تحلیل قیمت بیت کوین: گزارش سیتی و حراج جاده ابریشم

همانطور که ما در جامعه بیت کوین همه می دانیم ، امروز (27 ژوئن 2014) مارشال های ایالات متحده 30 هزار از بیت کوین که در اواخر سال گذشته در مجسمه جاده ابریشم کشف و ضبط شد. این حراج در طی دو هفته گذشته مورد بحث و گمانه زنی های زیادی قرار گرفته است ، و بحث های زیادی در مورد نمایش خنده دار مارشال ها از بی لیاقتی وقتی آنها به طور تصادفی ایمیلی را به لیستی از 40 پیشنهاد دهنده به عنوان ایمیل کپی کربن به جای کپی کربن کور به لیستی ارسال کردند. من خودم حتی قیمت بیت کوین را مطرح کردم تحلیل و بررسی, که رویدادهای اخیر و چگونگی تأثیر آنها بر کاهش قیمت بیت کوین را بررسی کرد. در حراج من حراج بیت کوین مارشال های ایالات متحده و چگونگی تأثیر آن بر قیمت وجود داشت. چند روز بعد ، من مقاله ای نوشتم که بسیار جزئی است تجدید نظر به تحلیل من در رابطه با تأثیر حراج بر قیمت بیت کوین.

“در نتیجه ، پیش بینی های من در مورد تأثیر این حراج بر قیمت بیت کوین از احتمال ناچیز به سمت پایین و نامشخص است ، با احتمال تداوم روند کج یا چرخش رو به بالا قیمت بیت کوین. با این حال ، بقیه تحلیل هایم را محکم نگه می دارم. قیمت بیت کوین به احتمال زیاد تا حراج ثابت خواهد ماند و ما خواهیم دید که پس از آن چه اتفاقی می افتد. “

پیش بینی های من درباره قیمت های منتهی به حراج جاده ابریشم بسیار دقیق بوده است. روند کج همچنان ادامه داشته است و دیروز با اندکی انحراف از آن روند که احتمالاً به دلیل وحشت فروش در انتظار حراج بود ، ادامه داشت..

“یا این روند پایدار ادامه خواهد داشت ، با کمی انحراف به دلیل فروش وحشت ، یا قیمت بیت کوین در انتظار افزایش اخبار مثبت از برنده (های) حراج بیت کوین مارشالز ، رو به بالا خواهد بود.”

پیش بینی قیمت Bitcoin Citi

با این حال ، یک موسسه مالی مستقر در ایالات متحده گزارشی را منتشر کرده است که پیش بینی دقیقاً مخالف تحلیل قیمت من است. Coindesk صبح امروز گزارش داد که Citi Group ، یک شرکت هلدینگ بانکی آمریکایی ، تحلیل قیمت بیت کوین خود را در مورد حراج جاده ابریشم انجام داده است. به نظر می رسد که سیتی معتقد است که حراج Silk Road قطعاً فشار سنگینی به سمت پایین بر روی قیمت بیت کوین وارد می کند و احتمالاً آن را “به پایین ترین سطح” خواهد رساند.

“به طور معمول ، ما انتظار داریم قیمت در زمان حراج یا به زودی پس از آن پایین بیاید.”

به نظر من ، پیش بینی های مربوط به قیمت ناشی از سیتی نمی تواند فراتر از آنچه در واقعیت اتفاق می افتد باشد. من به چند دلیل این عقیده را دارم. بزرگترین آن این است که به نظر می رسد سیتی واقعاً نمی فهمد که چگونه حراج انجام می شود. به نظر می رسد آنها فکر می کنند حراج به نوعی در بازارها برگزار می شود و در صرافی فروخته می شود. این نقل قول از سیتی را ببینید:

پمپاژ چنین مقدار زیادی به بازار باید بر قیمت ها تأثیر بگذارد. شرایط حراج پیشنهاد دهندگان کوچک را دشوار می کند (سپرده 200 هزار دلاری ، ارزش هر یک از 9 بلوک حدود 1.8 میلیون دلار) ، بنابراین فشار رو به پایین احتمالاً به دلیل تعداد محدودی از سرمایه گذاران علاقه مند و قادر به مناقصه تشدید می شود. “

به نظر می رسد آنها فرض می کنند که بیتوسین ها به بازار ریخته می شوند همانطور که در حراج هستند. شواهد بعدی گزارش حتی تایید بیشتری بر سو more ظن من می دهد. این نقل قول را از مقاله Coindesk مشاهده کنید:

“سیتی همچنین اشاره کرد که حراج بین ساعت 6 صبح تا 6 عصر EDT برگزار می شود ، بنابراین هر پیشنهاد دهنده باید نوسانات احتمالی قیمت را در نظر بگیرد.”

بنابراین سیتی انتظار دارد همزمان با برگزاری حراج ، قیمت بیت کوین در پاسخ به حراج نوسان کند. تنها راهی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که سکه ها در صرافی فروخته می شوند ، اما ما می دانیم که چنین نیست. این حراج در خارج از بازار انجام می شود و بیت کوین مستقیماً از کیف پول مارشال آمریکا به کیف پول (های) برنده (های) حراج منتقل می شود. به علاوه ، به نظر می رسد که بازار از نظر Citi مبنی بر سقوط قیمت ها در حراج رد می کند. قیمت در حال حاضر به محدوده بالای 590 دلار رسیده است و از افت به 560 دلار رسیده است و حتی به بالاترین قیمت 599 دلار رسیده است. بنابراین به نظر می رسد که حراج هیچ تأثیر منفی بر قیمت بیت کوین ندارد. تنها نوسانات قیمتی که این حراج ایجاد خواهد کرد ، ناشی از فروش وحشت است که فشار رو به پایین بر قیمت بیت کوین وارد خواهد کرد ، یا خرید احتمالی ناشی از پیش بینی خبرهای خوب از برنده (های) حراج ، که البته قیمت را افزایش می دهد. تا آنجا که در واقع سکه ها هستند حراج نگران هستند ، تا زمانی که وارد بازار نشوند هیچ تأثیر مستقیمی بر قیمت نخواهند داشت. این ما را به پیش بینی بعدی Citi می رساند ، که می گوید سکه های جاده ابریشم زیر قیمت بازار خریداری می شوند.

