وزارت دفاع تهدیدهای احتمالی تروریستی بیت کوین را در نظر می گیرد

اخیراً اخباری مبنی بر مطالعه وزارت دفاع ایالات متحده منتشر شد بیت کوین, همراه با فن آوری های مختلف دیگر ، به عنوان تهدیدات بالقوه تروریستی. وزارت دفاع نگران است که بیت کوین اجازه دهد فعالیت های تروریستی به راحتی و مخفیانه انجام شود ، به دلیل سرعت و ناشناس بودن بیت کوین. گرچه ممکن است توجیهاتی برای این فرضیات وجود داشته باشد ، اما به دلیل موفقیت در بازار داروهای دیپ وب ، جاده ابریشم ، ترس از تروریسم واقعاً دلیل اصلی این تحقیق جدید در مورد بیت کوین است?

آیا بیت کوین قانونی است؟ البته. با این حال ، کاربران بیت کوین مورد هدف قرار می گیرند

این تحقیقات جدید در مورد کاربران بیت کوین چه می گوید؟ این خبر می تواند به این معنا باشد که وزارت دفاع هر کسی که از ارز دیجیتال استفاده می کند را به تروریست بودن مشکوک کند. از آنجا که بیت کوین تنها یکی از بسیاری از فناوری های موجود در این تحقیق است ، آیا وزارت دفاع می تواند به کسی که از هر یک از این فناوری ها استفاده می کند مشکوک باشد؟ این مفاهیم یادآور دفاع سرسختانه دولت فدرال از برنامه های جاسوسی NSA و خشم آنها از ادوارد اسنودن و افشای اسناد طبقه بندی شده NSA است. سیاستمداران هر دو حزب از فعالیت های NSA به عنوان دفاع از منافع آمریکا در برابر تروریست ها استقبال کردند. با این حال ، بیشتر جاسوسی آژانس امنیت ملی در مورد شهروندان آمریکایی انجام شده است.

اگر دولت ما در ابتدا به ما اطمینان می داد كه آنها فقط اطلاعات مظنون به تروریست را جمع آوری می كنند ، اما سپس نشت اسنودن ، همراه با پذیرش از خود NSA ، به ما گفت كه NSA چندین سال است كه عملیات جاسوسی بی دلیل را علیه شهروندان بی گناه آمریكایی انجام داده است ، به ما بگویید که NSA فرض کرد همه آمریکایی ها تروریست بالقوه هستند. اکنون وزارت دفاع بدون توجه به قانونی بودن خود بیت کوین ، می تواند همان کار را با بیت کوین انجام دهد.

همانطور که پیش فرضهایی وجود دارد مبنی بر اینکه می توان از برنامه نظارتی NSA برای سرکوب هرگونه اختلاف عمده سیاسی استفاده کرد ، آیا ممکن است وزارت دفاع قصد داشته باشد که این تحقیقات به عنوان ابزاری برای ایجاد رعب و وحشت نه برای جلوگیری از تروریسم ، بلکه برای جلوگیری از استفاده از کلاً بیت کوین?

بیت کوین بی خطر و قانونی است ، اما تهدیدی برای پول های منتشر شده توسط دولت است

با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، ممکن است تقاضا برای پول سنتی و تحت کنترل دولت کاهش یابد. کاهش تقاضای پول دولت برای دولت بسیار بد است. یک ارز غیرمتمرکز امکان گرسنگی دولت را دارد ، زیرا منبع اصلی قدرت دولت از توانایی آن در انحصار سیستم پولی با مجبور کردن قوانین قانونی قانونی برای موضوعات خود ناشی می شود. با مجبور شدن شهروندان خود برای پذیرفتن پول کاغذی ، دولت می تواند پول پول را بی نهایت تورم کند تا هزینه هر چیزی را که می خواهد بپردازد. این تورم نامحدود باعث می شود چرخه تجارت, جنگ کل را تشویق می کند ، و توزیع مجدد گسترده ثروت را آغاز می کند که اقلیت کمی از مردم را با هزینه اکثریت مردم غنی می کند. تمرکز پول وسیله اصلی توسعه دولت است که به خوبی می تواند به استبداد منجر شود. تهدید به از دست دادن قوی ترین زنجیره ای که دولت را به افراد خود متصل می کند ، بیش از هر تهدید تروریسم خارجی برای دولت ترسناک است..

