تحلیل قیمت بیت کوین: تأثیر دل بر قیمت بیت کوین

به روز رسانی: این مقاله در 23 ژوئیه 2014 ، ساعت 6:00 بعد از ظهر نوشته شده است. من حدس زدم که قیمت بیت کوین احتمالاً در یک کف قیمت موقت جدید 620 دلار است. صبح 24 ژوئیه ، قیمت به شدت به پایین 600 دلار سقوط کرد و حتی در محدوده 590 دلار فرو رفت. بنابراین ، به وضوح ، حدس و گمان من در مورد کف قیمت موقت جدید نادرست بود. با این حال ، قیمت 600 دلار است که گفتم پس از آزمایش حراج جاده ابریشم و تأیید صحت آن تاسیس شده بود. بله ، قیمت بیت کوین به 590 دلار سقوط کرد ، اما دوباره بهبود یافت و در محدوده پایین 600 دلار باقی ماند. بنابراین ، کف قیمت موقت فعلی 600 دلار است. جامعه بیت کوین نتوانسته است علت افت قیمت صبح 24 ژوئیه را شناسایی کند. با این حال ، من معتقدم که این سردرگمی از آنجا ناشی می شود که اکثر افراد جامعه نتوانسته اند تأثیر اخبار دل بر قیمت را ببینند ، که من در زیر شرح داده ام. من معتقدم افرادی که به دلیل اعلامیه دل خرید کرده اند از کمبود فشار جهت دار اخبار ناامید شده و سپس فروخته شده اند. با افزودن واكنش كوچك و ناشی از ترس به این نتیجه ، به توضیح معقولی درباره افت قیمت می رسیم. بعلاوه ، این احتمال نیز وجود دارد که یک شخص یا چندین نفر با مقادیر قابل توجهی بیت کوین تصمیم به بازپرداخت پول داشته باشند و ارزیابی های خود را از بیت کوین تغییر دهند تا کمتر از ارزیابی های آنها برای فیات باشد. این تغییر در ارزش یابی به خوبی می تواند به دلیل ناامیدی در حرکت قیمت بیت کوین به دنبال اخبار Dell باشد ، زیرا فروشندگان از احتمال باقی ماندن قیمت بیت کوین در حدود 620 دلار برای آینده قابل پیش بینی راضی نیستند. در واقع ، من کمی در این مورد گیج شده ام ، اما دلیل آن وجود دارد ، حتی اگر پنهان باشد.

چند روز پیش ، بیت کوین جامعه یک خبر مهم دریافت کرد. دل ، یک شرکت فناوری چند رایانه ای چند ملیتی ، تصمیم گرفت قبول بیت کوین به عنوان پرداخت برای هر محصول فروخته شده در وب سایت خود در ایالات متحده آمریکا. با شنیدن این خبر ، جامعه بیت کوین از هیجان منفجر شد. با استفاده از تصویر استفاده از بیت کوین برای خرید کالا از یکی از بزرگترین شرکت های فناوری رایانه در جهان ، افراد در انجمن های آنلاین در سراسر جامعه بیت کوین با یکدیگر خوشحال شدند و فکر کردند که کدام محصول Dell را ابتدا با ارز رمزنگاری شده خود خریداری می کنند.

با توجه به اخباری به این بزرگی ، بسیاری از مردم – از جمله خودم – انتظار چنین چیزی را داشتند قیمت بیت کوین اوج گرفتن و این انتظارات بی دلیل نبود. بیت کوین در طول تاریخ با اعلام هر خبر مهم مستعد افزایش و کاهش گسترده قیمت بوده است. با این حال ، به نظر می رسید که قیمت بیت کوین واکنش ناخوشایندی به اعلامیه دل نشان داد. در حال حاضر (23 جولای 2014 ساعت 6:00 بعد از ظهر) ، قیمت 621 دلار است. این سخت گیری آشکار این سو susp ظن را ایجاد کرده است که اخبار در واقع بر قیمت بیت کوین تأثیر نمی گذارد. اما ، چه تغییری در بازارها تأثیر می گذارد؟ ما در مقاله قبلی توضیح دادیم که تغییر در قیمت بیت کوین همیشه ناشی از اقدامات است افرادی که در بازار فعالیت می کنند؛ ما می دانیم که به دلیل این واقعیت منطقی که وجود دارد ، مسلم است که بقیه افراد مسئول شیفت در بازار هستند زیرا آنها کسانی هستند که در واقع خرید ، فروش و احتکار بیت کوین را انجام می دهند.

