وب کاوی – از طریق مرورگرهای کاربر از وب سایت خود کسب درآمد کنید

سکه یک استخراج کننده Monero (XMR) است که هنگام بازدید کاربران از سایت های خاص ، در مرورگرهای وب کاربران اجرا می شود (نگران نباشید ، ما این کار را در 99Bitcoins به کار نمی گیریم). به تازگی, خلیج دزدان دریایی و CBS’s Showtime برای اجرای Coinhive در مرورگرهای بازدید کنندگان بدون اطلاع و رضایت آنها منقرض شدند.

قبل از اینکه در مورد چگونگی استفاده از Coinhive برای کسب درآمد از محتوای خود بحث کنیم ، بیایید ابتدا بحث کنیم که چرا صاحبان وب سایت ممکن است بخواهند از آن به جای روش امتحان شده و واقعی تولید درآمد آنلاین استفاده کنند: تبلیغات.

ظهور مسدود کردن تبلیغات

نرم افزاری که تبلیغات آنلاین را مسدود می کند – که معمولاً به عنوان مسدود کننده تبلیغات شناخته می شود – به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد است. طبق PageFair ، یک شرکت اختصاص داده شده برای تجزیه و تحلیل و کاهش این روند ، در پایان سال 2016 حدود 615 میلیون دستگاه از مسدود کننده های تبلیغات استفاده می کردند. تعداد کل کاربران اینترنت در اواسط سال 2016 بود تخمین زده 3.4 میلیارد باشد. این بدان معنی است که حدود 20٪ از کاربران مسدودکننده تبلیغات را به کار می گیرند.

افزایش adblocking

از آنجا که نصب اکثر مسدودکننده های تبلیغات رایگان و آسان است ، هیچ ضرر و زیان فوری برای کاربران آنها وجود ندارد. محبوب ترین تبلیغات مسدود کننده شامل Adblock Plus, AdBlock, و – توصیه شخصی من –uBlock Origin. Origin شامل یک فیلتر برای Coinhive است تا از دسترسی رایگان وب سایت به قدرت استخراج پردازنده شما جلوگیری کند.

علاوه بر مسدود کردن تبلیغات و ردیاب ها از طریق روش های مسدود کردن تبلیغ ، به ویژه کاربران فعال ممکن است تصمیم بگیرند که با AdNauseam. این افزونه مرورگر نه تنها تبلیغات را مسدود می کند بلکه باعث ایجاد کلاهبرداری در کلیک آنها می شود ترافیک کاذب به ضرر تبلیغ کنندگان نرخ تبدیل و در نتیجه بودجه تبلیغاتی آنها را هدر می دهد. به طور کلی اعتبار و تأثیرگذاری تبلیغات آنلاین اخیراً توسط شرکت های بزرگی مانند زیر سوال رفته است اوبر.

از آنجا که مدل کسب و کار فعلی اینترنت عمدتاً مبتنی بر تبلیغات است ، مسدودکننده های تبلیغات و تأثیر قابل توجه کاهش تبلیغات منظم آنلاین ، تبلیغ کنندگان را مجبور به سازگاری یا شکست می کند.

ارز رمزنگاری شده به عنوان راه حل

از آنجا که ارز رمزنگاری شده “اینترنت پول” است ، به احتمال زیاد روش بهتری برای کسب درآمد از اینترنت خواهد بود.

مرورگر شجاع یک تلاش برای راه حل است. Brave به طور خودکار تبلیغات را مسدود می کند ، یا حداقل تبلیغات با رعایت حریم خصوصی را جایگزین می کند. Brave در صورت تمایل به مشاهده این “تبلیغات خوب” به کاربران امکان می دهد مقادیر کمی بیت کوین بدست آورند. Brave همچنین با اختصاص خودکار کمک های بیت کوین بر اساس مدت زمانی که در هر سایت صرف می کنند ، به کاربران امکان می دهد وب سایت های شرکت کننده را تأمین مالی کنند. Brave به سرعت در حال بهبود است و امیدوارم به زودی از پرداخت های خرد شبکه Lightning Network نیز استفاده شود.

