بهترین کیف پول های بیت کوین برای بررسی آندروید

بهترین کیف پول های بیت کوین برای بررسی آندروید

اگر می خواهید Bitcoins خود را در دستگاه همراه Android ذخیره کنید ، این پست برای شما مناسب است. من در مورد مزایا و معایب کیف پول های اندروید بحث خواهم کرد به علاوه مقایسه بهترین کیف پول هایی را که می توانید در فروشگاه Google Play پیدا کنید.

کیف پول بیت کوین برای خلاصه اندروید

کیف پول های اندرویدی بیت کوین برنامه هایی هستند که به شما امکان ذخیره ، ارسال و دریافت بیت کوین خود را از دستگاه اندرویدی خود می دهند. در حالی که استفاده از کیف پول موبایل به شما امکان پرداخت سریع و آسان را می دهد ، کیف پول های تلفن همراه دائماً به اینترنت متصل هستند (به عنوان مثال کیف پول های داغ) ، و این باعث آسیب پذیری بیشتر آنها در برابر حملات می شود.

علاوه بر این ، دستگاه های تلفن همراه معمولاً گم می شوند ، شکسته می شوند یا به سرقت می روند ، بنابراین برای اطمینان از سکه های شما هنگام استفاده از کیف پول اندروید همراه با مراحل اضافی ،.

در اینجا کیف پول های برتر بیت کوین برای Android وجود دارد:

اگر می خواهید بررسی دقیق تری از کیف پول های مختلف داشته باشید ، به خواندن ادامه دهید. آنچه در این پست بررسی خواهم کرد:

1. بررسی اجمالی کیف پول های بیت کوین

قبل از ادامه کار ، مطمئن شوید که از طریق این فیلم با اصول کیف پول بیت کوین آشنا شده اید:

صرف نظر از اینکه بیت کوین خود را از کجا خریداری می کنید ، روش توصیه شده این است که همیشه سکه ها را به کیف پول خود منتقل کنید و آنها را در صرافی یا کیف پول غیر حضوری نگه ندارید (به عنوان مثال کیف پولی که به شما امکان دسترسی به کلیدهای خصوصی آن را نمی دهد).

انواع مختلفی از کیف پول برای انتخاب وجود دارد که معیارهای اصلی مقایسه راحتی و امنیت است.

وقتی صحبت از راحتی می شود ، هیچ چیز کیف پول های موبایل را شکست نمی دهد. آنها به شما یک روش بسیار سریع و راحت برای دسترسی به سکه هایتان را می دهند ، زیرا به هر حال بیشتر افراد دستگاه همراه خود را با خود حمل می کنند.

از طرف منفی ، کیف پول های موبایل کمترین امنیت کیف پول بیت کوین را دارند. هنگام بارگیری کیف پول اندروید برای بیت کوین ، این بدان معنی است که کلید خصوصی در دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می شود. و اگر دستگاه گم شود ، کلید خصوصی نیز از بین می رود.

دستگاه های تلفن همراه تمایل دارند از بین بروند یا خراب شوند. در چنین مواردی ، می توانید کیف پول خود را با استفاده از عبارت دانه (24 کلمه ای که فعال می کنید) بازیابی کنید ، بنابراین مطمئن شوید که آن را در یک مکان امن نگهداری می کنید.

با این حال ، بزرگترین مسئله هنگام استفاده از کیف پول موبایل ، در صورت به سرقت رفتن دستگاه شما است. در چنین حالتی ، یک هکر باتجربه ممکن است سریعتر از اینکه بتوانید سکه های شما را بازیابی کند ، دسترسی پیدا کند.

با توجه به موارد فوق ، توصیه می شود فقط مقدار کمی بیت کوین را در دستگاه تلفن همراه خود نگه دارید. مقادیر زیادی باید روی کیف پول ایمن تری مانند کیف پول سخت افزاری نگهداری شود.


2. مقایسه کیف پول آندروید

لجر نانو ایکس

طرفداران: افزایش امنیت ، بیش از 1000 دارایی پشتیبانی می شود

منفی ها: رایگان نیست ، مستلزم حمل یک دستگاه اختصاصی است

رتبه بندی فروشگاه Google Play:  3.7

Ledger Nano X آخرین نسخه از جانبازان امنیتی ، Ledger است.

اگرچه Nano X به خودی خود کیف پول موبایلی نیست ، اما از طریق یک برنامه تلفن همراه قابل دسترسی است. این ویژگی به شما امکان می دهد دارایی های خود را مستقیماً از دستگاه Android خود مشاهده و مدیریت کنید.

این را به افزایش امنیتی که هنگام استفاده از کیف پول سخت افزاری به دست می آورید اضافه کنید و Nano X بهترین ویژگی های هر دو جهان را به شما می دهد.