ساختمان دل

بعلاوه ، از آنجا که اخبار صرفاً توزیع کنش انسانی اخیراً مستند است ، بدون شک داستانهای خبری بر قیمت بیت کوین تأثیر خواهند داشت. با این حال ، یک واکنش ظاهراً موجه است که بگوییم اخبار ظاهراً تفاوت چندانی در قیمت ایجاد نمی کند – با توجه به وضعیت احتمالی قیمت بعد از اعلامیه دل. اما وقتی کمی عمیقتر بررسی شود ، این واکنش فقط در سطح ظاهری قابل توجیه است. حتی اگر اعلامیه Dell هیچ حرکتی در قیمت بیت کوین ایجاد نکند (که به طور خلاصه خواهیم دید که در واقع اینطور نبود) ، باز هم تا حدی که مردم را به عدم فروش متقاعد کرد ، در بازار تأثیر داشت. بنابراین ، اخبار دل یا هر رویداد مهم خبری ممکن است فشار رو به بالا یا نزولی بر قیمت وارد نکند ، اما به خوبی می تواند قیمت نسبتاً پایداری را تضمین کند. بنابراین ، همه اخبار در قیمت تأثیر دارد؛ حتی پرهیز از خرید و فروش یک تصمیم عمدی از طرف فرد مورد نظر است ، بنابراین باید آن را به عنوان یک اقدام هدفمند طبقه بندی کند. بنابراین ، حتی اخباری که در هر صورت تأثیر عمده ای در حرکت قیمت نخواهد داشت حداقل می تواند به افزایش اعتماد به نفس در بیت کوین کمک کند که می تواند نوسان قیمت را از بین ببرد..

اکنون ، باید بپذیرم که ، در قسمت دوم آموزش من در مورد چگونگی انجام تجزیه و تحلیل مناسب قیمت بیت کوین ، گفتم: “تأثیرگذارترین اقدامات تأثیرات زیادی بر قیمت بیت کوین دارند ، بنابراین مهمترین اخبار آنهایی هستند که بازیکنان اصلی جامعه بیت کوین را تحت پوشش قرار دهید یا پیشرفتهای عمده – یا عقب ماندگیها – را در روند اصلی پذیرش قرار دهید. ” این عبارت ممکن است به این معنی برداشت شود همه اخبار مهم الزاماً حرکتی در قیمت بیت کوین ایجاد می کنند ، اما این تفسیر اشتباه است. اگرچه ، چنین تفسیری ممکن است نتیجه عدم موفقیت من در توضیح دقیق نقش اخبار در تغییرات بازار باشد. در هر صورت ، اکنون این نقش را بیشتر روشن می کنم. در حالی که تنها تأثیرگذارترین اخبار تأثیرات قابل توجهی بر قیمت بیت کوین خواهد داشت ، اما تحولات مهم خبری تأثیر نخواهد داشت همیشه قیمت را تحت تأثیر قرار دهید مقصود در اینجا این است که اخبار ، در هر مورد ، تأثیر مثبت یا منفی بر قیمت ندارد. با این حال ، مطمئناً اخبار از اندازه و کیفیت خاصی برخوردار خواهند بود. و در اینجا دوباره تکرار خواهم کرد: هر خبری, عظیم یا پیش پا افتاده ، همیشه داشته است مقداری تأثیر بر قیمت بیت کوین ، حتی اگر این امر باعث دلسرد شدن هرگونه حرکت رو به بالا یا رو به پایین باشد. تمایل به نگه داشتن ، خودداری از خرید و فروش ، به همان اندازه ناشی از اقدام مشیت آمیز است که افزایش حجم خرید یا فروش است. در پایان ، اعلامیه دل – صرف نظر از عدم درک (افزایش اطلاعات نادرست) از افزایش قیمت بیت کوین – در واقع حداقل یک اثر ثبات بر قیمت بیت کوین داشت.

این باور که اعلامیه Dell هیچ تاثیری جهت گیری بر قیمت بیت کوین ندارد ، اشتباه است.

یکی از منابع قابل توجه این تصور که اخبار دل هیچ فشار مستقیمی بر قیمت بیت کوین وارد نمی کند ، ناشی نمی شود BitBeat, یک وبلاگ روزانه وال استریت ژورنال. نویسندگان ، پل ویگنا و مایکل جی کیسی ، اظهار داشتند که در پی اخبار دل ، عدم تحرک ناامیدکننده ای در قیمت بیت کوین وجود دارد. Vigna و Casey ممکن است بسیار ناامید شده باشند ، این صرفاً یک ارزیابی ذهنی است ، اما پس از انتشار این خبر در جامعه قطعاً کمبودی در قیمت Bitcoin وجود ندارد. نگاهی گذرا به نمودار قیمت با معیار حجم ساعتی ، همین امر را تأیید می کند.