سکه رویکرد ساده تری به درآمدزایی از محتوا ارائه می دهد. ادغام اسکریپت Coinhive در یک وب سایت باعث می شود CPU بازدیدکنندگان همکاری برای استخراج Monero. کلیه عواید بین آدرس Monero سایت انتخاب شده و سازندگان Coinhive که 30٪ دریافت می کنند تقسیم می شود. این یک برش نسبتاً بزرگ است ، اما یک نسخه منبع باز است که به آن معروف است محصول, که به اپراتورهای سایت اجازه می دهد تا درآمد کامل استخراج را حفظ کنند ، به زودی به زودی ارائه می شود.

بسته به تعداد بازدیدکنندگانی که یک سایت دریافت می کند و مدت زمانی که بازدیدکنندگان در سایت می گذرانند (و قیمت XMR و مشکل استخراج) ، سود حاصل از Coinhive ممکن است به یک سایت اجازه دهد از سایر گزینه های کسب درآمد مانند تبلیغات ، دیوارهای پرداخت ، کمک های مالی و اشتراک چشم پوشی کند..

حالت های استخراج وب Coinhive:

توابع وب کاوی Coinhive به شرح زیر است:

1) به عنوان اثبات کار “Captcha” که تعداد مشخصی هش یا به صورت یک روند مداوم را انجام می دهد. برخلاف کپچای معمولی ، این حالت قادر به تشخیص انسان از ربات نیست. با این حال ، در اقدامات محدود کننده نرخ موثر است و یک DDoS عالی یا مقابله با هرزنامه را نشان می دهد. به شرطی که هزینه استخراج بالاتر از پاداش هرزنامه باشد ، رباتها انگیزه اقتصادی برای هدف قرار دادن یک وب سایت نخواهند داشت.

کپچای Coinhive

2) به عنوان یک پیوند کوتاه اتصال Proof-of-Work با استفاده از پیشوند cnhv.co به صورت خودکار. تعداد هش های مورد نیاز میزان تأخیر قبل از تغییر مسیر ارتباط کوتاه را تعیین می کند ، اگرچه مقدار زمان با توجه به قدرت پردازنده کاربران متفاوت است.

لینک های کوتاه به ویژه به دلیل فضای محدود شخصیت ، برای به اشتراک گذاری پیوندها از طریق شبکه های اجتماعی ، به ویژه در توییتر بسیار مفید هستند. در اینجا مثالی آورده شده است که به ورودی ویکی پدیا برای Monero هدایت می شود: https://cnhv.co/6bk.

نکته: جدید پیوند کوین این سایت به هر کسی اجازه می دهد تا با ایجاد و به اشتراک گذاری لینک کوتاه Coinhive XMR کسب کند.

3) به عنوان یک فرآیند استخراج مداوم. این حالت برای سایتهایی که کاربران در آنها وقت زیادی را صرف انجام کارهایی مانند مرور محتوا ، خواندن مقاله ، تماشای فیلم یا بازی می کنند ، بهینه است. در اینجا چند نمونه از سایتهایی که این روش را اجرا کرده اند آورده شده است:

 • بازنویسی کنید, یک سرویس VPN ، با استفاده از Coinhive به کاربران اجازه می دهد تا ارتقا account حساب و پهنای باند را بدست آورند.
 • شکست دادن سایت پیری از وب ماینر برای تولید کمک های خیرخواهانه به بنیاد تحقیقات SENS استفاده می کند.
 • یک استاد دانشگاه یک چیز ساده را تنظیم کرد صفحه وب کاوی برای هر کسی که می خواهد به صندوق تسلا خود کمک کند.
 • شیر آب هایی که بازپرداخت می شوند بیت کوین و Monero براساس XMR استخراج شده موجود است.

کد انعطاف پذیر Coinhive امکان ایجاد خلاقیت تقریباً نامحدود را هنگام اجرای می دهد.

وب کاوی از طریق مرورگرهای کاربر

استخراج مداوم ، یا وب کاوی ، تا حد زیادی سودآورترین روش است. اگر سایتی بتواند زمان ماینرهای زیادی را حفظ کند ، می تواند انتظار داشته باشد که مقدار مناسبی XMR بدست آورد. تقریباً 0.3 XMR یا 30 دلار در ماه ، برای 10 تا 20 معدنچی ثابت تخمین زده می شود.