رابط کاربری Nano X از طریق برنامه تلفن همراه Leger’s Live (از طریق اتصال بلوتوث) انجام می شود. با بررسی اولیه ، مراحل نصب و راه اندازی کامل نیست. هنوز هم ، طراحی بصری دفتر با این مدل حفظ می شود ، و این احتمالاً یکی از ایمن ترین روش ها برای ذخیره سکه های شما است.

می توانید بررسی کامل Ledger Nano X را در اینجا بخوانید.


ZenGo

طرفداران: امنیت عالی ، کیف پول رمزنگاری بدون کلید ، ویژگی های اضافی مانند خرید و تعویض رمزگذاری. 

منفی ها: در حال حاضر تعداد محدودی سکه را پشتیبانی می کند (به عنوان مثال هیچ پشتیبانی از Litecoin)

رتبه بندی فروشگاه GooglePlay:  4.5

ZenGo با استفاده از یک راه حل رمزنگاری نوآور ، کیف پول رمزنگاری بدون کلید و بدون هیچ گونه معامله امنیتی را فراهم می کند. این ویژگی منحصر به فرد به کاربران امکان می دهد سهولت استفاده از ذخیره سکه های خود را بدون دردسر تأمین کلید خصوصی خود داشته باشند. 

کیف پول همچنین دارای ویژگی های اضافی از جمله سکه گذاری ، تبادل سکه و رابط کاربری بسیار بصری است. تعداد سکه های پشتیبانی شده در ZenGo به استثنای پشتیبانی Litecoin ، برای پوشش سبد سهام altcoin کاربران بیشتر است. جدا از هزینه های اعمال شده برای خرید و تجارت سکه ، کیف پول رایگان است.

بررسی کامل ZenGo من را می توانید در اینجا بخوانید.

کوینومی

طرفداران: استفاده آسان ، متمرکز بر امنیت ، کراس پلت فرم ، دارایی های متعدد

منفی ها: منبع باز نیست

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 4.6

Coinomi یک کیف پول ارز رمزنگاری شده امن است که قابلیت تبادل در داخل برنامه را ارائه می دهد. Coinomi خود را امنیت و حریم خصوصی متمرکز می داند و بر این واقعیت تأکید دارد که هیچ ارتباطی از طریق کیف پول امکان پذیر نیست.

با تشکر از نصب و راه اندازی بسیار سریع آن و پشتیبانی از سکه های متعدد ، کیف پول در بین علاقه مندان به رمزنگاری بسیار محبوب است به عنوان راهی برای ذخیره و مبادله ارز رمزنگاری شده.

بررسی کامل Coinomi من را می توانید در اینجا بخوانید.


ابرا

طرفداران: 3 سکه پشتیبانی شده (BTC ، BCH) & LTC) ، ادغام کارت اعتباری ، گزینه سرمایه گذاری در برنامه

منفی ها: بیشتر از یک کیف پول یک سیستم عامل تجارت است

رتبه بندی فروشگاه GooglePlay:  4.1

Abra یک کیف پول موبایل بیت کوین است که به شما امکان تجارت و مبادله ارز رمزنگاری شده با فیات را نیز می دهد. ابر به عنوان یک کیف پول به شما امکان می دهد نه تنها بیت کوین بلکه Bitcoin Cash و Litecoin را روی کیف پول ذخیره کنید.

27 سکه اضافی از طریق برنامه قابل معامله است اما در آن ذخیره نمی شود.

استفاده از کیف پول مستلزم ارائه آدرس ایمیل و شماره تلفن خود است. برای کاربرانی که مایل به ناشناس ماندن هستند ، این یک اشکال قابل توجه است.

با این حال ، رابط کاربری برنامه و تجربه کلی آن حتی برای یک تازه وارد کامل نیز بسیار دلپذیر و آسان است.

حاشیه، غیرمتمرکز

طرفداران: پشتیبانی از ارزهای چندگانه ، مبتدیان ، منبع باز

منفی ها: هیچ یک

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 4.1

اج ، که قبلاً با نام Airbitz شناخته می شد ، کیف پول بیت کوین همراه با منبع باز و چند ارز است. به لطف توسعه منبع باز محصول ، Edge از امنیت فوق العاده ای برخوردار است.

علاوه بر این ، Edge همچنین ویژگی های دوستانه مبتدی مانند لیستی از مشاغل پذیرنده بیت کوین را ارائه می دهد. مشارکت های Edge با تجارت پذیرش بیت کوین اغلب تخفیف هایی را برای کاربرانی که از طریق برنامه خرید می کنند ارائه می دهد.

این کیف پول در نسخه iOS نیز موجود است.