خود دل اعلامیه خود را مبنی بر پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت محصولات خود در ساعت 9:57 صبح EST در تاریخ 18 ژوئیه 2014 صادر کرد. در ساعت 10 صبح EST ، قیمت بیت کوین تقریبا 621 دلار بود. وب سایت های خبری گزارش خود را در مورد این اخبار آغاز کردند ، که خود را به صفحه اول / r / Bitcoin رساند ، اوایل بعد از ظهر. PCMag مقاله ای را در مورد اعلامیه Dell در ساعت 2:22 PM EST در تاریخ 18 ژوئیه منتشر کرد (ما برای راحتی ساعت تا 3 بعد از ظهر دور می زنیم) ، قیمت در حدود 619 دلار (در ساعت 3 بعد از ظهر) است ، بنابراین ما از این زمان استفاده خواهیم کرد (زمان گرد ساعت 3 بعد از ظهر) به عنوان نقطه شروع پیگیری تغییر در حجم معاملات و قیمت در نتیجه اخبار دل. کمی بیشتر از یک ساعت و نیم پس از گزارش اخبار PCMag ، در ساعت 4 عصر EST ، افزایش حجم خرید و در نتیجه افزایش قیمت وجود داشت. اوج افزایش در ساعت 5 عصر EST اتفاق افتاد و قیمت با پایان موج ، در ساعت 7 عصر EST تقریبا به 633 دلار رسید. بنابراین ، بین ساعت 3 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر EST ، قیمت بیت کوین 2.26٪ افزایش یافت! با خیال راحت می توانیم ادعا کنیم که این افزایش قیمت بیت کوین پاسخی مستقیم به اعلامیه دل بود زیرا افزایش حجم خرید دقیقاً 98 دقیقه پس از ارسال مقاله PCMag اتفاق افتاد – که در اینجا به عنوان نقطه شروع برای پوشش همه موارد استفاده می شود اعلامیه دل و همچنین یک نقطه شروع برای اخبار وارد شده به بیت کوین. گزارشات به خوبی می توانستند زودتر از PCMag ظاهر شوند ، که تفاوت کمی در درصد افزایش نسبت به آنچه در اینجا ذکر شده است ، ایجاد می کند. با این حال ، این تفاوت نفی این واقعیت نیست که قیمت به محض اینکه زمان انتشار اخبار فرصت کافی برای پخش در سراسر جامعه بیت کوین بود ، به 630 دلار افزایش یافت..

انزوای فعالیت قیمت بیت کوین در 18 ژوئیه 2014 ، با حلقه های قرمز نشانگر آغاز و پایان افزایش حجم خرید است. نمودار با مجوز از bitcoincharts.comبرای تصویر بزرگتر کلیک کنید انزوای فعالیت قیمت بیت کوین در 18 ژوئیه 2014 ، با حلقه های قرمز نشانگر آغاز و پایان افزایش حجم خرید است. نمودار با مجوز از bitcoincharts.com

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

چرا پاسخ قیمت بیت کوین به اخبار بسیار اندک بود?

می توان ادعا کرد که این تغییر در قیمت بیت کوین در نتیجه اعلامیه دل به وجود نیامده است ، بلکه صرفاً محصول تجارت عادی است زیرا قیمت از محدوده جانبی که از زمان حراج جاده ابریشم تاکنون ادامه داشته است ، حرکت نکرد. در پاسخ به چنین ادعایی ، باید بگویم که اگرچه روند صعودی را به طور کامل شکست ، اما اعلامیه Dell احتمالاً کف قیمت موقت جدیدی را در روند پهلو تعیین کرده و در نتیجه آن را به یک حرکت آهسته تبدیل کرده است. روند صعودی من این جمله را بیان می کنم زیرا معتقدم شواهد کافی وجود دارد که نشان می دهد بازار واقعاً به این اخبار پاسخ داده است و از زمان انتشار این خبر در کل جامعه بیت کوین قیمت بیت کوین به طور مداوم در حدود یا بالای 620 دلار بوده است – تنها با افت جزئی زیر 620 دلار ، که تقریباً بلافاصله بهبود یافت.

با این حال ، نمی توان انکار کرد که افزایش 2.26 درصدی قیمت بیت کوین هنگام مشاهده نوسانات گسترده قیمتی که در طول عمر کوتاه بیت کوین رخ داده است ، تا حد زیادی ناچیز است. علاوه بر این ، همانطور که در پست BitBeat اشاره شده است ، اخبار اخیر که من خودم “عمده” می دانم تأثیرات نسبتاً کمی روی قیمت بیت کوین داشته است در مقایسه با حرکات تاریخی قیمت. اعلامیه شبکه دیش فقط 40 دلار افزایش قیمت ایجاد کرد ، گزارش EBA فقط 10 دلار کاهش داشت و اعلامیه Expedia هیچ تاثیری قابل توجه و جهت دار بر قیمت بیت کوین نداشته است. (اگرچه نمی توانیم بگوییم که به دلایلی که در بالا ذکر شد ، تاثیری در قیمت نداشته است ؛ ممکن است هیچگونه نداشته باشد جهت دار تأثیر می گذارد ، اما قیمت را تا جایی که باعث اعتماد به نفس در بیت کوین و در نتیجه کاهش نوسان قیمت شود ، تحت تأثیر قرار داد).

