استخراج بیت کوین ممکن است به زودی سودآورتر شود

استخراج بیت کوین از زمان ظهور تاکنون تجارت خطرناکی داشته است SHA-256 ASIC ها اگر یک استخراج کننده بیت کوین هستید ، در غیر اینصورت جزو افراد خوش شانس دریافت دسته 1 یا دسته 2 Avalon ASIC نبودید ، یا شرکت مناسبی را برای هر نسل جدید تراشه انتخاب کرده اید ، بعید است که یک مورد داشته باشید ROI مثبت تاکنون. با این حال ، این باید در آینده نزدیک تغییر کند.

چه چیزی باعث سودآوری بیشتر استخراج بیت کوین می شود?

جدیدترین نسل از بیت کوین استخراج ASIC ها با بهره گیری از پیشرفته ترین معماری 20 نانومتری ، به زودی در دسترس خواهد بود. هنگامی که این ماشین ها در دسترس باشند و تعداد بیشتری و بزرگتری از ماشین های 28 نانومتری فروخته شوند ، بعید به نظر می رسد که در آینده نزدیک جهش بزرگی در فناوری استخراج بیت کوین اتفاق بیفتد. حتی بالاترین شرکت های تولید کننده پردازنده مرکزی ، اینتل و AMD ، هنوز از فناوری 28 نانومتر در پردازنده های تجاری خود با 22 نانومتر تولید استفاده می کنند. در حالی که فناوری ایجاد تراشه های 14 نانومتری توسعه یافته است ، این محصولات هنوز در مرحله نمونه اولیه هستند.

اولین مجمع KNC Neptunesخطی از Neptunes KNC از اولین مجمع.

بنابراین ، اگر به گذشته دوران قبل از ASIC نگاهی بیندازید ، می بینید که دشواری استخراج بیت کوین در مسیر بسیار متفاوتی قرار داشت. با آن بالا رفت و سقوط کرد قیمت بیت کوین, زیرا همه به آسانی به همان فناوری استخراج دسترسی داشتند. من معتقدم که این اتفاق دوباره تکرار خواهد شد ، زیرا دستیابی به آن آسان تر و آسان تر می شود.

اما ماشین آلات استخراج بیت کوین 28 نانومتری بسیار گران هستند!

GAW Spond 4.5TH سپتامبرSpondoolies Tech SP30 Yukon Batch 1 از GAW Miners ، قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود.

بله ، در حال حاضر هزینه ماشین آلات استخراج بیت کوین 28 نانومتری یا استخراج کنندگان 20 نانومتری “به زودی” بسیار زیاد است. وقتی ROI با توجه به میزان سختی افزایش یافته محاسبه شود ، به نظر می رسد که این ماشین ها ROI مثبت را ارائه نمی دهند یا اینکه مدت زمان زیادی برای پرداخت هزینه های خود طول می کشد. با این حال ، آن نوع دشواری بیت کوین تجزیه و تحلیل ناقص است.

جهش های دشوار اخیر را می توان ناشی از جنگ ASIC در جریان دانست ، جایی که شرکت های مختلف برای بهبود فناوری خود در حال مسابقه بودند و اولین کسی بود که آن را به مشتریان خود ارائه می داد. اولین استخراج تجاری استخراج بیت کوین ASIC ، Avalon 1 ، در اوایل سال 2013 منتشر شد و از فناوری 110 نانومتر استفاده کرد. از آن زمان ، جهش هایی از 110 نانومتر به 45-55 نانومتر ، به 32-40 نانومتر ، به 28 نانومتر و اکنون ، احتمالاً به 20 نانومتر رخ داده است. این جهش ها باعث می شود که راندمان و مقادیر بیشتری از قدرت هش در یک ماشین افزایش یابد.

