دولت سوئیس از مقررات بیت کوین خودداری کند

بانک ملی سوئیس (SNB) ، همراه با شورای فدرال دولت سوئیس ، مطالعه در استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی ، که دولت سوئیس را بر آن داشته است تا از تصویب مقررات خاص بیت کوین در حال حاضر خودداری کند. در عوض ، دولت برای مجازات جنایتكاران شركت در جرایم بیت کوین به قوانین مالی موجود اعتماد خواهد كرد ، اظهار داشت كه در حالی كه آنها هیچ گونه مشخصی ایجاد نمی كنند مقررات بیت کوین, ارزهای مجازی در “خلا قانونی” وجود ندارند.

“بر این اساس ، ارزهای مجازی نیز تاثیری در وظیفه بانک ملی سوئیس ندارند … با توجه به اینکه ارزهای مجازی یک پدیده حاشیه ای هستند و در یک خلا legal قانونی نیستند ، شورای فدرال نتیجه گرفته است که نیازی به اقدامات قانونی نیست درحال حاضر.”

هیچ مقرره ای در مورد بیت کوین لازم نیست: بیت کوین از قبل تحت پوشش قوانین موجود است

در این گزارش آمده است ، اگرچه دولت هیچ قانونی را به منظور وضع خاص دنبال نخواهد كرد مقررات بیت کوین, بزه دیدگی شامل بیت کوین در حال حاضر توسط قوانین مالی موجود سوئیس محافظت نمی شود. دولت سوئیس قانون تعهدات سوئیس ، قانون فدرال مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم در بخش مالی ، به علاوه قانون فدرال بانک ها و بانک های پس انداز را به عنوان قوانین موجود ذکر کرد که از قبل بیت کوین را شامل می شود. این قوانین محدودیت هایی را برای م institutionsسسات مالی بخش خصوصی اعمال می کنند که هدف آنها مبارزه با جرایمی مانند کلاهبرداری ، سرقت و پولشویی است. این قوانین خاص توسط دولت سوئیس برای اعمال مقررات بیت کوین بدون نیاز به نوشتن قانون جدید فقط به منظور ایجاد یک ساختار قانونی برای ارزهای مجازی استفاده خواهد شد. این تصمیم از سوی دولت سوئیس مشابه تصمیم اخیر دولت کانادا در مورد است اصلاح یک قانون مالی موجود برای قرار دادن ارزهای مجازی تحت اختیار آژانس های نظارتی مالی کانادا.

“قرارداد با ارزهای مجازی اصولاً قابل اجرا است و مجازات هایی را می توان برای جرایم کیفری مرتبط با ارزهای مجازی تعیین کرد.”

شورای فدرال سوئیس همچنین عدم استقبال گسترده بیت کوین را دلیل دیگری برای اینکه ارز رمزنگاری شده علاوه بر قوانین موجود در سوئیس ، هیچ قانونی را ذکر نمی کند ، ذکر کرد. آنها گفتند که بیت کوین تا حد زیادی بی ربط است و انتظار دارند که برای آینده قابل پیش بینی اینگونه بماند. بنابراین ، اصلاً نیازی به توجه زیاد به مقررات بیت کوین نیست.

“این گزارش توضیح می دهد که اهمیت اقتصادی ارزهای مجازی به عنوان وسیله پرداخت در حال حاضر بسیار ناچیز است و شورای فدرال معتقد است که این در آینده قابل پیش بینی تغییر نخواهد کرد.”

در حالی که ممکن است اقتصاد بیت کوین در مقایسه با اقتصاد جهانی یا حتی فعالیت اقتصادی در یک کشور واحد و پیشرفته بسیار کوچک به نظر برسد ، دولت سوئیس نتوانسته است به رشد نمایی اقتصاد بیت کوین در چند سال گذشته توجه کند..

طی یک عمر کوتاه 5 ساله ، یک بیت کوین از حالت واقعی خارج شده است بی ارزش, به ارزش چند صد دلار در یک نقطه در اواخر سال 2013 ، قیمت بیت کوین حتی به بیش از 1000 دلار رسیده است. علاوه بر این ، فقط در یک سال گذشته بیت کوین شاهد انفجار در آن بوده است پذیرش توسط مشاغل بزرگ اطراف جهان. (مایکروسافت اکنون بیت کوین را می پذیرد, و همچنین تعداد فزاینده ای از شرکت های چند میلیارد دلاری) شخص حتی می تواند هزینه غذا را در رستوران با خودش بپردازد بیت کوین.

از سوئیس ، دولت و SNB نمی توان انتظار داشت که رشد سریع بیت کوین و پتانسیل هنوز تا حد زیادی برآورده نشده را درک کنند. آنها در واقع موسسات دولتی هستند که تحت مشاوره اقتصاددانان اصلی جریان فعالیت می کنند ، و آنها هیچ اطلاعی در مورد بیت کوین ندارند و یا به عمد در تلاشند تا عظمت بالقوه بیت کوین را نادیده بگیرند. این اقتصاددانان این کارها را انجام می دهند زیرا وظیفه دارند از انحصار دولت در صدور پول و تنظیم عرضه آن دفاع کنند. آنها همچنین قادر به درک این واقعیت نیستند که متدولوژی های اثبات گرایانه و توصیه های سیاستی که ارائه می دهند مسئول کل اقتصاد عظیم است بحرانها که از زمان ظهور بانکداری مرکزی رخ داده است.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

نوسان و خطر قیمت بیت کوین

علاوه بر این اظهارات که بیت کوین برای اقتصاد اصلی ناچیز است و برای مدتی چنین خواهد بود ، شورای فدرال سوئیس به شهروندان نسبت به نوسان قیمت بیت کوین و خطر درگیر شدن با بیت کوین است. همین هشدار بوده است صادر شده توسط چند مرکزی بانک ها قبلا، پیش از این. تمام بانک های مرکزی که نسبت به بی ثبات بودن قیمت بیت کوین و خطرات امنیتی هشدار داده اند ، نوآوری و بهبود مداوم توسط جامعه بیت کوین.

در کمال تعجب ، برخلاف سایر بانک های مرکزی ، شورای فدرال از نوسانات قیمت و خطرات امنیتی بیت کوین به عنوان استدلال برای منصرف کردن شهروندان از استفاده از ارزهای مجازی استفاده نکرد. آنها فقط برای احتیاط این دو مورد را مطرح کردند. شورا در گزارش خود با کمال تعجب بی طرف ماند و از نشان دادن بیت کوین در یک دید منفی خودداری کرد.

مشخص نیست که سوئیس در مورد موضوع تنظیم اختصاصی بیت کوین به بی طرفی ادامه خواهد داد یا خیر. با این حال ، کوین مختصر هرگونه تغییر در تصمیمات دولت سوئیس برای خنثی ماندن را تماشا می کند و در مورد هر پیشرفت جدیدی که ممکن است از این داستان ناشی شود گزارش خواهد داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me