بیت کوین و آینده پول

آینده پول چگونه است؟ اگر این مقاله را می خوانید ، پس یا هستید بیت کوین متعصب ، متعصب altcoin یا حداقل آنقدر علاقه دارند که در مورد دنیای ارز رمزنگاری تحقیق کنند. بنابراین به راحتی می توان گفت که اکثر ما یک سیستم پولی آینده را در نظر می گیریم که در صورت عدم تسلط کامل بر سیستم ، ارز رمزنگاری شده حداقل نقش مهمی در سیستم دارد. بیشتر مردم به آینده بسیار طولانی ارز رمزنگاری نگاه می کنند و یک سکه را به عنوان تنها ارز موجود در جهان می دانند. خواه بیت کوین باشد, Litecoin, Dogecoin, یا هر ارز رمزنگاری شده ای را که ترجیح دهید ، یکی بر بقیه تسلط پیدا می کند و خود را به عنوان پول جهان معرفی می کند. گرچه از نظر تئوری این احساس درست است ، اما در واقعیت احتمالاً چنین نخواهد بود. یکی از دانش بنیادی که نظریه عمومی اقتصادی را تشکیل می دهد این است تمام فعالیتهای بازار به سمت وضعیت نهایی یا حالت استراحت تمایل دارند. این اصل برای همه جنبه های اقتصاد صادق است. قیمت ها ، عرضه و تقاضا ، سود و زیان کارآفرینانه ، حتی پذیرش رسانه مبادله همگی به سمت وضعیت استراحت و تعادل نهایی گرایش دارند. با این حال ، در حالی که این مفهوم ابزاری تحلیلی بسیار مهمی است که اقتصاددانان برای درک ماهیت پیچیده بازارها از آن استفاده می کنند ، این حالت استراحت هرگز نمی تواند در دنیای واقعی رخ دهد. داده های بازار به طور مداوم تغییر می کند ، و این حالت تعادل نهایی را که به آن نیز می گویند غیر ممکن می سازد اقتصاد چرخش یکنواخت, در واقعیت بوجود می آیند.

این واقعیت چگونه در مورد ارز رمزنگاری شده اعمال می شود؟ خوب ، واقعیت عدم امکان دستیابی به اقتصاد چرخش یکنواخت به این معنی است که بسیار بعید است یک رمز ارز سکه خود را به عنوان ارز انحصاری جهان تثبیت کند. تاریخ پولی ما را به این سمت نیز نشان می دهد. از نظر تاریخی ، در حالی که بازارهای جهانی تمایل به استفاده از یک فلز گرانبها به عنوان یک ابزار مشترک مبادله ای ، طلا داشتند ، همیشه یک عملاً استاندارد فلزی دوتایی به دلیل ماهیت بازار ، که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت ، بازارهای جهانی استاندارد طلا و نقره را پذیرفتند. از طلا برای خریدهای گرانتر استفاده می شد ، زیرا قدرت خرید بالاتری داشت و از نقره برای خریدهای کم هزینه تر یا به عنوان ارز جزئی برای تکمیل خریدهای طلا استفاده می شد. به بیان فیات ، تکه های طلا دلار بودند در حالیکه تکه های نقره سنت بودند. بازار به سمت تأسیس یک ارز رمزپایه غالب متمایل خواهد شد ، اما ماهیت مداوم آن در حال تغییر است و باعث می شود چندین سکه به عنوان پول در بازار جهانی استفاده شود. در این مقاله ، ما به بررسی امکاناتی برای آینده بیت کوین و ارز رمزنگاری شده به طور کلی – به عنوان یک سیستم پولی برای جایگزین کردن ساختارهای موجود تحت کنترل دولت ما بررسی خواهیم کرد که چگونه رقابت در پول به طور کلی تمایل به انتخاب بهترین ارز برای غلبه بر بازارهای جهانی دارد و اینکه چگونه تغییرات مداوم در بازارها باعث ظهور چندین رسانه مبادله ای می شود که در سطح جهانی معامله می شوند. برای مقدمه این مقاله ، باید بگویم که در آینده از Bitcoin و Litecoin به عنوان دو ارز غالب جهان استفاده خواهم کرد. من از این دو سکه رمزنگاری استفاده می کنم زیرا در حال حاضر سکه های مسلط در جهان رمزنگاری هستند و شناخته شده ترین نام ها در انجمن رمزنگاری ها هستند. با این حال ، این به هیچ وجه به معنای پیش بینی من نیست که این دو سکه در آینده دو ارز اصلی جهان خواهند بود.

