ارزهای رمزپایه ناشناس: تاریخچه آنها به طور خلاصه.

ناشناس بودن همیشه در جامعه ارزهای دیجیتال دنبال بوده است. خیلی ها به اشتباه فکر می کنند که بیت کوین خود ذاتاً ناشناس است ، درصورتی که در واقع در بهترین حالت نام مستعار ارائه می کند. این موضوع سروصدای زیادی در جامعه ایجاد کرده است و بسیاری از توسعه دهندگان شروع به ارائه راه حل های خاص خود کرده اند.

تولد یک روند در ارزهای رمزپایه

پس از محبوبیت گسترده ارزهای رمزنگاری در طی سال 2013 ، ما همچنین شاهد افزایش چشمگیر تعداد آنها بودیم. حقیقت این است که برای کسی که دارای برخی از دانش اولیه توسعه برنامه است ، ایجاد سکه خود کار چندان سختی نبود. در برهه ای از زمان می توانستیم ببینیم که هر روز یک زن و شوهر یا حتی تعداد بیشتری رمزپایه جدید منتشر می شود. خوشبختانه این مدت زیادی دوام نخواهد آورد. سرمایه گذاران و کاربران ارز شروع به جستجوی نوآوری می کنند و این زمانی است که سکه هایی که از سیستم های بازجویی برای بهبود ناشناس بودن استفاده می کردند نیز محبوبیت پیدا کردند.

اولین نقص Bitcoin

بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که بیت کوین یک نوع پرداخت کاملاً ناشناس است. اگرچه این ممکن است کاملاً اشتباه نباشد زیرا از بسیاری جهات بیت کوین بی هویتی بهتری نسبت به سایر گزینه های پرداخت ارائه می دهد اما کاملاً ناشناس نیست. از آنجا که تمام معاملات از طریق بلاکچین ذخیره و قابل دسترسی هستند ، حتی در نسخه Satoshi پیشنهاد شده است کاغذ سفید توصیه شده است که کاربران بیت کوین برای جلوگیری از ارتباط معاملات با یک مالک مشترک ، از آدرس جدیدی برای هر معامله استفاده کنند. و حتی اگر آدرس های IP در زنجیره بلوکی ذخیره نشده باشد ، Gavin Andersen یک بار به موارد زیر اشاره کرد:

مگر اینکه در نحوه استفاده از بیت کوین بسیار دقیق باشید (و دانش فنی استفاده از آن را با سایر فن آوری های بی هویت مانند تور یا i2p) ، شما باید فرض کنید که یک مهاجم پایدار و با انگیزه قادر به مرتبط کردن آدرس IP شما با معاملات بیت کوین شما خواهد بود. 

با در نظر گرفتن این فاکتورها و بسیاری از عوامل دیگر ، توسعه دهندگان با ایجاد علاقه به افراد از طریق نوآوری ، روشی را برای بهبود ناشناس ماندن ارزهای رمزپایه و همچنین افزایش محبوبیت ارز خود آغاز کردند. پیش بینی می شود که افراد به جای استفاده از کلون شده و غیر از گزینه های قدیمی جدید ، از ارز دیجیتال با تیم توسعه فعال و ماهر استفاده کنند..

آغاز ارزهای دیجیتال ناشناس

اوایل سال 2014, DarkCoin اولین ارز رمزنگاری شده است که یک سیستم معاملات ناشناس کامل را ارائه می دهد. حتی امروز دارک کوین همچنان محبوب ترین آلت کوین ناشناس است اما تنها بازیکن در این بازی نیست. مدتی قبل از انتشار ، Stablecoin که اکنون رها شده است ، یک سرویس اختلاط را منتشر کرده است. پروتکلی که معاملات را با هم مخلوط می کند تا ردیابی جریان سکه ها را دشوارتر کند. در اینجا لیستی از نمونه های قابل توجه دیگر وجود دارد:

 •  Bytecoin, در مارس 2014 منتشر شد. این اولین بار است کریپتونوت ارز پایه
 • آنون کوین, انتقال سکه فقط با استفاده از تیره ها انجام می شود تا از ریشه یابی معاملات جلوگیری شود
 • Zerocoin, پروژه ای که با هدف بهبود نقاط ضعف بیت کوین هنوز در دست ساخت است
 • Cloakcoin, در ژوئن 2014 از طریق Proof of Stick Extension پروتکل ناشناس سازی P2P اجرا و غیرمتمرکز منتشر شد
 • XC, رمزگذاری به پایان و طراحی چند راهی بی اعتماد همراه با ویژگی های دیگری که هنوز در حال توسعه هستند

آینده ارزهای دیجیتال ناشناس

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

مثالهایی که در بالا ذکر شد ممکن است زیاد به نظر نرسند اما آنچه مسلم است این است که بی هویتی مطمئناً راه خود را به اکوسیستم ارز رمزنگاری شده هموار کرده است و اینجا برای ماندن است. فناوری دستیابی به گمنامی واقعی برای کاربران ارزهای رمزنگاری در طی سال جاری پیشرفت چشمگیری داشته است. حتی اگر بسیاری از فناوری های مورد استفاده برای بهبود ناشناس ماندن هنوز با Bytecoin در حال توسعه هستند و تنها altcoin از نمونه های فوق برای ارائه یک محصول نهایی هستند و هنوز یک تیم توسعه فعال دارند. همچنان در تلاش است تا پروژه های دیگر نیز به اتمام برسد. DarkCoin اعلام کرد که دارک سند+ اواخر ژوئیه / اوایل ماه اوت 2014 می آید تا آن را به یک محصول نهایی نیز تبدیل کند. طرف های دیگر در حال کار بر روی پایان دادن به پروژه های خود و انتشار نتیجه نهایی نیز هستند. Anoncoin ، Zerocoin و Cloakcoin اعلام کرده اند که ویژگی های جدیدی در اواخر سال جاری منتشر می شوند. XC کاملاً کاربردی است اما بسیاری از ویژگی های آن هنوز در دست توسعه است ، برنامه های آینده ارز امیدوارکننده به نظر می رسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me