کودکان و بیت کوین: آینده اینجا است

هرگز زود نیست که به کودکان در مورد بیت کوین بیاموزید. پدر و مادر در همه جا در حال تدریس هستند جوانانشان در مورد ارزهای دیجیتال. وقتی بچه ها در حال یادگیری ریاضی ، کد و اجماع هستند ، سیستم مالی گذشته جای نگرانی دارد.

فرزندان من دو و شش ساله هستند و هر دو بیت کوین را به خوبی می شناسند. کوچکترین من می تواند بسیاری از اصطلاحات مربوط به ارز مجازی را بیان کند ، در حالی که کودک شش ساله من می تواند آن را حتی بیشتر درک کند. بحث در مورد موضوع بیت کوین یک اتفاق منظم در خانواده ما است. بحث های مختلف از درک اینکه ارز رمزپایه چیست ، تا کمبود آن و ذخیره سازی دیجیتال آن. فرزندان من درک بیشتری از این موضوع نسبت به بزرگسالان دارند. البته ، مانند یادگیری هر زبان خارجی ، جوان بودن همیشه کمک می کند.

10409178_1493253834272293_4136313077762835973_nبا بازی هایی مانند Minecraft ، Counter Strike و Spells of Genesis که هم اکنون ارزهای دیجیتال را می پذیرند ، جای تعجب نیست که بچه ها در مورد بیت کوین می شنوند. بازی های مورد علاقه آنها شامل استفاده از مبادله ارز دیجیتال برای دستاوردهای ویژه ، سلاح و پوسته برای تجربه بازی سفارشی خود است.

نمی توانید یک اسکناس دلار از طریق کنسول Xbox بریزید ، کودکان این را می فهمند. برای دستیابی به اهداف خاصی که بازیکنان در بازی می خواهند ، یک رمز ارزشی آنلاین لازم است و بیت کوین یک انتخاب طبیعی است. اکنون مایکروسافت و Xbox Live BTC را به عنوان پرداخت قبول می کنند کودکان از سراسر جهان می توانند به روش خود در این اقتصاد شرکت کنند.

[tweet_box design = ”default”] هرگز خیلی زود نیست که به کودکان در مورد بیت کوین بیاموزید. وقتی بچه ها در حال یادگیری ریاضی ، کد و اجماع هستند ، سیستم مالی گذشته جای نگرانی دارد. [/ tweet_box]

کودکان مشتاق یادگیری و انجام این کار سریعتر از بزرگسالان هستند. کودک هنگامی که در معرض باورها و تعصبات نباشد ، در برابر برخی از مفاهیم بازتر است. درک بیت کوین تفاوتی ندارد زیرا بسیاری از کودکان به سرعت در حال یادگیری نحوه ارسال و دریافت ارز هستند.

اما آنها در واقع چه چیزی را می آموزند?

خوب ، آنها در حال یادگیری چگونگی محافظت از رمزهای عبور و آدرس های قوی از دید عموم هستند. یادگیری مدیریت دارایی های مجازی آنها بصورت آنلاین مانند مدیریت پوست و حالت خود. کودکان در حال یادگیری سرعت و عملکرد سیال بیت کوین هستند و اینکه چگونه می توانند بلافاصله تجربه آنلاین خود را تحسین کنند. آنها می فهمند که چگونه کار می کنند و با ارزش معامله می کنند و از کودکی در برابر آن مسئولیت دارند. یکی از مهمترین جنبه ها این است این احساس استقلال را برای بچه ها فراهم می کند.

10476154_1555654971365512_6238157617912284324_nبیت کوین به همه ما حاکمیت و استقلال می بخشد. همه ما از کودکان خردسال تا افراد مسن می توانیم از استفاده از ارز دیجیتال بهره مند شویم.

جنبه های مهمی که هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان شناخته شده است ، سه ویژگی اصلی پروتکل است: اینها هستند عدم تمرکز ، کد منبع باز و برنامه های نظیر به نظیر. کودکان از کودکی در انتخاب این اصول استعداد بیشتری دارند. این سه کانسپت اکنون در اکثر برنامه های آنلاین در حال ظهور بصورت پیش فرض است و جوانان در راس همه طراحی های آن هستند.

کودکان تمرکز زدایی را دوست دارند و به مقام اصلی متصل نمی شوند. همه ما می دانیم که چگونه است یا دیده ایم که بچه ها چگونه می توانند مستقل باشند. بیت کوین یک برنامه عالی برای بچه ها است تا درک کنند که هیچ اختیاری برای این برنامه وجود ندارد. هیچ رئیس یا شخص والدی به شبکه نمی گوید چه کاری انجام دهد. این ممکن است برای کودکانی که می بینند پول والدینشان کمتر خرید می کند و از طریق تمرکز مالیات دریافت می کنند جذاب باشد.