ماهیت پول: گرایش به یک ارز غالب

برای درک تمایل بازار به انتخاب بهترین ارز ، باید بررسی کنیم که برای شروع چند ارز در جهان وجود دارد. این مفهوم در واقع بسیار ساده است. این هیچ ارتباطی با دولت ها و سیاست ندارد – حتی اگر از نظر تاریخی دولت ها همیشه سیستم های پولی را در انحصار خود داشته اند. ارزهای متعددی وجود دارد زیرا جوامع مفهوم پول را در زمان های متلاطم پذیرفته اند. بعلاوه ، ارزهای انتخاب شده توسط جوامع مختلف منعکس کننده اقتصاد آن جوامع است که با مجموع ارزیابی ذهنی افراد در جوامع مربوطه تعیین می شود. جامعه کشاورزی ممکن است از گاوها یا بوته های گندم به عنوان ارز استفاده کند. جامعه شکارچیان ممکن است از پوست حیوانات یا نوک پیکان به عنوان واحد پول خود استفاده کنند. همانطور که می بینیم ، ارز یک جامعه در ابتدا مبتنی بر ماهیت اقتصاد درون آن جامعه است. این به این دلیل است که ، در ابتدا ، پول باید ارزش استفاده دیگری غیر از استفاده به عنوان پول داشته باشد. به بیان ساده ، پول باید قبل از اینکه بتواند به عنوان واسطه مبادله غیرمستقیم ارزش کسب کند ، به عنوان کالایی در جامعه ارزش داشته باشد. *

هنگامی که چندین جامعه مفهوم پول را در بازارهای مربوطه خود ایجاد کردند و از رسانه مبادله استفاده کردند ، تقسیم کار به طور گسترده ای گسترش می یابد. تبادل غیر مستقیم امکان تخصصی شدن عوامل تولید و ظهور مزیت نسبی را فراهم می کند. وقتی این پدیده ها در درون جامعه ای اتفاق افتاد ، اقتصاد آنها شروع به رشد می کند. آنها نه تنها در مرزهای خود رشد می کنند ، بلکه در خارج از جوامع خود نیز گسترش می یابند و کارآفرینان شروع به تعامل با مشاغل سایر جوامع می کنند. ما می توانیم این پدیده را بنامیم تقسیم کار جهانی. ظهور این اقتصاد بین المللی به عنوان عامل اصلی تمایل به تصویب جهانی یک واحد پول واحد عمل می کند.

با شروع مبادله جوامع با یکدیگر در این اقتصاد بین الملل ، ارزهای جوامع مربوطه در جوامع دیگر ارزش مبادله ای کسب می کنند. این ظهور ارزش مبادله ای بین المللی برای ارز یک جامعه واحد دقیقاً به دلیل ایجاد تقسیم کار بین المللی اتفاق می افتد. همه جوامع علاقه مند به تجارت کالاهای خود برای کالاهای سایر جوامع خواهند بود. استفاده از پول این معاملات را تسهیل می کند ، همانطور که در جوامع منزوی انجام می شود ، که در بالا به آن پرداخته شد. اساساً افراد در یک جامعه تمایل دارند ارزهای جوامع دیگر را در اختیار داشته باشند تا بتوانند کالاهای آن جامعه را خریداری کنند. هرچه تقسیم کار بین المللی به کمترین میزان خود نزدیک و نزدیک می شود ، جامعه ای که دارای بالاترین سطح تولید است و بیشترین کالای مورد تقاضا را تولید می کند ، جامعه ای خواهد بود که واحد پول آن به بیشترین مقبول و مورد تقاضای جهانی تبدیل می شود. واحد پول. در این مرحله ، ما به ایجاد یک ارز جهانی دست یافته ایم. بگذارید بگوییم بیت کوین این ارز خواهد بود ، دقیقاً به همین ترتیب خواهد شد.

واقعیت بازار

با این حال ، برای اینکه ارز یک جامعه به ماندن بیشترین تقاضای ارز جهانی ، همه چیز در بازار جهانی باید برابر باشد. به عبارت دیگر ، هیچ تغییری در بازارها وجود ندارد و باید اقتصاد چرخشی یکنواخت ایجاد شود تا یک ارز برای همیشه در سطح جهان مسلط بماند. همانطور که قبلاً در این مقاله مشاهده کردیم ، چنین دستاوردی غیرممکن است. این واقعیت به همین دلیل است که بعید به نظر می رسد بیت کوین به واحد منحصر به فرد و منحصر به فرد جهان تبدیل شود. همانطور که در زیر خواهیم دید ، این احتمال وجود دارد که با افزایش محبوبیت ارز رمزنگاری ، به دلایل مختلف ، کشورهای مختلف از ارزهای رمزپایه مختلف استفاده کنند. ماهیت بازار واقعی در واقع به سمت یک ارز واحد جهانی متمایل خواهد شد ، اما این واقعیت که داده های بازار به طور مداوم تغییر می کند ، حضور بیش از یک ارز رمزپایه را در بازار جهانی حفظ می کند.

استفاده از این تئوری پولی در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه.

