کانادا برای اجرای مقررات بیت کوین

دولت کانادا قانون عواید حاصل از جرم (پولشویی) و قانون تأمین مالی تروریسم از سال 2000 را اصلاح کرده و شامل بخشی از بیت کوین مقرراتی که طبق آن ، هر مشاغل بیت کوین ، خواه در داخل و یا خارج از کانادا مستقر باشند ، هنگام انجام معاملات تجاری که با حوزه های مالی کانادا همپوشانی دارند ، از برخی دستورالعمل های دقیق دقیق پیروی کنند. لایحه اصلاح قانون عواید حاصل از جرم (پولشویی) و قانون تأمین مالی تروریسم در سال 2000 برای اولین بار در ماه مارس مطرح شد ، اما تا 19 ژوئن توسط پارلمان کانادا تصویب نشد. در حالی که بیت کوین احتمالاً بیشترین میزان ارز رمزنگاری شده را خواهد داشت ، از آنجا که محبوب ترین آن است ، این اصلاحیه محدود به بیت کوین نیست. زبان این قانون به گونه ای است که تمام ارزهای رمزپایه را در بر می گیرد ، با بیان:

“بخش 19 قسمت 6 اصلاحیه عواید حاصل از جرم (پولشویی) و قانون تأمین مالی تروریسم برای افزایش موارد شناسایی مشتری ، ثبت سوابق و ثبت الزامات موسسات مالی و واسطه ها ، مراجعه به کازینوهای آنلاین و تمدید برنامه این قانون برای اشخاص و نهادهایی است که با ارزهای مجازی و مشاغل خدمات پول خارجی معامله می کنند. “

این بخش از مقررات بیت کوین هر مشاغلی را که عمدتاً در تجارت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال معامله می کنند ، به عنوان مشاغل خدمات پول طبقه بندی می کند. هر یک از شرکتهای بیت کوین که در کانادا تجارت می کنند ، پس از طبقه بندی به عنوان یک تجارت خدمات پولی ، مورد نیازهای بی شماری قرار می گیرند ، مانند ثبت سوابق ، روش های تأیید ، گزارش معاملات مشکوک و شرایط ثبت نام. این آیین نامه بیت کوین همچنین به هر شرکت بیت کوین که هر نوع تجارت بیت کوین را در حوزه اقتصاد کانادا انجام می دهد ، نیاز دارد تا در مرکز تجزیه و تحلیل معاملات مالی و گزارشات کانادا ثبت نام کند. عدم ثبت نام در این دفتر منجر به مجازات های سنگینی برای مشاغل مورد نظر می شود. این مجازات ها شامل افشای عمومی اسامی شرکت هایی است که نتوانسته اند مقررات بیت کوین را رعایت کنند ، که به ضرر هر کسب و کار بیت کوین است و تلاش می کند با هر موسسه بانکی در کانادا کار کند..

تأثیر بالقوه مقررات بیت کوین

قانونی که این مقررات بیت کوین را اجرا می کند ، تا زیر گسترش می یابد هر تجارت بیت کوین که صرف نظر از کشور اصلی شرکت در کانادا تجارت می کند. اگر Robocoin می خواهد دستگاه خودپرداز بیت کوین را در یکی از شهرهای کانادا نصب کند ، باید مطابق با مقررات جدید بیت کوین باشد. اگر یک شهروند کانادایی هر مقدار بیت کوین از آن خریداری یا بفروشد Coinbase, سپس Coinbase باید از مقررات بیت کوین پیروی کند. گستردگی این مقررات بیت کوین در این دو مثال خود را نشان می دهد. هر شرکت بیت کوین در جهان باید از این مقررات بیت کوین کانادا پیروی کند در غیر اینصورت در کانادا ممنوع خواهد شد.

