دارک کوین به بازارهای دارک دارکت اضافه شد

دو بازار آنلاین ، بازار هسته ای و بازار دیابولوس, ادغام شده اند دارک کوین, ارز رمزنگاری شده ناشناس. نوکلئوس و دیابولوس اولین بازارهای دارویی هستند که پذیرش دارک کوین را آغاز کردند که مدتهاست تلاش می کند توسط شبکه های عمیق پذیرفته شود ، اما با موفقیت کم.

تجارت آنلاین مواد مخدر یک است صنعت چند میلیارد دلاری اگر به طور گسترده در بازارها پذیرفته شود ، می تواند به شدت بر قیمت و حجم معاملات تأثیر بگذارد. این هنوز راه دور است ، زیرا هر دو این بازارها بازیکنان کوچک و جدیدی در تجارت آنلاین دارو هستند. Nucleus این چهارشنبه Beta را ترک خواهد کرد ، و Diabolus به سختی آن را شکست داده است ، زیرا چند هفته است که عملیاتی است.

هسته یکپارچه خواهد شد Litecoin همچنین چیزی در مورد ارائه خدمات سپرده گذاری ، سرویس بسیار مهمی برای این دو نفر نگفته است بیت کوین جایگزین، گزینه ها. Diabolus برنامه multi-sig را برای بیت کوین پیاده سازی کرده است و در حال حاضر روی نسخه Darkcoin کار می کند.

Darkcoin از Darkcoin به منبع باز می رود

تصادفی نیست که دارک کوین اکنون شروع به معامله در بازارهای آنلاین دارو می کند. ارز رمزنگاری شده اخیراً به منبع آزاد و کد منبع خود را منتشر کرد. محققان امنیتی, مانند کریستف اطلس از کتاب ناشناس Bitcoin و Dark News شروع به بررسی کد Darkcoin از جمله فناوری اختلاط آن کرده اند., دارک سند. در حالی که این کد هنوز یک راز بود ، نمی توان فهمید که آیا سکه ها ردیابی نشده اند یا به درستی مخلوط نشده اند. این به افرادی که استفاده می کردند نیاز دارد Darkcoin’s Darksend به توسعه دهندگان اعتماد کنید. در دنیای بازارهای آنلاین دارو ، اعتماد بسیار پرهزینه است و در صورت عدم دقت کافی ، می تواند منجر به حبس یا بدتر از آن شود. از آنجا که دارک کوین کد خود را به روی عموم باز کرده و توسط کارشناسان امنیتی مورد بررسی قرار گرفته است ، سرانجام برای استفاده در دنیای واقعی آماده است.

اسلحه و قهوه برای دارک کوین

در حالی که اینها اولین بازارهای آنلاین دارویی هستند که دارک کوین را می پذیرند ، اما اولین مشاغل وب عمیق نیستند.

اسلحه خانه, یک بازار عمیق اسلحه تحت وب ، پذیرش ارز را از 7 ماه پیش آغاز کرده است. در حالی که این بازار ستایش زیادی برای آن انجام داد ، اما مشخص نیست که آیا واقعاً از آن استفاده شده است یا خیر. بیشتر فروشندگان اسلحه در وب عمیق کلاهبرداری هستند و احتمالاً این موارد وجود دارد زره پوش تفاوتی ندارد. بسیاری از مشتریان شکایت کرده اند که هرگز اسلحه را دریافت نکرده اند آنها از سایت خریداری کردند.

تجارت دانه های قهوه به نام, کوره های DarkNet, که با آن شریک شد CosmicBites, یک فروشنده خوراکی دارویی ، شروع به فروش کالاهای خود با دارک کوین کرد. چند فروش دارو نیز انجام شده است که با دارک کوین پرداخت می شد ، اما این اتفاقات در بازار رخ داد ، زیرا قبل از این هیچ بازارچه ای دارک کوین را در سیستم های خود ادغام نکرده بود. در نتیجه ، ارزیابی منظم بودن این معاملات دشوار است ، اما به احتمال زیاد آنها عجیب و غریب بوده اند.

