چگونه می توان جامعه بیت کوین را از طریق آگاهی رشد داد

این مقاله بر اساس تجربه ، مشاهده و نظر نویسنده است.

دیروز Coin Brief مقاله ای با عنوان “،آینده بیت کوین به شما بستگی دارد“، به عنوان یک فراخوان برای جامعه عمل کند. با آشفتگی اخیر در دنیای ارزهای دیجیتال و نگرانی شدید از روند نزولی اخیر ، به نظر می رسد بسیاری از مردم در مورد چگونگی آوردن افراد جدید ، ایده های جدید و بالقوه فشار خرید بیشتر به بازار گم شده اند. در حالی که مطمئناً به افراد جدید و ایده های جدید نیاز است بیت کوین (یا به طور کلی ارز دیجیتال) فقط در صورت درگیر شدن افراد بیشتر می تواند رشد کند ، تمرکز بر قیمت ناسالم است.

قیمت BTC البته مهم است ، اما اهمیت آن با گمانه زنی ها و افرادی که انتظار ثروتمند شدن دارند ، افزایش یافته است.  این طرز فکر سمی است, زیرا وقتی افرادی که وعده افزایش ثروت شخصی خود را می گیرند ، اما عکس این اتفاق می افتد ، احتمال کینه و عصبانی شدن آنها زیاد است. این می تواند منجر به افرادی شود که سودمندی بیت کوین و مزایای ارز دیجیتال را درک می کنند ، اما کینه ای نسبت به کسانی دارند که احساس می کنند آنها را گمراه کرده اند ، که به نوبه خود می تواند کینه ای برای کل جامعه باشد.

چگونه می توان بیت کوین را بدون تبلیغ سوداگری تبلیغ کرد

هدفی که جامعه باید بر آن متمرکز شود ، ارتقا awareness آگاهی و درک بیت کوین است, زنجیره بلوک, و به طور کلی ارز دیجیتال. وقتی مردم بفهمند که چرا بلاکچین بیت کوین یک پیشرفت انقلابی است و می توانند کاربردهای بالقوه آن را ببینند ، احتمالاً با استفاده از این ایده به فروش می رسند. حتی اگر آنها تصمیم نگیرند که بلافاصله هر واحد پول ملی خود را با عوض کنند بیت کوین, Litecoin, Reddcoin, Primecoin, یا هر ارز دیجیتالی دیگر ، دانه ای برای مکالمه های بعدی می کارد. وقتی اخبار کافی درباره ارز دیجیتال به کانالهای اصلی منتقل شود ، آنها می توانند آن را به طور دقیق برای دوستان و خانواده خود توضیح دهند. آگاهی باعث افزایش آگاهی می شود و بیت کوین باید با هر فردی که از توانایی بالقوه خود اطمینان دارد سریعتر به سمت رویای “توده حیاتی” حرکت کند. هنگامی که سودمندی ارزهای دیجیتال شروع به گسترش می کند ، بسیاری از این افراد که از آنها آگاه هستند یا ممکن است در آینده از آنها آگاه شوند ، شروع به جهش می کنند. این موضوع مربوط به فرزندخواندگی امروز نیست ، بلکه در مورد آماده سازی برای پذیرش در آینده.

آنچه مردم باید در مورد بیت کوین بدانند

به نظر می رسد برای بسیاری از افراد جامعه دشوار است که خود را خارج از دنیای ارزهای دیجیتال قرار دهند و به طور عینی به آن فکر کنند. من می دانم که این چیزی است که من اغلب با آن دست و پنجه نرم کرده ام ، زیرا همیشه به این فکر می کنم که “5” ، 10 یا حتی 20 سال “چه چیزی می تواند باشد”. با این حال ، برای تحقق رویاهای خودم و جامعه ، مردم باید مزایای بیت کوین را درک کنند.