با تورم ارز فیات ، بزرگسالان ناآگاهانه باید کالاهای کمتری برای بچه های خود بخرند زیرا ارز فعلی کاهش یافته است. جوانان با دریافت مالیات از یک مرجع مرکزی ، والدین خود را می بینند که ثروت بدست آمده در آنها به برخی از نهادهای اجباری منتقل می شود. در واقع چه کودکانی در این دنیا دوست دارند قدرت خرید کمتری داشته باشند؟ وقتی والدین قادر به تهیه چیزهایی نیستند ، این امر ممکن است تعارضاتی بین کودکان و بزرگسالان ایجاد کند. کمبود و انگیزه های پس انداز ارائه شده توسط بیت کوین به این ارز رمزپایه برتری نسبت به رقیب فیات خود می دهد.

11182783_1568898143374528_4632880663768201616_oکد منبع باز و باز کردن داده ها در سطح جهانی به دلیل مشوق های بسیار زیاد به شهرت رسیده است. کودکان در حال آگاهی هستند و به سرعت تکنیک های آموزشی را از طریق اطلاعات منبع باز فرا می گیرند. در این سن ، آنها می توانند به راحتی آنلاین شوند تا حرکت بازی های ویدیویی مورد علاقه خود را بیاموزند یا بیاموزند که چگونه کد خود را کدگذاری کنند.

توانایی دسترسی به کد ، داده ها و تحقیقات تجزیه و تحلیل شده برای همه مفید است. کودکان این را می بینند و این شبکه اجتماعی یادگیری را به طور تصاعدی گسترش می دهند. دیدن کد ارزی که می تواند روی آن کار شود و به صورت دموکراتیک به روز شود برای جوانان امروز جذاب است. محدودیت سنی یا صدور مجوز تنظیم شده مربوط به توسعه دهنده جوان نیست. کد اصلی و تصمیمات بیت کوین بر روی کاربران شبکه قرار دارد. این شامل کودکان و نوجوانان با استفاده از ارز مجازی است.

11169840_1566948460236163_7593712134324199686_nتکامل بین نظیر به نظیر به شدت اتفاق می افتد و کودکان بیشترین تلفیق را دارند. با استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری پروتکل آنلاین ، افراد در هر سنی قادر به عوض کردن موارد مورد علاقه خود هستند. از MP3 گرفته تا کتاب الکترونیکی مورد علاقه شان و اکنون حتی پول. امکان تبادل ارزش بصورت آنلاین به روندی برای نسل جوان تبدیل شده است و همچنان به یافتن طرفداران جدید خود ادامه می دهد.

در طول بازی پیچیده بازی های ویدیویی و به اشتراک گذاری فایل ، کودکان همچنین موضوعات خارجی را یاد می گیرند. هنگام استفاده از بیت کوین ، کودکان ممکن است در مورد نحوه کار و عملکرد پروتکل ، با یادگیری ریاضیات اساسی که همراه با ارز دیجیتال است ، بحث کنند. آنها احتمالاً می توانند شخصیت های کلیدهای عمومی و خصوصی را ملاقات کنند.

برای اولین بار در تاریخ نوعی پول بدون داشتن مرجع مرکزی قابل مبادله است. همانطور که اسکیت بورد ، هیپ هاپ و اینترنت فرهنگ ما را تغییر دادند ، بیت کوین نیز همین کار را خواهد کرد. پروتکل به اندازه همه این موارد هیجان انگیز است و برای نسل ها و سال های آینده مرتبط خواهد بود. جوانان در سنین پایین ریاضیات و اجماع را از طریق فرزندخواندگی می آموزند. با این آموزش جدید به موقع ، این کودکان تنها مشارکت کنندگان در این شبکه خواهند بود.

آموزش بچه ها در مورد بیت کوین و ویژگی های بلاکچین ایده بسیار خوبی است. این به آنها بیشتر در مورد سه مقدار اصلی که قبلاً ذکر شده اند ، می آموزد که همه آنها مربوط به روزانه هستند.

ارز دیجیتال آینده پول است

همه کودکان باید اصول پول دیجیتال را بدانند ، که این امر به آنها دامنه و فرصت بیشتری می بخشد. دیدن اینکه چگونه اقتصاد مشترک uber-esque و قدرت کاربرد منحصر به فرد بیت کوین بر زندگی آنها تأثیر می گذارد تا حد زیادی در سراسر جهان و برای نسل های بعدی تقلید می کند. وقتی به آن فکر می کنید ، بیت کوین تفاوتی با انقلاب اسکیت بورد و موسیقی نیروانا ندارد ، همه فرهنگ جهانی ما را تغییر می دهد.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً نمایانگر نظرات 99Bitcoins نیست و نباید به آنها نسبت داد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me