Darkcoin’s Anonymity همان چیزی است که Darknet منتظر آن بوده است

دارک کوین و همچنین سایر ارزهای رمزپایه متمرکز بر ناشناس بودن ، مدتی است که در ذهن جامعه بازار darknet قرار دارند. پست های زیادی توسط کاربران در ارسال شده است / r / darknetmarketplaces, مرکز اصلی جامعه ، خواهان بازارهایی برای ادغام دارک کوین است. برخی از افراد حتی برای بازارهایی که آن را اجرا می کنند ، نعمت هایی را ارائه داده اند.

بسیاری از کاربران از روند غلتیدن بیت کوین که به آن پولشویی نیز می گویند ، برای استفاده از آنها در بازارهای مختلف دارو آنلاین خسته شده اند. بلاکچین Bitcoin که به عنوان یک دفتر عمومی کار می کند ، ناشناس ماندن معاملات را بسیار دشوار می کند. بیت کوین بسیاری از موفقیت های اولیه خود را از طریق جاده ابریشم به دست آورد, اما با نزدیک شدن به مشروعیت و تصویب جریان اصلی ، BTC از گمنامی گریزان است. به همین دلیل است که افراد به دنبال نوآوری Darkcoinsfor در فضای گمنامی هستند. Darkcoin مخلوط کردن خودکار از طریق Darksend را ارائه می دهد. برخلاف شبکه پرداخت Bitcoin ، Darkcoin’s به طور خودکار سکه ها را از طریق گره های مختلط اختصاصی ، که masternodes نامیده می شوند ، مخلوط می کند.

دارک کوین بدون مقاومت پذیرفته نمی شود

دارک کوین هیچ مشکلی برای بازارهای تاریک نیست و تجربه کرده است برخی جنجال ها. بخش بزرگی از جامعه darknet تمایل چندانی به استفاده و ادغام Darkcoin ندارند. دلایل مختلفی وجود دارد که آنها می خواهند به بیت کوین بچسبند. ناشناس بودن معامله بیت کوین از میکسرهای متمرکز ناشی می شود. گرچه اینها ایده آل نیستند ، اما تاکنون بسیار خوب کار کرده اند. هیچ مورد شناخته شده ای وجود ندارد که فردی به دلیل معاملات با بیت کوین دستگیر شود. دارک کوین و همچنین سایر ارزهای رمزپایه بسیار جوان تر از بیت کوین هستند و زمان کمتری برای بلوغ دارند. این به این معنی است که حتی اگر قیمت بیت کوین کاملا بی ثبات است, قیمت دارک کوین, و قیمت بیشتر آلتکوین های دیگر ، نوسانات بیشتری نیز دارد.

حتی با سرانجام انتشار کد Darkcoin ، هنوز هم بسیار کمتر از کد Bitcoin بررسی و آزمایش شده است. همچنین وظیفه عظیم برنامه نویسی سیستم ها به منظور پذیرش ، دریافت و استفاده از سپرده گذاری برای دارک کوین است. بازارهای Darknet برای حفظ امنیت و ثبات خود به طور مداوم تلاش می کنند و وقت افزودن ویژگی هایی مانند سکه جدید را بسیار پرهزینه می کنند. همچنین آزمایش اشکال ، و نگهداری پس از آن وجود دارد. Escrow ، سیستمی که شخص ثالثی را برای معاملات واسطه و جلوگیری از تقلب به آن اضافه می کند ، به ویژه در بازارهای مواد مخدر آنلاین شکننده ، اما ضروری است. در گذشته ، به دلیل نقص در کد محافظ ، بسیاری از آنها توسط بازارها برای سرقت سکه های کاربران استفاده می شده است. برای استفاده از Darkcoin در سپردن ، باید برنامه خود را داشته باشد. جدید بودن این سپرده می تواند منجر به مشکلات مشابهی شود که فرارهای بیت کوین در گذشته تجربه کرده اند. این می تواند هزاران دلار ، اگر نه میلیون ها دلار ، ارزش سرقت Darkcoin را داشته باشد.