نمی توان گفت که آیا پارلمان کانادا در تلاش عمدی برای محدود کردن گسترش بیت کوین در کانادا ، آیین نامه بیت کوین را تصویب کرد یا خیر. با این حال ، صرف نظر از اهداف قانونگذاران کانادایی ، این مقررات بیت کوین به طور بالقوه می تواند ضرر قابل توجهی در میزان پذیرش بیت کوین در اقتصاد داخلی کانادا ایجاد کند. اگر صرافی ها و ارائه دهندگان دستگاه های خودپرداز تصمیم به ورود به کانادا بگیرند ، یا مشاغل کانادایی خود را که قبلاً موجود است خاتمه دهند ، برای سایر مشاغل محلی – کافی شاپ ها و کتابفروشی های محلی – در شهرهای کانادا سخت تر است که بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت محصولات خود قبول کنند ، زیرا هیچ راهی قانونی برای تجارت بیت کوین خود با فیات ندارند ، که در حال حاضر برای کمک به پوشش هزینه های اضافی باید این کار را انجام دهند. علاوه بر این ، هر تجارت خارجی بیت کوین که به دنبال جذب مشتری کانادایی است ، به دلیل مقررات بیت کوین از انجام این کار منصرف می شود. اساساً ، این مقررات بیت کوین می تواند انجام فعالیت های تجاری بیت کوین را چنان پرهزینه و سنگین کند که ممکن است از ورود به بخشهای مالی کانادا انصراف دهند..

آیا این مقررات بیت کوین می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد?

هنگامی که چین تلاش کرد بیت کوین را بطور کامل ممنوع کند ، قیمت بیت کوین واکنش بسیار منفی نشان داد. اگرچه مقررات بیت کوین که توسط کانادا تصویب شده است ، به احتمال زیاد تاثیری مانند “ممنوعیت” های چینی نخواهد داشت ، اما صرفاً قانونی است و نه منع مستقیم ، اما هنوز هم می تواند تاثیری در قیمت بیت کوین داشته باشد. هر خبر بدی در جامعه بیت کوین می تواند تاثیری در قیمت بیت کوین داشته باشد ، و این تصویب مقررات بیت کوین یک خبر بسیار قابل توجه است.

با این حال ، به نظر می رسد که این اخبار حداقل در حال حاضر بر قیمت بیت کوین تأثیر نگذاشته است. قیمت بیت کوین بیشتر روز (23 ژوئن 2014) را در محدوده 580 دلار سپری کرده و در بیشتر روز روز 588 دلار معلق مانده است که کمی کمتر از محدوده 590 دلاری است که طی چند روز گذشته در بازارها غالب شده است. این افت بسیار ناچیز قیمت بیت کوین به سختی نتیجه این خبر از کانادا است. از آنجا که قیمت بیت کوین تنها چند دلار کاهش یافته و بیشتر کاهش پیدا نکرد ، نشان می دهد که این نتیجه معاملات عادی است. نوسانات قیمت بیت کوین که در واکنش به اخبار اتفاق می افتد ، به طور کلی ناگهانی است ، یا بسیار عمیق یا زیاد است ، بسته به اینکه خبر خوب است یا نه. در حالی که این احتمال وجود دارد که این مقررات بیت کوین تأثیر منفی بر قیمت بیت کوین داشته باشد ، اما به محض اجرای واقعی مقررات بیت کوین ، بسیار بعید است که مقررات بیت کوین تاثیری در قیمت بیت کوین یا گسترش آن داشته باشد. بیت کوین در کانادا. اکثر مشاغل تحت تأثیر این قانون از قبل در تلاشند تا با این قانون سازگار شوند – به این دلیل که این شرکت ها با قوانین مشابه دیگری در کشورهای دیگر روبرو شده اند و اکنون انتظار دارند که این قانون در کشورهایی مانند کانادا نیز وجود داشته باشد. بنابراین به احتمال زیاد عدم واکنش اولیه قیمت بیت کوین به این اخبار نشان دهنده تأثیرات آینده مقررات بیت کوین کانادا بر قیمت بیت کوین است که در بهترین حالت قابل اغماض است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me