چگونه می توان آدرس سفارشی بیت کوین دریافت کرد

احتمالاً یکی از “ناخوشایندترین” موضوعات در مورد بیت کوین این واقعیت است که آدرس بیت کوین شما به نظر می رسد شما فقط تعدادی از اعداد و کاراکترهای تصادفی را تشکیل داده اید. خوشبختانه چند روش وجود دارد که می توانید آدرس بیت کوین خود را شخصی سازی کنید تا جذاب تر به نظر برسد. هیچکدام از روشهایی که در این پست ارائه می دهم مناسب نخواهد بود اما شما می توانید یکی از گزینه های مناسب خود را انتخاب کنید.

گزینه شماره 1 – شخص کاملاً شخصی شخص ثالث

Onename.io سرویسی است که ادعا می کند “گذرنامه دیجیتال شما در سراسر وب” است. با ایجاد یک نام کاربری ساده Onename (به عنوان مثال نام من “Ofir” است) ، می توانید افراد را برای شما بیت کوین بفرستند. متأسفانه این فقط با کیف پول هایی کار می کند که با API Onename سازگار هستند و در حال حاضر تعداد آنها زیاد نیست.

این معادل داشتن یک نام کاربری به عنوان مثال در Coinabse و سپس محدود شدن به استفاده از آن فقط زمانی است که شخصی از طریق Coinbase برای شما بیت کوین می فرستد. بنابراین جوانب مثبت بسیار واضح است – استفاده از آن آسان است و نام آن زیبا به نظر می رسد. منفی ها آیا شما بر کلید خصوصی خود کنترل کامل ندارید (که در دنیای بیت کوین هیچ منفی محسوب می شود) و محدود به کیف پول های خاصی هستید که می توانند برای شما پول ارسال کنند.

گزینه شماره 2 – از یک مولد آدرس غرور استفاده کنید

آدرس Vanity فقط یک آدرس بیت کوین است که الگوی مطلوبی در شخصیت ها دارد بنابراین کمی بهتر به نظر می رسد. معمولاً فقط می توانید تعداد کمی از نویسه ها و نه کل آدرس را سفارشی کنید تا بتوانید نام کوچک یا نام مستعار خود را وارد کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

1قایقSLRHtKNngkdXEeobR76b53LETtpyT

1NiNja1bUmhSoTXozBRBEtR8LeF9TGbZBN

1نیل1eBshdVaKRn4SVeeK4qT6bL9tSePu

1BTC24yVKQdQNAa4vX71xLUC5A8Za7Rr71

1stDownqyMHHqnDPRSfiZ5GXJ8Gk9dbjO

شما هنوز هم باید محدودیت آدرس Bitcoin را دنبال کنید ، به این معنی که آدرس عمومی شما با “1” شروع می شود و ایجاد این آدرس ها قدرت محاسباتی را می طلبد (از آنجا که شما باید “آنها را حدس بزنید” ، آنها فقط ایجاد نشده اند).

اگر نمی خواهید وارد قسمت فنی نحوه انجام کار شوید نیروی وحشی راه خود را برای ایجاد چنین آدرس ، می توانید از یک تولید کننده آدرس غرور برای ایجاد چنین آدرس برای شما استفاده کنید.

استفاده از چنین ابزاری ممکن است آسان باشد اما آسان است 2 منفی مهم – اولین مورد این است که اگر شخص دیگری آدرس عمومی شما را برای شما ایجاد کند ، به این معنی است که وی همچنین کلید خصوصی شما را می داند و می تواند بیت کوین هایی را که به آن آدرس ارسال می کنید کنترل کند. دوم اینکه معمولاً هزینه بر است.

گزینه شماره 3 – خودتان یک آدرس غرور ایجاد کنید

اگر هنوز می خواهید آدرس غرور خود را ایجاد کنید ، اما خطر این را ندارید که کسی کلید خصوصی شما را بداند ، می توانید خودتان آن را ایجاد کنید. قبل از اینکه بخواهم نحوه ایجاد این را برای شما توضیح دهم می خواهم بدانید:

1. این فرایند به یک کامپیوتر ویندوز نیاز دارد. همچنین می توانید آن را روی سیستم عامل Mac انجام دهید اما بسیار پیچیده تر است.