هرچند نباید نتیجه گرفت که این اخبار تأثیر کمتری در قیمت بیت کوین دارد. آنچه من فکر می کنم احتمالاً اتفاق می افتد تسطیح طولانی مدت منتظر نوسان قیمت است. این را می گویم به دلیل تأثیر مسیری که به طور فزاینده ای کوچکتر می شود و اخبار جدید و بزرگتر بر قیمت تأثیر گذاشته اند. ما نباید فقط به کمبود حجم خرید بپردازیم ، بلکه باید به کاهش و تسطیح حجم معاملات اخیر بپردازیم به طور کلی:

نموداری که حجم معاملات 6 ماه گذشته را نشان می دهد. خط داوطلبانه روند دستی ، بدون کمک برنامه های رایانه ای ، توسط ایوان فاگارتبرای تصویر بزرگتر کلیک کنید نموداری که حجم معاملات 6 ماه گذشته را نشان می دهد ، با مجوز از bitcoincharts.com. خط داوطلبانه روند دستی ، بدون کمک برنامه های رایانه ای ، توسط ایوان فاگارت

#CRYPTO BROKERSBenefits

1

eToro
Best Crypto Broker

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

2

Binance
Cryptocurrency Trading


VISIT SITE
 • ? Your new Favorite App for Cryptocurrency Trading. Buy, sell and trade cryptocurrency on the go
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

#BITCOIN CASINOBenefits

1

Bitstarz
Best Crypto Casino

VISIT SITE
 • 2 BTC + 180 free spins First deposit bonus is 152% up to 2 BTC
 • Accepts both fiat currencies and cryptocurrencies

2

Bitcoincasino.io
Fast money transfers


VISIT SITE
 • Six supported cryptocurrencies.
 • 100% up to 0.1 BTC for the first
 • 50% up to 0.1 BTC for the second

بنابراین ، می توان دریافت که مردم نه تنها از خرید خودداری می کنند ، بلکه از فروش نیز خودداری می کنند. به عبارت دیگر ، مردم بیت کوین خود را با سرعت بیشتری احتکار می کنند. این احتکار نباید در نظر گرفته شود a منفی با این حال ، کوچکترین. مردم فقط سکه های خود را در دست دارند زیرا انتظار دارند در آینده قیمت فعلی بالاتر از قیمت فعلی باشد. این احتکار در کوتاه مدت قیمت بیت کوین را ثابت نگه می دارد – این کار باعث می شود افرادی که بیت کوین خود را خرج می کنند ارزش سکه ها را بر حسب دلار محاسبه کنند – در حالی که به تدریج در مقیاس زمانی طولانی تر ، به عنوان جریان نسبتا بزرگ ، افزایش می یابد تحولات مثبت اخبار در جامعه بیت کوین به تدریج تقاضا را فراتر از میزان موجود برای خرید افزایش می دهد. بنابراین ، افزایش 2.2 درصدی قیمت بیت کوین در پاسخ به اعلامیه دل ، در این شرایط جدید اتفاق مهمی است! درست مانند یک سهام ، حرکت با چند واحد درصد می تواند قاعده جدیدی از نظر تغییرات “بزرگ” قیمت باشد.

اگر این روند واکنش های ناچیز قیمت بیت کوین به اخبار مهم همچنان ادامه داشته باشد ، پس احتمالاً می توانیم شاهد افزایش بسیار تدریجی قیمت باشیم ، زیرا حجم معاملات هم پایین و هم ثابت خواهد ماند. البته ، تا زمانی که پیشرفت در فناوری پرداخت استفاده از بیت کوین به عنوان ارز و نه وسیله سرمایه گذاری را بسیار آسان کند. تحولات جدید ، مانند کارت بدهی Xapo ، منحنی یادگیری مربوط به استفاده از بیت کوین را هموار می کند و سیستم پولی کل را بسیار جذابتر از سیستم ارزی فیات کنترل شده توسط دولت می کند. وقتی این فن آوری ها اصلاح و قابل اعتماد شوند ، حجم خرید همراه با قیمت بیت کوین افزایش می یابد. اما در حال حاضر ، ممکن است فقط به سودهای اندک در قیمت بیت کوین بسنده کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me