استخراج بیت کوین – بررسی اجمالی

بیت کوین در حال حاضر خشمگین است. ارز کاملاً دیجیتالی نوآورانه و جدید ماهیت ارزهای ملی را به چالش می کشد. بنابراین چگونه می توان بیت کوین ایجاد کرد؟ بیت کوین از طریق فرایندی به نام “استخراج” ایجاد می شود. نمی دانید این به چه معناست و چگونه کسی می تواند بخشی از اطلاعات دیجیتالی را استخراج کند؟ ادامه مطلب.

روند استخراج شاید بنیادی ترین نوآوری بیت کوین باشد. به طور خلاصه ، افراد و سازمان ها می توانند از رایانه برای حل معادلات فوق العاده پیچیده استفاده کنند. با حل معادله ، یک “بلوک” ایجاد می شود و در ازای آن حل کننده با 25 بیت کوین پاداش می گیرد. هر چهار سال مقدار BitCoins پاداش داده شده برای تکمیل یک بلوک به نصف کاهش می یابد ، بنابراین در سال 2009 شخصی 50 بیت کوین دریافت کرد. و چند سال دیگر ، پاداش دوباره به نصف کاهش می یابد.

با ادامه استخراج ، معیارهای “دشواری” پیچیدگی را افزایش می دهد ، و سختی بیشتری برای استخراج هر بلاک Bitcoin جدید ایجاد می کند. هدف از ماتریس دشواری این است که مطمئن شوید بلاک جدیدی از بیت کوین تقریباً هر ده دقیقه استخراج می شود. این کمک می کند تا جریان پایدار و قابل پیش بینی بیت کوین های جدید به بازار تضمین شود. یک نکته مهم برای درک این است که این معادلات مانند معادلاتی نیست که در کلاس جبر دبیرستان با آن روبرو شدید. این معادلات بسیار پیچیده هستند و اکنون برای حل نیاز به مقدار زیادی انرژی رایانه و در نتیجه برق دارند.

هنگام راه اندازی بیت کوین ، دشواری آن چنان کم بود که اساساً هرکسی که رایانه داشته باشد می تواند بیت کوین استخراج کند. با افزایش سختی ، نیازهای سخت افزاری نیز افزایش می یابد. پس از مدت کوتاهی ، یک پردازنده PC ساده دیگر به اندازه کافی قدرت استخراج بیت کوین را نداشت. معدنچیان دریافتند که می توانند از کارت های گرافیک قدرتمند برای ادامه کار استفاده کنند.

هزینه های برق و نیازهای پردازش انرژی همچنان افزایش می یابد ، و به زودی کارشناسان سخت افزار در حال ایجاد آرایه های گیت قابل برنامه ریزی برای میدان (FPGA) هستند. FPGA اساساً یک سخت افزار سفارشی ساخته شده است که به طور خاص برای استخراج بیت کوین ایجاد شده است. آنها از قدرت کافی برخوردار هستند اما مقدار کمی انرژی مصرف می کنند. حتی در این صورت ، FPGA به سرعت ناکافی شد و سرانجام شرکت های سخت افزاری رایانه ای تولیدکننده تراشه های خاص استخراج BitCoin را که به آنها ASIC گفته می شود ، تنها با هدف استخراج آغاز کردند. ASIC محدودیت نظری سخت افزار استخراج بیت کوین را نشان می دهد و از ابتدا طراحی شده است تا قدرتمند باشد ، اما برای مصرف برق کم است. توضیح هر دو این سخت افزارها دشوار است ، اما فقط کافی است بگوییم که آنها الکتریسیته قدرتمند و کم مصرف هستند.

یکی از مهمترین عملکردهای استخراج بیت کوین این است که ارز را به مقدار واقعی متصل می کند. در حال حاضر ، اکثر ارزها فقط از کاغذ یا فلزات ارزان قیمت و بدون هیچ گونه پشتوانه ای از طلا ، نقره یا اشکال دیگر تشکیل شده اند. نه تنها این ، بلکه بانک های مرکزی می توانند به میل خود پول جدیدی ایجاد کنند. به تعبیری ، اکثر ارزها فقط ارزش دارند زیرا ما اعتقاد داریم که آنها ارز دارند. با گره زدن بیت کوین برای حل معادلات پیچیده ، استخراج مقدار ذاتی خاصی را در سکه ها القا می کند. حداقل ، استخراج بیت کوین تضمین می کند که سکه ها باید در واقع از طریق فرآیندی ایجاد شوند که نیاز به تلاش و ورودی دارد ، در حالی که بانک های مرکزی می توانند به همان اندازه که می خواهند پول ایجاد کنند.

علاوه بر این ، فقط 21 میلیون بیت کوین برای استخراج وجود دارد. در حال حاضر ، کارشناسان تخمین می زنند که حدود نیمی از بیت کوین با موفقیت استخراج شده است. سیستم استخراج به گونه ای طراحی شده است که یک معادله را می توان به طور متوسط ​​در ده دقیقه حل کرد. هر چهار سال ، تعداد بیت کوین اعطا شده در هر بلاک موفق استخراج شده به نصف کاهش می یابد. این امر باعث کاهش قابل ملاحظه جریان بیت کوین به بازار می شود.

بنابراین آیا باید در استخراج بیت کوین شرکت کنید؟ صادقانه بگویم ، مگر اینکه قصد داشته باشید هزاران دلار سرمایه گذاری کنید که اکنون برای خرید تجهیزات مناسب نیاز است ، استخراج معادل آن ارزش ندارد. در این مرحله ، فقط شرکت های جدی یا افراد دارای سهام بزرگ سرمایه برای خرید تجهیزات قدرتمند و کارآمد انرژی مورد نیاز برای حل معادلات پیچیده بودجه دارند..

و اگر به سرمایه گذاری در تجهیزات فکر می کنید ، باید به شما هشدار داده شود: این یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است. اکنون سخت افزار مناسب می تواند 20000 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد و رقابت برای استخراج سکه در حال افزایش است. نه تنها این ، بلکه بیت کوین نوعی ارز جدید است که هیچ کس واقعاً مطمئن نیست که ارزش واقعی آن چقدر است. بازارهای مبادله بیت کوین شاهد نوسانات وحشی بوده و بیش از 250 دلار در هر سکه افزایش یافته است ، در حالی که ظرف چند روز به کمتر از 100 دلار سقوط می کند. بنابراین قبل از اینکه پس انداز زندگی خود را سرمایه گذاری کنید ، باید مدتی را برای انجام تحقیقات بیشتر اختصاص دهید.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me