به روزرسانی قیمت بیت کوین: مارشال های ایالات متحده حراج جاده ابریشم را به روز می کنند

Coindesk گزارش داده است که آنها با نماینده ای از مارشال های ایالات متحده در تماس بوده اند که وی به آنها نتایج جاده ابریشم را به روز کرده است. بیت کوین حراج هفته گذشته مارشال های ایالات متحده حراج بیت کوین های ضبط شده در مجسمه سیلک جاده اواخر سال 2013 را تسهیل کردند. در این حراج ، تقریباً 30 هزار بیت کوین به بالاترین پیشنهاد فروش رسید. از آنجا که حراج مهر و موم شده بود – به این معنی که پیشنهادات بصورت خصوصی ارسال شده است – هیچ کس نمی داند پیشنهادات چقدر بزرگ بوده و چه کسی برنده بیت کوین شده است با این حال ، جامعه بیت کوین با حوصله منتظر انتشار این اطلاعات در برهه ای از امروز است.

پرچم مارشال آمریکاتوسط Fry1989 [CC BY-SA 3.0], از طریق Wikimedia Commons

به گفته نماینده مارشال ایالات متحده که با Coindesk گفتگو کرده است ، 45 نفر بودند که در حراج شرکت کردند و 63 پیشنهاد به طور کلی اعلام شد. این آژانس می گوید هرچه نماینده فاش کرده است ، اطلاعات بیشتری در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. مارشال ها تصمیم نگرفته اند که چه مقدار اطلاعات در مورد برندگان حراج و قیمت های پیشنهادی که منتشر می کنند ،.

از مارشال های ایالات متحده:

“روند اعطای جایزه در حال انجام است ، بنابراین ما هنوز تعداد نهایی پیشنهاد دهندگان برنده را نداریم.”

در حالی که بلندی پیشنهادها و برنده (های) حراج ناشناخته مانده است ، ما هنوز از بسیاری از اسامی شرکت کننده در این حراج بیت کوین اطلاع داریم. اسامی تقریباً 40 پیشنهاد دهنده احتمالی به طور تصادفی بوده است لو رفته حدود دو هفته پیش توسط مارشال ها انجام شد و بسیاری از افراد در این لیست قصد خود را برای شرکت در حراج تایید کردند. SecondMarket یک شرکت بیت کوین نسبتاً بزرگ است که جایگاه خود را در حراج تأیید کرد. این شرکت همچنین به برخی از مشتریانشان اجازه داد كه به طور غیرمستقیم در حراج شركت كنند و به آنها این اجازه را می دهد كه بین 25 تا 50 هزار دلار به یك پیشنهاد كلی كه توسط SecondMarket به مارشال های ایالات متحده ارسال شده بود ، كمك كنند. اخیراً ، امروز باید بیشتر مشخص شود, روزنامه وال استریت گزارش داد که یک شرکت بزرگ دیگر بیت کوین ، Circle ، کلاه خود را به حلقه انداخته و پیشنهاد بیت کوین Silk Road را ارائه داد. نام های دیگر در لیست پیشنهاد دهندگان تأیید شده عبارتند از Bitcoin Investment Trust (BIT) ، سرمایه گذار BitFury ، Binary Financial ، Pantera Capital و Bitcoin Shop.

پیامدهای حراج جاده ابریشم در قیمت بیت کوین

با توجه به نام چندین پیشنهاد دهنده تایید شده در حراج جاده ابریشم ، ما به اطلاعات بیشتری مجهز شده ایم که با استفاده از آنها می توان پیامدهای این حراج بر قیمت بیت کوین را بهتر تجزیه و تحلیل کرد. چندین نام ذکر شده در بالا مشاغلی هستند که با خرید و فروش بیت کوین سروکار دارند یا خدمات مرتبط با بیت کوین را ارائه می دهند. با استفاده از این اطلاعات ، می توانیم با اطمینان نسبتاً کافی بگوییم که این شرکت ها می خواهند این بیت کوین ها یا خدمات خود را بهبود ببخشند و یا اینکه آنها را به عنوان سرمایه گذاری نگه دارند. مورد دوم به طور قطع در مورد Bitcoin Investment Trust و Binary Financial وجود دارد. بنابراین ، منطقی است که بگوییم به احتمال زیاد برنده (ها) ، با توجه به اینکه آنها شرکت های بیت کوین هستند ، یا برنده های خود را در بهبود خدمات خود سرمایه گذاری می کنند ، که یک سود برای جامعه بیت کوین است و منجر به به افزایش ارزش بیت کوین ، یا سکه ها را به عنوان سرمایه گذاری نگه می دارد. نگه داشتن سکه ها به عنوان یک سرمایه گذاری بدیهی است که آنها را از بازار دور می کند ، بنابراین از افزایش ناگهانی عرضه و کاهش بعدی قیمت بیت کوین جلوگیری می کند.

