تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: اقدامات جانبی ادامه دارد

به راحتی می توان گفت که نتایج حراج جاده ابریشم دیگر هیچ تأثیری در قیمت بیت کوین ، چه منفی و چه مثبت ندارد. از زمان من آخر تجزیه و تحلیل قیمت ، بیت کوین قیمت اقدام کناری داشته است. با ماندن بین 610 دلار و 630 دلار بالا ، به نظر می رسد قیمت تا زمانی که بازارها از اخبار منفی در امان نمانند به زیر 600 دلار نخواهد رسید ، و بیشتر تأیید می کنم که حراج جاده ابریشم به ایجاد روند کوتاه مدت جدید کمک کرده است 600 دلار از این مرحله به بعد ، من معتقدم که قیمت بیت کوین تقریباً ثابت خواهد ماند و افراد در بازارها با پیش بینی خبرهای خوب سرمایه گذاری می کنند..

فقدان اخبار مهم به معنی فعالیت قیمتی Flat Bitcoin است.

از زمانی که فریبکاری در جامعه بیت کوین در حراج جاده ابریشم از بین رفت ، اخبار نسبت به بیت کوین نسبتاً آرام بودند. هیچ شرکت بزرگ و غیر مرتبط با بیت کوین قصد پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان یک وسیله پرداخت مناسب اعلام نکرده است. همچنین هیچ گزارش دیگری از طرف دولت ها یا آژانس های غیر دولتی در مورد پذیرش یا ممنوعیت بیت کوین منتشر نشده است. در مجموع ، حدود 2 هفته گذشته در جامعه بیت کوین بسیار آرام بوده است.

البته ، جامعه تحلیلگران مثبت گرای قیمت بیت کوین دائماً در حال پیش بینی های وحشیانه درباره مسیرهای آینده قیمت هستند. به طور خاص یک فرد ، در subreddit بازارهای بیت کوین ، اخیراً اشاره به دست اندازهای کوچکی در قیمت قبل از بیت کوین عمده دارد “حباب ها” و به یک دست انداز کوچک اشاره کرد که در آن زمان – 9 روز پیش ادامه داشت. با قضاوت صرفاً بر اساس این دست اندازهای نسبتاً ناچیز قیمت بیت کوین ، این فرد حدس زد که در هفته های آینده می توانیم شاهد افزایش چشمگیر قیمت ها باشیم. بسیار بعید است ، مگر اینکه برخی از اخبار مهم در جامعه به وجود آید که باعث ایجاد دامنه خرید می شود. این نوع مشاهده و مقایسه شکل دقیقاً همان چیزی است که از پیوستن به یک روش مثبت گرا هنگام تلاش برای تحلیل قیمت بیت کوین حاصل می شود. فقط با درمان تغییرات قیمت به عنوان یک نتیجه از عملکرد انسان ، ما می توانیم علت این تغییرات را شناسایی کرده و پرتره ای دقیق از قیمت آینده بیت کوین بسازیم. تحلیلگران باید به جای اینکه به نمودارهای قیمت نگاه کنند و سپس آن را با نمودارهای سال گذشته مقایسه کنند ، نمودارهای قیمت و سپس اخبار را مشاهده کنند تا درک کنند که قیمت به کجا می رود..

مسیر بسیار محتمل قیمت بیت کوین شبیه افزایش تدریجی از اوایل ماه مه است. بنابراین ، نمودارهای قیمتی اواخر سال 2014 به نظر می رسد شیب تدریجی باشد تا موشک به ماه. با این حال پیش بینی صعودی ، اما برای ما علاقه مندان به Bitcoin سخت کمی ناامید کننده است. با این حال ، نباید احتمال انتشار نوعی خبر مهم در جامعه را نادیده بگیریم. در چنین رویدادی ، قیمت بیت کوین به طور قطع سر به فلک خواهد کشید ، اگرچه تداوم ارتفاعات بدست آمده در آن جهش قیمت قطعی است یا نه. به عنوان مثال ، حراج جاده ابریشم باعث افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین شد ، اما با کاهش هیجان ، قیمت شروع به کاهش کرد و در سطح فعلی قرار گرفت..

همانطور که گفته شد ، به نظر می رسد که قیمت بیت کوین در محدوده 600 تا 640 دلار باقی بماند تا زمانی که این لرزش در اخبار مهم ادامه یابد. من این را می گویم زیرا از ابتدای ژوئیه حجم معاملات به طور مداوم در حال کاهش است. این کاهش به معنای افزایش میزان بیت کوین در دست گرفته است ، که توضیح می دهد اقدامات جانبی که از زمان پایان حراج جاده ابریشم مشاهده کرده ایم. از آنجا که مردم هر دو خرید را متوقف می کنند و فروش ، به نظر می رسد که بازار اخبار بزرگ مثبت یا منفی را پیش بینی کرده است. آنها از ترس از دست دادن یا با فروش درست قبل از موج اخبار خوب یا خرید قبل از موج اخبار منفی ، از انجام معاملات قابل توجه خودداری می کنند..

چه خبر ممکن است باشد؟ امیدواریم که البته خبرهای مثبتی باشد ، و یک گزارش مختصر سکه مصاحبه با جاش گارزا, مدیر عامل GAW Miners به ​​اخبار بسیار بسیار خوبی در افق اشاره کرد. مدیر عامل شرکت اشاره کرد که این شرکت روی چیز عظیمی کار کرده است که جزئیات آن همچنان خصوصی است. به گفته جاش گارزا ، پروژه Prime ، انقلابی در نگاه مردم به ارز رمزنگاری شده ایجاد خواهد کرد. بنابراین وقتی این پروژه عمومی شد ، امیدوارم که شاهد دستاوردهای چشمگیر قیمت بیت کوین باشیم.

“در مورد اینکه GAW در آینده به کجا می رود ، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که چشم خود را به دنبال Project Prime نگه دارم. لبهای من غیر از این است که می گویم این انقلابی در فکر مردم در مورد ارزهای رمزپایه ایجاد کرده است. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me