اداره مالیات استرالیا (سرانجام) دستورالعمل های بیت کوین را منتشر می کند

اداره مالیات استرالیا (ATO) دارد برخی از مورد انتظار منتشر شده است راهنمایی در مورد مالیات های مربوط به بیت کوین. جامعه ارزهای رمزنگاری قبلاً می دانستند که مقامات در حال کار بر روی برخی قوانین جدید هستند و زمان انتشار در واقع با راهنماهای منتشر شده در کنار اظهارنامه مالیات بر درآمد 2013-1014 استرالیا بسیار منطقی است..

مجموعه جدید مقررات همچنین به موقع عمومی می شود تا گروه رو به رشد Bitcoiners را که در حال توسعه صحنه رمزنگاری در استرالیا هستند ، راهنمایی کند. طبق CoinTelegraph, در حال حاضر استرالیا حدود 40،000 کاربر فعال BTC و همچنین 190 شرکت دوستدار بیت کوین دارد.

اعداد فاش شده توسط انجمن بیت کوین استرالیا نشان می دهد که سهم استرالیا از سرمایه بازار بیت کوین در حال حاضر تقریباً دو درصد است ، این بدان معنی است که سرمایه بازار استرالیا معادل تقریبی 120 میلیون دلار است..

در مورد دستورالعمل های جدید بیت کوین ، «مقاله راهنما و پیش نویس احکام مالیاتی صادر شده اطمینان را برای جامعه استرالیا در مورد رفتار ATO با ارزهای رمزپایه فراهم کنید در چارچوب قانونگذاری فعلی ، مایکل هاردی ، دستیار کمیسر ارشد مقام گفت.

خلاصه این آیین نامه توضیح می دهد که:-

معامله با بیت کوین مانند یک توافق مبادله ای است ، و عواقب مالیاتی آن مشابه است.

نظر ATO این است که بیت کوین نه پول است و نه ارز خارجی ، و عرضه بیت کوین یک منبع مالی برای اهداف مالیات کالا و خدمات (GST) نیست. با این وجود بیت کوین یک دارایی برای اهداف مالیات بر سود سرمایه (CGT) است.

سوابق مورد نیاز شما در رابطه با معاملات بیت کوین عبارتند از:

این یعنی معاملات بیت کوین اکنون باید مانند معاملات صرافی با عواقب مالیاتی قابل مقایسه باشد ، مگر اینکه این موارد برای اهداف تجاری اتفاق بیفتد. “افرادی که در خرید و فروش بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر مشارکت دارند – چه افراد و چه مشاغل – تشویق می شوند که راهنمایی های ما را بخوانند. اگر شرایط آنها تحت پوشش راهنمایی قرار نگیرد ، آنها می توانند با تماس با ما به دنبال یک حکم خصوصی بروند “، در سند آمده است.

در این دستورالعمل ها موارد زیر نیز ذکر شده است:-

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
 • استفاده از بیت کوین برای استفاده شخصی – هیچ مشکلی برای GTS یا مالیات بر درآمد برای افرادی که از Bitcoin برای معاملات شخصی استفاده می کنند وجود نخواهد داشت. اگر کاربر مالک یک شرکت نباشد و فقط بخواهد هزینه خدمات و کالاهای خود را در بیت کوین پرداخت کند ، مستعد هر نوع اظهارنامه مالیاتی نخواهد بود. با این حال ، خریدها نباید از 10،000 دلار استرالیا بیشتر باشد.
 • استفاده از بیت کوین برای تجارت – کسانی که می خواهند از بیت کوین برای تجارت و تجارت آن برای خدمات و کالاها استفاده کنند ، باید ارزش خریدها را به دلار استرالیا ثبت کنند و آن را به عنوان بخشی از درآمد خود ذکر کنند. این فرآیند مشابه دریافت مستمری غیر نقدی تحت معامله مبادله ای است. وقتی مشاغل در ازای دریافت خدمات و کالاها بیت کوین دریافت می کنند ، ممکن است در معرض هزینه های GTS برای آن بیت کوین ها باشد.
 • استفاده از بیت کوین برای خدمات و کالاها – مشاغلی که به دنبال خرید اقلام تجاری با بیت کوین هستند ، می توانند کسر حاصل از ارزش آن اقلام خاص را داشته باشند. GTS پس از ارزش بازار عمومی خدمات و کالاها محاسبه خواهد شد. این برابر با ارزیابی عادلانه بازار بیت کوین در زمان انجام معامله خواهد بود.
 • سود سرمایه – ATO اشاره می کند که ممکن است عواقب مالیات بر سود سرمایه باشد که شرکت ها بیت کوین را دور بیندازند. با این حال ، هرگونه سود سرمایه با مقداری که در درآمد کمی آن شرکت به عنوان درآمد منظم در نظر گرفته می شود ، کاهش می یابد.
 • استفاده از بیت کوین برای پرداخت حقوق – وقتی کارمندان با یک شرکت قرارداد کاری دارند و ترجیح می دهند به جای دلار استرالیا به آنها بیت کوین پرداخت شود ، پرداخت به عنوان مزایای فرعی در نظر گرفته می شود ، این بدان معناست که کارفرما نسبت به مقررات قانون ارزیابی مالیات مزایای Fringe حساس است.
 • استخراج بیت کوین – درآمد حاصل از استخراج بیت کوین به عنوان یک تجارت در درآمد قابل ارزیابی آن شرکت لحاظ می شود. در طول فرآیند استخراج ، هر گونه هزینه انجام شده کسر می شود. ضرر در طی فرآیند استخراج ممکن است منجر به خسارات غیر تجاری شود.

با توجه به ATO, افرادی که در خارج از حوزه تجارت از بیت کوین استفاده می کنند ، مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد یا رنج دیدن نیستند مالیات GTS مفاهیم. در این عملیات ، ارز رمزنگاری شده یک دارایی استفاده شخصی محسوب می شود.

منبع تصویر: ویکی مدیا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me