Cointerra GoldStrike (TM) 1 504 GH 28nm ASIC Hash EngineCointerra GoldStrike (TM) 1 504 GH 28nm ASIC Hash Engine

اکنون که این ASIC های استخراج بیت کوین به پیشرفته ترین حالت (حداقل از نظر ساختار اولیه تراشه) نزدیک می شوند ، جهش های دشوار باید کند شوند. همانطور که شرکت های بیشتری شروع به تولید ماشین آلات استخراج بیت کوین 28 نانومتری یا بهتر می کنند و رهبران فعلی صنعت تولید را افزایش می دهند ، قیمت هر دستگاه به طور قابل توجهی کاهش می یابد. کاهش سرعت همراه با قیمت های پایین احتمال بازگشت سرمایه بسیار مثبت منجر خواهد شد ، به خصوص در مناطقی که برق ارزان است یا در مناطق سردسیر که می توان از گرمای تولید شده توسط ماشین ها به صورت مولد (مانند یک فضای ثابت استفاده کرد) بخاری) ، یا از هوای سرد طبیعی برای خنک کردن ماشین ها استفاده کنید ، بنابراین امکان اورکلاک بالاتر از حد متوسط ​​را فراهم می کند.

بنابراین ، آیا باید اکنون یک استخراج Bitcoin Mining ASIC بخرم؟?!

من پیشنهاد نمی کنم در حال حاضر ASIC Bitcoin mining را خریداری کنید ، مگر اینکه آن را با قیمت تخفیف دریافت کنید. با این حال ، به قیمت و انتشار اخبار تولیدکنندگان ماشین استخراج بیت کوین توجه داشته باشید. من انتظار دارم بهترین زمان خرید در چند ماه آینده باشد ، اما نمی توانم دقیقاً زمان آن را پیش بینی کنم.

من شخصاً فقط دو ASIC استخراج Bitcoin و دو مالک دارم رمز نویسی کنید استخراج ASIC ، و من در کل در مورد سرمایه گذاری مثبت عمل می کنم. با این وجود ، یکی از ASIC های استخراج بیت کوین ، دو دسته ASIC Avalon بود که وقتی کمتر از 1000 ASIC در اختیار مصرف کنندگان بود ، من این مقدار را داشتم و ROI آنقدر مثبت بود که می تواند ضرر و زیان سایر استخراج کنندگان بیت کوین دیگر را کاملاً کسر کند. آن ماینر دیگر که کمی مجرد از BFL بود ، همزمان با Avalon سفارش داده شد ، اما 6 ماه یا بیشتر از آن وارد شد ، و متأسفانه بعد از 3 روز درگذشت. Avalon من در واقع هنوز کاربردی است ، اما برای توجیه 80 GHs @ 600 Watts هم اکنون بسیار گرم است.

هیئت مدیره KNC نپتونهیئت مدیره KNC نپتون

پس از آن مرحله ، شماره های استخراج کنندگان جدید بیت کوین را تولید کردم و دقیقاً به دلایلی که در بالا ذکر شد ، نمی توانم خرید هیچ یک از آنها را توجیه کنم. قیمت همه آنها گران بود و مقدر بود که مدت کوتاهی پس از حمل و نقل ، یا حتی قبل از آن منسوخ شوند. خوشحالم که می بینم این مسئله برای مدت طولانی تری باقی نخواهد ماند و مشتاقانه منتظر شروع کار در استخراج بیت کوین در این زمستان هستم.

من بیش از این واقعیت که این دو مالک من GAWMiner Furious هستند ، جزئیات زیادی در مورد Scrypt ASIC دریافت نخواهم کرد و من اساساً آنها را خریداری کردم زیرا کوچک بوده و گرمای کمی تولید می کردند. وقتی این مطلب را می نویسم آنها از بین می روند ، اما قدرت آنها خیلی پایین است و نمی توانند کارهای زیادی انجام دهند. اگر می خواهید یک راهنمای به روزتر ، با اطلاعاتی درباره نحوه تعیین سودآوری استخراج بیت کوین در سال 2015 ، بخوانید ، “آیا استخراج بیت کوین ارزش آن را دارد?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me