Bitcoin’s Blockchain یک موفقیت بزرگ بود

نمودار داده های بلاک Bitcoinتوسط Matthäus Wander (اثر شخصی خود) [CC-BY-SA-3.0], از طریق Wikimedia Commonsبلاکچین قلب و روح بیت کوین است ، اما به نظر می رسد اکثریت قریب به اتفاق افرادی که واقعاً در مورد بیت کوین اطلاعاتی دارند اما درگیر آن نشده اند ، چیزی در مورد بلاکچین نمی دانند. من با برخی از افراد که قبلاً توضیحاتی در مورد آنها داده اند صحبت کرده ام اما نه به راحتی قابل هضم. بعید است که یک فرد عادی به جزئیات فنی نحوه کار بلاکچین علاقه داشته باشد و نیازی به دانستن آن نیست. در عوض ، آنچه آنها باید بدانند این است:

  • این دلیل اهمیت Bitcoin است.
  • این یک سیستم نگهداری سوابق قابل مشاهده عمومی است که هر کسری از بیت کوین را ردیابی می کند و برای تأیید قانونی بودن هر معامله استفاده می شود.
  • از جعل و تقلب جلوگیری می کند ، از مالکیت محافظت می کند و ایجاد / انتشار BTC جدید را کنترل می کند.
  • به جای اینکه در برخی از سرورهای خصوصی ذخیره شود یا توسط برخی دولت ها یا شرکت ها کنترل شود ، در عوض توسط شبکه ای از رایانه های تخصصی کنترل می شود که هرکسی می تواند به آن بپیوندد.
  • نرم افزاری که این را کنترل می کند توسط هر کسی قابل خواندن است (که برنامه نویسی را درک می کند) و بنابراین نمی تواند به روشی ناپسند تغییر یابد.
  • برای هرگونه تغییر در نرم افزار اساسی ، باید با اجماع در جامعه توافق شود تا اجرا شود و به طور کلی توسط هزاران برنامه نویس در سراسر جهان بررسی می شود.
  • این یک مشکل ده ساله در برنامه نویسی و شبکه را حل کرد که مانع موفقیت سیستم هایی مانند بیت کوین در گذشته شد.

معاملات بیت کوین دائمی و تقریباً فوری هستند

نمودار معامله بیت کوینتوسط Matthäus Wander (اثر شخصی خود) [CC-BY-SA-3.0], از طریق Wikimedia Commonsبرخی از شرکتهای پردازش پرداخت فعلی توهم معاملات فوری را ارائه می دهند ، اما این معاملات می توانند در یک تاریخ بعد از بین بروند ، منجمد شوند ، یا دستکاری شوند ، و آنها واقعاً فوری نیستند. گذر از کانال های سنتی برای ارسال پول در واقع می تواند ساعت ها ، روزها یا هفته ها مرتب شود تا پشت پرده مرتب شود ، این بخشی از دلیل هزینه های بالای معامله و اشتباه در حسابداری است. هنگامی که یک معامله بیت کوین به شبکه ارسال می شود ، معمولاً ظرف چند ثانیه قابل مشاهده است و در آن مرحله ، معامله کامل است. وجوه اکنون در اختیار گیرنده است و قابل برگشت نیست.

فرآیند “تأیید” اغلب با جزئیات توضیح داده می شود گیج کننده است ، اما ساده ترین راهی که برای توضیح آن پیدا کردم این است که یک ویژگی امنیتی است که باعث می شود شبکه دو برابر ، سه برابر ، چهار برابر شود و غیره تراکنش را بررسی کنید تا مطمئن شوید معتبر است. در عمل ، تأییدها تقریباً در هر مورد معنی بسیار کمی دارند. کاربران باید قبل از ارسال هر یک از سکه های دریافتی منتظر حداقل 1 تأیید باشند ، زیرا بعضی اوقات اگر یک تراکنش شامل سکه هایی با 0 تأیید باشد ، توسط شبکه پذیرفته نمی شود و حداقل باید منتظر 2 یا 3 تأیید باشند ، قبل از ارسال هر چیز ارزشمندی برای کسی که به آن اعتماد ندارند ، اما این احتیاط اشتباه است. در واقعیت ، جعل یک معامله به روشی که حتی 1 تأیید نیز کسب کند بسیار دشوار است و در بیشتر موارد نیز شانس قابل توجهی خواهد داشت. حتی اگر کاربری بخواهد برای هر معامله ای که دریافت می کند منتظر 3+ تأیید بماند ، به طور متوسط ​​فقط 30 دقیقه برای تأیید معامله تا حدی است که از نظر آماری جعلی بودن آن غیرممکن است و واقعاً غیرضروری است. به احتمال زیاد کسی با دلار تقلبی (یا ارز دیگری) به شما پرداخت می کند تا اینکه حتی اقدام به ارسال پرداخت جعلی BTC کند ، زیرا میزان موفقیت با دلار تقلبی بسیار بسیار بیشتر است.