توجه داشته باشید که سطح استفاده از پردازنده قابل تنظیم است. استفاده از پردازنده باید در سطح معقولی تنظیم شود ، در غیر اینصورت باعث کاهش سرعت دستگاههای کاربران و رها کردن آنها از یک سایت می شود.

وب کاوی Coinhive همچنین باید به بازدیدکنندگان سایت اعلام شود تا از هرگونه اتهامات منفی یا بدافزار جلوگیری کند. در حالت ایده آل ، وب کاوی باید یک فرآیند انتخاب باشد. کاربران لپ تاپ ممکن است به ویژه توسط سایتی تشدید شوند که با پنهان کاری باتری را از طریق استخراج از بین می برد. پیکربندی ماینر برای متوقف کردن کمبود شارژ باتری می تواند از ایجاد مشکل در روابط عمومی جلوگیری کند.

یک افزونه منبع باز نیز برای Coinhive در دسترس است وردپرس. این میتواند باشد پیکربندی شده برای شروع به صورت خودکار و بدون قابل مشاهده بودن ویجت اجرا شود.

چرا ماین مونرو?

اگر فکر می کنید که چرا چیزی مشابه Bitcoin وجود ندارد ، همه اینها به الگوریتم مقاوم در برابر ASIC Monero ، CryptoNight برمی گردد. این الگوریتم تضمین می کند که برخلاف بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، Monero می تواند کم و بیش با سود متوسط ​​روی پردازنده مرکزی دسکتاپ یا لپ تاپ استخراج شود. در حالی که دستگاه های تلفن همراه می توانند Monero را استخراج کنند (و Coinhive را اجرا کنند) ، نرخ هش بسیار کمی دارند.

مونرو

اگر به استخراج مستقیم Monero علاقه دارید ، توجه داشته باشید که کاهش 30 درصدی Coinhive و ناکارآمدی استخراج CPU JavaScript (65٪ از پردازنده های معمولی CPU) این گزینه را غیر سودآور می کند. استخراج GPU در استخر معتبر Monero (از ماینگریت اجتناب کنید) نتایج بسیار بهتری خواهد داشت.

مزایای Coinhive

 • پیاده سازی و پیکربندی آن در اکثر سایتها آسان است.
 • این به حریم خصوصی کاربر احترام می گذارد و به سایت ها امکان می دهد تبلیغات ردیاب و موارد مشابه را از بین ببرند.
 • این کاملاً محجوب است و به هیچ وجه در طراحی یا تجربه کاربری یک سایت اختلال ایجاد نمی کند.
 • وقتی در مدت زمان طولانی اجرا می شود ، بهترین نتیجه را به دست می آورد ، سایت ها را برای تولید محتوای با کیفیت و جذاب به جای مدل clickbait که توسط تبلیغات ایجاد می شود ، انگیزه می دهد..
 • نسبتاً شفاف است. برای تأیید نتایج ، نتایج استخراج استخر را با داده های خود مقایسه کنید.
 • در خدمت معرفی کاربران جدید ارز رمزپایه خواهد بود.

معایب وب کاوی

 • این برنامه قبلاً توسط بسیاری از مسدودکننده های تبلیغات به روز شده (و همه مسدودکننده های JavaScript) مسدود شده است و برخی از برنامه های ضد ویروس نیز آن را پرچم گذاری می کنند. دارندگان سایت باید درخواست کنند که کاربران خاصی در مواردی که برای دسترسی به محتوا لازم است ، وب کاوی را به صورت دستی فعال کنند.
 • تا زمانی که سایتی محبوب نباشد و از نرخ ماندگاری بالایی برخوردار باشد ، بعید است از وب کاوی درآمد زیادی کسب کند.
 • اگر برای پردازنده های قدیمی و دستگاه های تلفن همراه به درستی پیکربندی نشده باشد ، وب کاوی می تواند سرعت دستگاه های کاربران را کاهش دهد.
 • پتانسیل بالایی برای سو abuse استفاده توسط توسعه دهندگان بدافزار و اپراتورهای بی پروا وجود دارد.

آیا از وب ماینر در سایت خود استفاده کرده اید یا به عنوان بازدید کننده سایت با آن روبرو شده اید؟ ما دوست داریم که در مورد آن در بخش نظرات زیر بشنویم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me