حراج جاده ابریشم و تأثیر آن بر قیمت بیت کوین

اعلامیه مارشال های ایالات متحده مبنی بر حراج این حراج ها بیت کوین در اواخر سال گذشته در مجسمه سیلک جاده بزرگترین خبر بیت کوین در دو هفته گذشته بوده است. اخبار این حراج حتی تا حدودی ترس گسترده پیرامون را تحت الشعاع قرار داده است Ghash.io, بزرگترین استخر استخراج بیت کوین و کسب 51٪ قدرت هش کردن. این حراج منشأ بسیاری از گمانه زنی ها در مورد آینده بیت کوین به طور کلی و آینده سریع تر قیمت بیت کوین بوده است. بسیاری از پیش بینی ها و “تجزیه و تحلیل” در روزهای اخیر شروع به تلاش کرده اند تا معنی حراج مارشال های ایالات متحده را برای قیمت بیت کوین درک کنند. من حتی تجزیه و تحلیل خودم (که فکر می کنم از روش بسیار مناسب تری نسبت به تحلیل روند مثبت اندیشی در Reddit و وب سایت های مختلف خبری بیت کوین استفاده می کند) را در مورد وقایع اخیر مربوط به افت قابل توجه قیمت بیت کوین و چگونگی حراج ارائه دادم بر روند نزولی تأثیر می گذارد – که از آن زمان صاف شده است.

خلاصه ای از تحلیل قیمت قبلی بیت کوین من

در تحلیل خود ، من رویدادهای عمده ای را که در جامعه بیت کوین و خارج از آن اتفاق می افتد و چگونگی تأثیر آنها در کاهش قیمت بیت کوین بررسی کردم. ما رابطه جالبی بین قیمت بیت کوین و بازار سهام آمریکا کشف کردیم ، زیرا هر دو واکنش مشابهی به اخبار منتشر شده از عراق داشتند. به نظر می رسید که بازارهای بیت کوین ، حداقل به طور موقت ، به جریان اصلی بازار سهام در ایالات متحده پیوند خورده اند. من معتقدم علت این ارتباط از طریق شبکه ظرف است اعلامیه, که احتمالاً مقداری پول از معامله گران جریان اصلی به همراه داشت ، که قطعاً بازارهای بیت کوین و بازارهای اصلی تجارت را بهم متصل می کرد. علاوه بر این ، اعلام حراج Bitcoin Silk Road مسئول کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین بود که فقط در طی دو ساعت اتفاق افتاد. من این دو داده را با کاتالیزور کاهش قیمت بیت کوین – ترس Ghash.io – ترکیب کردم و توضیحات خوبی در مورد افت قیمت بیت کوین ارائه کردم که برای قسمت بهتری از هفته ادامه داشت..

من در تجزیه و تحلیل خود اظهار داشتم که قیمت صاف می شود و احتمالاً اندکی افزایش می یابد تا اینکه جاده ابریشم حراج در پایان ماه ژوئن. تاکنون تحلیل من درست بوده است. از زمان انتشار تحلیل من در Coin Brief ، قیمت بیت کوین در محدوده 580 تا 610 دلار باقی مانده است. اگرچه قیمت بیت کوین کمی که من حدس زدم افزایش نیافته است ، من معتقد هستم که تجزیه و تحلیل من درست بوده است زیرا من فقط به عنوان یک احتمال ذکر کردم.

تجزیه و تحلیل با اظهارات من به پایان رسید که حراج بیت کوین Silk Road به طور حتم قیمت بیت کوین را کاهش می دهد. من فرض کردم که بیت کوین به بازار سرازیر می شود ، در نتیجه عرضه را افزایش می دهد و قیمت بیت کوین را کاهش می دهد. این سناریو همچنان ممکن است. با این وجود ، با توجه به انتشار برخی اخبار اضافی ، به نظر می رسد که حراج تأثیر منفی بر قیمت بیت کوین نداشته باشد.