بیت کوین گرچه به طور کلی نام مستعار در نظر گرفته می شود ، اما در واقع بی هویتی زیادی به کاربران خود ارائه می دهد. میکسرهای متمرکز ، مانند BitcoinFog ، مدتی است که به درستی سکه ها را با هم مخلوط کرده اند و بدون هیچ مشکلی اساسی این کار را انجام داده اند. دلیل این امر این است که بلاکچین بیت کوین در صورتی که هویت واقعی متصل به آدرسها نداشته باشد ، از نظر محققان بسیار کم است. علاوه بر این ، بسیاری از کاربران وب عمیق مشتریان Bitcoin خود را از طریق شبکه Tor مخفی اجرا می کنند. این به آنها امکان می دهد IP های مشتریان بیت کوین خود را پنهان کنند و بنابراین مکان واقعی خود را پنهان کنند. همچنین ، بیت کوین ناشناس است و هیچ ارز رمزنگاری شده دیگری وجود ندارد و نمی تواند برای وجود آن برنامه ریزی شود – اتخاذ انبوه.

تصویب انبوه به این معنی است که ردیابی همه کاربران بیت کوین بسیار دشوار است ، در مقایسه با ارزهای رمزپایه بسیار کوچکتر مانند دارک کوین یا آنون کوین. بیشتر این ارزهای رمزپایه ناشناس خود را به عنوان ارزهای وب عمیق با نام هایی مانند Dark یا Cloak بازاریابی می کنند. این بدان معناست که وقتی کسی معامله دارک کوین را می بیند ، به طور خودکار فکر می کند ، “آن شخص چیزی سایه یا غیرقانونی خریداری می کند.” وقتی کسی معامله با بیت کوین را می بیند ، فکر می کند ، “آن شخص می تواند از آنجا کامپیوتر بخرد دل, بلیط هواپیما از CheapAir, یا خرید محصول از یکی از پی پالتاجران بی شماری هستند. ” علاوه بر این ، دولت ها اکنون هستند تلاش برای تنظیم بیت کوین, که می تواند با مشاهده شود New York’s BitLicense. این مشکلاتی را برای افرادی که مایل به استفاده از بیت کوین برای اهداف غیرقانونی هستند ایجاد می کند ، اما بازار سیاه همیشه موفق به غلبه بر این موانع شده است. آنچه آنها واقعاً انجام می دهند این است كه مشروعیت زیادی را برای وب عمیق فراهم می كنند. ضد شهود است اما درست است. با تصویب و تنظیم انبوه ، بیت کوین به طور خودکار مجرم تصور نمی شود ، بلکه در عوض افراد عادی و عادی است.

 102

Darkcoin Accepting Markets: کلاهبرداری یا نوآوری?

این بازارها جدید و بسیار کوچک هستند. استارت آپ های غیرقانونی همانند همتایان قانونی خود مکانی هستند که در آن چیزهای جدیدی امتحان می شود و نوآوری اتفاق می افتد. از آنجا که کوچکتر هستند ، مایلند پاکت را فشار دهند تا مشتریان را به سایت خود بیاورند. در عین حال ، وب عمیق محل سو of ظن بسیاری است. کلاهبرداری و سرقت بسیار رایج به نظر می رسد. ناشناس بودن وب عمیق شما را در مورد اینکه آیا بازار جدید توسط Dread Pirate Roberts ، کلاهبرداران ، سارقان یا اجرای قانون بعدی اداره می شود ، در تاریکی فرو می برد..

پذیرش دارک کوین می تواند راهی برای بدست آوردن پول زیاد باشد و پس از آن هفته ها یا ماه ها با پول کاربران تمام می شود. از طرف دیگر ، این می تواند سطح جدیدی از گمنامی مالی را برای وب عمیقی که هرگز تجربه نکرده ارائه دهد. بسته به میزان موفقیت این بازارها ، ممکن است دارک کوین و سایر ارزهای رمزپایه متمرکز بر ناشناس بودن را توسط بازارهای بزرگتر مانند Evolution یا Agora ببینیم. فقط زمان مشخص خواهد کرد که این بازارها کلاهبرداری هستند یا رهبران ناشناس بودن بازار سیاه آنلاین هستند.

* لطفا توجه داشته باشید که هیچ یک از این پیوندها به وب عمیق نمی رود. همه آنها به وب سایت های قانونی در clearnet ، همچنین به عنوان وب معمولی شناخته می شود. *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me