواهید از مبادلات سنتی خودکار و تنظیم شده بیت کوین برای خرید مقادیر زیادی بیت کوین استفاده کنید ، صرافی های مختلفی وجود دارد که برای این منظور مناسب هستند.

Coinbase و Coinbase Pro

Coinbase امروزه یکی از برترین شرکتهای بیت کوین است. برای خرید مقادیر زیادی بیت کوین از طریق Coinbase دو گزینه برای شما وجود دارد: یکی خدمات کارگزاری Coinbase و دیگری Coinbase Pro (بستر معاملات Coinbase). می توانید بررسی کامل Coinbase من را اینجا بخوانید.

خدمات کارگزاری Coinbase

خدمات کارگزاری Coinbase به شما امکان می دهد تا 25000 دلار در روز بیت کوین بخرید ، اگر عضوی کاملاً تأیید شده باشید. حتی اگر قیمت بسیار نزدیک به قیمت بازار باشد ، Coinbase 1٪ از این معاملات را انجام می دهد که نسبتاً گران است.

Coinbase Pro

Coinbase Pro محدودیتی در تعداد بیت کوین های موجود در سیستم عامل ندارد. وقتی سفارشی را با قیمت بازار انجام می دهید که بلافاصله پر شود ، متصدی محسوب می شوید و هزینه ای بین 0.04 تا 0.50 درصد را پرداخت خواهید کرد.

اگر ، اگر شما سفارشی را تنظیم کنید که بلافاصله با یک سفارش موجود مطابقت نداشته باشد ، شما سازنده محسوب می شوید و هزینه شما بین 0.00٪ تا 0.50 be خواهد بود.

مهر بیت

Bitstamp ، قدیمی ترین صرافی بیت کوین در اطراف ، در حال حاضر حجم معاملات نسبتاً زیادی دارد. هزینه های سپرده ارز فیات تا 0.05٪ پایین است و بسته به حجم معاملات خود ، شما یک معامله بین 0.00٪ -0.50٪ را پرداخت خواهید کرد..

اگر برای انتقال پول خود از SEPA یا ACH استفاده می کنید ، هیچ هزینه سپرده ای از شما دریافت نمی شود. می توانید بررسی کامل Bitstamp من را اینجا بخوانید.

(بر اساس یادداشت شخصی ، من از این روش برای خرید مقادیر زیادی سکه استفاده می کنم)


4. نتیجه گیری

بیت کوین در ابتدای راه است و گزینه های خرید مقادیر زیادی از آن هنوز تا حدودی محدود است. با این حال ، خدمات ذکر شده در بالا راه حل بیش از عادلانه ای برای این وضعیت به شما ارائه می دهند.

سیستم عامل های معاملاتی تنظیم شده روند اتوماتیک تری به شما می دهند در حالی که کارگزاران فرابورس Bitcoin به شما امکان می دهند زیر رادار بمانید و حرکت قیمت کمتری ایجاد کنید.

پس از اتمام تجارت ، مطمئن شوید که مکان مطمئنی برای ذخیره بیت کوین های تازه خریداری شده خود مانند کیف پول سخت افزاری یا کیف پول کاغذی دارید. شما نمی خواهید این همه کار سخت به هدر برود ….

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me