تحلیل قیمت بیت کوین: تیم دراپر برنده حراج جاده ابریشم است

Coindesk گزارش می دهد که تیم Draper ، سرمایه دار خطرناک ، “پدر” VC Adam Draper ، و مدیر عامل شرکت VC ، Draper Fisher Jurvetson ، برنده همه 30 هزار نفر است بیت کوین که در حراج Bitcoin Silk Road قابل جلب بود. این اعلامیه در سال متوسط ارسال وبلاگ توسط یک شرکت تجارت و ذخیره سازی بیت کوین در کالیفرنیا ، Vaurum. Coindesk خاطرنشان كرد كه Draper به عنوان سرمايه گذار در دوره تأمين بذر 4 ميليون دلار شركت در ماه مه نامگذاري شد.

مدیر عامل Vaurum ، Avish Bhama ، همچنین در پست وبلاگ اعلام کرد که تیم Draper قصد دارد با Vaurum شریک شود و از بیت کوین های برنده شده در حراج برای کمک به ورود بیت کوین به بازارهای نوظهور با ارزهای ضعیف استفاده کند..

از تیم دراپر:

“با کمک Vaurum و این بیت کوین تازه خریداری شده ، ما انتظار داریم که بتوانیم خدمات جدیدی ایجاد کنیم که می تواند نقدینگی و اعتماد به نفس را در بازارهایی ایجاد کند که با ضعف ارزها روبرو شده اند.”

این طرح برای تزریق نقدینگی بیت کوین به بازارهای در حال ظهور با ارزهای ضعیف به خوبی با پتانسیل بیت کوین برای جهانی سازی همراه است حواله بازار بسیار کارآمد تر و ارزان تر است. گرچه این یک کار خیرخواهانه نیست ، مانند اغلب حواله ها ، این می تواند به کارگران در این کشورهای در حال توسعه کمک کند تا خود را از فقر نجات دهند. از آنجا که آنها مجبور به معامله با ارزهایی نیستند که قدرت خرید بسیار کمی دارند و در عوض می توانند از ارزی استفاده کنند که به طور تدریجی از ارزش بالایی برخوردار است ، در این بازارهای نوظهور ، جایی که افراد اغلب با از نظر مالی.

تزریق مستقیم بیت کوین به اقتصادهای بازار در حال ظهور از عوارض مثبت پروژه Draper و Vaurum است ، اما این تزریق سرمایه گذاری شرکت های ثروتمند در این بازارهای نوظهور را نیز آسان می کند. چنین سرمایه گذاری توسط شرکتهای مستقر بلافاصله میزان مشاغل موجود در بازارهای در حال ظهور را افزایش می دهد و به نجات افراد از فقر کمک می کند. بنابراین ، این پروژه نقدینگی Vaurum و تیم Draper در حال کار بر روی مزایای حراج Draper’s هستند که به طور قطع به بازارهای دارای ارز استهلاک کمک می کند ، یا می تواند فرایندی را شروع کند که در آن ارزهای مستهلک شده بیت کوین جایگزین شوند.

این اطلاعیه برای قیمت بیت کوین چه معنایی دارد?