اتمیکیف پول اتمی

طرفداران: فناوری مبادله اتمی فعال است,

منفی ها: چندین مورد فنی که توسط کاربران گزارش شده است

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 4.3

کیف پول اتمی یک کیف پول کاملاً غیرمتمرکز چند ارز است که از سوآپ اتمی نیز پشتیبانی می کند. برای سکه هایی که از مبادله اتمی پشتیبانی نمی کنند ، Atomic دارای رابط تبادل ShapeShift ، ChangeNOW و Changelly داخلی است.

شرکت پشت کیف پول اتمی نسبتاً جوان است (اکتبر 2017 تاسیس شد) و در حالی که بررسی در مورد کیف پول ها اغلب مثبت است ، برخی از افراد مشکلات فنی مربوط به خود برنامه را گزارش می دهند.

MyCelium

طرفداران: منبع باز ، بسیار پرطرفدار

منفی ها: فقط موبایل ، نه مبتدی دوستانه

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 4.1

MyCelium یک کیف پول محبوب برنامه موبایل است که از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی پیشرفته برخوردار است.

بله ، کیف پول برای کاربران تازه وارد کمی پیچیده است اما هنوز هم یکی از ایمن ترین و سریع ترین در بازار است. MyCelium به عنوان یک برنامه نرم افزاری منبع باز ، مرتباً در حال ارتقا است.

کیف پول دارای رابط وب یا دسک تاپ نیست ، به این معنی که فقط از طریق کیف پول تلفن همراه شما می توان به سکه دسترسی داشت.


BRD (BreadWallet سابق)

طرفداران: کاربر پسند ، از چندین ارز ، منبع باز پشتیبانی می کند

منفی ها: فقط ویژگی های اساسی

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 4.0

BRD احتمالاً یکی از ساده ترین کیف پول های اندرویدی بیت کوین است. کیف پول منبع باز است که باعث امنیت و اطمینان بیشتر آن می شود. برای استفاده از برنامه نیازی به ثبت نام نیست. پس از نصب برنامه ، می توانید بلافاصله ارسال یا دریافت بیت کوین را شروع کنید.

این برنامه همچنین مبادله ای را ارائه می دهد که می توانید دارایی خود را خریداری کرده و مستقیماً روی کیف پول خود ذخیره کنید. از جنبه های منفی ، برنامه فقط به مجموعه ای اساسی از ویژگی ها اجازه می دهد و از این رو برای مبتدیان و نه کاربران پیشرفته مناسب تر است.

Jaxx Liberty

طرفداران: خدمات مبادله رمزنگاری شده در داخل کیف پول ، رابط کاربری بصری ، پشتیبانی از سکه های متعدد

منفی ها: برنامه ناپایدار است

رتبه بندی فروشگاه Google Play: 3.3

Jaxx Liberty ، قبلاً با نام ‘Jaxx’ شناخته می شد ، کیف پول سیار است که خدمات مبادله ارز رمزنگاری شده را از طریق تغییر شکل ارائه می دهد. استفاده از کیف پول بسیار آسان است ، از طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند و می تواند در بین دستگاه ها جفت شود بنابراین می توانید از طریق دسک تاپ خود نیز آن را کنترل کنید.

Jaxx Liberty یک کیف پول غیر حضوری است ، به این معنی که کلیدهای خصوصی شما در تلفن شما ذخیره می شوند و نیازی نیست که به شخص ثالثی در این مورد اعتماد کنید. از طرف منفی ، برنامه به دلیل به روز نکردن قیمت ها و یخ زدن های گاه به گاه در اواسط اقدامات ، کلافه است.


3. نتیجه گیری

همانطور که مشاهده می کنید کیف پول های اندرویدی بیت کوین یک روش بسیار مناسب برای حمل بیت کوین با خود ارائه می دهند. با این حال ، به دلیل خطر سرقت یا از دست دادن تلفن ، بسیار مهم است که موارد زیر را همیشه بخاطر بسپارید:

  • همیشه در صورت امکان یک محافظ پین کد برای کیف پول خود تنظیم کنید
  • هرگز مقادیر زیادی بیت کوین را روی کیف پول موبایل خود ذخیره نکنید
  • دانه 12-24 کلمه ای را که هنگام راه اندازی کیف پول خود به دست می آورید یادداشت کرده و در مکان امنی نگهداری کنید.

به خاطر داشته باشید که هر کیف پول مجاز به Google Play تأیید نمی شود. این بدان معناست که برخی از افراد می توانند کیف پول مخربی مانند برنامه ها ایجاد کنند تا یکبار سکه های شما را به کیف پول تلفن همراه خود بفرستند ، آنها را بدزدند.

به همین دلیل مهم است که فقط برنامه های شناخته شده را بارگیری کنید و مطمئن شوید که آنها برنامه رسمی هستند که در واقع بدنبال آن هستید.

خودشه! اگر می خواهید تجربه خود را با کیف پول های Android به اشتراک بگذارید یا در مورد کیف پول جدید به من بگویید ، فقط در قسمت نظرات زیر نظر دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me