2. من می خواهم از نیل ساردسای برای عالی بودنش تشکر کنم مقاله در CryptoCoinsNews که من این آموزش را بر اساس آن قرار می دهم.

3. روند فنی است. من شما را از آن عبور خواهم داد ، اما ممکن است برای شخصی که ماهیت فنی ندارد کمی ترسناک به نظر برسد.

برای ایجاد یک آدرس عمومی سفارشی بیت کوین باید کلید خصوصی مناسب را پیدا کنیم. این کار فقط از طریق آنچه به عنوان “نیروی بی رحم” شناخته می شود قابل انجام است (در واقع حدس زدن تا زمانی که ترکیب مناسب را وارد نکنیم). نیروی بی رحمانه به قدرت محاسباتی نیاز دارد بنابراین ما باید کامپیوتر خود را برای این کار کار کنیم.

مرحله 1: بارگیری VanityGen

ما با بارگیری برنامه ای به نام “Vanitygen” پس از باز کردن فایل ZIP که بارگیری کردید ، باید محتوای زیر را مشاهده کنید:

مطالب vanitygen

از آنجا که من فرض می کنم بیشتر خوانندگان این پست فنی کمتری دارند ، ما “VanityGen” یا “VanityGen64” را انتخاب می کنیم تا از CPU خود برای این کار استفاده کنیم.

مرحله 2: VanityGen را اجرا کنید

با زدن “شروع” یک پنجره خط فرمان باز کنید -> “Run” ، سپس “cmd” را تایپ کنید و “OK” را فشار دهید.

پنجره فرمان

در مرحله بعدی باید مسیر پرونده را بنویسید یا فقط پرونده EXE را به پنجره cmd سیاه بکشید (فقط از ویندوز 7 به بالا کار می کند). اگر از رایانه 64 بیتی استفاده می کنید ، VanityGen64 را انتخاب کنید.

vanitygen اجرا

هنگامی که Enter را فشار دهید لیستی از گزینه های لوازم VanityGen مشاهده خواهید کرد. اکنون می خواهیم VanityGen را اجرا کنیم تا به زور آدرس خود را تحمیل کنیم. بنابراین دوباره در مسیر پرونده VanityGen قرار دهید اما این بار “-v -i [5-6 نویسه ای که می خواهید برای آدرس خود با 1 شروع کنید]” اضافه کنید.

بنابراین به عنوان مثال می توانم “-v -i 1cool” یا “-v -i 1test” را بنویسم مانند آنچه در مثال زیر نوشته شده است.

در حال اجرا vanitygen با آزمون

توجه داشته باشید که “-v” برای درخواست خروجی با کلمات است. “-i” برای درخواست عدم حساسیت به حروف کوچک است (محاسبه زمان کمتری طول می کشد). هرچه خروجی درخواستی شما طول بکشد ، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا برنامه آدرس مناسب را پیدا کند. هنگامی که Enter را فشار دهید ، چیزی شبیه به این را خواهید دید:

Vanitygen کار می کند

اطلاعات در پایین به معنای موارد زیر است:

Kkey / s – آیا سرعتی است که برنامه در آن کار می کند.

احتمال – احتمال گیر افتادن در آدرس درخواستی شما در آن لحظه.

آخرین مجموعه اعداد به این معنی است که در 30.3 ثانیه احتمال 50٪ خواهد بود. بسته به میزان خوش شانس بودن آدرس خود را در حدود 50٪ تا 100٪ احتمال دریافت خواهید کرد. وقتی محاسبه انجام شد ، موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

آدرس غرور ایجاد شده است

می توانید آدرس عمومی و کلید خصوصی را در پایین مشاهده کنید. اگر می خواهید از این آدرس استفاده کنید ، باید این کلید خصوصی را به کیف پول Bitcoin خود وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Vanity Addresss ، این قسمت را بررسی کنید این موضوع BitcoinTalk.

آدرس جالبی دارید که قبلاً ایجاد کرده اید؟ آن را در بخش نظرات زیر جای گذاری کنید تا ببینیم که چقدر خلاق هستید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me