مارکو سانتوری می گوید که تصمیم قضایی “بیت کوین یک ارز است” می تواند “به عنوان یک نمونه بسیار گسترده” مورد استفاده قرار گیرد

اگر چیز خوبی از طرح Ponzi ایجاد شده توسط اصلاح کننده های ترندون – که بیشتر در دنیای ارزهای رمزنگاری شده به “pirateat40” معروف است ، وجود داشته باشد – تصمیم قاضی تگزاس ، که اخیراً حکم کرده است که “بیت کوین یک ارز یا شکل پول است”, به این معنی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) می تواند پیش برود و از مظنون شکایت کند.

می توانید سند امضا شده توسط دادستان آمریکای شمالی را در اینجا بررسی کنید. در این تفاهم نامه ، قاضی Amos L. Mazzant تجزیه و تحلیل از پرونده مربوط به پس انداز و اعتماد بیت کوین (BTCST) ، “تجارت” ایجاد شده و توسط Shavers.

فرد مظنون از طریق این پلتفرم سرمایه گذاری هایی با ارزش بیت کوین را ارائه و فروخته است, مدیریت جمع آوری حداقل 700،000 BTC, ارزشی که معادل تقریبا 63 میلیون دلار با قیمت های امروز است. سو The ظن ها واضح بود ، اما SEC منتظر نظر قضایی در این باره بود. سرانجام ، قاضی نظر زیر را منتشر کرد:

واضح است که می توان از بیت کوین به عنوان پول استفاده کرد. این می تواند برای خرید کالاها یا خدمات مورد استفاده قرار گیرد ، و همانطور که شیورز اظهار داشت ، برای پرداخت هزینه های زندگی فردی استفاده می شود. تنها محدودیت بیت کوین محدود شدن آن به مکانهایی است که آن را به عنوان ارز قبول می کنند. با این وجود می توان آن را با ارزهای معمولی مانند دلار آمریکا ، یورو ، ین و یوان نیز مبادله کرد. بنابراین ، بیت کوین یک پول یا شکل پول است و سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در BTCST هستند ، سرمایه ای را ارائه می دهند.

Bitcoin Examiner با مارکو سانتوری ، رئیس کمیته امور تنظیم مقررات در این کشور صحبت کرد بنیاد بیت کوین, در مورد این موضوع “تفاوت بین جمله” بیت کوین پول است “و” بیت کوین می تواند به عنوان پول استفاده شود “مهم است. من فکر نمی کنم بحث برانگیز باشد که بگوییم “Bitcoin می تواند به عنوان پول استفاده شود”. مردم همیشه از بیت کوین به جای پول استفاده می کنند. من فکر می کنم که این بیانیه محدود و کاربردی واضح است “، وکیل گفت.

با این حال، “بیانیه بحث برانگیز این است که آیا بیت کوین پول است یا خیر. وقتی همه گفته و تمام شد ، بیت کوین همه و فقط همان چیزی است که هست. چگونگی انتخاب توضیح آن برای مردم به استعاره ای که انتخاب خواهیم کرد بستگی دارد: پول ، ارز ، دفتر مشترک ، کالا ، پول نقد از همتا به همتا ، طلای الکترونیکی – انتزاع خود را انتخاب کنید “.

اما این تصمیم برای آینده ارز رمزپایه چه معنایی دارد؟ به گفته این کارشناس ، این باید یک تصمیم منفرد تلقی شود. “دادگاه در حال تعیین یک موضوع مقدماتی بسیار باریک بود: آیا سرمایه گذاری های بیت کوین” اوراق بهادار “هستند تا تحت صلاحیت دادگاه های فدرال ایالات متحده قرار بگیرند. برای اینکه یک “امنیت” باشد ، محصول باید “سرمایه گذاری پول” باشد. دادگاه دریافت که ، برای این منظور ، “بیت کوین یک ارز یا شکل پول است”. از نظر فنی, این یک دارایی بسیار محدود است که باید فقط در مورد موارد محدودی از اوراق بهادار اعمال شود“، مارکو سانتوری توضیح می دهد.

با این حال ، نظر داور مازانت ممکن است راه را برای تغییر در دنیای ارز رمزنگاری شده باز کند. “با این وجود ، عملا ، وکلا ، قضات ، سیاست گذاران و نهادهای نظارتی می توان انتظار داشت که از آن به عنوان یک نمونه بسیار گسترده استفاده کند. به عنوان مثال ، یک تنظیم کننده مالی ممکن است از آن برای حمایت از موقعیت خود استفاده کند که مبادله بیت کوین باید به مجوز انتقال پول نیاز داشته باشد. وكیل ممكن است از آن استفاده كند تا قاضی را در ایالت دیگری متقاعد كند كه بیت کوین های دزدیده شده مشتری وی دارای ارزش واقعی دنیاست ، كه از ادعای خسارت حمایت می كند. پیامدها گسترده است “، وی اضافه می کند.

سوال اصلی این است که سیستم حقوقی آمریکای شمالی چگونه به پرونده ای از این دست نگاه می کند؟ طبق گفته های مارکو سانتوری ، “شش ماه پیش ،” بیت کوین غیرقانونی هستند “ممکن است بیانیه ای منصفانه باشد. امروز ، در ایالات متحده درست نیست “.

رئیس کمیته امور تنظیم مقررات می گوید که “بسیاری از حوزه های قضایی غیر آمریکایی تصمیم گرفته اند که فعلاً انتقال بیت کوین را تنظیم نکنند.. با کسب مقبولیت بیشتر بیت کوین ، این ممکن است (و احتمالاً تغییر خواهد کرد). به عنوان مثال انگلیس و آلمان رویکرد “صبر کنید و ببینید” را در پیش گرفته اند. در اینجا و اکنون ، در ایالات متحده ، صنعت بیت کوین به صراحت توسط بیش از یک سازمان دولتی تنظیم شده است. ماه ها پیش ، ما می دانستیم که وزارت خزانه داری تنظیم آن را انتخاب کرده است. اکنون می دانیم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز آن را تنظیم خواهد کرد. “.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me