آیا سکه های جاده ابریشم در بالا یا زیر قیمت بازار Bitcoin به فروش می رسند?

اینکه بیت کوین های جاده ابریشم بالاتر یا کمتر از قیمت بازار بفروشند یا نه در تعیین احتمال برخورد سریع سکه ها به بازار بسیار مهم است یا نگهداری آنها برای مدت زمان طولانی. اگر سکه ها قیمتی کمتر از نرخ بازار داشته باشند ، برنده (ها) فقط از خرید بیت کوین سود فوری کسب می کنند. بنابراین ، انگیزه ای برای فروش آنها برای فیات یا خرید کالاهای مصرفی با آنها ایجاد خواهد شد تا از اختلاف قیمت قیمتی که در حراج پرداخت کرده اند و قیمت بازار استفاده کنند. اما اگر بیت کوین با قیمتی بالاتر از نرخ بازار حراج شود ، ریختن بلافاصله سکه منطقی نخواهد بود. اگر شرکت کنندگان در حراج مایل به پرداخت قیمت بازار باشند ، که فکر می کنم آنها باشد ، پس به احتمال زیاد قصد دارند سکه ها را برای مدت زمان طولانی نگه دارند ، انتظار می رود که ارزش بیت کوین در دراز مدت افزایش یابد. اگر آنها نگه داشته شوند ، بدیهی است که تأثیر مستقیمی بر قیمت بیت کوین نخواهند داشت. با این حال ، سیتی معتقد است که بیت کوین جاده ابریشم مطمئناً زیر قیمت بازار فروخته خواهد شد:

“بعید به نظر می رسد که کسی بیش از قیمت بازار پیشنهاد کند – منطقی تر است که فقط در بازار قطعه قطعه بخریم و اینطور نیست که نشانه ای از تقاضای بیت کوین وجود داشته باشد که برآورده نمی شود زیرا سخت است مقادیر کلوخه بخرید. “

من البته مخالفم و معتقدم سکه های جاده ابریشم بالاتر از قیمت بازار فروخته می شوند. و من فکر می کنم که اظهارات سیتی مبنی بر اینکه “خرید مقادیر کلوخه سخت” بیت کوین به جای پیش بینی سیتی برای پیش بینی من است. خرید مقادیر کلان بیت کوین در بازار کار سختی است ، درست است. مطمئناً 30 هزار بیت کوین می تواند مبلغی “کلوخه ای” تلقی شود. بنابراین کاملا منطقی است که چرا این پیشنهاد دهندگان می خواست می خواهید برای این بیت کوین بالاتر از قیمت فعلی بازار پرداخت کنید. اگر آنها كاملا انتظار دارند كه قیمت بیت کوین بسیار بالاتر از قیمت فعلی باشد ، آنها می خواهند مقدار زیادی را با قیمت فعلی خریداری كنند تا بتوانند از افزایش ارزش بیت کوین در آینده سود ببرند ، اما آنها نمی توانند به اندازه آنها خرید كنند. می خواهم در بازار حراج جاده ابریشم به نظر می رسد مکان مناسبی برای این داوطلبان برای بدست آوردن مقدار زیادی سکه مورد نظرشان است. آنها نمی توانند فقط “آن را به صورت قطعه قطعه در بازار بخرند” زیرا این امر به تدریج باعث افزایش قیمت می شود ، در وهله اول هدف از خرید سکه را شکست می دهد. با حراج ، آنها می توانند بدون ایجاد مزاحمت در قیمت بیت کوین ، به غیر از برخی از فروش وحشت یا خرید احتکاری ، یک باره یک مقدار عمده خریداری کنند. بعلاوه ، اگر بیت کوین بالاتر از قیمت بازار به فروش برسد ، همانطور که انتظار دارم بفروشد ، برنده (ها) اگر می خواهند سود کسب کنند مجبور به نگهداری هستند در حالی که آنها نگه داشته می شوند ، روزانه بیت کوین بیشتری استخراج می شود و بنابراین میزان عرضه را افزایش می دهد. این افزایش عرضه تاثیری که سکه های جاده ابریشم بر روی قیمت بیت کوین وارد می کنند ، کاهش می یابد. بنابراین ، به طور کلی ، با توجه به اینکه سکه ها بالاتر از نرخ بازار فروخته می شوند ، من انتظار دارم این حراج حداقل در طولانی مدت تأثیر بگذارد..

البته تا زمان حراج و شروع حرکت بیت کوین ، نتایج حراج کاملاً مشخص نخواهد بود. من پیش بینی را در تحلیل قبلی خود حفظ خواهم کرد: حراج احتمالاً فشار رو به پایین بر قیمت بیت کوین وارد نمی کند و یا با توجه به انحرافی که دیروز به دلیل فروش وحشت تجربه کردیم ، روند پایدار ادامه خواهد یافت ، تا اینکه مورد دیگری مختل شود. روند یا پیش بینی خبر خوب از برنده (های) حراج ، قیمت را افزایش می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me