تحولات اخیر و پیامدهای آن در حراج جاده ابریشم

در یک نمایش بزرگ بی کفایتی از طرف مارشال های ایالات متحده ، لیستی از 40 نفر علاقه مند به حراج به طور تصادفی در دسترس شرکت عمومی. با ارسال ایمیل به افراد موجود در این لیست ، دادن اطلاعاتی در مورد حراج ، شخصی از مارشال ها که ایمیل را ارسال کرده اند به طور تصادفی به جای یک نسخه از کربن کور ، یک نسخه از کربن ایمیل را برای همه افراد در لیست ارسال کرده است. این اشتباه باعث شد تا نام ها برای هر کسی که ایمیل دریافت می کند قابل مشاهده باشد و کسی از اسامی موجود در لیست اسکرین شات بگیرد ، که این امر در کل جامعه بیت کوین جای خود را باز کرد. در این لیست از شرکت کنندگان احتمالی حراج ، بسیاری از مدیران شرکتهای برجسته بیت کوین و مدیران شرکتهای سرمایه گذاری حضور داشتند. این اطلاعات حاکی از آن است که افرادی که به خرید بیت کوین Silk Road علاقه مند هستند افرادی نیستند که بخواهند با آنها خریدهای معمولی انجام دهند. بطور واضح شرکتهای سرمایه گذاری به دنبال نگهداری سکه ها به عنوان سرمایه گذاری هستند. و مدیران شرکت بیت کوین یا می توانند به دنبال نگه داشتن آنها باشند یا در حال سرمایه گذاری بر روی آنها هستند تا بتوانند از آنها برای ارتقا خدمات شرکت هایشان استفاده کنند. بعلاوه ، مبلغ هنگفتی که برای این حراج هزینه می شود ، به شدت نشان می دهد که برنده (های) حراج بیت کوین انتظار سود طولانی مدت در سرمایه گذاری های خود را دارند. هیچ کس قرار نیست 200 هزار دلار پول جمع کند تا فقط در در این حراجی قرار بگیرد تا بلافاصله بیت کوین را برای سوشی خرج کند.

لیست درز شده اسامی افراد علاقه مند به این حراج کاملاً واضح است که هرکسی که برنده این بیت کوین ها باشد ، احتمالاً آنها را برای مدت زمان طولانی نگه خواهد داشت ، با این امید که قیمت بازار بسیار بالاتر از آنچه در حراج پرداخت کرده اند ، افزایش یابد. بنابراین ، حراج می تواند هیچ تأثیری فوری بر قیمت بیت کوین نداشته باشد. ما فقط وقتی تغییر قیمت بیت کوین را مشاهده خواهیم کرد که این سکه های حراج در اقتصاد بیت کوین شروع به حرکت کنند ، زمانی که برنده (های) حراج شروع به خرید کالاها با بیت کوین یا فروش آنها با ارز فیات می کنند.

با این حال ، اعلامیه SecondMarket ، یک شرکت بیت کوین که قیمت بیت کوین Silk Road را پیشنهاد خواهد داد ، می تواند احتمال ورود سکه های حراج به بازار زودتر از دیرتر را افزایش دهد. این شرکت به مشتریان خاص اجازه خواهد داد پیشنهادات منفرد خود را که در یک پیشنهاد کل قرار دارد ، ارائه دهند و سپس در تلاش برای خرید حداقل برخی از بیت کوین های جاده ابریشم ، پیشنهادات پیشرفته ارائه می شود. اگر SecondMarket برنده یكی از سكه ها شود ، آنها بین پیشنهاد دهندگان منفرد توزیع می شوند ، به احتمال زیاد متناسب با مبلغی كه آنها در پیشنهاد اصلی جمع كرده اند. با کاهش آستانه سرمایه برای حراج ، مقادیر بسیار کمتری بیت کوین از کل قابلمه حراج شده توسط مارشال ها توزیع می شود. از آنجا که سرمایه گذاری در این بیت کوین ها بسیار کمتر خواهد بود ، احتمال جابجایی سریعتر بیت کوین ها اندکی افزایش می یابد ، بنابراین قیمت بیت کوین کاهش می یابد. اما حداقل مشارکت های تعیین شده توسط SecondMarket 25000 و 50،000 دلار است ، بسته به نوع پرداختی که مشارکت کنندگان به دنبال آن هستند. این هنوز مبلغ قابل توجهی پول است و بیت کوین ها باید مدتی نگه داشته شوند تا پیشنهاد دهندگان بازگشت سرمایه خود را ببینند. بنابراین اگرچه احتمال ریخته شدن سریع سکه ها ممکن است کمی افزایش یابد ، اما به نظر می رسد که نگهداری آنها بیشتر است.

کمی تغییر در تحلیل قیمت بیت کوین من

این برای قیمت بیت کوین در آینده به چه معناست؟ گذشته از فروش وحشت در حراج ، پس از پایان حراج ، قیمت بیت کوین نباید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. یا این روند پایدار ادامه خواهد داشت ، با توجه به انحراف جزئی به دلیل فروش وحشت ، یا قیمت بیت کوین در انتظار اخبار مثبت از طرف برنده (های) حراج بیت کوین مارشالز ، به سمت بالا خواهد رفت..

در نتیجه ، پیش بینی های من در مورد تأثیر این حراج بر قیمت بیت کوین از احتمال ناچیز به سمت پایین و نامشخص است ، با احتمال تداوم روند کج یا چرخش رو به بالا قیمت بیت کوین. با این حال ، بقیه تحلیل هایم را محکم نگه می دارم. قیمت بیت کوین به احتمال زیاد تا حراج ثابت خواهد ماند و ما خواهیم دید که پس از آن چه اتفاقی می افتد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me