با این حال ، این احتمال وجود دارد که برنده یا برخی از برندگان ، با هدف گرفتن بیت کوین زیر قیمت بازار و سپس سودآوری با فروش آنها با نرخ بازار در بورس ، در حراج شرکت کنند. در این حالت ، بدون شک قیمت بیت کوین کاهش می یابد. میزان این افت قیمت البته به میزان بیت کوین واقعاً صرافی بستگی دارد. این سناریو مورد بحث و گفتگو در جامعه بیت کوین بوده است و دلیل خوبی هم دارد. اینکه بیت کوین جاده ابریشم در حراج یا بالاتر از قیمت بازار حراج شود یا نه مهمترین عامل در تعیین آینده نزدیک قیمت بیت کوین است.

من چندین مقاله نوشتم که تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین منتهی به حراج جاده ابریشم و پیش بینی کرد مسیر قیمت بیت کوین بلافاصله پس از حراج. تجزیه و تحلیل و پیش بینی های من درباره حرکت قیمت های بیت کوین منتهی به حراج در محل مشاهده شد. همچنین ، به نظر می رسد که پیش بینی من درباره آنچه پس از پایان حراج اتفاق می افتد نیز در حال انجام است:

“جدا از فروش هراس در حراج ، پس از پایان حراج ، قیمت بیت کوین نباید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. یا این روند پایدار تداوم خواهد داشت ، با توجه به انحراف جزئی به دلیل فروش وحشت ، یا قیمت بیت کوین در انتظار اخبار مثبت از طرف برنده (های) حراج بیت کوین مارشالز ، به سمت بالا خواهد رفت. “

در واقع ، روند کناری در حین برگزاری حراج جاده ابریشم ادامه داشت و چند روز قبل از حراج انحراف اندکی از این روند رخ داد. قیمت بیت کوین پس از آن انحراف نزولی بهبود یافت و در روز حراج به محدوده 580-600 دلار بازگشت. بنابراین ، بازار Citi Group را اثبات کرد پیش بینی بسیار اشتباه؛ آنها پیش بینی کردند که قیمت بیت کوین در حراج به زمین سقوط خواهد کرد. واضح است که چنین نبود. سپس ، شب گذشته ، قیمت بیت کوین سرانجام سد 600 دلاری را که چند هفته پیش ایجاد شده بود ، شکست و به سمت بالا به 620 دلار رسید. این افزایش قیمت بیت کوین همزمان با اظهارات من مبنی بر اینکه این قیمت می تواند صعودی صعودی را پیش بینی کند در انتظار خبرهای خوب از برنده (های) حراج جاده ابریشم.

نمودار قیمت مختصر سکه Bitcoin برای 29 و 30 ژوئن 2014

اکنون که جنبش قیمت بیت کوین بلافاصله پس از حراج مشخص شده است ، باید به سمت آینده بسیار نامشخص بازارهای بیت کوین حرکت کنیم. سیر آینده قیمت بیت کوین به این بستگی دارد که چه کسی در مزایده برنده شده و چه مقدار بیت کوین هزینه کرده است ، که این احتمال را دارد که برنده (ها) با سکه های خود چه کاری انجام دهند. اقدامات برندگان حراج را به هیچ وجه نمی توان پیش بینی کرد ، این امر تلاش و پیش بینی اینکه چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد ، بی فایده است. یا برندگان نگه می دارند ، که روند قیمت فعلی را حفظ می کنند ، یا آنها برنده های خود را در صرافی ها می ریزند ، در نتیجه فشار سنگینی بر قیمت بیت کوین وارد می کنند. Coin Brief در حال مشاهده و گزارش اقدامات این افراد و تأثیر آن بر قیمت بیت کوین خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me