بیایید اکنون این توضیح نظری در مورد انتخاب جهانی ارزها را در نظر بگیریم و آن را در مورد چشم انداز بلند مدت بسیاری از متعصبان رمزنگاری برای بیت کوین اعمال کنیم. بر اساس قدرت خرید امروز ارزهای رمزنگاری شده بی شماری ، بیت کوین با ارزش ترین ارز رمزنگاری شده است. به همین دلیل ، ما تصور خواهیم کرد که بیت کوین نسخه رمزگذاری شده استاندارد جهانی طلای قبل از افزایش ارز فیات است. مقام دوم بیت کوین از نظر قدرت خرید Litecoin است. در حالی که ارزش پولی آن به طور قابل توجهی کمتر از بیت کوین است ، قدرت خرید Litecoin به مراتب بیشتر از سایر سکه های زیر Litecoin است. به همین دلیل ، ما فرض خواهیم کرد که Litecoin معادل رمزگذاری استاندارد نقره ثانویه است که قبل از ظهور فیات در اقتصاد جهانی حاکم بود.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

با رواج ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان ، گرایش به سمت توسعه a عملاً “دو استاندارد” در بازارهای جهانی. کشورهای صنعتی پیشرفته به دلیل قدرت خرید بسیار بالاتر ، بیت کوین را به عنوان وسیله مبادله خود در نظر می گیرند. افراد در این جوامع صنعتی تمایل دارند که بیت کوین داشته باشند زیرا قدرت خرید بالایی دارند. در حالی که در جوامع فقیرنشین و کمتر توسعه یافته ، تمایل به استفاده از Litecoin وجود دارد. چرا؟ از آنجا که Litecoin نسبت به من ارزان تر است و می تواند بلوک هایی را با سرعتی بالاتر از بیت کوین تولید کند. علاوه بر این ، litecoins کمتر از بیت کوین است ، بنابراین کشورهای فقیرتر با جمعیت بالاتر دسترسی آسانتری به litecoins دارند. به دلایلی که در بالا توضیح داده شد ، بیت کوین و Litecoin حتی در کشورهایی که عمدتا از ارز مخالف استفاده می شود ، همچنان قدرت خرید خواهند داشت. این واقعیت بدان معناست که بیت کوین با شروع به تولید کالاهایی که مورد تقاضای بیت کوین با استفاده از کشورها است ، به ناچار وارد کشورهای فقیرتر می شود. تزریق بیت کوین به این کشورهای فقیرتر رشد آنها را تسریع می کند ، بنابراین یک حلقه بازخورد مثبت از توسعه اقتصادی ایجاد می کند. همانطور که کالاهای مطلوب تولید می کنند ، بیت کوین دریافت می کنند و می توانند حتی بیشتر تولید کنند و هجوم بیشتری از بیت کوین ایجاد کنند و غیره. هنگامی که این فرآیند به حداکثر میزان خود رسید ، همه کشورها به طور انحصاری از بیت کوین استفاده می کنند. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، این پدیده متکی به خاصیت داده های بازار است ، که در واقعیت غیرممکن است. این حقیقت به این معنی است که اگرچه بیت کوین در سطح بین المللی بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، اما احتمالاً تقاضای Litecoin همیشه وجود خواهد داشت.

احتمال دیگر این است که بیت کوین به طور کلی جایگاه خود را به عنوان ارز غالب از دست بدهد. شاید کشورهای ثروتمند بیت کوین ناگهان فقیر شوند و قدرت خرید بیت کوین به میزان قابل توجهی کاهش یابد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد ، Litecoin به پول رایج و غالب تبدیل می شود. یا ممکن است مقدار قابل توجهی litecoins از بین برود یا از بین برود ، در نتیجه سود ناچیزی باقی مانده litecoins به شدت افزایش می یابد ، که قدرت خرید آنها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. چنین افزایش کمبودی می تواند منجر به این شود که افراد در کشورهای ثروتمند بیت کوین خود را با litecoins معامله کنند ، و نقش این دو ارز برعکس شود. سرانجام ، شاید ارز رمزنگاری جدیدی ساخته شود که از ارزش بیشتری نسبت به بیت کوین برخوردار باشد. در این صورت ، بیت کوین به کشورهای فقیر منتقل می شود – که Litecoin را به طور کامل از بازار خارج می کند – در حالی که ارز جدید تبدیل به رسانه مبادله کشورهای ثروتمند می شود ، و روند ذکر شده در بالا دوباره شروع می شود.

صرف نظر از نتیجه بیت کوین و ارز رمزنگاری شده به طور کلی ، واضح است که ما یک فناوری شگفت انگیز و قدرتمند داریم که می تواند جهان را به شدت تغییر دهد. بانکهای مرکزی ترس بیت کوین و ناامید هستند که آن را تحت خود بیاورند کنترل, در حالی که جهان است فرزندخواندگی بیت کوین با سرعتی بسیار سریع. اگر تئوری اقتصادی را کنار بگذاریم ، هوش محرمانه ای که برای توسعه این ارزهای رمزپایه وجود دارد حیرت انگیز است و هر کجا هم به پایان برسد ، می توان انتظار یک سواری هیجان انگیز را داشت..

* این واقعیت را اغلب بدبینان بیت کوین عنوان می کنند که چرا بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده هرگز نمی تواند پول شود. آنها ادعا می کنند که بیت کوین هرگز نمی تواند پول شود زیرا هیچ ارزش استفاده ای خارج از ارزش خود به عنوان وسیله مبادله ندارد. این استدلال در مقالات بعدی بررسی خواهد شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me