هزینه های معامله Bitcoin بسیار باورنکردنی است

هزینه معاملات بیت کوین در واقع حتی مورد نیاز نیست ، اما باید درج شود ، زیرا درج نکردن کارمزد باعث تأخیر در معامله در حال پردازش می شود. همانطور که گفته شد ، هزینه معامله پایه برای معاملات عادی کافی است و معادل چند سنت در دلار است. هزینه های معامله برای روش های پرداخت سنتی متفاوت است ، اما به طور کلی یا یک هزینه ثابت است که صدها هزار برابر هزینه یک معامله BTC است (هزینه سیم کشی به طور کلی 10-20 دلار… گاهی بیشتر هزینه می شود) ، یا یک هزینه مسطح کوچکتر همراه با ٪ (اعتبار ، بدهی ، PayPal و غیره) مثلا, پی پال 0.30 $ + 2.9٪ برای پردازش معاملات فروش اتهام می زند.

هزینه معاملات بیت کوین بسیار کم است ، پردازنده های پرداخت سنتی در واقع نمی توانند رقابت کنند ، زیرا پردازش هر معامله (علاوه بر زمان بیشتری) از هزینه های بیت کوین برای آنها هزینه دارد. این فقط مسئله کارایی است. بلاکچین و نرم افزار Bitcoin بطور خودکار پردازش و تأیید هر معامله را انجام می دهد که از طریق آن انجام می شود دستگاههای “استخراج” بیت کوین.  هیچ عنصر انسانی وجود ندارد. هیچ شرکتی وجود ندارد که علاوه بر پرداخت حقوق کارمندان خود ، نیاز به سودآوری داشته باشد. فقط وجود دارد معدنچیان, و تقریباً به میزان غرامت مورد نیاز یک شرکت برای انجام معاملات مشابه احتیاج ندارند.

بیت کوین تنها آغاز کار است

آرم و متن طرف مقابل

بیت کوین خود یک موفقیت بزرگ است و بسیار شگفت انگیز است. همانطور که گفته شد ، پتانسیل بلاکچین در ارز متوقف نمی شود. می توان از آن برای مواردی از قرارداد ، سهام ، اجرای برنامه های غیرمتمرکز ، وب سایت ها و موارد دیگر استفاده کرد. بسیاری از توسعه دهندگان با استعداد در پروژه های مختلف با پتانسیل باور نکردنی کار می کنند. برخی مانند CounterParty, مبتنی بر بلاکچین بیت کوین هستند و مستقیماً با بیت کوین گره خورده اند. دیگران ، مانند اتریوم, در حال ساخت سیستم های کاملا جدیدی هستند که عملکردی را فراهم می کنند که قبلاً امکان پذیر نبوده است.

قسمت مهمی که در اینجا مردم باید از آن آگاه باشند این است که صرف نظر از اتفاقی که برای بیت کوین رخ می دهد ، ارزش دارد که برای درک آن وقت بگذارید. این سیستم های جدید در تلاشند تا انقلابی در اینترنت و به طور بالقوه اقتصاد جهان به وجود آورند. همه باید کار کنند تا بفهمند بیت کوین و سیستم هایی که از ایده های اصلی آن رشد کرده اند ، عملکردی دارند و از یک طریق دیگر درگیر می شوند … حتی اگر این فقط مراقب تحولات باشد. گرچه نمی توان آینده را پیش بینی کرد ، اما کاملاً مطمئنم که سیستم های مبتنی بر بلاکچین یا سیستم هایی که از طراحی اصلی آن استفاده می کنند ، بسیار مهم خواهند بود. با این حال ، در نهایت ، کدام یک موفق خواهند شد و کدام یک شکست نخواهند خورد ، توسط مردم تعیین می شود و به نفع هر فردی است که قبل از اینکه دیگران راهی برای اجبار برنامه خود پیدا کنند ، در آن روند تصمیم گیری شرکت کنند..

سکه مختصر دارای یک “بیت کوین چیست”مقاله ای که بیت کوین را با جزئیات بیشتر از این توضیح می دهد و می تواند برای هر کسی که دوست دارد درک بیشتری داشته باشد مفید باشد. هنوز هم هدف این است که از برخی منابع دیگر فنی کمتری داشته باشد ، اما گاهی اوقات ممکن است برای کسی که تجربه قبلی ارز دیجیتال را ندارد کمی زیاد باشد.

در صفحه بعدی برای “افرادی که جامعه باید سعی کند در مورد بیت کوین آموزش دهد” ادامه دهید

صفحات: 1 2

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me