تأثیر فوری حراج بر قیمت بیت کوین

حراج جاده ابریشم تأثیر قابل توجهی در قیمت بیت کوین و همچنین اعلامیه برنده شدن یک نفر در بیت کوین در حراج داشته است. با پیش بینی پیش بینی من در تجزیه و تحلیل قبلی ، قیمت از روند 580-590 دلاری یک طرفه کمی نزولی را تجربه کرد و به دلیل فروش وحشت در آستانه حراج به 560 دلار سقوط کرد. سپس ، در روز حراج ، برخلاف پیش بینی ارائه شده توسط قیمت ، قیمت دوباره صعود کرد و 600 دلار شکست. گروه سیتی. پس از آنکه بازندگان حراج شروع به اعلامیه های عمومی کردند ، پیشنهادات خود را اعلام کردند – که همه زیر قیمت بازار بود ، و این نشان می دهد که برنده احتمالاً قیمت یا بالاتر از قیمت بازار را ارائه می دهد – قیمت بیت کوین یک بار دیگر به سمت بالا حرکت می کند. در روز سه شنبه ، اول ژوئیه ، مارشال های ایالات متحده اعلام كردند كه یك نفر برنده 30 هزار بیت کوین شده است. بازار با بالا بردن قیمت بیت کوین به 650 دلار به این خبر واکنش نشان داد و حتی با 660 دلار معاشقه کرد. در شب اول ژوئیه ، قیمت بیت کوین کاهش یافت و در حدود 640 دلار متغیر بود ، احتمالاً به دلیل هیجان فوری حراج بود. سرانجام ، صبح امروز (2 ژوئیه) ، Vaurum اعلام کرد که تیم Draper برنده بیت کوین Silk Road است و او برای تزریق بیت کوین به بازارهای نوظهور با این شرکت همکاری خواهد کرد. قیمت بیت کوین سپس به محدوده 650 دلار رسید ، که به اعتقاد من نتیجه این اعلامیه Vaurum است.

قیمت Bitcoin از اینجا به کجا می رود?

اکنون که حراج به پایان رسیده است ، قیمت فعالیت بیت کوین به فعالیت های عادی خود بازمی گردد که توسط فعالیت های معاملات روزانه و اخبار روز تعیین می شود. در حالی که بسیاری از “تحلیل گران” روند ، که از روش مثبت گرایی استفاده می کنند و فقط در صورت خوش شانس بودن دقیق هستند ، به سود حاصل از قیمت ناشی از هیجان از حراج نگاه می کنند و روند صعودی جدیدی را ایجاد می کنند ، که به احتمال زیاد فرود آمدن روی ماه. با این حال ، ما نمی توانیم فراموش کنیم که روند واقعی در کجا نهفته است ، و چگونه آن ایجاد شده است. قبل از اینکه مارشال های آمریکا حراج بیت کوین های جاده ابریشم را اعلام کنند ، با انتشار مداوم اخبار مثبت از جامعه بیت کوین ، قیمت بیت کوین در یک روند افزایشی تدریجی تنظیم شده بود. اعلام حراج جاده ابریشم باعث ایجاد واگرایی موقت از این روند شد ، که به هر دو جهت انجام شد. فروش وحشت منتهی به حراج قیمت را برای چند روز کاهش داد ، سپس هیجان و خبر خوب در حراج و بعد از حراج قیمت را عقب زد. اما ، با از بین رفتن هیجان در حراج ، قیمت بیت کوین با روند روندی که چندین هفته پیش تاسیس شده تعیین می شود.

قیمت btc 2.2قیمت بیت کوین از 30 ژوئن-2 ژوئیه

با فروپاشی بازار ، قیمت بیت کوین کف جدیدی پیدا می کند ، که فکر می کنم قیمتی بین 600 تا 650 دلار باشد. بنابراین ، ممکن است که در هنگام استقرار این طبقه جدید ، قیمت بسیار جزئی کاهش یابد. از آنجا ، قیمت به روند صعودی ثابت خود ادامه خواهد داد. تداوم این روند صعودی البته به مساوی بودن همه چیز بستگی دارد. در آینده هر اتفاقی می تواند رخ دهد که این روند تثبیت شده را بشکند و احتمالاً چنین اتفاقی نیز می افتد. گفتن اینکه آن چیز چه خواهد شد ، انجام کار غیرممکن است. واگرایی بعدی از این روند می تواند منفی یا مثبت باشد و یا می تواند واگرایی موقتی باشد یا ایجاد یک روند کاملاً جدید. تمام آنچه در اینجا با اطمینان می توان گفت این است که تا زمانی که شرایط موجود ادامه داشته باشد ، روند صعودی که از هفته ها قبل برقرار شده است ادامه خواهد داشت. در نتیجه ، ممکن است که قیمت بیت کوین در ماه های آینده به ماه بازگردد ، اما شاید نه به همان سرعتی یا تندی که احتمالاً “تحلیل گران” مثبت اندیش پیش بینی می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me