بیت کوین آنرا روشن می کند. این یک جایگزین قانونی برای ارزهای دولتی است و ماهیت آن غیرمتمرکز است و همچنین مقدار کمی که توسط آن ایجاد شده است معدن, در مواجهه با نحوه کار با ارزهای فیات پرواز می کند. بیت کوین هنوز قانونی است و هنوز هم وجود دارد ، فقط به این دلیل که دولت های جهان آن را نادیده گرفتند تا زمانی که به اندازه کافی قدرتمند شد و به همین راحتی خرد نمی شد. شبکه غیرمتمرکز در این مرحله بسیار گسترده شده است.

این برای آینده بیت کوین و ارزش بیت کوین چه معنی دارد?

امیدوارم که بر روی پذیرش عمومی بیت کوین تأثیر نگذارد. به دلیل فناوری بلاکچین ، ردیابی معاملات بیت کوین به طرف اصلی که در هر مبادله مشغول بودند ، عملاً غیرممکن است. انجام این کار به یک سطح نظارت ناپذیر و صرف هزینه برای ردیابی شرکت کنندگان در یک معامله واحد نیاز دارد. وزارت دفاع علی رغم علاقه دولت به هزینه های بی فایده ، از شروع چنین برنامه ای اساساً هیچ منفعتی نخواهد داشت. علاوه بر این ، پروژه هایی مانند کیف پول تاریک و Dark Market ناشناس بودن معاملات بیت کوین را افزایش می دهد.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

پیامدهای احتمالی بیت کوین بسیار مهم است. اگرچه توسط بسیاری از افراد چیزی بیش از یک آزمایش جالب در زمینه رمزنگاری تلقی نمی شود ، اما بیت کوین این امکان را دارد که کاملاً جایگزین سیستم ظلم و ستم شود که کنترل عرضه مرکزی پول توسط بانک مرکزی است. دولت فدرال این را می داند و از این احتمال می ترسد. محدود کردن ارز به مقدار بیت کوین که می تواند باشد استخراج شده طبق پروتکل اصلی بیت کوین توانایی آنها در دستکاری ثروت افراد را کاملاً خفه می کند.

این اقدام جدید برای محدود کردن بیت کوین احتمالاً تلاش دیگری برای از بین بردن ناشناس بودن آن و تحت کنترل درآوردن آن است. دولت ممکن است در تلاش باشد تا از ترس شهروندان آمریکایی برای پایین آوردن ارز دیجیتال استفاده کند ، اما این محکوم به شکست است. به نظر این نویسنده ، این تلاش احتمالاً چیزی جز هزینه های بی رویه دولت و افزایش آگاهی از وجود بیت کوین ، که منجر به افزایش پذیرش بیت کوین به عنوان یک وسیله مبادله خواهد شد ، نخواهد بود. سپس ، همچنان که ارزهای فیات همچنان تورم مرکبی را تجربه می کنند ، اما بیت کوین چنین است استخراج شده با کاهش مداوم سرعت ، جداول شروع به چرخش می کنند.

تعیین اینکه هدف این تحقیق با چنین اطلاعات محدودی چیست دشوار است ، اما دامنه گسترده آن تا حدودی نگران کننده است. بهترین حالت این است که این فقط اتلاف وقت و پول است ، که به تنهایی بد است. بدترین حالت این است که این مربوط به برخی از پروژه های بزرگتر است ، و الگوی اخیر استفاده از “تروریسم” را بهانه ای برای فرسایش حریم خصوصی و آزادی می داند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me